Ховер Україна

Ховер Україна

3D моделювання

Отзывы о работе в Ховер Україна, зарплаты

1. 23 июня 2022

Ховер юкрейн. Гоп-стоп контора. Розводить людей на гроші. Платять копійки. Штрафують буз причин. навіть якщо ви знаходитесь у відпустці чи лікарняному і ну не були присутні на роботі. ГОТУЙТЕСЯ! вам прийде штраф що не будучі на роботі ви там щось не так побудували! А якщо будете щось розказувати і качати то позвуть вас у окремий кабінет і скажуть що зараз розрахуємо по статті. Не компетентне керівництво від голови до тім ліда. Не ходіть туди є роботи де чесно платять і краще відносяться! Якщо гарно придивитися за перший місяць стає все зрозуміло. гарно заробляють тільки кум брат сват хрещеник друг кузен коханка жінка сестра жінки. Усім начхати на звичайних працівників. Ну і для «кумів», податкова та інші органи чекає на вас! І мази блати вас не спасуть особливо після війни!

2. 6 января 2022

Гадюшник страшный, Красно-волосая гадюка любить поглощать человеческую кровь. Хотите постоянно снимать макаронную продукцию, добро пожаловать в Товариство з обмеженою в1дпов1дальностю ?

3. 17 декабря 2021

Працюю в компанії давно, все влаштовує. Від зп до умов праці. Часто проводять конкурси, дають приємні подарунки, заохочують працювати і заробляти. Приємний, дружній, молодий колектив. Ті, хто пише що вас не влаштовує пс4, пробували працювати на будівництві? :D Багато хто пише, що мізерно оплачувана робота, для тих хто звик не напрягатись — так. Кажу як є, якщо прийшов заробляти — будеш для цього працювати, розвиватись, і мати собі на хліб, (не тільки з маслом). Роботою задоволена.

4. 9 декабря 2021

Виробничий план на місяць складає 100 балів. За які платять мінімальну зп, яка без податків складає 6000 грн.
    1 Бал = 2,85$
    Тобто по логіці 100 балів = 285$. Але працівникам не платять 8000 Грн. при курсі 1$ = 28грн.
    А платять мінімальній зп. 6000 грн. при якій 1 Бал = 2,14 долара.
    2,85$ за 1 преміальний бал нараховуються від 101 бала та вище.

5. 9 декабря 2021

Віддалена робота на VPN

На працівниках, які працюють на VPN компанія не витрачає кошти за:
    електроенергію, інтернет, воду, газ, прибирання, чай, цукор, туалетний папір, 25 грн. на таксі після другої зміни, при цьому зношується ваш домашній ПК.
    Та при цьому тим хто працює на VPN не доплачує нічого.

Чому перестали давати на таксі зранку для першої зміни. Для тих хто працює на офісі не зрозуміло, так, як карантин не минув. Та на офісі працює лише половина працівників. Всі сидять через 1 ПК.
    А якби працювали всі, то на таксі після другої зміни компанія витрачала б вдвічі більше коштів.

З менеджменту не всі вакциновані. Але всі ходять на офіс.

На офіс пускають не лише вакцинованих, та тих у кого немає на чому працювати в дома, а й тих хто їм просто “подобається”, сам особисто знаю таку людину. При цьому у всіх випадках і тих де можна зробити виключення, вони кажуть “Правила для всіх однакові.” Ох ці подвійні стандарти.

Компанія бачить всі посилання, які працівники відкривають під час підключення до VPN. Більше того я впевнений, що вони в любий момент можуть зробити скріншот, вашого екрану, без вашого дозволу. Також я думаю, що всі скріншоти, які ви робите самі, також їм можуть відображатися.

Ваші особисті повідомлення в Рокеті вони теж без проблем зможуть прочитати.
    Встановлюють VPN одною інсталяхою, а при знесені видаляють 4 програми. Серед них є така програма, як “ImageMagick” з відкритим кодом.

Можете самі перевірити у себе на ПК. Можете її навіть видалити, вона не потрібна для робити на VPN.

Раджу вимикати VPN, під час обідньої перерви, якщо ви відкриваєте посилання не по роботі.

Висновки, як завжди залишаються за вами.

6. 6 декабря 2021

Негативна сторона про роботу на офісі в м.Хмельницькому:

