Dybok.ua

Dybok.ua

ДУБОК — если нужна мебель. Мы не продаем красоту, вдохновение, или аромат свежезастеленной постели. Мы продаем мебель. Просто мебель. Чтобы просто жить. Кухню – чтобы готовить, кровать – чтобы спать, стул – чтобы сидеть.

Отзывы о работе в Dybok.ua, зарплаты

1. 29 декабря 2022

Працівники магазину в м.Костопіль Рівненської області привітні, комунікабельні, що не скажеш про спеціаліста зі збірки Олексія, який взагалі роботу виконав на 75%, далі на телефонні дзвінки не відповідає, подальші дії не узгоджує, в роботі допускає халатність.
    Взагалі кухня згідно замовлення від 29.09.2022 досі не функціонує, газову плиту та витяжку не можливо підключити, оскільки робота по врізці та збірці не завершена. Проте розрахунок згідно замовлення оплачено в повному обсязі і в день оформлення замовлення. Не рекомендую в жодному разі послуги цього майстра.

2. 2 февраля 2022

Працюю в компаніїї нещодавно. Дуже подобається відношення колективу, постійна підтримка та допомога керівника. Дуже класно, що команда молода та активна. Працівники докладають всіх зусиль, щоб зробити меблевий рітейл передовим та сервісним.

3. 10 декабря 2021

Працюю понад 3 роки ,цілком і повністю задоволений умовами праці також маю чудовий колектив та керівництво що не може не радувати.

4. 18 ноября 2021

Працюю в даній фірмі вже понад 2 роки, молодий, дружній колектив, своєчасна заробітну плата, на цій роботі хочеться працювати та розвиватися, оскільки компанія не стоїть на місці і постійно рухається вперед)))

5. 15 ноября 2021

Очень довольна работой в компании. Хорошие условия, вовремя платят, коллектив приятный.
    Рада, что попала в такую компанию!

6. 14 ноября 2021

@ Гость , Едуард, малюк, у тебе знову сезонне загострення?
    Мабуть, тебе вкотре погнали з чергового місця роботи і, як завжди, з ганьбою, копняками під зад? Що ж, це зрозуміло. Жодному роботодавцю не потрібен маленький, озлоблений на всіх, ***. Який нічого не знає, не вміє, нічому не хоче навчатися, а лише поливає все брудом.
    Дійсно, ти отримав прецедент, якого добивався — якщо раніше про твою неадекватність знало лише твоє найближче оточення, то тепер, завдяки Інтернету, все місто і увесь світ.
    Хлопчику, тобі потрібно не книги про психологію читати, а поскоріше звернутися до психіатра!
    Шизофренія — це дуже серйозна хвороба і в тебе вона, очевидно, прогресує.
    Здорова людина не буде тратити час на помийні коментарі, писати від імені одразу кількох анонімів, «потенційних покупців», і тому подібне.
    Та й який із тебе «потенційний покупець», ти навіть купити нічого не здатен, можеш лише «кинути» на замовлення: https://blackbox.net.ua/0931700244/.
    Судитися із психопатами, як ти, також немає сенсу, їх треба лікувати.
    Скоро кожен потенційний роботодавець, трохи пошукавши в Google, отримає вичерпну характеристику на тебе, ознайомившись тут із твоєю писаниною. Тому не дивуйся, коли тобі вкотре відмовлять при прийомі на роботу. Такі, як ти, токсичні, інфантильні лузери зараз не користуються попитом :).

