AMIC

AMIC

AMIC – европейское топливо в Украине. В 2014 австрийская компания Amic Energy приняла стратегически важное решение о вкладе инвестиций в Центральной и Восточной Европе.

Отзывы о работе в AMIC, зарплаты

1. 19 февраля 2023

Моргун Ірина Василівна директор АЗС 11-11 відноситься ще хуже. Все це сказано людина з інтернету і не любить людей.

2. 18 февраля 2023

****,Ви [вырезано] бензовоз не здатнi прийняти,полки грязнi,в п*рашi жах

3. 5 февраля 2023

Добрый день всем.Хочу сказать про регионального в Николаеве, который во время войны покупает себе новый автомобиль,когда операторы и кассиры живут от зарплаты до зарплаты, как так…
    А отношение к персоналу стало еще хуже, как к рабам, потомучто он бога за одно место схватил на новой машине.Черт

4. 17 ноября 2022

Доброго дня. Я не знаю що робиться на другіх АЗС. А на набережно корчуватська, 11 а. Там треш. Ходить така директор ,як Моргун. Бидловата особа. Вона заправила свого в кавичках друга за мій рахунок 500 грн. Я надіюся що ці 500 грн. Підуть її в пользу. Людина потребує в цих 500 грн. Бо вона получає меншу зарплату за операторів.Тільки погрожує.

5. 11 ноября 2022

Доброго дня. Про працювала на АЗС три роки працювати можна було. Якщо не одне але. Шановні вищі керівництво де ви берете директорів. Це повний треш.
    Написала заяву про звільненя і попросила свою медичну книжку і сертифікати. Виявляється їх на АЗС не має.
    Як так можна або бреше вельми розумна Моргун.

6. 7 ноября 2022

У вас на АЗС в м. Києві. Директор. Не міє спілкуватися . Таке враження, що воно з інтерната. Її даже людиною важко назвати злобна. І зрозуміло,що воно нікому не потрібно. Отбросок общиства

7. 2 ноября 2022

Доброго дня. Зайде на НАБЕРЕЖНО КОРЧУВАТСЬКУ ,11. ТАМ ДИРЕКТОРША НЕ АЛИКВАТНА ПРИНИЖУЄ ПРАЦІНИКФВ І БІГАЄ ЗА ОДРУЖИНАЄИМИ ЧОЛОВІКАМИ. ВИ ЯК БЕРЕТЕ НА РОБОТУ ШЛЮНДР ТО ХОЧА ДИВІТЬСЧ А ТО БУМЕПАНГ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

8. 31 октября 2022

Заправити автомобіль в Україні під час повітряної тривоги неможливо, оскільки АЗС закриваються та не мають права обслуговувати клієнтів, доки на вулицях не буде безпечно. Але це не стосується Аміку.
    Чекайте провірки. Вам не привикати

9. 10 октября 2022

Директорами на спать на підлеглих. Повітряна тривога амік працює. І заробляє гроші. Обстріл Києва, а амік працює. Таке вище і низьке керівництво не повинно розмножатися [вырезано] ле ваші мозги. А мозгів у вас немає.
    Кажуть правду все вернеться до Вас бумерангом.
    Земля кругла.

10. 30 сентября 2022

@Вова зi Львова, директори теж навчіться спілкуватися з персоналом , а то таке враження, що люди для вас ніхто. І ви одні царі. Особино в Києві бидло , а не директори.

11. 29 сентября 2022

Директори ви теж навчіться спілкуватися для початку. І свою роботу не потрібно перекладати на операторів.
    Таке відчуття, що вас ніхто невчив спілкуються.

12. 28 сентября 2022

Оператори,Ви для початку навчiться спiлкуватись з клiентами,приймати бензовоз i все iнше……

13. 20 сентября 2022

Тюрма строгого режиму не хватає колючої проволки по кругу. Надзирателів. Таке відношення, як до собак. Я дуже надіюся, що до ваших дітей будуть так відноситися як ви відноситеся. Ставлення жахливе.