Взимку в Open Space (там де комп’ютери) опалення від кондиціонерів, по центрі тепло, але біля вікон дуже холодно. В туалеті взагалі не має опалення.
    Користуватися смартфонами в Open Space не можна. Музику можна слухати на смартфоні, але треки не можна переключати, бо ви отримаєте за це штраф у розмірі 22,8 долара, або, якщо у вас продзвінить дзвінок. А смартфон буде в кишені, також можуть дати цей штраф.
    По всьому Open Space розташовані камери.
    Компанія каже: “Приводьте своїх друзів, що б вам добре працювалося разом.” Але забороняє зачекати друга 5хв-10хв. щоб піти на обід разом. До речі сісти поруч з другом вам також не дозволять, навіть через 1 комп’ютер.
    Молоко в холодильнику лише для Менеджменту, сливок не має. А не для чорно робочих рабів.
    На сходах не має вентиляції, вікна не відкриваються і свіжого повітря відповідно теж не має.
    Вони купили Playstation 4 в 2021 році, тоді, як в 2020 вийшла Playstation 5. Так 5 версію важко дістати. Могли тоді хоча б Pro-шку купити. П’ята версія набагато швидше завантажує ігрові сесії екномлячи купу часу, особливо в перспективі. Та графіка там краща. Є екслюзивні ігри.
    Комп’ютерні столи, та монітори стоять не вірно по відношенню до вікон. Напроти вікон, або перед вікнами. В першому випадку все засвічено і потрібно незручно сідати, щоб своєю тінню закрити світло, та щось побачити, нічого нормально не видно. А в другому, за вікном яскравіше, при цьому монітор здається теж тусклішим, та контраст давить на очі. Іноді закривають вікна, але це не вихід, так, як сонячне світло потрібно використовувати по максимуму — це екологічно, економічно, та краще для здоров’я. А штучне освітлення є шкідливим для ваших очей.
    Коли сидиш за комп’ютером ти бачиш не лише свій монітор а й по 2 сусідніх монітора. Тобто разом 5 моніторів, які світять, та 4 з них додатково напружуть очі.
    На весь офіс постійно гучно грає музика. Така “серйозна” контора, а на офісі постійно “дискотека”. Іноді вона дуже заважає. Коли ти хочеш зосередитись, подумати з якого фото почати моделити будинок, згадати, що проходив на навчанні, іноді просто хочеться спокійно попрацювати в тиші. Музика не є нейтральною та тихою, не грає на задньому фоні. Ні, там все підряд від хард-року до репу, закінчуючи примітивною, та деструктивною, циклічною “музикою”. Після чого втомлюються вуха, та голова. Всі люди слухають різну музику.
    На старому офісі могли зробити тихіше, коли приходив директор.
    Не дають вільно висловлюватися в чатах. Не люблять незручну правду. Свої косяки перекручують, та нагло “виставляють” плюсами. Так наче своїх працівників тримають за ідіотів.

Позитивна сторона:
    Проводяться різні конкурси, та відзначаються свята. Це не стосується VPN-щиків (тих хто працює з дому).

Краще оминайте цю компанію стороню.

7. 6 декабря 2021

Про можливість оберета будинки, та про штрафи.

Моделерам надається можливість обирати будинки і це круто. Але не все так просто.
    На другій зміні цей вибір обмежений пріоритетом реальних замовлень.
    А на першій зміні моделерів все одно змушують оберати між будинками, які уже колись виконувалися і які ніхто не хотів оберати на другій зміни маючи цей вибір.
    Все одно всі моделери — роблять всі будинки, які прилетіли з Америки.
    Компанія не пішла б на таке, як би їм це не було вигідно.
    Це було зроблено для того, щоб моделерам на різних рівнях буде краще підібрати будинок по складності для себе. На всіх інших процесах вибору не має.
    Просто моделінг — це найважче. Такий собі частково псевдо вибір.
    Але вони це все видадуть на кшталт “Те, що у вас є вибір — це взагалі подарунок компанії.”

Вибір будинку за 3.хв — це кожного разу мікрострес. тому, що ти не знаєш, чи зможеш вибрати нормальний — адекватний будинок. Чи вистачить тобі на це часу.

Півтора місяці тому ввели нові правила під час вибору будинків. Відтоді не можна
    лочити будинки, які ти уже робив раніше. Тобто раніше можна було лочити всі будинки, які колись уже виконувалися, для навчання. А тепер в списку є будинки, які ти не можеш залочити. І ти витрачаєш на них час, але при цьому час для локу, як і був 3 хв. так і залишився. Це одностороння зміна в негативну сторону для працівників. Тепер отримати штраф за невчасний лок легше.

Можуть придумати неіснуючий штраф на ходу, та зробити з тебе стягнення. Штрафи з якими ти не згідний можна спробувати оспорити. Але оспспарюють їх дуже неохоче 1-2 рази з 10.
    Більше того штрафи з якими ти не згідний, які ти отримав під час роботи, які заважають тобі працювати. Вони хочуть, щоб ти оспарював суто у свій вільний час. Після роботи. Якщо оспорювати штрафи в робочий час. Це може стати причиною звільнення, або однією з причин звільнення. Про те, що їх потрібно оспарювати в неробочий час в загальних чатах не повідомляють.

Штрафів дуже багато, та вони досить високі.
    Таке враження, наче ти сидиш під дулом пістолету на затилку.
    Душа на цій роботі часто просто плаче.

Не раджу там працювати!

8. 6 декабря 2021

Робота 3D моделлера, кар’єрний ріст, та про зп.

Людина працює — вчиться, та з часом починає працювати швидше, та заробляти більше. Потім піднімається по рівню, після чого її змушують брати “вісяки” на першій половині першої зміні.
    Вісяки — це жахливі будинки з поганими фото, та ГЕО чи його відсутність. Будинки, які вільна людина в здоровому глузді ніколи б в житті не вибрала б.
    І найгірше це, те, що за них платять рівно стільки ж, скільки за гаражик з рівними, якісними фото, та чітким ГЕО.

Працівник навчається заробляти на простих будинках, які після підняття рівня йому забороняють робити. Це зроблено для того, щоб працівник моделив складніші будинки, та вчився на них новому — розвивався. Звучить це все наче правильно, та логічно. Але є один маленький НЮАНС!
    І він полягає в тому, що за складніші будинки не платять пропорційно більше.
    Наведу приклад найпростіший тип будинків High Level в середньому роблять за 3 хв. а найскладніший в середньому за 30 хв. При тому, що за самий простий компанія платить 1$, а за найскладніший 2,8$. Тобто по часу різниця в 10 разів, але платять при цьому менше в 10 разів.
    Це нечесно! Замість того, щоб платити пропорційно більше. Щоб, High Level сам захотів обрати найскладніший будинок, бо він на ньому більше заробить. ніж на сімплах. То вони просто обмежуть High Level-а.
    Компанія доплачує 6 левелу 50$ до зп. та 100$ 7 левелу. І звучить це все круто — скажите ви, наче вас дуже цінують. Але насправді, це зроблено задля того, щоб хоч якось компенсувати малу оплату за складніші будинки.