7. 6 ноября 2021

Ну що ж топова компанія вирішила поїсти гівн@ та знову готові дати гідну відповідь їхнього рівня роботи, на цей раз вони ладні все перекинути на плечі некомпетентного працівника як вони це зазвичай роблять у всіх своїх процесах де вони завжди лажають а особливо в методах їхньої роботи. Можливо дехто забув додати про співбесіду де вони черговий раз виправдовуються що сам працівник розповідав про себе ого-го який він стерсостійкий але насправді на початку співбесіди уже почали лити воду про те чим має майбутній працівник займатися. Чомусь до того як найняти людину на таку посаду абсолютно ніхто не врахував об’єм роботи та її інтенсивність, вони думали що вони такі класні і меблі в них доставляють всі цілі і ніколи ніхто нічого не плутає але все було настільки паршиво що по суті одна людина не могла впоратись з тією всією роботою так як виявилось що кожне 3-4 замовлення це або привезений брухт який клієнт не хоче, або просто не той колір який уже приїхав з фабрики де ніхто не додумався перевірити в якому він вигляді чи елементарно який відтінок тієї стільниці. Тобто єб@на компанія що зарес робить — виправдовується у відгуках що це все не ми, це все аматори найняті на роботу які не розуміють як працювати в тій чи іншій сфері… Тобто до цього у вас були топові рекламатори які в день оформлювали 100+ рекламацій, у вас навіть цієї посади не було ви толком не знали що буде робити ця людина, у вас не було відповідальної особи яка б навчила як правильно оформляти те чи інше замовлення, як спілкуватись з розлюченими клієнтами які чекаєть ваші єб@ні меблі уже по 4 місяці а в підсумку після повної оплати їм приїздить брухт або не той колір або некомплект…. МЕНЕ РОЗПИРАЄ ВІД НЕНАВИСТІ ДО ВАС, ви як були єб@ним дубком так ним і залишитесь. Це підтверджується тим що з самого початку відгуків по вас ви замість обґрунтованої відповіді вирішили зробити простіше, написали що працівник сам дурень, аматор, безвідповідальний і тд. Ще вони думають що залякають його судовим позовом цікаво чому ж ви самі не подали позов до суду за наклепницьку інформацію… а тому що це все ПРАВДА, ви мабуть вигороджуєте Рараговського і його помойку бо у вас з ними ділите місце на дні, дношна компанія хвалить іншу дношну компанію (цікаво, ні) Ще щось він говорить про здобутки… (тяжко вздихає) Я дивуюсь твої дегенеративності хто це писав адже яке відношення здобутки звільненого працівника мають до вашої дно компанії??? Він принаймні не виправдовується перед вами, він намагається донести вам ваші проблеми які ви просто ігноруєте. Да і щось мінусів під кожним ,,наклепницьким,, відгуком зменшилось… Людина просто намагається створити прецедент щоб висвітлити вашу напів гнилу (прямо як половина меблів яка їде до вас з фабрик у зимовий час)) компанію.

Цікаво було прочитати про дівчат (двох чи трьох) які працюють у них в контакт центрі і як вони справляються з тим, що комусь виявилось не під силу… Тобто тут ось як скоріше за все стоїть, їхня кількість визначена професіоналами які вважають що їх там достатньо і вони зі всім впораються навіщо наймати більше коли можна платити менше, працюють вони скоріше за все або їх більше нікуди не візьмуть і їм потрібно триматися цього місця роботи, або у них немає просто інших варіантів роботи і це вже точно не їхній свідомий вибір … Адже як відомо якщо не подобається та чи інша робота можна в будь який час звільнитись і знайти щось краще або просто шукати ,,себе,, далі.

Тобто ми в котре переконуємось як фірма вкотре викручується що у всьому винні аматори яких вони наймають на роботу, чомусь з прийому на роботу того разу рішення приймав колишній працівник (Це той який хвилюється тільки за власний зад бо не хоче втрачати місце в такій компанії, адже у його віці йому важко перекваліфікуватись да і навряд чи його десь візьмуть на хорошу посаду) УкрПошти де вкрай низкі вимоги до роботи і якимось чином його звільнили звідти, а до вас він потріпив на керівну посаду з відділу логістики.

І тут по суті все було сказане по факту в легкій формі я вважаю, ні один роботодавець я вважаю адекватний не буде висвітлювати імена тих хто раніше працював в тій чи іншій компанії на огляд іншим… Що ж тест на стресостійкість ви не пройшли адже коли все нижче було сказано в правдивій інформації один із придворних псів вирішив висвітлити ім’я знахабнілого працівника який посмів щось критикувати на таку прекрасну компанію (ні).І щось ті всі мінусли зникли які згадувались раніше хм дивно… І про ті відгуки з товаром який поїздив по декільком областям з одним і тим самим фото не чути коментаря… Цікаво чого ж вам не вистачає… Совісті я вважаю, а ще краще мізків. Доречніше було б якось спочатку виправдати себе якось, але не за рахунок не компетентних працівників а визнати спочатку свої помилки.

