Dybok.ua

Dybok.ua

ДУБОК — если нужна мебель. Мы не продаем красоту, вдохновение, или аромат свежезастеленной постели. Мы продаем мебель. Просто мебель. Чтобы просто жить. Кухню – чтобы готовить, кровать – чтобы спать, стул – чтобы сидеть.

Отзывы о работе в Dybok.ua, зарплаты

1. 1 февраля 2021

Не раджу дану ,,Богодєльню,, для працевлаштування, ніякого корисного досвіду ви тут не здобудете. Є окремі відділи які варті окремого випуску про них, але я з гордістю скажу що я не шкодую що від них пішов вони уявлення не мають як працювати з новими працівниками, ніякого вступного процесу перед роботою немає ти сідаєш за ноут і просто сам розбираєшся як тут працювати а потім ти ще й погано працюєш бо ти погано навчився роботі. Мабуть одне з останніх місьць куди варто іти працювати, краще вже піраміди там хоча б тиждень навчання є якогось.
    P.S. Як меблі доставляють, така і робота… ху**а

1. 1 февраля 2021

Доброго дня,
      Нам дуже прикро що у Вас склалось таке враження про компанію та процес адаптації. Можу Вас запевнити що ми дуже детально та ретельно підходимо до процесу адаптації та навчання наших новачків, робимо все можливе для того щоб наш новий працівник максимально швидко і комфортно влився в колектив.
      Якщо Вам не складно — напишіть мені що саме не влаштовувало у процесі адаптації / навчання в компанії, завдяки Вашому зворотньому зв’язку ми обов’язково станемо краще.
      Моя пошта — [email protected]
      Дякую

2. 26 января 2021

@Максим Коник,

Пане Максим, ви ще зовсім мало там працюєте, щоб про це стверджувати)))) :-D

3. 16 января 2021

Панянка «директор» немає ніякої поваги до працівників, лише поділ на львівські та не львівські. Робить все аби всі перегризлись, та щоб заплатити поменьше. Треба просто тікати, ця робота не варта тих умов. Рекомендувати не можу і не буду.

1. 26 января 2021

Доброго дня, Нам дуже жаль що у Вас склалась така негативна думка про компанію. Хочу Вас завірити, що працівники — основна цінність компанії, а чесність та відкритість — саме ті якості які ми найбільше цінуємо у наших праціниках. Абсолютно точно можу сказати що в компанії не існує ніяких поділів працівників, ні за віком, ні за статтю, ні за місцем народження та місцем проживання. Напишіть мені будь-ласка на електронну пошту, впевненний, що я зможу Вам допомогти у вирішенні Вашого питання. [email protected] https://www.vnutri.org/dybok-ua/

4. 24 ноября 2020

шановний засновник Бєлєнький Віталій щось уваші компанії іде нетак ,я думаю когось треба міняти ))))

1. 25 января 2021

Доброго дня, Олександр
      З радістю дам відповідь на будь-яку Вашу пропозицію по покращенню роботи компанії. Ви может в будь-який час написати мені лист на електронну пошту, з своїми пропозиціями та скаргами, та обов’язково отримаєте відповідь.
      Дякую
      [email protected]

5. 5 ноября 2020

@Працівник, Доброго дня. Я засновник компанії. Переглядаю відгуки і помітив що після «9 августа 2020» є 3 негативні відгуки підряд. Можливо Ви вкурсі негативних ситуацій, то повідомте, будь-ласка, мене на пошту [email protected] Буду дуже вдячний ;)

6. 24 октября 2020

Робота жесть, плинність кадрів висока, керівництво думає тільки про себе! Особливо пані Директор! Оменайте

7. 9 августа 2020

Дякую Богу що вчасно втікла звідси. Була крута компанія, та дякуючи приходу п.нАталі все пішло до ***! Пашиш як негр за копійки. Оменайте цю компанію, а особливо ту аферистку Наталі, яка бреше на кожному повороті! Власнику Віталію, співчуваю. Зробив ти рокову помилку довіривши її компанію!