Чим вищий рівень, тим більше компанія обмежує моделерів. І це уже звучить жахливо.

Так робота перспективна. Але, щоб отримувати більше менш стабільну зарплату. Вам потрібно досягти максимального 7 рівня, та розвинутися в ньому. А це в середньому досягається за 1,5 — 2 роки.

9. 6 декабря 2021

Робочий графік

Найгірше в цій роботі — це мабуть робочий графік в дві зміни.
    Це дуже погано впливає на сон, самопочуття, здоров’я, продуктивність падає, мізки нормально не працюють, наче в тумані. Займатися чимось після роботи не дуже й хочеться. Для людського організму важлива стабільність.
    В кінці тижня ти лише починаєш звикати до першої зміни, та рано прокидатися. Як з понеділка, знову виходиш на другу зміну. Після якої у вівторок прокидаєшся десь до 9-10 годині ранку. Та з кожним наступним днем все пізніше, та пізніше. А останній день тижня після другої зміни о 13:00.
    Понеділок та субота плаваючі, це не дуже зручно. Знайти заміну не завжди реально.

Влітку не хочуть відпускати у відпустку з першої зміни.

В Україні є 12 офіційних державних — оплачуваних вихідних. Тобто люди за рік сидять вдома 12 днів, та отримують за це гроші.
    Для Hover Ukraina з цих 12 вихідних існує лише 1 і це новий рік. Так ми працюємо на американців, але у них теж є свої свята, та державні вихідні, але ж це не для нас, так, як для компанії ми просто штучний інтелект. Саме так і вказано на офіційному сайті компанії! Відколи це ручна робота стала цінуватися менше за ручну роботу?

Не рекомендую!

10. 5 декабря 2021

Про замовлення Roof, та Roof to Complete. Roof замовлення виконуються для того, щоб порахувати площу даху. На таких замовленнях достатньо побудувати лише одні Entry Door, щоб звірити по них масштаб. Але про це відкрито ніхто не говорить. Кажучи, що потрібно будувати всі двері. Та достатньо налаштувати 3 будь яких фото. Roof to Complete — це замовлення, яке було виконане, як Roof, після чого клієнт передумав, та змінив замовлення на Complete. Його потрібно переробити на Complete. За це заплатять, різницю між Root та Complete. Біда в тому, що моделерів почали змушувати на звичайних Roof замовленях налаштовувати фото на яких видно всі стіни для сегменту, як для Complete замовлень. А там можуть бути важчі фото. Або їх прийдеться налаштовувати більше 3. Це все вимагає більше зусиль, та часу. Тобто компанія почала вимагати більше, але при цьому продовжує алатити, так само, як і платила раніше. Це не справедливо. І знову ж працівників мають за ідіотів. Пишучи, щоб всі Roof замовлення потрібно робити налаштовуючи всі фото на яких видно всі стіни, та вікна для сегменту. Хоча для білих будинків (20 преорітету , які уже колись виконувалися) цього не потрібно робити. Так, як вони вже ніколи не зможуть змінити свій статус на Roof to Complete.

11. 4 декабря 2021

НАДПРИБУТОК!!!

Просто перегляньте ціни на будинки для клієнтів на офіційному сайті.

Complex Complete 99$ для клієнта, та 2$ для 3D моделлера за 3D модельку без текстур.

Це окрім того, що для клієнтів Simple від 1-4 скатів, а для працівників від 1-7.
    Average для моделерів від 7-15. І так далі.

Ось вам і робота на українську фірму, яка працює на американців.

12. 4 декабря 2021

Бонуси від компанії:

Тренажерний зал компанія компенсують лише на 16,6%. При вартості 600 грн. компанія компенсує лише 100 грн.
    При цьому влітку коли, ще не давали коштів на тренажерний зал. На оренду залу для волейболу не могли виділити навіть 300 грн. і цю сумму збирали з тих працівників, які ходили на волейбол.
    Спікінг англійською за рік роботи в м.Хмельницькому досі не стартував. Сертифікатів по ньому теж ніяких не дадуть, якщо, що.

Час від часу проводяться різні конкурси на офісі, та на свята.

На новий рік, та на святкування дня народження компанії дарують подарунки всім працівникам, та навіть VPN-щикам.

13. 28 ноября 2021

Працюю в компанії доволі довго. Умови роботи більше ніж влаштовують. Класний офіс. Приємний молодий колектив який завжди готовий допомогти і віднестись з розумінням якщо щось не виходить. Так, з самого початку не вийде заробляти великі суми, але згодом по мірі вашого розвитку можна отримувати хорошу, навіть чудову, заробітну плату. Заробіток залежить повністю від вас. Ні разу не пожалів що працюю в компанії hover!

14. 28 ноября 2021

Працюю в компанії вже не мало часу. Умови для роботи більш ніж влаштовують. Приємний молодий колектив, з яким цікаво спілкуватись та який готовий допомогати, якщо щось не виходить. Заробітна плата цілком і повністю залежить від тебе самого. Да, з самого початку ти не будеш отримувати шалені гроші, але через деякий час можна заробляти більше ніж достатньо для життя і не тільки)
    Ні разу не шкодую, що пішов працювати в Hover!

