AMIC

AMIC

AMIC – европейское топливо в Украине. В 2014 австрийская компания Amic Energy приняла стратегически важное решение о вкладе инвестиций в Центральной и Восточной Европе.

Отзывы о работе в AMIC, зарплаты

1. 17 апреля 2024

В Ніко регіональный стоян обналічує паливо з своєї топливної картки.він приїджає до нас рідко й ходе як гусь, гидко дивитись. Як його поставили на таку посаду.

2. 27 марта 2024

Доброго дня про працювавши в даній компанії з 2019р по 11 листопада 2022 років. З вернулась до відділу персоніфікації Пенсійного фонду. Головний спеціаліст повідомив що перерахунку не було з початку року 2022. Шановні у вас є три дня щоб ви сплатили податок до Пенсійного фонду. Або суд

3. 16 сентября 2023

Понаставили дур на посади начальників які й далеко від роботи не розуміються, а ті понабирали персонал який думає що працювати на заправці це як в себе в забитому селі в магазині торгувати, навчіть спочатку говорити з людьми а тобі вже стандарти обслуговування ставте бо ваші оператори навіть незнають стандартів спілкуваня поводять себе так як працюють на найкрутішій заправці України,

4. 13 сентября 2023

Та Да,а Анна 100+,це взагалi машина,без 0,7 нiяк,було круто,а зараз все змiнилось,я так розумiю,Амiк це Сила

5. 12 сентября 2023

Що там Бажана,*рака повна,плана нема рижая безтижая НОЛЬ,а якi часи були,водка,пиво,секс……Натаха, Таня Тупiца,Красотка Гапоненко,Юлька дирка

6. 4 сентября 2023

Хочеться звернути увагу на роботу начальників АЗС.
    Скинули усю роботу на операторів, коли хоче приходить, тільки вказівки. Уся робота по магазину, накладні , прихід — усе на операторів. Проконтролюйте роботу начальників. Для чого ви дали підписувати оті посадові інструкції як сам начальник її не дотримується. Щоб встигнути все зробити оператори затримуються після зміни на роботі щоб поставити на прихід товар, а начальник може і зовсім на роботу не йти. Дає вказівки по телефону.

7. 25 августа 2023

Часи змiнились,ранiше було все по iншому,а зараз Хадера,офiснис крис занадто багато,а дураки дураками

8. 14 августа 2023

Прийшов Владiк з Херсона,но щось пiшло не так,сильно прорахувався,а це тiльки початок… Шкода що Аудрiс Стропус про це не зна…

9. 23 июля 2023

Пропрацював 2 роки.погане відношення керівника.09-01 с Тулуків.рабство та приниження …люди ідуть як на каторгу.кошти стягають за фаствуд..прибиральницю скоротили все на пістолетчиків.і за касою.туалети.товар роскласти.уявляєте я в формі замітав на вулиці.і стаю на касу біля сосисок..де санітарії не має.начальниця мене в грозу заправляти газ.вдівай дощовик чоботи і пішов бо там озеро.в грозу газ категорично не можна заправляти. на це ніхто не реагує.та ще дає накази про вайберу з дому.керівник повинен бути на місці.не подобається заява на звільнення погроза всім .товар повинен розкладати керівник. він за це гроші бере.є багато що писати.про бензин який зливали на кінці квітня. є фото..ганьба такому керівникові.де ддивитьчя .вверху..позор..

10. 23 июля 2023

11. 23 июля 2023

Побачивши на полицях даної мережі АЗС товар виготовленний в республіці Білорусь виникає питання, чи дійсно 2 грн з кожної кави йдуть на відновлення України а не на спонсорування країни терориста?

12. 5 июля 2023

Ще трiшки,i операторiв теж на вулицю виставлять,клiенти самi cебе будуть обслуговувати,в кассу грошi положив,кнопку нажав,заправивсь i Все

13. 30 июня 2023

Ха ха Ви тільки задумайтеся в Білій Церкві якись адекват побив оператора АЗС. Вона була одна і без Пістолетчика. Ну да там тільки відоси і дивитися. І получить по 8000 тис. Замість 22000 тис. Але на другіх АЗС потрібно робити.

14. 20 июня 2023

24 години на ногах,ха ха ха ха,Ви хоть щось пишите,то бажанно перечитайте,70% АЗС ночью в коменданську закритi

15. 19 июня 2023

Сама крута Азс,яка може Бути,Wi Fi пiдключила,i пiв змiни пролетiло аж бiгом,короче роби що хочешь,так що грiш плакат,а там де платяь 15000-17000,таке не пройде

16. 13 июня 2023

Працювала на АЗС 3 місяці. Звільнилась. Робиш усе, відповідаєш за усе. 24 години на ногах, біля каси весь час стоячи, працюєш 24 год, платять за 22. Перерв робити не можна. Миєш туалети, кавовий апарат, гриль, зал, робиш хот-доги. Каса, гроші, звіти- усе без перерв і відпочинку, в туалет сходити не має часу. І все за 10 000 грн.