P.S. Також після звільнення працівника там уже з’явилось 3 людини з відділу рекламації, тобто в черговий раз переконуємось що у компанії ніколи немає чітких планів і всі подальші дії і вирішення нагальних питаннь вирішується методом ,,уже сьогодні терміново,, справжні професіонали яким знадобилось додуматись найняти більше людей так як 1 працівник не може впоратись зі всім тим безладом яким вони займаються (доставляють). Ніколи нікого не наймайте на роботу, поки самі не спробуєте її виконати. P.S. S. Ну давай здивуй мене ще чимось… З істрої про голуба в голос орнув… Шкода що в тій короткі розповіді якраз таки ви виступаєте голубом.

8. 13 октября 2021

Працюю в цій компанії, мені подобається привітний дружній колектив, надійний керівник, який завжди допоможе і порадить. Зручний графік, цікава робота, вчасна виплата зп

9. 2 сентября 2021

@ Гость ,
    Юначе, як я Вас розумію… Вся річ в тому, що Ви, мабуть, шукаєте роботу по душі, та не знайшли її покищо ні в Дубку, ні в інших фірмах.
    Хоча один відомий український інвестор та дівелопер прямо рекомендує: не беріть в компанію людей, які шукають роботу по душі. Адже як вони її бачать, на що розраховують? На відсутність стресових ситуацій, на лояльність керівництва, на вільний графік, і щоб робота ненапряжна та плюшки від компанії були у вигляді соц.пакету, бонусів і т.д.
    Так, я працюю в цій компанії. Так, можливо не всім в ній задоволений (покажіть мені ідеальну вакансію??). Але писати такі пасквілі — трохи перебор, бо деякі моменти відверта маячня. Синку, просто не твоє це все. Мабуть, на співбесіді розповідав, що ого-го який стресостійкий? А по факту здувся через місяць-два? Пропоную зайти якось в контакт-центр, познайомитися з молодими дівчатками, які без проблем справляються з тим, що комусь виявилося не під силу. До речі, їх постійно всього двоє-троє у відділі сервісу, а областей відомо скільки в Україні? Щось тут не сходиться… Бо по 3 області вести, то більшість України, виходить, взагалі з битими меблями сидить)) До речі, буде прохання: написати про биті меблі ще Новій пошті, яка їх такими в основному доставляє, бо нас в компанії це теж інколи обурює. А в цілому, то всі питання відділ сервісу намагається вирішити на користь покупців, навіть якщо ситуація не однозначна. Правда, коли у відділ сервісу потрапляють не профі, а відверті аматори, то кількість негативних відгуків справді росте, ніде правди діти.
    Всіх благ і бажаю знайти роботу по душі )))

P.S. Це мій 1-й (і останній) коментар, в дебати не вступатиму, бо кажуть сперечатися з деякими людьми все одно, що грати в шахи з голубом: як би добре ти не грав, він все рівно розкидає всі фігури, нагадить на дошку, а потім полетить і буде всім розказувати, як він тебе обставив.

10. 30 августа 2021

Ось би так ви знаходили пробіли в вашій компанії якій сприяють написанню таких відгуків, *** чому б вам не зайнятись тою роботою якою ви займаєтесь адже виходить у вас так собі. Пише той самий можливо працівник який звільнився з вашої шараги з угодою сторін, а не так як ви написали, навіть у відповідях ви умієте вішати лапшу за вуха, ну звісно в такій богодєльні великий досвід вішати лапшу клієнтам… Куди ж мені до такої ,,ідеальної компанії,, яка в топі по відгукам за один день, це все на що ви спроможні крутити відгуки, терти негативні і шукати людей хто написав негативні??? Якщо вам недостатньо мого поверхневого враження про цю убогу компанію то розповім по пунктам щоб у вас не з’явилось сумнівів в вашй бездоганній ,,компанії,,

Прийшовши на цю вакансію мені поверхнево розповіли чим я буду займатись а саме проблемними замовленнями де чогось може не вистачати або просто пошкоджений товар (і звісно з дуже обуреними клієнтами яким привезли дане проблемне замовлення протягом 30-40 днів) про що мені звісно не розповіли. Як згодом я дізнався я буду працювати з декількома областями що мені звісно також не розповіли.