14. 19 сентября 2022

Високе керівництво Аміку ви влаштували прес конференцію. Ви краще проїде по АЗС М. КИЄВА І ТАК ,ЩОБ ВАШІ ПІДВРИ ДИРЕКТОРИ НЕ ЗНАЛИ. І НАВЧІТЬ ЇХ РОЗМОВЛЯТИ З ПЕРСОНАЛОМ І ЛЮДЬМИ. І НЕ ЗАБУВАЙТЕ ,ЩО ГРОШІ ДЛЯ ВАС ЗАРОБЛЯЮТЬ ОПЕРАТОРИ . А НЕ ВАШІ ДИРЕКТОРИ І РЕГІОНАЛЬНІ.

15. 5 сентября 2022

Люди, оминайте десятою дорогою цю контору. Вам будуть обіцяти золоті гори, але по факту ви будете платити всі недостачі Відношення до скотини ,ніж керівництва до своїх підлеглих! На вас будуть орать, вас будуть матюкать,вас звинувачуватимуть у тому, що ви нічого не робите!!! Я вперше за своє життя бачу таке жахливе відношення до людей! Бачила-бачила, ну такого ще не бачила! Не шановний АМІК ви здивували! Яка матюкається, неначе після трьох ходок Слава Богу, я вже не ваше працівник! Я перш за все ЛЮДИНА і заслуговую бути нею а не вашим рабом!

16. 29 августа 2022

Як спілкуються директори АЗС ,як бидло. Матами Краще звідьнити і взяти на її місце більш досвідчену людину. Директори не уміють спілкуватися з людьми. Одні мати і приниження людей.
    А після їхнього арешту. На довбану АЗС ніхто не хоче їздить.
    Краще ,щоб підняли заробітну плату. А для чого . Вони Краще заберуть ті копійки.

17. 24 августа 2022

А з 18 серпня їще арештовані всі активи АЗС. І ніхто не знає будуть працювати чи ні.

18. 12 августа 2022

Справа навіть не в директорах а в дебільному керівництві коли в інших мережах зарплата операторів становить від 10 і вище то тут оператори навіть 8 тисяч немають через дебільни плани які в мирний час неможливо було виконати не те що тепер

19. 12 августа 2022

Смислу працювати на цих АЗС немає зарплату платять мізерну щей під час війни домахують виконаннями планів, не виконали мінус премія за 500 грн жити до авансу? Попробуйте поживіть ви на ці гроші

20. 11 августа 2022

На ваших АЗС робити ніхто не буде. Для начала навчіть своїх . Дол***бів директорів розмовляти. Особино сосок. А то уже достали. І свої обов’язки, як директор не потрібно переложувати.

21. 28 июля 2022

Безтолкові директори не вміють спілкуватися не зкім. Ви хоч навчіть спілкування ото тих горе директорів.

22. 28 июля 2022

Шановні вище керівництво АЗС ви колись чули,як спілкуються директори АЗС. Ви навчіть спілкування. О це я і корони які по одягали нехай залишають в дома. І відношення повинно бути людське. А не як до собак

23. 9 мая 2022

Шановні керівники АЗС вам потрібно і ти копійки ,які ви заплатили нехай їдуть вам на лікарні. І вашим дітям теж на лікарство. Такі як ви не повинні розмножуватися.

24. 10 марта 2022

Я так розумiю Азс в Киеве деякi працювати вже нiколи не будуть

25. 15 января 2022

Обучать персонал просто некому. В регионах новые регионалы, выходци из Державної пенітеціарної системи, Волынь- Ровно, могут обучить только » фене». Какое развитие? Плюс выходци из ДПС на Верхнем Валу. Хорошо что за 4 года работы знают, что такое литр топлива и кг. Какие стандарты обслуживания?

26. 15 января 2022

Этим прибалтам, абсолютно пофиг, у них контракт. Остальные тихонечко сидят на Верхнем Валу. В регионах регионалы- Державна пенітеціарна система — Волынь, Ровно, плюс добавте этих персон на Верхнем Валу. Какое развитие? Плюс тюремщиков в том, что за 4 года работы знают может быть отличие литра топлива от кг.