17. 7 июня 2023

Працювала в Києві. Якщо звільняєшся з роботи то тобі виплачують голу ставку, без премії, надбавок, тощо. Заяву писала сама, відпрацювала 2 тижня, пішла за власним бажанням, бо не витримала фізично. Якщо б знала що дадуть голу ставку, то б не працювала 2 тижня, просто використали. Я такого ще не бачила! Тех. Працівника (заправщіка) звільнили і забрали вакансію, товар доставляй, хот-догі роби, каса висить, колонки також висять, туалет прибери….

18. 21 мая 2023

А чому так долго,нiхто не пише про Моргун I.В.,аж не привично

19. 2 апреля 2023

Була роки три тому на стажуванні одну зміну, зрозуміла що оператор це раб в прямому сенсі цього слова. Обов’язки товарознавця, касира, прибиральниці, охоронця і помічника керівника все в одному за мінімальну. В мене питання ви дійсно вважаєте людей рабами? Слава Богу що є зараз можливість заробляти за кордоном. З таким підходом керівники можуть і самі виконувати всі ці обов’язки. Чому ні?

20. 19 февраля 2023

Що можна ще сказати про АМІК економлять на всюму оператори прибирають і,в туалетах і роблять хот дог. Начальники не роблять ні якого хера. Крадуть в оператора 500 грн. Щоб свої *** заправляють. * моргун Ірина Василівна

1. 26 июля 2018

Не важно :
    Имела «честь» работать в данной Компании в Центральном офисе. Плюсы: офис на Подоле, зп на то время (2016)выше среднего на рынке Украины, вся зп белая, отпуск + больничный оплачивают.
    Минусы: руководство не компетентное абсолютно,метод управления совдеповский. Руководящие топ-должности занимают топы еще со времен Лукойла. Кирьянов, Козлова, Тележинская итд — живут еще ностальгией 90-х, когда Лукойл был монополистом и деньги в карман рекой текли. Кирьянов носится с папочкой с этажика на этажик…Об инновациях HR он не то, что не слыхал, его учить этому нужно…О внутренних коммуникациях я вообще молчу. Тут даже не понимают, что это! Жить в 2018 г и не внедрить информационные, аналитические, коммуникативные и организационые коммуникации — это просто такими бездарями нужно быть! В маркетинге там вообще темный лес! Акции придумываются «от балды» собрался отдел по формированию цен и айда придумывать акцию на «прокатит-не прокатит», посмотрели еще у конкурентов и о, чудо — придумали!!! Ну это просто плеваться хочется!!
    А чего стоит документооборот. Пока ты согласуешь договор, то успеешь забеременеть, родить и выйти из декрета! Госпожа Тележинская тут все понятно, родственник в Москве, Таня рулит!
    Жалко операторов АЗС, не зря ребята там и бухают. С такими дуриками как это руководство, тут не только сбухаться можно, но и сколоться! Начальнички не знают, что в других Компаниях проводят
    корпоративное обучение, где выращивают сотрудников своих, обучают, новеньким проводят «велком тренинг». Где рассказывают, как общаться с клиентом, как заправлять машину итд.
    Но самое ужасное, что эти все начальники, которых метлой не выгонишь, не понимают, что они уже пережитки прошлого. Их в других Компаниях не то, что не примут на работу, а просто засмеют. Мир движется вперед, а эти только на конфы ходят бесполезные… Что вы туда ходите, что вам показывать если у вас инфа на сайте не обновляется?
    Ген.директов, то латыш, то поляк, то малдовашка какой-то, который на русском через раз понимает! Люди вы серьезно считаете, что можете конкурировать на нефтяном рынке????
    Совет, идите работать в ОККО, КЛО, ВОГ, но не в АМИК, кроме испорченных нервов тут ничего не получите!
    А еще, тут служебные расследования проводят))) это вообще ржака, но об этом в другой раз))

Хочется прочесть продолжение))

2. 19 марта 2021

Не пили ми з вами горілку шановний, тому на «Ви». Без доказів це все -«химині кури». Якщо ви будете гратися в хованки та волати на всю країну про зраду, то діла не буде та нічого не зміниться.

Оператор АЗС 1
Финансовый директор 1

Добавьте зарплату в компании AMIC

Добавить отзыв о работодателе AMIC

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании AMIC?