Під час навчального процесу який відбувався 4-5 днів, мій безпосередній керівник не поспішав мене чомусь навчити мотивуючи це тим що його ніхто не навчав і він сам у всьому розбирався, і шо я маю робити так само… Ну що тут сказати з перших днів я почав розуміти що в компанії панує хаос та безвідповідальність і керують цим всім процесом дуже жадібні люди. Пізніше ця людина стане ключовою особою у моєму звільненні. (Єдині люди які мене дійсно навчили ключовим моментам в моїй роботі це працівники які працюють напряму з фабриками в сусідньому кабінеті, а саме вони мені пояснювали як робити нові замовлення адже мій керівник був розумово зв’язаний або просто відсталий. Що не завадило йому після укрпошти влаштуватись сюди, адже як і раніше згадувалось вимоги тут на одному рівні)

На таку відповідальну вакансію з вимогами які здаються трішки вище ніж у укрпошти наймали всього одну людину, як виявилось цього було недостатньо так як битого брухту яке вони привозять, або переплутають замовлення або просто не все довезуть виявилось ну дуууже багато. Що ж мабуть компанія зводить кінці з кінцями і в перервах у виділенні коштів на рекламу та на їхні постійні про*оби в доставці їхнього меблевого брухту не вистачає коштів щоб наймати декілька працівників для вирішення їхніх основних проблем в компанії, адже вимоги тут не такі високі як здається, але жадібність згубить цю компанію вона її уже з’їдає зсередини. Коли такого роду фірма жлобиться на знижку людині яка чекає свої меблі уже більше 2 місяців а в підсумку приїжджають биті частини і навіть не той колір у всього замовлення, звісно їм важливіше щоб покупець не написала негативний відгук а якщо ж вона чи він і його напише вони будуть намагатися його всіма способами видали що я не одноразово чув як з ними спілкувався, це вони дійсно добре вміють нижче ви можете спостерігати як вони мене оперативно знайшли та дали гідне пояснення їхній убогості.

А тепер трішки конкретики а саме, в день в середньому 30-40 і навіть більше проблемних замовлень всього на 3 області а тобто кожне 3-4 замовлення має проблему у вигляді битої частини замовлення, не той колір, переплутали замовлення, некомплект і т.д. Дуже прикро що компанія такого здавалося б рівня не може нормально налагодити процес доставки товару до клієнта, да що там вони навіть не в змозі повпливати на доставку з фабрик про що це я…

Я мав чіткі завдання які я максимально дотримувався а саме, зв’язатись з клієнтом запитати що у неї чи у нього пошкоджене з замовлення або просто не вистачає і запитати його чи її чи може вона зробити мені фото пошкодженої частини меблів щоб я додав до нашої crm бази і щоб вона обвела на схемі збірці пошкоджену деталь щоб я в свою чергу зробив замовлення нової та повідомив їй терміни доставки нової деталі (звісно їх дуже обурювало що терміни однієї дверцятки до шафи займає рівно стільки ж як і виготовлення самої шафи). В мої обов’язки не входило перед ними вибачатись що компанія дубок така хєрова яка не може нормально доставити меблі, так як я прекрасно розумів що їй це погано вдається, чи можливо вмовляти їх коли вони хочуть відмовитись від замовлення бо я їх прекрасно розумію в тій чи іншій ситуації.

Основним моїм інструментом був телефон та ноутбук який мені відразу видали а ось з телефоном в такий серйозній компанії біда (і не тільки з телефонами а і з башкой бєди)… Я був змушений користуватись своїм телефоном а також телефонувати зі свого номеру і їх це мало турбувало, найбільше їх турбувало чому я постійно запитую коли мені видадуть телефон робочий. І о чудо через місяць **баного очікування в цій ,,успішній канторі,, мені видали телефон але і тут не так все гладко, через деякий час я помітив що коли багато спілкуватись з клієнтами є певна властивість, а саме коли гроші закінчуються на балансі я ні до кого не можу зателефонувати і на моє прохання поповнити баланс мій безпосередній керівник спочатку ігнорує мене, а потім і врешті агресивно відповідає чи я сам не можу собі поповнити їхній робочий телефон???! На протязі деякого часу я все ж таки був змушений поповнювати собі баланс на телефон, так як у мене було вдосталь роботи і мав якось її вирішувати на відміну від мого наставника і компанії в цілому.WAT??? І на цій **баній ноті уже можна було б закінчувати розповідь про цю величну компанію…

Навіть не знаю чи варто продовжувати висвітлювати всі ваші проблеми які не зникли з того часу як я працював, так як я не одноразово спостерігав відкриту вакансію Менеджер по роботі з клієнтами, схоже як я і думав ви ніколи не будете успішною компанією якій не доводиться терти негативні відгуки, і постійно наймати людей з великою плинністю кадрів як у чергової фінансової піраміди.