15. 28 ноября 2021

Работаю в компании Ховер уже почти 5 лет. Компания с большим потенциалом для сотрудников: прийдя на работу совершенно без знаний и навыков моделирования , тебя обучат и помогут стать профессионалом в 3d моделировании! Работа оплачивается от выработки, чем больше заказов сделал, тем больше получил ( стоимость заказов сотрудникам известна ) Все абсолютно прозрачно. На начальных этапах новые сотрудники «застрахованы» и не могут получить меньше минимальной зп, даже не зарабатывая ее.Для того , что бы стать успешным сотрудником необходимо только одно- желание , что доказывает и мой опыт : после первого обучения я не прошёл ) , но не сдался и повторно прошёл обучение. Конечно первые месяцы не стоит расчитывать на огромный заработок . Сосуд наполняется по капле и для того что бы выйти на высокий уровень зп ,по моим наблюдения, необходимо месяцев 5 ( для каждого эта цифра индивидуальна ).Компания ,в свою очередь, создаёт максимальный комфорт для сотрудников: наличие зоны отдыха, бесплатные курсы английского , организация праздников , частичная оплата тренажёрного зала, своя команда по мини футболу,еженедельные сертификаты для лучших сотрудников ( по разным показателям каждую неделю) . До пандемии у нас было два больших корпоратива: новогодний и др Ховера. Любое своё пожелание можно высказать, например так у нас появился турник и брусья ) Приходите и пробуйте, удачи всем!

16. 19 ноября 2021

@ Работник , Молодец все верно. Не верите отзывывам ниже их пишет штатный психолог а по факту смс таргетолог ( хорошо хоть сист АДМ . Научил ее пользоваться ВПН, и теперь можно дизлайкать правдивые отзывы, и писать про зарплату и работу,что не соответствует действительности, а потом лайкать) Из их постов видна скрытая угроза судебного преследования придуманного ими же сценария( не верте ) Стоит им напомнить в суде о черной бухгалтерии, и уклонении от уплаты налогов и компанию ждут миллионные убытки . Так же преследование и определение айпи адресов пользователей с помощью киберполиции и сб (через своих) по меньшей мере вызовет ряд вопрос у вышестоящих инстанций . Промолчу про политическую «окраску» таких действий.
    П.с. Уважаемые цео конторки не занимайтесь хз чем, понятно, что с точки зрения бизнеса вы все делаете правильно, зарабатываете себе деньги. Тогда будьте добры не лепите хорошую мину при плохой игре.

17. 14 октября 2021

Пошла на эту работу в период карантина, так как вариантов было мало. Не советую! Обещают 10000-13000 грн. на старте, по факту это рабство за 5300-6000 грн. Обидно! И жаль потраченного времени. Научившись работать в sketchup, эти навыки НИГДЕ ВАМ НЕ ПРИГОДЯТСЯ! Просто ознакомьтесь с прайсом на домики и сами всё поймёте. Чат замены горит просто, поменяться с кем-то нереально, так как ваши смены никому нафиг не нужны, приходится доплачивать чтоб кто-то забрал смену, если нужен выходной. Зато красиво рассказывают новичкам что 6-7 лвл зарабатывает по 2000$…смешно! Зп у менеджмента и 6-7 лвл мод максимум 500-600$, конец!

18. 2 августа 2021

Ахахах, рєбзі шукайте проблему в собі, а не в компаніях які, доречі, можна змінювати. Компанія хороша, все залежить від вас.

Так, компанія хороша. А ви, Едуард Шенаур, шукайте проблему в собі, все залежить від вас.

19. 1 августа 2021

20. 21 июля 2021

@ Ростислав Рараговський ,
    Шановний «Ростислав Рараговський», він же «Bender», «Едуард Campus, «Eduard Bro», «Eduard Titan» та ще багато псевдонімів. Можливо, пора вже назвати своє справжнє ім’я та прізвище — Едуард Шенаур? Вам ще не набридло обливати брудом різні фірми, де ви працювали і звідки вас заслужено звільнили? «Ховер Україна», «Дубок», «Ролідас Авто», «Кампус Нетворкс» — працюючи у всіх цих компаніях, ви показали повну некомпетентність і профнепридатність, токсичність, невміння спілкуватися з клієнтами та інфантильність. Що тут казати, коли навіть в «Укрпошті», державному підприємстві, де вкрай низькі вимоги до персоналу, ви довго не затримались? Ви обливаєте всіх «помиями», звинувачуєте у різноманітних недоліках (в основному, придуманих вами), але чого добились ви самі у свої 22 роки? Стали науковцем, інженером, бізнесменом, програмістом, архітектором? Так ні, всі ваші здобутки поки що обмежуються комп’ютерними іграми і анонімним хейтом в Інтернеті. З такою життєвою позицією, як у вас, ви на жодній роботі довго не затримаєтесь, ні в «Укрпошті», ні в «Google». Можна терпіти токсичного, але крутого спеціаліста. Можна посереднього, але ввічливого. Та нікому не потрібні безтолкові неадекватні працівники із комплексами всезнайки, які на практиці ще й не вміють нічого. Принаймні, в комп’ютерних технологіях ви повний нуль, бо навіть не змогли замаскуватися і зберегти анонімність коментарів. Хоч і використовували для цього VPN. В геймінгу, до речі, ваші результати також дуже скромні. P.S. Очевидно, справжній Ростислав Рараговський зацікавиться можливістю судового позову за незаконне використання його прізвища та поширення від його імені наклепницької інформації. Ну, і будете тепер знати, що ІР та МАС адреси далеко не єдині ідентифікатори користувача :] :] :].