8. 9 августа 2020

Всі позитивні відгуки написані за можливість отримати знижку на товар! Якщо ви хочете працювати як проклятий та за це отримувати копійки то Вам в дУбок! Директор Наталія не компетентна людина, яка багато обіцяє а нічого не робить. Щастя що там затримався не на довго!

9. 5 августа 2020

Вже довгий час працюю тут! До мене влаштувались і два моїх друга і всі задоволені, дуже лояльне керівництво,хороша плата та зручний графік!!

10. 26 июля 2020

Друзі, тільки наявний не бачить в цих відгуках вказівку керівництва про позитивний відгук за додаткову винагороду, практично всі одинакові! Ви коли пишите хоть ознайомтесь з тим який текст керівництвом даний іншому колезі це смішно читати!!!

11. 18 июня 2020

Працюю тут вже 2 роки, колектив молодий, в якому точно розвиваєшся, тому що робота з людьми пропрацьовує комунікативні навички, гнучкість характеру, вміння шукати компроміси. Графік роботи зручний, можна наперед проговорити потрібні вихідні (для консультантів), зарплата росте в ногу з часом.

12. 6 июня 2020

Працюю давно,поки все подобається молодий дружній колектив настрояна робота.Так як і в багатьох компаніях є свої плюси і мінуси але хочеться говорити лише про хороше

13. 5 июня 2020

Працюю в Магазину Дубок вже декілька місяців. Колектив привітний і я швидко відчула себе у своїй тарілці. Якщо чогось незнаєш то колеги по цеху завжди допоможуть.
    Тут я завжди вчусь чогось новому та є кар’єрна драбинка, що дуже стимулює.

14. 29 мая 2020

Працюю в даній компанії близько року. Для мене це компанія яка дозволяє розвиватись в кар’єрному плані, досягати нових цілей та кращих результатів, надихає хороший, молодий та перспективний колектив.

15. 28 мая 2020

В цій команді працює мій чоловік. В загальному все підходить. Вчасно видають зп, якщо є якісь зміни до графіку то попереджають завчасно. Щодо працівників то дійсно привітні, допомагають і вирушають один одного. Керівництво дослуховується до побажань.

16. 12 мая 2020

всі відгуки підозріло одного стилю написання..

17. 20 марта 2020

Можна сказати, що робота в Дубку, моя не перша, але найбільш серйозна робота. Керівництво завжди лояльне до своїх працівників, хоч і вимогливе. Умови праці хороші, ідеальний особисто для мене графік, година обідньої перерви, кава-чай)), молодий активний колектив, всілякі заходи для працівників. Я дуже рада, що працюю саме у цій компанії!

18. 16 марта 2020

працюю в компнії протягом 2-х років.Подобається рівень з/п..чудовий колектив та досить лояльне керівництво..це 2га моя сфера в якій я вирішила спробувати свої сили..і задоволена власним вибором на всі 100!!!!!Надіюсь , що моя думка лишиться і надалі такою)))

19. 18 февраля 2020

Працюю вже 5ий рік. Завжди затишно і комфортно. На роботу хочеться йти, бо знаєш, що тебе чекає чудовий колектив.

20. 28 декабря 2019

Тут працюють молоді, креативні і чесні люди. Вчасна і комфортна зарплата, зручні умови праці, лояльне ставлення керівників, впевнений розвиток компанії, доброзичливість колег, повага до людей, спокійна атмосфера, постійні тімбілдинги та навчання стимулюють із задоволенням виконувати свою роботу, особистісно розвиватися, впроваджувати власні ідеї у дію, цінити. За період, що працюю у компанії, я здобув колосальну купу знань та навичок у меблевій галузі і продовжую з радістю свій шлях.

21. 20 декабря 2019

Працюю майже 3 роки подобається колектив вчасна виплата заробітньої плати,безкоштовна кава,чай

22. 16 декабря 2019

дуже подобається робота, хоча працюю нещодавно, але можу зазначити , що віддношення в компанії дуже класне на роботу ходиш з задоволенням і зарплата радує , що є важливим.