P.S. Раджу навіть і не відкривати свого рота мені щось відповідати. Можу додати ще декілька абзаців про успішність вашої компанії, якщо у вас з’явились сумніви! Дуже цинічно ви у себе в профілі компанії з пошуку роботи написали ( працюємо для клієнта; прагнемо до найкращих результатів; підтримуємо ініціативи.) Нічого з цього не є навіть трішки наближеним до того що у вас відбувається в компанії і те чим ви займаєтесь. Ви навчіться хоча б робити добре ту роботу якою ви зараз займаєтесь. Кожен 2 позитивний відгук зроблений працівником так типово для вас, особливо сподобалосоь як деяка Ірина купувала один і той самий матрац відразу у 3 магазинах у Вараші, потім у Луцьку і вже потім у Рівному і не забула залиши на всі 3 магазини позитивний відгук…. Просто завали своє*** той хто писав що я некомпетентний, токсичний, інфантильний і не вмію спілкуватись з клієнтами! Наведіть порядок в своїй гнилій канторі і вже потім шукайте хто написав негативні відгуки і обдумуйте причину такого відгуку а все те що було вказано нижче вкотре підтверджує ваш рівень на якому ви знаходитесь і де ваше місце!

Убога компанія щось згадує про Рараговського і ще одну помойку під виглядом привозу бітков з Омерики під назвою RolidasAuto а нині Vezem Auto. Різниця між вами і ними тільки в товарі яким вони барижать так як і ви. Замовляючи у них потрібно робити пред оплату хм… прямо як і у вас, чекати потрібно декілька місяців хм… прямо як і у вас, доставляють биті авто хм… прямо як і ви доставляєте биті меблі… Чи може вони комусь із вас привезли біток?

11. 1 августа 2021

@ Гость , Пише можливий клієнт (уже мабуть ні), на мене також будете шукати інформацію? Схоже що Едуард дійсно не дотягував до ,,такого рівня,, компанії… Я гадаю людина яка написала відгуки нижче на дану компанію і решту принаймні стала щаслива що покинула вашу так звану фірму з продажу меблів, а відповіді такого роду для такої компанії свідчить про відповідний рівень для них . Переглядаючи псевдоніми які були у даної людини дійсно було важко здогадатись хто це писав, мабуть ні.) Схоже колишній працівник і не намагався особливо приховати себе а створити так званий прецедент що не дуже сподобалось керівництву що їхню наче б то хорошу фірму виставляють в такому поганому світлі, і йому це дійсно вдалося… Він привернув увагу до себе найкращих ,,спеціалістів,, з так званої фірми щоб вони дали гідну відповідь в коментарях його наклепу… що ж не вийшло.( Мабуть все те що було вказано нижче правда? Ніякої конструктивної відповіді на критику не було сказано все що вони змогли відповісти ,,працівник сам дурень,, і знайти на нього стільки інформації скільки змогли назбирати за весь той витрачений час для неї (для людини яка уже звільнилась) і про роботу і про відгуки і про знання комп’ютера і навіть геймінг… facepalm… схоже у них дуже багато часу щоб проводити на так званих сайтах з відгуками і відповідати на них замість того щоб робити ту роботу якою вони займаються там… У вас працюють не тільки спеціалісти в меблевій сфері а і по збору інформації на людей (які цінні кадри пропадають ) Наскільки все має бути погано в компанії щоб замість конструктивної відповіді на критику від колишнього працівника відповідати на рівні тролів в інтернеті і вони ще щось згадують про інфантильність некомпетентність та невміння спілкуватися з клієнтами… Ну і схоже єдине місце де вони в змозі підняти самостійно рейтинг компанії не витираючи негативні відгуки це тут, так як на інших сайтах співвідношення переглядів та залишених відгуків рейтинг багато де не відповідає заявленому. Підбиваючи підсумки хотів би додати що у керівництва чи у підлеглих дуже вузький кругозір та слабо розвинене абстрактне мислення і лише по відгукам вважати дану людину такою токсичною не варто, ні ви ніхто з вас не працював мабуть в даних компаніях в яких був даний працівник і судити тільки за відгуками дуже некоректно і нерозумно але враховуючи що ви згадали детально ,,УкрПошту,, та її вимоги до персоналу схоже у вас вони такі самі або ще нижчі деякі теперішні працівники у вас там працюють?! Читаючи дану відповідь взагалі дивуєшся, як даний індивідиум наважився ось таке написати що суперечить здоровому глузду!
    Хотів би додати для компанії та керівництва декілька порад з приводу токсичності: Намагайтеся сприймати людей такими, якими вони є. Ви не зобов’язані дружити зі всіма своїми колегами, але пам’ятайте, що доброзичлива атмосфера позитивно впливає на продуктивність праці. Найважливіше — працюйте над розвитком власного емоційного інтелекту… і мабуть просто інтелекту в даному випадку. Рекомендую розпочати із прочитання книги відомого американського психолога Деніела Гоулмана «Емоційний інтелект».
    Все ще не можу повірити що перед тим як замовити у вас товар я знайшов вас тут, і дізнатись стільки бруду від товариства яким воно поливає колишніх працівників не визнаючи власних проблем я не очікував… Сподіваюсь колишні працівники не будуть зважати на такого роду відповіді від такої хріноватої фірми…
    P.S. Вам повинно бути соромно за такого роду поведінку та відповіді. Замовляти у вас нічого не буду, і мене будь ласка замінусуйте))