21. 6 июля 2021

Всем здраствуйте прошлый пост почему то удалили, там очень важная информация для новых сотрудников а именно прайс на нашые заказы. Ловите еще раз!
    Custom com 0,947
    Simple com P+ 0,193
    Simple roof P+ 0,15
    SimpleTLA 0,26
    Simple R2C 0,076
    Ждите новых постов о работе! Все удачи)

22. 18 июня 2021

Доволи таки долго работала в этой канторе. Работе ставлю 0/10. Конченые пид**сы, которые все бабки зажимают себе. Если у вас нет мамы\бати\брата\кумы которые чего-то добились здесь *** лет назад, то вы будет рабами за 5к гривен на постоянке))) Куча штрафов!! Причем ценник у них такой, что *** можно. а по поводу ремоделов вообще моё любимое (типо когда дом отправляют обратно, ибо ты там накосячил или что-то не так сделал) Мало того,что тебе дом не засчитывают по баллам(ну к этому претензий нет) ТАК ЗА ЭТО ЕЩЁ И ШТРАФ ДАЮТ. с уверенностью могу сказать, что америкосы платят им дохера бабок, за которые они нихера не делают, а нам платят нули по сути. и самое любимое))) повысили короче минималку в Украине на 1к, И ДАЖЕ ЗДЕСЬ ОНИ УМУДРИЛИСЬ ПОДНЯТЬ ПЛАН))) какого ***? не знаю. вообщем, не советую идти даже если бы там платили 10к. (а вам там никто такие деньги платить не будет) Я просто про***ала дохера месяцев своей жизни корячась на этой работе в две смены надеясь на что-то нормальное. что бы вам там не трусили, какая это прекрасная работа, и сколько там интересного — шлите их куда подальше.
    так вот, за весь свой рабочий этап могу сказать лишь одно! Коачам ставлю 10\10. Есть конечно некоторые кадры, но я с такими просто не держала контакт. А так.. это единственные люди, по которым я буду скучать, и которые не возомнили из себя не пойми что, и с ними безумно приятно общаться! Все очень веселые и вот ну просто люблюююю)) а так, идите лучше в кол-центр на 4 часа в день, и будете получать те же бабки, но у вас хотя бы время для «пожить» будет. Извиняюсь за весь французкий, но у меня столько злости на эту контору, что даже слов нет. Раньше за дома платили в 10 раз больше, сейчас практически каждый пол года понижают ценну. поэтому… путного ничего из этого не будет. И если у вас нет там родственников, ни о каком повышение до ТЛА или коача нет речи) всем пис) я счастлива что ушла с этого [цензура]))))))))))))))))))))))))

23. 5 июня 2021

@ Гость1 , Зарплату 5к гривен? На 7:30,котра, до пол першого ночи, да ще рости,стою получить 7-8. Издеваетесь ?? Конторку наживаетса за счет обдирания рабов…

Не советую даже приходить на собеседование.

24. 3 июня 2021

Данная бабкина контора очень любит вешать лапшу на уши. Зарплата минимальная, выбрит какую либо информации о зарплате не реально, постоянно всячески уходят от этого вопроса. Не видел сотрудников которые работая на этой макаронной конторе будут довольны чём-то. Довольные могут быть только старые сотрудники, с опытом работы от 3-5 лет, вот с этого момента зарплата может быть будет вас устраивать. А на первый год работы можете ориентироваться на минималку

25. 31 мая 2021

Працюю у цій компанії вже більше року, привів сюди багато своїх друзів і дівчину.
    Спочатку звісно не все було так райдужно і з графіком роботи (тиждень ранкова — тиждень вечірня) (адже важко адаптуватися), і з зарплатнею.
    Але зараз я вже досягнув певного рівня (природні задатки+робота над собою), зарплата мене влаштовує, і для нашого міста вона цілком конкурентноспроможна.
    Оскільки тут працює багато моїх друзів, проблем із проведенням дозвілля з позмінним графіком не виникає.
    Перевагою є молодий колектив, який зі мною на одній хвилі.

26. 30 мая 2021

Працюю у даній компанії з її відкриття і не можу зрозуміти негативні відгуки…Усьому навчають, допомагають, і якщо трохи попрацювати, не лінуватись та докласти зусиль можна не погано заробляти, тим паче, якщо ти прийшов без досвіду, ( ні в якій фірмі без досвіду панькатись з тобою не будуть, а тут на «блюдечку» тобі все підносять).
    Колектив хороший, приємний, дружній, молодий з розумінням до усьоого ставляться. Від вас вимагають лиш бажання та трохи часу, щоб вийти на достатній рівень

27. 28 мая 2021

@ Гость , за два місяці ,це дуже мало. п’ять тисяч в місяць -‘не раджу дану конторку.

28. 14 мая 2021

@ CrazyPilot , працюю другий місяць виходу на зп 11 тисяч все залежить цілком від вас, якщо ви швидко і якісно будуєте тоді проблем не буде,
    Якщо не виходить краще зрозуміти це спочатку а не сидіти 9 місяців на мінімумі. Графік ніхто не змінив

29. 25 апреля 2021

работал около года. вся та горсть хорошего перевешивается бочкой негатива, который остался после знакомства с компанией. фактически это рабство за мизерные копейки и руководство на вас наживается. все основано на системе кнута без пряника. если вы ничей кум сват, брат, вы никогда не сможете добиться чего-либо в той конторе. да там есть прияные люди, но это как исключение. вздохнул с облегчение когда наконец-то бросил эту шаражкину контору и сейчас работаю как белый человек.

