Розетка

Розетка

ROZETKA − найбільший онлайн-ритейлер та один із найтехнологічніших e-commerce-проєктів у країні. Наша місія — бути універсальним помічником з вибору будь-якого товару в інтернеті. Єдиним місцем, де можна знайти все. Завдяки розумному пошуку та чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трішки кращим просто зараз.

Наші системи розробляються всередині компанії, щоб максимально гнучко і швидко вдосконалювати веб-сайт, автоматизувати роботу складу, поштоматів, служби доставки, фінансові та операційні процеси. ROZETKA – це не тільки інтернет-магазин і мобільний додаток, відомі користувачам. Це логістика між 460 містами, доставка товарів у день замовлення, мабуть, найтехнологічніший склад та інтеграція з партнерами світового рівня.

Масштаб і складність наших процесів безпрецедентні, а наша робота по-справжньому змінює життя людей. Ви не просто станете частиною компанії – ви зробите свій унікальний внесок у її розвиток. Стежте за новими публікаціями, ми швидко зростаємо і часто оновлюємося.

Побудували справжню корпоративну культуру

Наші співробітники – не просто головний ресурс ROZETKA. Вони – душа нашої компанії. Неважливо, яка ваша посада в компанії, ви завжди можете скористатися нашими ресурсами і програмами для вашого комфорту, здоров’я та відпочинку.

Від неймовірної ідеї до блискучого рішення
Ми цінуємо ентузіазм і сміливі ідеї кожного співробітника. Проявіть себе.

Різноманітність у єдності

ROZETKA об’єднує професіоналів, що мислять нестандартно. Ми бачимо світ по-різному і створюємо продукти, які люблять і використовують мільйони людей.

E-commerce Challenges

Ми створюємо один із найтехнологічніших e-commerce-проєктів у країні. Rozetka сьогодні – дещо краща, ніж учора, і так щодня. Щоб залишатися найкращими, ми маємо адаптуватися до нових умов і бути гнучкими.

Отзывы о работе в Розетка, зарплаты

1. 25 января 2023

@Гость, можно поподробнее: почему нет доверия? почему казлы? зачем идти в такую контору?

2. 25 января 2023

@Гость, не знаю, а з чого такі висновки? В мене все було Ок. Вікторія прекрасна, привітна і щира дівчина.

3. 24 января 2023

❗ Увага! Не передавайте в Розетку ніяких матеріалів ні до, ні під час співбесіди. Цим козлам на чолі з Вікторією нема віри. Досить того, що бути клієнтом Розетки вже й так лотерея.

4. 18 января 2023

Проходив співбесіду, старався все надав. На співбесіді менеждер по напрямку мені каже я не дивився все що ви надавали!!!

5. 11 января 2023

Магазин «Розетка» (МаркМол),це колектив ,який працює на благо бренда.Чому хтось ?Вважає,що має цькувати і шантажувати через три роки роботи вказувати ,як вони «працюють»

Бизнес-аналитик 1С 1
Тестировщик ПО 1
Экспедитор 1

Добавьте зарплату в компании Розетка

Добавить отзыв о работодателе Розетка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Розетка?