12. 21 июля 2021

@ SS ,
    Шановний «SS», він же «Ростислав Рараговський», «Bender», «Едуард Campus, «Eduard Bro», «Eduard Titan» та ще багато псевдонімів.
    Можливо, пора вже назвати своє справжнє ім’я та прізвище — Едуард Шенаур?
    Вам ще не набридло обливати брудом різні фірми, де ви працювали і звідки вас заслужено звільнили?
    «Ховер Україна», «Дубок», «Ролідас Авто», «Кампус Нетворкс» — працюючи у всіх цих компаніях, ви показали повну некомпетентність і профнепридатність, токсичність, невміння спілкуватися з клієнтами та інфантильність. Що тут казати, коли навіть в «Укрпошті», державному підприємстві, де вкрай низькі вимоги до персоналу, ви довго не затримались?
    Ви обливаєте всіх «помиями», звинувачуєте у різноманітних недоліках (в основному, придуманих вами), але чого добились ви самі у свої 22 роки? Стали науковцем, інженером, бізнесменом, програмістом, архітектором? Так ні, всі ваші здобутки поки що обмежуються комп’ютерними іграми і анонімним хейтом в Інтернеті.
    З такою життєвою позицією, як у вас, ви на жодній роботі довго не затримаєтесь, ні в «Укрпошті», ні в «Google».
    Можна терпіти токсичного, але крутого спеціаліста. Можна посереднього, але ввічливого. Та нікому не потрібні безтолкові неадекватні працівники із комплексами всезнайки, які на практиці ще й не вміють нічого.
    Принаймні, в комп’ютерних технологіях ви повний нуль, бо навіть не змогли замаскуватися і зберегти анонімність коментарів. Хоч і використовували для цього VPN. В геймінгу, до речі, ваші результати також дуже скромні.

P.S. Очевидно, справжній Ростислав Рараговський зацікавиться можливістю судового позову за незаконне використання його прізвища та поширення від його імені наклепницької інформації.