23. 10 декабря 2019

Це моя перша робота, а працюю я вже 4-й рік, і вона мені дійсно подобається. Приходжу на роботу з задоволенням, моя ділянка роботи мені довподоби і приносить тільки радійсть. А працюється легпо ще черещ те, що в нас молодий колектив і дуже дружний))

24. 3 декабря 2019

Працюю у даній компанії майже 4 роки. Як би це банально не звучало мені подобається моя робота,колектив,місце,умови. Керівництво максимально лояльне,гарно ставитья до всіх працюючих і дійсно старається максимально професійно розвивати своїх працівників та забезпечити комфортні умови праці.

25. 29 ноября 2019

Я там стажувалася. Умови хороші. Начальство суперове. Навчання дуже хороше . Одне але… Менеджер Олександра (дійсно хороший кваліфікований працівник) влаштувала на роботу свою молодшу сестру. Це звісно було таємницею для колег. Дівчині на той час здається 17 чи 18 років було. Провокувала конфлікти. Коли я вирішила сказати їй що так не можна в колективі, на наступний день мені зателефонували і сказали що моя робота не влаштовує власника і що я можу більше не приходити. А мій досвід в мебельній індустрії 5 років. Зараз працюю адміністратором в іншій фірмі. Одного разу спілкувалися з новою колегою і розмовляли як хто потрапив в нову фірму працювати, і вияснилося що вона теж стажувалася у «дубку», і її звільнили теж через ту ж сестру))). То ж якщо ви кваліфікований працівник зі стажем і хочете там працювати, будьте обережні. Просто виконуйте свою роботу і не звертайте уваги на провокації і підлості колег.

26. 20 ноября 2019

Завжди знайдуться люди яким щось не подобаєтьс і добре що я до таких не відношусь)) Працюю в компанії вже більше 3 років і за весь час виріс в кар*єрному плані так і в особистому. Набрався нових якостей вмінь і став керівником. Дуже імпонує те що компанія допомагає та вчить, дозволяє тобі самому будувати кар*єру якщо звісно маєш бажання і не лінуєшся)) Щоб отримати щось треба попрацювати добре налагодити відносини з компанією. Що тут мені і вдалось. Дякую Дубок!

27. 20 ноября 2019

Люблю людей які тут працюють. Колектив бомба і атмосфера невимушена. Зарплати вчасно завджі.

28. 20 ноября 2019

Мені сподобалось тут працювати, на даний момент у відпустці тому маю час написати відгук. Компані хороша дружна, кожен зможе допомогти та виручити. Тімбілдинги копоративи завжди на висоті, навчання працівників проводиться регулярно, цікаві системи мотивації. Мені подобається — тут знайшла багато однодумців та друзів.

29. 20 ноября 2019

Компанія молода та прекацює от вже 9 років. Тут подобається працювати так як керівництво лояльно відноситься до своїх працівників. Такий колектив як у Дубок треба ще пошукати. Завдяки цьому і компанія швидко розвивається, є перспективи росту та нові можливості. Тут комфортні умови праці. повний пакет послуг (відпустки лікарняні, відгули) та вчасна виплата заробіної плати + аванси регулярно. Кожного разу радію що мала змогу тут працювати, маю дуже багато друзів

30. 27 октября 2019

Во время не выплачивают зарплату.

31. 26 сентября 2019

відгуки заказуха

32. 4 августа 2019

Для мене, Дубок — молода, але амбіційна команда, яка створює людям радість))) потрапивши сюди на роботу, зрозумів, що не помилився))) В компанії є всі умови для саморозвитку та кар’єрного росту)))

33. 30 июля 2019

ото зовсім не палєвно в один день писати тексти, нє)))))))
    мабуть премію пообіцяли всім робочим чи що? Как-то странно виглядають ці всі #відгуки#

34. 27 июля 2019

Працюю з самого початку існування Дубок! Бачила багато, робила ще більше, компанія дуже амбітна, перспективна та з хорошим керівником, колектив це величезний скарб для компанії, тут нікого не залишать без уваги, завжди підтримають, робота цікава, зарплата гідна.

35. 26 июля 2019

Компанія на вищому рівні, кожен працівник цінує роботу свого колеги і це супер.

36. 26 июля 2019

У компанії більше 2х років. Перша перевага — увага керівництва до співробітників, а саме їх кваліфікації; Друга, і основна — можливість кар’єрного зростання. Тут панує взаєморозуміння, гармонія і комфорт.