30. 17 марта 2021

Работаю несколько месяцев, в офисе. Условия приемлемые, коллектив хороший. Руководство отзывчивое.
    Еще позитивный момент: низкий порог вхождения — всему научат, все покажут.
    По поводу зарплаты: да, она не высокая, чтобы получить достойные деньги придется ускоряться, а это не у всех получается, как бы ни старался (не всем дано).
    График в две смены, чередуется. Сложно адаптироваться, чтобы продуктивно использовать свободное время вне работы.
    Но это не самое неприятное. Самое главное — полученнй опыт в компании останется в компании, вы не примените полученные навыки где-нибудь еще за пределами Ховера.
    Работа подойдет скорее для студентов или тех, кто захочет укорениться в компании и дорасти до куратора или тренера.
    Или же временно перекатноваться и параллельно в свободное время повышать скилл для будущей другой работы.

31. 23 ноября 2020

@Гость, Вже не перший раз чую відгуки про Ховер Україна. Так ЖЛоБский менеджмент по Житомирські. Шукають невибагливих працівників , краще студентів, які будут задоволені і тим що дають. Тих хто починае задавати багато питань швидко приберають. В питаннях по зарплаті прагнуть платити мінімум. Стосовно кумовста, так на більш мень вигідні посади Тл, стл беруть своїх друзів чи знайомих( бувають винятки -але лише серед тих хти тихенько сидить і мовчить , не задаючи питань) Заробляють дуже великі гроші з кожного замовлення яке виконуе моделлер заберають в свою кешеню що найменьше половину від тих грошей шо отримуе з амеріки. Офіційно виплачуеться МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНЯ ПЛАТА !!! Інша частина грошей перекидають на веб мані. Тому всіх тих хто ставить питання по заробітній платі звільняють першими, КАНТОРКА не хоче щоб виникнули питання у ПОДАТКОВОЇ. Стосовно карьерного росту (крім підвищення левелу умовно +50 +100$) вас там карьера не чекае — якщо Ви не родич когось з менеджменту. Тобто можливо будуть платить стількт скільки заробите, мінус штрафи, навідь за запізнення на 1 секунду=)). Робота підійде для студентів, як перша робота ,щоб отримати досвід і більше не ставати на ті самі граблі. Моя порада краще вже поїдте зак кордон і більше заробите,і світ побачите, та й жлобського менеджменту по житомирськи від ХОВЕР україна не побачите.
    П.с. крім того додам що ваши Т.л. ( дуже люблюят ставитись до вас як до пустого місця) не ведіться, з них ніхто навіть не вміе будувати ті самі доміки рівня комлекс і вище. Крім того ще й освіти вищої майже ніхто не мае, а вам будуть розказувати як жить і шо робить=) Азарплати в них саме з тих доміків які ви будете робити і набагато вища ніж ваша, тобто вони сидять нічого не роблять а ви йм грроші заробляете=) і після цього вас ще і звільнять=) ОТАКЕ ЖИТТЯ)

32. 10 ноября 2020

Запашна креветка :
    Зайшов почитати відгуки і багато з них змахують на якийсь відвертий фейк XD
    Працюю в Ховер Рівне уже майже 1,5 роки, тому маю досвід в багатьох питаннях. Знайшов роботу з оголошення в водніку, будучи звичайним студентом. Загалом всім задоволений, особливо в фінансовому плані. На данний момент працюю з дому, коли почався карантин — компанія оперативно перевела всіх на дистанційку. Платити менше не стали, через те, що маю більше часу і можливість «оверити» — маю навіть більше. Про затримку зарплати — такого не було ні разу. Про некомпетентність від керівництва чи поганий рівень підготовки — це шось навіть трошки смішно) Я прийшов з 0 знаннями програми та не мав жодних навичок в тому, з чим зараз маю діло. На данний момент досить добре працюю з цим ПЗ, чим щиро вдячний керівництву компанії. Регулярні тренінги та допомога в розвитку, різного роду премії і інші заохочення дозволяють мати те, чого не має знайомий, який після навчання поїхав в Київ. Особливо якщо порівнювати ціни там і зарплати там. Цілком можу порадити іншим, одначе памятайте, що все залежить особисто від вас. Цілком переконаний, що всі негативні відгуки лишили ті, у кого просто «не пішло» і хто не хотів саморозвиватися…

ахахахха ви хоча б vpn вмикали б коли пишете ,,хороші,, відгуки самі на себе, бо тут якщо натиснути всі відгуки автора відразу стане ясно що креветка, женя, виталикс і дмитрий це одна і та сама людина. Що підтверджує той факт що ви є недобросовісним закладом для працевлаштування а саме ,,Богодєльня,, також всі ті відгуки що були написанні нижче підкріплюють той факт яка у вас там канторка з хорошими умовами праці. Як уже було сказано фірма побудована на родичах та знайомих, досвід який ви там отримаєте ніяк вам не знадобить та ніде крім цієї роботи не буде застосований, з зарплатою взагалі качєлі кожного місяця. Якщо вам дорогий ваш час оминайте цей заклад 10-ю дорогою…