13. 2 июля 2021

Ну тепер то вони мабуть доплачують за хороший відгук на цю богодєльню. Цікаво а курси психотерапевта ви вказуєте як бонус до вакансії куди ви набираєте ,,наївних,, спеціалістів з додатковою навичкою стресостійкість чи це не є вашим головним критерієм для пошуку нових кандидатів в цю дурку яка зі всіх сил намагається бути найкращим інтернет магазином з продажу битих… кхе-кхе нових меблів. І чи це не ця фірма в якоє є потаємний відділ який накручує собі відгуки за рахунок працівників, а негативні підтирає як працівників так і клієнтів… Ой що це відразу про головне, робота не була б такою поганою як би вони могли б навести лад з логістикою, і перш за все з фабриками які доставляють їм брухт — напів гнилий, напів битий який вони називають меблі. А люди які відповідають за доставку і ,,сервіс,, не вислуховували б весь той негатив від незадоволених клієнтів, і як би фірма з такими великими оборотами не жлобилася на знижки клієнтам з пошкодженими меблями можливо у них все було б добре… Але про що це я, про фірму яка величає себе Дубок це точно не про них дана контора любить вішати лапшу на вуха як працівникам так і клієнтам, звертаюсь до всіх тих хто там працює мені вас шкода а ще більш шкода буде тих людей які працевлаштовуються на дану компанію, якщо вам дорогий ваш час та ваші нерви оминайте дану компанію і не ведіться на їхні умови праці.
    p.s. Не знаю нікого хто працював на цій макаронній конторі був би задоволений як працівник так і клієнт який щось у них замовив.

14. 12 мая 2021

Мені подобається працювати в цій компанії, хороший колектив, надійний керівник- завжди можна отримати допомогу чи відповідь на поставлені питання, прозоре нарахування ЗП, дівчата під час стажування всього навчали та допомагали.

15. 11 мая 2021

Працюю в даній компанії. Абсолютно задоволена відношенням, умовами та заробітною платою. Приємна,активна, молода команда,яка підтримує один одного та дбає про своїх працівників. Рекомендую для роботи активним людям,які бажають заробляти та розвиватися.

16. 6 мая 2021

@ Максим Коник , мабуть пан Ростислав переплутав компанії. Така адаптація є в одній рівненській компанії. дуже вже активний користувач ресурсу!))

Я в дубку ніколи не працювала, тобто стверджувати не можу, та за відгуками моїх знайомих знаю що все там нормально зсередини.
    Затримали зп вам? Ну буває всюди. Але ж день чи два і все видають.

17. 11 февраля 2021

@Ростислав Рараговський, , а какая разница из какой сферы управленец? Стив Джобс коммерческого директора брал с Кока-колы — газировка и новейшие технологии)))
    А Джек Ма до того как пойти в электронную коммерцию работал переводчиком и в интернет-торговле ничего не понимал.
    Ну и судя с вашего комментария «Я гадав що я працював на поганій роботі але ні, знизу постукав dubok і запропонував вакансію…», следующая будет еще хуже.Может причина где-то перед вами?
    Ну и вы там работали, то что прям все люди которые работаю конченные? и все их поставщики конченные? и вся мебель конченная?
    Может можете назвать что-то хорошее.
    Какую нибудь компанию хорошую? Почему туда не идете работать? А ну да, конченные притягивают конченных, а крутые крутых?
    Поэтому вы не В Дубок, поскольку Дубок — крутой, и что-то сомневаюсь что вы крутой, или можете чемто похвастаться?

PS Алексей, один из благодарных поставщиков.

18. 7 февраля 2021

@Максим Коник, нічого собі у вас там що з’явилась нова вакансія на те щоб терти негативні відгуки і задовільняти незадоволених від роботи? Але ваша репутація уже ніколи не зміниться ви як були посереднім маркетом мебілв так ним і залишитесь від дубка залишилась тільки назва, гучний слоган і все… Тепер все що увас не замов все пошкодженне, замовлення як і було місяцями так і залишилось. Просіть і далі предоплату за меблі торгуйте хламом, звільняйте людей які працювали роками… Все в угоду о великій Наталії, брати людину на керівну посаду не маючи ніякого досвіду в меблевій сфері дуже гарна ідея (ні) а потім розповідайте як у вас працівникі мають кар’єрний зріст… Робота настільки паршива в цій компанії що гірше нікуди… Я гадав що я працював на поганій роботі але ні, знизу постукав dubok і запропонував вакансію…

1. 21 июля 2021

@ SS ,
    Можливо, пора вже назвати своє справжнє ім’я та прізвище — Едуард Шенаур?

2. 2 июля 2021

Клиент-менеджер 1
Менеджер по продажам 1
Менеджер по снабжению 1
Охранник 1

Добавьте зарплату в компании Dybok.ua

Добавить отзыв о работодателе Dybok.ua

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Dybok.ua?