37. 26 июля 2019

Працюю 3 роки і можу з впевненістю сказати, що це найкомфортніше та найцікавіше місце роботи. Компанія не стоїть на місці, постійно розвивається і заодно розвиває та навчає співробітників. Безцінний та крутий досвід)))

38. 26 июля 2019

Працюю в компанії 5 років. Вона займає особливе місце в моєму серці) Мабуть, тому, що була в команді майже з самого початку. Люблю атмосферу, цінності, гарне відношення до людей і те, що тут завжди можна реалізувати свої ідеї і вміння!

39. 26 июля 2019

Я працюю в компаніїї вже другий рік, це моя не перша робота, тому є з чим порівняти.В першу чергу директор і керівництво — це люди,які постійно розвиваються,навчаються,не стоять на місці.проводять постійні навчання і тренінги для працівників. Колектив дуже дружній та веселий. Проводяться корпоративи та різні заходи, що дає можливість більше здружуватися і відпочивати. З/п гідна, своєчасна виплата і постійно зростає, що дуже радує))ще мені подобається, що компанія сучасна, розвивається, роширяється,до твоїх ідей прислуховуються,а не наприклад застрягла у минулих часах з певними принципами роботи, тітками і дядьками,які працюють по старих схемах, стандартах і нав`язують свої ідеї, бо лише вони знають як правильно)))))тут думають про твій комфорт, тому для мене,якщо робота, то Дубок)

40. 26 июля 2019

Перспективна, молода компанія. Стрімко розвивається та допомагає розвиватись працівникам. Дружній та щирий колектив)

41. 21 марта 2019

Дуже лояльна та перспективна компанія. Здорова психологічна атмосфера в колективі, де тебе приймають таким, який ти є))))

42. 20 марта 2019

Працюю вже 2 роки, дуже рада, що потрапила працювати саме в цю компанію, багато чому навчилася і продовжую розвиватися далі. Заробітна плата виплачується своєчасно, без затримок, та залежить від показників роботи які я виконала. Компанія стрімко зростає, це показник того, що вона успішна, хочеться рости разом з нею. Дуже комфортні умови праці, великий просторий офіс, зручний графік роботи.Але найкраще в компанії це молодий та дружній колектив, завжди хтось прийде на допомогу в разі проблеми та й просто приємно працювати з однодумцями. Тут можна набратись хорошого досвіду, є досвідчені наставники, цікаві проекти!!!

43. 20 марта 2019

Лояльне начальство, зручний графік, дружний колектив, зп вчасно

44. 20 марта 2019

Хороший, дружній колектив, є взаєморозуміння. Хороша робоча атмосфера. Гарні можливості для розвитку.

45. 20 марта 2019

Працюю в компанії більше 3-х років,задоволена свім, думаю що це найкраща компанія у м.Рівне.

46. 15 февраля 2019

Я працюю в компанії вже 4 роки. Сказати, що я задоволена всим — нічого не сказати. Я щаслива працювати саме в такій команді, саме з таким керівництвом, саме в такій побудові робочих відносин. Це дійсно, як велика сiм’я в якій бувають злети та падіння, але ми проходимо ці періоди разом, підтримуючи один одного. Але основу цій структурі заклав директор! Він навчив кожного працівника вірити в себе, і сам вірить в кожного. Він створив цю атмосферу дружню, легку, засновану на довірі, а не на жорсткому контролі. Дана компанія допомогла мені знайти себе і повірити у свої сили.

47. 15 февраля 2019

Все подобається — від колективу до самої роботи. Можеш навіть змінювати напрямок, спробувати себе у новій сфері, в цьому тебе повністю підтримають! До ідей дослухаються і це не може не тішити.

48. 15 февраля 2019

Скажу коротко, але влучно — це компанія, де є розуміння та хороший колектив. Керівництво надає усі умови для розвитку, росту та комфортної роботи. Є підтримка та взаємоповага, а це найголовніше!

49. 9 ноября 2018

Працюю в компанії більше 2х років. Чудова компанія, яка розвивається і розвиває працівників. Тут не просто колектив, тут команда, сім’я яка завжди підтримає та підніме настрій. Заробтні плати постійно мають тенденцію до зростання. Керівництво, напевно, найкраще з тих, кого я коли небудь зустрічала.

