Континент-Груп

Континент-Груп

ТОВ «Континент-Групп» — це величезна виробничо-збутова компанія, що об’єднує сотні співробітників і експортує свою продукцію в європейські країни. Стрімке зростання супроводжується якісним розширенням Групи компаній — освоюється виробництво нових товарних напрямків, впроваджуються інноваційні технології, удосконалюється продукція.

ТОВ «Континент-Груп» — одна з перших компаній в Україні, що почала виготовляти віконно-дверні системи з ПВХ та алюмінію різної конфігурації і різного призначення.

На сьогодні Компанія має такі направлення:
— ТМ Framex — ВІКОННІ ДВЕРНІ ФАСАДНІ СИСТЕМИ. Виробництво віконно-дверних алюмінієвих та ПВХ систем. Балконних систем, фасадних та розсувних систем.
framex.com.ua
— ТМ Biland – Виробництво ігрового обладнання для дитячих площадок, вуличних тренажерів та елементів благоустрою міст.
biland.com.ua
— ТМ Decomax – Виробництво ПВХ панелей для стін та стелі. Власні екструзійні машини, лінії ламінування, флексодруку, термопереносу. Наявність сучасного європейського обладнання дозволяє підтримувати стабільно високу якість продукції, що підтверджено сертифікатами якості та гігієни.
decomax.com.ua
— ТМ Eterna – Виробництво декору з кераміки. У колекціях представлені багатофункціональні підлогові і настільні вази для живих квітів і сухоцвітів, вази для фруктів і цукерок, аромалампи, свічники, статуетки та елементи декору. Використовуються українські натуральні матеріали.
eterna-ceramics.com.ua
— ТМ KOMFORTA — Виробництво меблів з ротангу має понад 25 колекцій сучасного дизайну для кафе, ресторанів та готелів, садів та для домашнього комфорту. Всі вироби ТМ KOMFORTA виробляються з екологічно чистої та нетоксичної сировини, що підтверджено сертифікатами СЕС.
komforta.biz

25 Років успіху
20 Профільних систем
10 Країн експорту
600 Фахівців
5,000 Партнерів
50,000 Реалізованих проектів

Отзывы о работе в Континент-Груп, зарплаты

1. 8 сентября 2021

Впервые попала в такой крутой коллектив. Это не просто люди, которых ты видишь каждый день, а классная, слаженная команда! Всегда есть у кого попросить помощь, получить совет. С утра за чашкой кофе можно услышать шутку и зарядится позитивом на целый день. Отдельный респект руководству за весёлые корпоративы.

2. 7 сентября 2021

Хорошая компания. Хотите развиваться — тут вам дадут такую возможность!

3. 3 сентября 2021

Нормальная компания. Руководство адекватное. Каких-то замечаний озвучить не могу на самом деле. Зп достойная. Отпуск дают. Если надо выскочить — можно согласовать . Сделана хорошая школа для продажников. Можно работать)

4. 31 августа 2021

Отработала в компании больше трех лет. Если б не переезд, работала и дальше. Прекрасная компания, сотрудники, достойная зарплата. Ну и не могу не отметить вкусный борщ и вареники в столовой.

5. 26 августа 2021

Отличная компания. Работаю более года. Из очевидных преимуществ: постоянный рост и развитие, лояльное руководство, отпуск и выходные. Рекомендую.

6. 20 августа 2021

Устроился , прохожу стажировку , пока все нравиться , коллектив теплый )

7. 18 августа 2021

Працюю вже більше двох років. Колектив класний, завжди без проблем відгукуються на допомогу. З плюсів роботи в компанії: кар’єрний ріст, можливість навчатися і розвиватися не тільки як спеціаліст, але і як особистість, безкоштовний довіз до роботи.

8. 13 августа 2021

Работаю в компании более 5 лет. Никаких претензий по зарплате нет. Компания динамично развивается. Есть возможности для карьерного роста.

9. 3 августа 2021

Пришел на фирму относительно недавно – в апреле. Пока все устраивает. Очень понравилось, что инвестируют в обучения сотрудников. За то время, что я работаю уже был на 2 семинарах.

10. 2 августа 2021

Работаю уже больше года менеджером с продаж. По графику вопросов нет, с 8:00-17:00, 1 час на обед и 2 перерыва на покурить. Работа в компании слаженная. К руководителю вопросов нет, всегда на связи, всегда рады помочь. Благодарен за обучения, которые проводит компания, так как есть возможность профессионального роста.

11. 30 июля 2021

Працюю на фірмі вже 2 роки. Все влаштовує, зп відповідає результатам роботи. Єдиний мінус — доводиться кожен день їздити в Смілу з Черкас. Радує, що фірма надає безкоштовний автобус. В цілому я задоволений.

12. 29 июля 2021

Работаю в компании вот уже три года! Все устраивает, зп (как для Смелы) хорошая, график обычный с 8:00-17:00 с обедом и двумя перерывами. На территория есть столовая, с очень приятными ценами. Работать можно и нужно, главное не искать причины, а искать возможности. Спасибо компании за опыт))

13. 28 июля 2021

Один із найбільших плюсів це можливість розвиватися. Прийшов на фірму більше 4 років тому на посаду контент-менеджера, мав базові знання. Всьому навчили, зараз можу з впевненістю назвати себе спеціалістом

14. 21 апреля 2021

КонтинентГрупп ведут себя не добросовестно, пишут в объявлении, что зарплата регионального представителя, менеджера 15000-30000 грн, а на собеседовании озвучивают всего лишь 8000 грн. Даже обман, то что они набирают региональных представителей, менеджеров, хотя название должности они всё время меняют, а по сути это оператор колл-центра, который сидит на месте и обзванивает регионы. И таких в зале сидит 50 человек. Все обязанности в объявлении это фейк. При зарплате в 8000 грн. без всякого оформления трудовых отношений, надо ездить их развозкой в 6 ч. 40 мин, каждое утро в Смелу на 8-00!
    Если в других компаниях стажировка неделю, то у этих месяц, а испытательный срок три месяца! Когда их рекрутер Вам звонит и затаскивает на собеседование в Смелу, то говорит, что менеджеры у них получают минимум 20000 грн, тогда почему у них такая текучка кадров и набирают в Черкассах, что в Смеле *** не осталось?)))