33. 5 ноября 2020

Зайшов почитати відгуки і багато з них змахують на якийсь відвертий фейк XD

34. 4 ноября 2020

Що ж хотів би вкотре остерегти від цієї шараги людей яким цікава ця робота, в котре вони знову шукають людей так як з тими умовами що вони пропонують у них постійна плинність кадрів до того дуже велика плинність… Вони стали уже нічим не краще як mindy team, де ти обробляєш фото за ,,копійки,, тут ти будеш робити 3d моделі будинків за копійки, до того ж як би ти не старався який би у тебе не був скіл кожні пів року а то і частіше вони будуть зменшувати прайс на будиночки. А тепер трішки конкретики, від початку їхнього існування в Рівному нічого а ні скільки не змінилось все просто, працювати потрібно в п/з SketchUp з їхніми плагінами, будування 3d моделі будинка по фото (деякі моделі використовуються на сайті продажу будинків zillow), за кожен будиночок окремі прайси від simple до custom. Також в компанії присутні штрафи і не малі, враховуючи ті ціни ти можеш просто день пропрацювати безкоштовно або вийти в нуль.
    P.S. Як я помітив деякі менеджери з ховера все ж побачили що на них уже пишуть правдиві відгуки вони просять а інколи самі можуть написати як у них все прекрасно в їхній компанії, як у них виходить прекрасно поєднувати навчання і роботу, а саме коли ви всіх перевели на віддалену роботу, не зважайте на останні відгуки вони малоправдиві… »Від правди не втічеш» Вірьте в себе, та не ведіться на їхні умови будьте дуже пильні і запитуйте все що вас цікавить, ви вправі розпоряджатись своїм часом та своєю допитливістю!

35. 2 ноября 2020

Працюю в Ховері у Рівному, також навчаюсь в іншому місті, взагалі без проблем вдається поєднувати і роботу, і навчання. Також із складною ситуацією у світі, компанія надала змогу працювати на удальонці, що для мене стало пріорітетом, бо багато хто із знайомих втратив роботу, а деякі якщо і залишись при роботі, їм почали менше платити. А тут такого немає, все вчасно та круто.
    Також дуже класна команда, знайшла собі ще більше знайомих з якими можна не тільки провести гарно час, а й просто приємно поспілкуватися.

36. 31 октября 2020

Учусь в универе и паралельно работаю в Ховере. Легко получается совмещать из-за гибкого графика. В компании молодой и активный менеджмент. Есть перспективы карьерного роста. Ничего не знал о скетч апе до этой работы, но после курса обучения смог быстро во всем разобратся. Работаю удаленно, колектив ТОП, зп растет паралельно моему скилу.

37. 31 октября 2020

Работаю в этой компании больше года. Боялся, что после начала карантина останусь без работы, но компания активно перевела всех на удалёнку + помогла с обустройством рабочего места. С зарплатой все хорошо, выплачивают без задержок. Есть куда расти, есть стимул работать.

38. 21 сентября 2020

@Стас,

Это полностью кумовская конторка. Хитрые и лживые люди . После работы там — опыт который вы получите нигде не сможете использовать. Зарплату там никогда не повысят, могут только заплатить меньше, обмануть, украсть. А Славик ( который отвечает за выплаты вебмани) я слышала украл премию у сотрудницы ( каждый месяц там лучшим сотрудникам давали премии), так вот он украл премию, а когда это девочка к нему обратилась, отправил ее подальше. Когда она от такой наглости пошла к директору, ее попросили написать заявление об увольнении ( правда на последок вернули премию).

39. 26 августа 2020

Менеджера из Ховер.. исходя из того что пишут люди которые у вас работали, о вашей системе оплаты труда, мотивации сотрудников, системе штрафов и т.д. и что не мало важно с того как вы начали и к чему вы пришли, готов поспорить что в вашей компании завелись крысы. Может они и были сразу просто лицо своё не показывали,ждали. Если сотрудник, который научился и получил опыт не знает расценку норма/час, Значит какой-то крысе это выгодно.

40. 20 июля 2020

Неадекватиний, высокомерный HR который считает себя пупом земли и позволяет себе с первых предложений унижать людей и показывать свою некомпетентность в работе с людьми.
    Категорически не рекомендую даже проходить собеседование.
    Здесь ищут не сотрудников, и рабов роботов за малую зп, которые будут терпеть скотское отношение

41. 19 июля 2020

Вечные морозы из зарплатой. Раньше можно было получить бумагу по зарплате или просмотреть электронную статистику. В статистике можно посмотреть сколько шт. сделал, какие у тебя штрафы. В один прекрасный момент бумагу за полную зарплату запретили. В новом формате выплаты
    ховер начал кидать на зарплату. Первая часть зп — официальная зарплата, за ее вы можете взять бумагу, но в этой бумаге указаны меньшая часть зп ( минимальная зп в Украине ). Другая часть зп, примерно 80% приходит на вебмани, за вебмани отчет получить не возможно, по вопросам вебмани обращайтесь к Славику. Славик, на 800грн меньше пришло, давай после работы в 16 часов разберемся — ответил Славик. В 15:30 Славик собрал шмотки и ушел домой. Вечером в телеграме пишу ему, Славик ответил, что посмотрит статистику по зп и скажет. Обещал посмотреть каждый день, прошло 13 дней, в итоге я все понял и забил. Статистики по следующим зп Славик обещал в том же духе:»ой, забыл посмотреть», «да завтра гляну», «давай после работы». Мне это надоело, и я пошел к начальству. На следующий день Славик кидает в телеграм какой-то набор цифр по зп без всяких комментариев, они никаким образом не совпадают с тем, что я получил. Спрашиваю, напиши детально, объясни что ты мне кинул, чтобы я посчитал. В ответ опять завтраки и мороз. Когда аппетиты недоплат увеличились, пришлось покинуть этих бомжей.

