Comfort House

Comfort House – центр дверей та вікон, що має довгу історію успіху. У салоні можна придбати товари з нових колекцій усіх українських виробників.

Отзывы о работе в Comfort House, зарплаты

1. 15 апреля 2021

Вперше за 15 років трудового стажу доводиться писати відгук про роботодавця на відповідних форумах.
    Роблю це для наступних працівників, яким не дай Бог, спаде на думку працювати в салоні дверей та вікон Comfort Housе, м. Рівне, вул.Макарова 16.
    Цей,горе роботодавець — Сістук Тарас в своїй не адекватній фантазії придумав, що не завадило б йому мати таку людину як маркетолога!, якого йому по рекомендації! запропонували в моїй особі.
    По завершенню другого місяця роботи цей неадекват зрозумів, що не може, по бютжету, витягнути маркетолога в своєму горе салоні зі штатом у 2 особи. В день виплати ЗП він, звичайно,знайшов тисячу в одну причину щоб не виконати обіцяне, і не виплатити ЗП.
    Доречі мало місце й те, що цей так званий власник, дозволив собі залізти у мій власний вайбер,(який був синхронізований на робочому столі, і по моїй необережності не вимкнений) та читати мою особисту переписку, в чому мені пізніше признався(збоченець).
    Тому моя вам рекомендація, не пов’язувати себе з цією людиною, а якщо вже аж так заставить життя, обов’язково складайте офіційний договір з першого дня роботи.

Добавьте зарплату в компании Comfort House

Добавить отзыв о работодателе Comfort House

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Comfort House?