50. 17 октября 2018

Працюю в команді відносно нещодавно, класний колектив, молода і амбітна компанія. Круто коли керівництво розуміє не лише цінність своїх клієнтів, а і своїх працівників.

1. 21 июля 2021

@ SS ,
    Шановний «SS», він же «Ростислав Рараговський», «Bender», «Едуард Campus, «Eduard Bro», «Eduard Titan» та ще багато псевдонімів.
    Можливо, пора вже назвати своє справжнє ім’я та прізвище — Едуард Шенаур?
    Вам ще не набридло обливати брудом різні фірми, де ви працювали і звідки вас заслужено звільнили?
    «Ховер Україна», «Дубок», «Ролідас Авто», «Кампус Нетворкс» — працюючи у всіх цих компаніях, ви показали повну некомпетентність і профнепридатність, токсичність, невміння спілкуватися з клієнтами та інфантильність. Що тут казати, коли навіть в «Укрпошті», державному підприємстві, де вкрай низькі вимоги до персоналу, ви довго не затримались?
    Ви обливаєте всіх «помиями», звинувачуєте у різноманітних недоліках (в основному, придуманих вами), але чого добились ви самі у свої 22 роки? Стали науковцем, інженером, бізнесменом, програмістом, архітектором? Так ні, всі ваші здобутки поки що обмежуються комп’ютерними іграми і анонімним хейтом в Інтернеті.
    З такою життєвою позицією, як у вас, ви на жодній роботі довго не затримаєтесь, ні в «Укрпошті», ні в «Google».
    Можна терпіти токсичного, але крутого спеціаліста. Можна посереднього, але ввічливого. Та нікому не потрібні безтолкові неадекватні працівники із комплексами всезнайки, які на практиці ще й не вміють нічого.
    Принаймні, в комп’ютерних технологіях ви повний нуль, бо навіть не змогли замаскуватися і зберегти анонімність коментарів. Хоч і використовували для цього VPN. В геймінгу, до речі, ваші результати також дуже скромні.

P.S. Очевидно, справжній Ростислав Рараговський зацікавиться можливістю судового позову за незаконне використання його прізвища та поширення від його імені наклепницької інформації.

2. 2 июля 2021

Ну тепер то вони мабуть доплачують за хороший відгук на цю богодєльню. Цікаво а курси психотерапевта ви вказуєте як бонус до вакансії куди ви набираєте ,,наївних,, спеціалістів з додатковою навичкою стресостійкість чи це не є вашим головним критерієм для пошуку нових кандидатів в цю дурку яка зі всіх сил намагається бути найкращим інтернет магазином з продажу битих… кхе-кхе нових меблів. І чи це не ця фірма в якоє є потаємний відділ який накручує собі відгуки за рахунок працівників, а негативні підтирає як працівників так і клієнтів… Ой що це відразу про головне, робота не була б такою поганою як би вони могли б навести лад з логістикою, і перш за все з фабриками які доставляють їм брухт — напів гнилий, напів битий який вони називають меблі. А люди які відповідають за доставку і ,,сервіс,, не вислуховували б весь той негатив від незадоволених клієнтів, і як би фірма з такими великими оборотами не жлобилася на знижки клієнтам з пошкодженими меблями можливо у них все було б добре… Але про що це я, про фірму яка величає себе Дубок це точно не про них дана контора любить вішати лапшу на вуха як працівникам так і клієнтам, звертаюсь до всіх тих хто там працює мені вас шкода а ще більш шкода буде тих людей які працевлаштовуються на дану компанію, якщо вам дорогий ваш час та ваші нерви оминайте дану компанію і не ведіться на їхні умови праці.
    p.s. Не знаю нікого хто працював на цій макаронній конторі був би задоволений як працівник так і клієнт який щось у них замовив.

Клиент-менеджер 1
Менеджер по продажам 1
Менеджер по снабжению 1
Охранник 1

Добавьте зарплату в компании Dybok.ua

Добавить отзыв о работодателе Dybok.ua

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Dybok.ua?