27. 24 декабря 2021

Действительно компания увядает, это можно видеть — как одевают персонал( грязные , в пятнах — или такой начальник) — экономия…
    Обучить персонал общению — это очень тяжело для компании? , — как мы видим.
    У Вас действительно отсутствует отдел развития или как он называется?
    Кто и как обучает персонал?, как часто?
    Ужасная скороговорка( принцип ошибки многих организаций)- просто тра та та.. — не могут продавать , а вы научить.
    Предшественники были гораздо крепче, а вам как руководству стоит задуматься.

28. 22 ноября 2021

@ Гость , Там пока некому думать, Моторный — бестолковый, отдел продаж полностью отрешонные, эксплуатация гаш

29. 20 ноября 2021

Втікайте з цієї компанії. Марна трата часу.Ні стратегії розвитку, абсолютно безперспективна кантора.

30. 1 ноября 2021

Пане територіальний менеджери візьміть під особистий контроль цього шарлатана володю гировича якого вигнали з попередньої роботи а така світова мережа як лукой/амік/ підбирає за кожним *, він є не професіонал і надає компанії збитки на великі суми і сміється з керівництва на ПОДОЛІ, і все всім каже що його не покарають , і ще той його друг петя який взагалі не контролює станції, невже ви це не помічаєте а може ви в долі

31. 26 октября 2021

А ви хоча б цікавились як на АЗС 14-04 проходила передача заправки?

32. 26 октября 2021

24 ? А дві сутки підряд ,не хочете? А Герович ,я б його взагалі звільнила ,він нічого не робить,дурня з себе клеїть

33. 26 октября 2021

Жах… 20 00 вечора начальниця звонить і словами:мене не *бе мають бути плани. Питання :з чого чи кого? Людей 0. Що тоді робити? Звільняють 5 ,премія 12 ,і ви її не отримуєте. Жах ,просто жах.

34. 16 октября 2021

Вы знаете что когда инвентаризация топлива, регионального с нами не бывает, в Николаеве.
    А после задают вопросы , откуда у нас минуса, мы воры и т.д.
    А все говорят он один из первых — просто выжил..
    А уже начинает потихоньку обналичиват тк.

35. 3 июля 2021

@ Игорь , не пробували написати заяву щоб з вас не знімали проф.збору , на нашій азс ми уже давно не платимо і надій не покладаємо на цей розвод профсоюзу, начальство всюди однакове

36. 2 июля 2021

Работаю на АЗС Операторы за все отвечают отчеты, приходы, хот-доги, уборка, просрочка. Пистолетчики не только заправка машин покраска, кошение травы, сапание ,копание, уборка територии. При том что оператор один и пистолетчик без дневного, который кстати раньше был сделали ОПТИМИЗАЦИЮ. Начальника взяли которая кроме крика и паники ничего не умеет. И за это платят бешеную ЗАРПЛАТУ +ПРЕМИЮ. Тут говорилось премию нужно заработать так мы её зарабатываем реализацией топлива, только потом при квартальной инвентаризации у нас снимают за ужареные сосиски и ФАСТ-ФУД. При том что ФАСТ-ФУД заставляют покупать а он не седобный. Приезжала Дмитрива попробывала б ПастаБОХ или Сендвичи на вкус мы колективом даже заплатим. МЫ не крепостные и мы выполняем обязанности но имеем и права КАК ЛЮДИ. Но Проф.союз у нас карманный.Да есть люди которые всю вашу кухню знают. Так с таким подходом долго люди у вас не задержаться

37. 28 июня 2021

@ Гость , Согласен с вами !!!Тоже там работал! Тебя там за человека не считают.!!! Когда уволился такое счастье было!!!!!

38. 23 июня 2021

Тупорилі правила і стандарти .Робітників за людей взагалі не рахують.За весь списаний фас фуд вираховують з робітників .Премії знімають за все що тільки захочуть.Хто хоче піти туди на роботу не раджу .