42. 7 июля 2020

Хороша компанія, працюю більше року, чудовий графік ранок\вечір по тижню, без затримок на роботі, купа вільного часу, дружній колектив, постійно якісь тусовки і конкурси, зп влаштовує цілком, є знайомі які працюю довше і теж себе чудово почувають вони і покликали, хороша робоча техніка і переферія, є вечірня доставка додому, суть роботи така що чим більше працюєш тим більше отримуєш, це супер круто. Попередньо було багато місць роботи, покищо це найкраще

43. 8 июня 2020

Молодая, перспективная компания , которая всего пару лет на рынке. Развивается в направления 3D проектировании. С комфортным графиком работы, есть всегда время на семью, учебу, хобби. Обучают и дают хороший поток знаний с 0 до топового специалиста +обучение оплачивают, проводят курсы с английского и это бесплатно. Официальное трудоустройство. Зарплата приравнивается к средне киевским, а если хочешь больше: есть дополнительный овертайм, разного типа бонусы, премии.
    Хочу отметить и думаю это очень важно! Это одна из немногих компаний, которая в период карантина обеспечила всеми возможностями работать из дому, и не отправила за свой счет.
    В такие моменты и понимаешь, что компания дорожит своими сотрудниками и готова к экстренным ситуациям в Украине , а и к пандемии.

44. 2 июня 2020

Я работаю в данной компании больше года, в целом — я доволен. Работа интересная и, точно, лучшая, что я нашел в своем городе. Очень часто проходят разные конкурсы и корпоративы, есть овертайме и много бонусов, я сам влияю на свою зарплату и это очень радует. Работа с людьми на хорошем уровне, хорошие тимлиды и топ менеджмент. Есть перспективы стать тимлидом. За время работы словил пару штрафов, но они были по делу, никто не хочет тебя штрафовать специально, все входят в твое положение. Могу смело рекомендовать данную компанию.

45. 30 января 2020

Суть работы — создавать 3д-модели дома по фотографиям. К айти относится слабо. Не строительство, не архитектура, не дизайн. Сферу определить сложно.
    Плюсы — удобный для многих график (смены утро, смена — вечер); хорошие условия труда; обучение с нуля азам работы; хорошие тимлиды (в основном); при большой скорости и качестве работы можно зарабатывать много; корпоративы 2 раза в год; вечером бесплатная развозка по домам; оф. оформление с первого дня работы.
    Минусы — оплата за каждую модель действительно уменьшается периодически, а значит за тоже время надо сделать больше, чтобы получить ту же зарплату; обед — 30 мин., выйти покурить действительно нельзя; штрафов много и они не маленькие; есть сезонность, а значит — возможны сильные задержки с выплатой зп.

46. 30 сентября 2019

Father :
    @Rage person, не хватило ума для роботы, это не повод писать что она плохая и плохо оплачиваема. Именно эта работа зависит полностью от тебя, как хорошо ты умеешь учится и осваивать свои ошибки. Плохо работаешь — мало получаешь!

В тому й то й проблема що «учится и осваивать свои ошибки» — вчити тебе не спішать. На помилках вчаться, але краще вчитися на чужих помилках. Рівень навчання на низькому рівні

47. 30 сентября 2019

Оплата йде наступним чином: мінімалка — офіційно, решта — на Вебмані.
    До IT компанія мало відноситься — просте створення моделей будинків на час з мінімальною оплатою.
    Скоріше зробив — більше отримав. Ціни на моделі постійно знижуються. Плинність кадрів велика. Навчання на поганому рівні. Ніяких презентацій і відео по типових процесах.
    Категорію оплати будинку не можна оскаржити. Якщо хтось накосячив і не той рівень оплати призначив — нікого це не цікавить.
    Зато штрафи тільки збільшуються — за запізнення з обіду, на який відводиться 30 хв., за те що у тебе мобільний побачать, за те що щось пропустив на малювати в моделі і т.д. і т.п.

Компанія не хоче виховати професіоналів. Проста плинність кадрів. Хто хоче вчитися — той самостійно вчиться. Вчити вони не спішать.

Робота 8 год з перервою на обід — 30 хв., покурити не можна сходити. Прощавай нормальний зір за 7 тис. грн./міс.

48. 30 сентября 2019

49. 18 сентября 2019

І от через 9 місяців роботи офіса Hover, вони стають все гірше і гірше… У них був чудовий старт хороші умови праці, чіткий план, але здається Україньке керівництво ніколи не змінюється, розцінки за роботу (кількість будинків) впали, і будуть падати, компанія турбується про конфіденційніть роботи, але нічого сприятливішого для працівників не робить, графік роботи дуже хороший з 7:30 до 16, і з 16 до 00:30, в майбутному вони ж хочуть його похєрить зробивши з 9 до 17:30, і з 17:30 до 02. Рутинна робота, не раджу дану фірму.

50. 22 июля 2019

Компания занимается 3д моделированием домов для людей с США, условия работы офисные, с некоторыми удобствами, но сама работа очень ничтожно оплачивается, причем каждое полугодие а иногда чаще зарплату буду уменьшать (расценки за дома будут каждый раз ниже) Работа на несколько месяцев не более того, Не советую данную конторку!

1. 21 июля 2021

@ Ростислав Рараговський ,

2. 4 ноября 2020

3D artist 4
Моделлер 5

Добавьте зарплату в компании Ховер Україна

Добавить отзыв о работодателе Ховер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ховер Україна?