ElitTeplo

ElitTeplo

ЕлітТепло — лідер продажу теплої електричної підлоги на ринку України. Ми продаємо, монтуємо та обслуговуємо теплу підлогу по всій Україні.

Отзывы о работе в ElitTeplo, зарплаты

1. 28 марта 2024

Ця шарашкіна кантора , яка дурить клієнтів матеріалами начебто з Європи та США , насправді парять дешевий Китай , перейменували себе в єПідлога , не ведіться на цих аферистів з дуже поганою репутацією

2. 16 февраля 2024

Читаю відгуки і не знаю, хто їх пише. Таке відчуття, що пишуть якісь ліниві стажери «Обещают менеджерам зароботок 20000-35000 тис. и оплачиваемую стажировку. В итоге в лучшем случае дадут пару тысяч за месяц работы».
    Цікаво скільки місяців Ви попрацювали? Ви працювали місяць і не отримали ніякої оплати? Це реально смішно. Ви просто обдурюєте людей. Бо Ви можливо просто постажувались тиждень, тобто протерли штани кілька днів і результати нульові.
    Я працював в цій компанії і виплачували все і повноцінно, Ви мабуть не працювали як я, коли реально майже місяць пропрацював і нічого взагалі не отримав.
    Рекомендую цю компанію і якщо Ви працюєте нормально, то оплата навіть вище ніж домовлялись (не на багато, але і так приємно). Доречі ЗП в мене була більше 20к, і я не менеджер, менеджери заробляли значно більше (точних цифр не знаю).

3. 26 октября 2023

Відверто дурять клієнтів, продають дешеву китайську пподукцію під виглядом товару з США, в тридорога, а потім ігнорують, матюкають, блокують клієнтів.

4. 17 августа 2023

[вырезано] кантора , персонал не моется , комнаты на Княжем Затоне воняют и не проветриваются ,все курят на рабочих местах и менеджера постоянно гнут маты на клиентов , которые не покупают их тёплый пол с потолками . Обучение не оплатят да и зп тоже , самый топчик там руководитель Виктор , который пачками собеседует людей и пачками их отправляет , не рекомендую .

5. 29 июня 2023

Постійна зміна кадрів , офіс на Княжому затоні грязний , накидані гори якогось хламу . Персонал один на одному сидять , стоять , не знають куди себе притулить. Керівник Віктор брехун , опис в вакансії не співпадає з реальністю , навчання не оплачується , постійні мати і поганий сморід з кімнати , де сидять менеджера з логістами . Категорично не рекомендую витрачати свій час на ту кантору .

6. 28 июня 2023

@Євген, ВІДВЕРТА БРЕХНЯ ЦЕ САМЕ ВИ, ЄВГЕН, ТА ТЕ ЩО ТАМ РОЗПОВІДАЄ КЕРІВНИК ВІКТОР!!!! Який щурячими очима дивиться на тебе і розповідає про ставку, відсоток та великі заробітки. А по суті — це все байки для новеньких!!!
    Нікому не рекомендую!!! Втратите свій час на навчанні, та не отримаєте коштів!!!!!

7. 19 июня 2023

Шукав роботу менеджера з продажу на початку січня, було дуже важко знайти дійсно чесну компанію зважаючи на ту кількість «кантор» та «колл-центрів» які пропонують чистий розвод, прийшов на співбесіду, зустрів та спілкувався особисто керівник, думав що буде лише відсоток але на співбесіді запропонували ставку з подальшою можливістю вийти на відсоток у випадку збільшення обсягів продаж (оскільки в мене є дитина і мені важливо було мати ставку для впевненності). Задоволений графіком який дозволяє заробити та особисто вдячний Назару, який ділився успішними кейсами та навчив продавати по справжньому

8. 13 июня 2023

Це відверта брехня.
    Працював в компанії кілька років, звільнився в звязку з переїздом в інше місце. Але по оплаті було більше навіть ніж обіцяли. А відгук Андрія, це схоже на конкурентів. Ви мабуть там навіть не працювали.
    Компанія хороша, колектив крутий, були і корпоративи і подарунки на дні народження.

9. 8 июня 2023

ElitTeplo они же Ecopol, ecopotolok. Контора находиться по адресу Княжий Затон 21.
    Обещают менеджерам зароботок 20000-35000 тис. и оплачиваемую стажировку. В итоге в лучшем случае дадут пару тысяч за месяц работы.
    Постоянная текучка кадров на все вакансии.
    В пустую потратите время и нервы!!!
    Не рекомендую!!! Тупой обман!!!

10. 27 октября 2021

Если вы не в паническом поиске любой работы то вам точно не сюда.
    Супер текучка.
    В обязанностях очень широкий спектр монтажных работ. Нет понимания по оплате. Вы получите "ориентировочную сумму"))
    Вам предложат возить кучу вещей на монтаж в метро и маршрутках.
    Все очень печально.
    Подарите свои день-два.. в лучшем случае.
    Компании вообще всеравно..кто работает..как..итп) и вам рассказывают полный бред глядя в глаза)
    Тут ждут людей из деревни что, по наивности, поработают какое то время.
    Не ведитесь)

Добавьте зарплату в компании ElitTeplo

Добавить отзыв о работодателе ElitTeplo

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ElitTeplo?