39. 23 июня 2021

До робітників відносяться як до рабів .Премії знімають на раз .Все повішали на оператора .

40. 5 июня 2021

Коченые вы все на АМИК взяточники и * и расчетные при увольнении не все отдаете что бы вас удавалось ими

41. 30 апреля 2021

@ЛЬВІВ, Ім по барабану .що у вас там твориться і не тільки у Львівському регіоні!!!Значить цей гірович ім вигідний.!!А вообще відношення до своіх робітників з боку ціеі компаніі дуже негативне!!!заправок різних дуже багато і зарплати побільше ніж на цих.Міняйте місце роботи бо там не здорова обстановка!!Здоровья дорожче!!Успіхів вам!!1

42. 27 апреля 2021

Звертаюсь в який уже раз до непрофесійного, не толерантного, не ввічливого керівництва на Подолі щоб приділили увагу Львівському регіону на чолі з пройдисвітами геровичом і його посіпаками ,він знову взявся за старі свої неправомірні дії які суперечать правилам компанії,скільки часу я ще буду платити за ці розводи з боку даного персонажу ,скільки він ще буде безпідставно звільняти людей які набагато краще знають свою справу ніж він,коли вже перестанемо продавати прострочені хот-доги, я все прекрасно розумію що ми для вас тут як раби стоїмо по 24год за ці копійки які потім хочете всіма способами видерти від нас, позор всьому керівництву в центральному офісі, окремо федорук ,ніколаєнко,киріянов і цей що по профсоюзі забув прізвище,

43. 19 марта 2021

Не пили ми з вами горілку шановний, тому на «Ви». Без доказів це все -«химині кури». Якщо ви будете гратися в хованки та волати на всю країну про зраду, то діла не буде та нічого не зміниться.

44. 18 марта 2021

Докази. Хм.. А що твої пси будуть робити якщо я все вам на електронку кину? Я маю залізобетонні докази але мені не вигідно не шанованому несправедливому керівництву на Подолі подавати оскільки мені і багатьом тут на низах потрібно буде нести відповідальність . Гирович до мене вже не скаче як щеня , я йому обяснив політику . Він сам по собі , напрягає тих хто слабкий по мірі замінює на нових людей. Гирович мені угрожав звільненням , але після того як я йому показав відео 7шт фото18шт він зрозумів що до мене не можна гавкати . Начальник теж сидить в кабінеті і тихенько . А я працюю спокійно . Гирович просив щоб я перестав писати на нього — я йому сказав щоб не звільняв людей а він не послухав . Тепер питання . Скільки часу він ще буде бадяжив бензин дізелем , скільки часу він буде об налічував паливну карту, скільки часу він буде заставляти операторів продавати людям зіпсовані хот-доги і багато іншого про те що він некомпетентний непрофесійний , не має поваги до людей я взагалі мовчу. Цей його компаньйон хіба не з його подання пішов . Цей петя теж не чистий .

45. 17 марта 2021

Видимо погано Ваш офис работает.
    Такого рода бездарное управление и в Николаеве.
    Начальники АЗС друзья, кассиры однокластники….
    Говорят началницу АЗС уволил — ореол поцепил, а то что люди вокруг говорят никто не слышит.
    Может пора уже открыть глаза и посмотреть на это все с другой стороны, и сделать соответствующие выводы?
    Не дожидаясь провального начала и более печального окончания, хотя первое видимо уже настало..

46. 17 марта 2021

@Гость, да это точно.сидят в офисе з*дницы отращиваю и ни хрена не делают только дурацкие стандарты придумывают.интересно у них есть справки от психиатра.очень глупые стандарты….

47. 17 марта 2021

Доброго дня. Стосовно «взяв на роботу компаньойна» — повноваження Гіровича В.І. не дозволяють приймати на роботу фахівців такого рівня, цим займається офіс. Про несплачені хот-доги та інші зловживання вже неодноразово писав, мені потрібні докази. Мій телефон та електрона адреса відомі.