15. 23 марта 2021

@Петр,

Компания в числом сотрудником 500-600 и больше 3-х месяцев никто не работает? Интересненько))

Я работаю в компании пару лет, ситуация с кадрами не простая, Смела — это тебе не Днепр или Харьков, многие привыкли к шабашкам в Польше или «на картошку». А тут нужно изучать продукт, работать, а не чаи гонять.

По зп впервые слышу, всегда без задержек и аванс и общая зп. Больничный и отпуск оплачиваются.

16. 24 марта 2020

Зараз шукають Регіонального менеджера в м. Сміла. Був 10.03.2020 у них на співбесіді. Хочу розповісти про н’юанси, бо потратив свій час та кошти і ніякої користі не отримав. НЕ ВВАЖАЙТЕ ЦЕЙ ВІДГУК НЕГАТИВНИМ, маю на меті донести отриману інформацію можливому претенденту, бо сам він її не отримає і відповідно не підготується. Нажаль конкретики по роботі на цьому підприємстві в Інтернеті (останнім часом) не знайшов – одні емоції.
    Вони звернулися до мене самі (як Континент-груп), попередньо неодноразово переглядали моє резюме на Work.ua (я їх не шукав, є і інші пропозиції по Черкасам). Запропонували зустрітися в Смілі та пройти співбесіду (спілкувався з Інною). Було дивним, чому шукають в Черкасах – невже в Смілі (де досить багато виробничих підприємств) перевелися менеджери; але пропозиція зацікавила тим, що це виробниче підприємство (для мене це пріоритет при пошуку роботи менеджера), можливість навчання (не маю досвіду продаж вікон і дверей), доставку з Черкас власним автобусом, та досить непоганою для початку зарплатою (10000 грн. — причому суму Інна повідомила, бо мої побажання були скромніші). На питання що з собою треба взяти — тільки паспорт (!). Я також звернув її увагу на відсутність водійських прав, але Інна сказала що це не проблема.
    По факту, співбесіду проводили Інна и Юлія (працівник відділу кадрів), умови оплати – 8000 грн. за стажування (3 місяці), 10000 грн. – при виконанні планових показників (самі показники – після стажування). Аванс (1-10 число), зарплата(10-15 число), бонус(до кінця місяця). Робота з ERP-системою. Повна сплата – тільки після отримання всіх документів по угоді. Регіональний менеджер відповідальний за укладення договорів, працює з залученим клієнтом (переробними ПВХ, забудовники) через менеджера з постачання (який безпосередньо оформлює замовлення та доставку товару). Пояснити, яким чином розподіляється прибуток між двома менеджерами не змогли («у нього своя схема розрахунків»).
    На що треба звернути увагу:
    • Відділ кадрів Континент-груп або не знає, або свідомо ігнорує Закон України «Про захист персональних даних» — перед початком співбесіди Інна надає мені анкету з необхідністю заповнення персональних даних в обсязі більшому, ніж зазначений в моєму резюме, без отримання письмової згоди на обробку персональних даних. Т.б.т. – вони не несуть відповідальності за збереження даних про адресу проживання, телефон (хто спіткався з нічними дзвінками типу «Папа, я в міліції, скинь 5000» мене зрозуміє).
    • В анкеті потрібно вказати контактні телефони з попередніх місць роботи — мова йшла про те, що треба тільки паспорт(!!)
    • Ні до співбесіди, ні після я не отримав інформацію про регіон, який буде закріплено за менеджером – для Черкас 10000 грн. не сама мала зарплата, а якщо це Харків, Львів ( анкету ви заповнюєте не маючи цієї інформації)???
    • Потрібні водійські права і авто (як перевага).
    По закінченні співбесіди Юлія зазначила, що на протязі двох днів подзвонить і повідомить результати. 16.03.2020 на електронну пошту (після неодноразових дзвінків з проханням повідомити результати) прийшла відповідь про відмову у зв’язку з :
    1. Не достаточно опыта в сфере продаж (вони зараз в резюме пишуть потребу в досвіді від 2 років — мій досвід: 27 місяців роботи менеджера по продажу(запчастини, обладнання), 15 років – активні продажі продуктів корпоративним клієнтам) .
    2. По отзывам- не было успешных продаж (на питання від кого надійшов такий відгук відповідь не отримав , з усіма попередніми роботодавцями залишились позитивні відносини, вважаю що не відповідає дійсності ) .

3. Пункт в Анкете " возможность трудоустройства на более высокооплачиваемую работу"- руководитель сделал вывод, что кандидат недостаточно целеустремлен и не вовлечен в работу (навіть не можу коментувати??? ) .
    Сподіваюся,що зазначена інформація буде корисною.

Добавьте зарплату в компании Континент-Груп

Добавить отзыв о работодателе Континент-Груп

Микрозаймы до зарплаты

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Континент-Груп?