48. 15 марта 2021

доброго дня, в мене вже не має слів про це керівництво особливо про гировича
    наше знайомство відбулось пару років тому як його представили нам регіональним. памятаю прийшло таке худеньке в коротких штанцях присталих ,ніби дитятко невинне.а тепер який зажравшишся керівникрегіону,
    попрацювавши трішки він вкурив всі прибуткові схеми які присутні в мережі і якими він користується досих пір, а керівництву всерівно що він робить .
    помаленьку почав ставити всюди своїх довірених людей що як він каже//все буде у мене тут схвачено//а Київ має свої теми там.
    пане федорук коли ви уже завітаєте на амік до м.ЛЬВІВ, скільки цього неадеквата і непрофесіонала будете тримати,чому він звільняє постійно людей і набирає нових,придивіться і до його компаньйона якого він взяв на роботу на Юраса місце,чому він не оплачує хот-доги //австрійський// які жере а касири за нього оплачують може накиньте цьому м* пару гривників на обід, і до вас будьте ввічливими до своіх працівників

49. 5 марта 2021

А коли к Вам приходило телебачення, щоб узяты проби газу, на якой мові ви спілкувались??

50. 5 марта 2021

намагався українською, але хвилювався…

1. 26 июля 2018

Не важно :
    Имела «честь» работать в данной Компании в Центральном офисе. Плюсы: офис на Подоле, зп на то время (2016)выше среднего на рынке Украины, вся зп белая, отпуск + больничный оплачивают.
    Минусы: руководство не компетентное абсолютно,метод управления совдеповский. Руководящие топ-должности занимают топы еще со времен Лукойла. Кирьянов, Козлова, Тележинская итд — живут еще ностальгией 90-х, когда Лукойл был монополистом и деньги в карман рекой текли. Кирьянов носится с папочкой с этажика на этажик…Об инновациях HR он не то, что не слыхал, его учить этому нужно…О внутренних коммуникациях я вообще молчу. Тут даже не понимают, что это! Жить в 2018 г и не внедрить информационные, аналитические, коммуникативные и организационые коммуникации — это просто такими бездарями нужно быть! В маркетинге там вообще темный лес! Акции придумываются «от балды» собрался отдел по формированию цен и айда придумывать акцию на «прокатит-не прокатит», посмотрели еще у конкурентов и о, чудо — придумали!!! Ну это просто плеваться хочется!!
    А чего стоит документооборот. Пока ты согласуешь договор, то успеешь забеременеть, родить и выйти из декрета! Госпожа Тележинская тут все понятно, родственник в Москве, Таня рулит!
    Жалко операторов АЗС, не зря ребята там и бухают. С такими дуриками как это руководство, тут не только сбухаться можно, но и сколоться! Начальнички не знают, что в других Компаниях проводят
    корпоративное обучение, где выращивают сотрудников своих, обучают, новеньким проводят «велком тренинг». Где рассказывают, как общаться с клиентом, как заправлять машину итд.
    Но самое ужасное, что эти все начальники, которых метлой не выгонишь, не понимают, что они уже пережитки прошлого. Их в других Компаниях не то, что не примут на работу, а просто засмеют. Мир движется вперед, а эти только на конфы ходят бесполезные… Что вы туда ходите, что вам показывать если у вас инфа на сайте не обновляется?
    Ген.директов, то латыш, то поляк, то малдовашка какой-то, который на русском через раз понимает! Люди вы серьезно считаете, что можете конкурировать на нефтяном рынке????
    Совет, идите работать в ОККО, КЛО, ВОГ, но не в АМИК, кроме испорченных нервов тут ничего не получите!
    А еще, тут служебные расследования проводят))) это вообще ржака, но об этом в другой раз))

Хочется прочесть продолжение))

2. 19 марта 2021

Оператор АЗС 1
Финансовый директор 1

Добавьте зарплату в компании AMIC

Добавить отзыв о работодателе AMIC

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании AMIC?