Loro Medico

Loro Medico

Отзывы о работе в Loro Medico, зарплаты

1. 17 февраля 2021

@Just a Guest, работа классная, лёгкая и даёт возможность личностного роста

2. 29 декабря 2020

Впаривают фигню , нужно ходить в сёлах по домам и предлогать бижутерию , и зарплату платят маленькую , не так обещают , люди не ведитесь на этих аферистов

3. 28 декабря 2020

лохотрон , зарплату обещают нормальную, а сами платят мало, нужно ходить в сёлах по домам звать людей и впаривать им бижутерию и духи за космическими ценами , много людей посылают вас и вам приходится это терпеть и ходить в любую погоду , в дождь в снег и.д , работа называется найди лоха

4. 14 октября 2020

Я ніколи не складала ніяких відгуків, хоч і робіт змінила і немало і не всі були з них були хорошими чи просто відповідали тому, що говорять на співбесіді.
    Але цього разу я була просто ШОКОВАНА ВІД НАХАБСТВА ЦИХ ШАХРАЇВ!!!
    Все почалось з того, що я знайшла ось таке оголошення на ОЛХ:
    "Фірма яка працює з інтернет-магазинами потрібні працівники на доставку та упаковку. Узв’язку з карантином працюємо з клієнтами на пряму в онлайн режимі.
    Тому не справляємось із замовленнями. Повна зайнятість. Графік з 8.00 -18.30

Обов’язки:
    — оформлення замовлення на складі(подарунки);
    — доставка до клієнта;
    — збір рекомендації від клієнта;
    — консультація по каталогу.
    Автотранспорт та водій від фірми надається.
    Можна власним транспортом!

Вимоги:
    — привітність;
    — охайність;
    — комунікабельність і бажання працювати.

Можна без досвіду, але якщо у вас є досвід роботи з пакуванням подарунків, чи прикрасами це тільки краще!
    Зарплату на період карантину виплачуємо щоденно!(420-580грн)
    Телефонуйте!
    068-63-17-701"

Ну така норм за, за звичайну зп,подумала я і подзвонила. Підняв трубку Володимир (ну так він представився) назначив співбесіду на 19.00 на вул.МЛИНІВСЬКІЙ 28, 2 кабінет. І ось я поїхала туди, на співбесіду були ще троє людей. Приїхав Володимир, більше схожий на Вована з 90-х,в кожаночці, з айфоном, з тупими шутками через кожні 2 хв. Нахвалював яка в них класна робота, як він цінує працівників, що вони фірма, яка здійснює доставку подарунків. І нам навіть надається водій для доставки. Щоб ми не ходили. І доставка кожна від 35 грн до 50 в залежності дальності від міста. Коротше, стелив як міг.
    Ну я і повелась дура.
    Приїхала на стажування на наступний день — мене і ще одного хлопця приставили до Серого, їхнього ще одного менеджера. Щоб він нас стажував. І ще 4 чоловік погрузили в мікроавтобус. Я подумала може зараз будуть розводити по районах — а далі пішки доставляти. Але я не бачила пакунків на доставку, і всі їхали в одному напрямку.

Ми виїхали з міста. Я запитала в дівчини, яка з нами їхала, куди ми їдемо, і отримала відповідь:"Побачиш"

Десь в Користині, і поблизу неї, в селах, дівчата і хлопець вийшли, а ми їхали далі. І вийшли аж в забито у селі Морозове, чи якось так.
    76 км від Рівного!!!!!

Коли ми вийшли і почали питати Серого шо і як, де пакунки, які потрібно доставити — ВІН ПОКАЗАВ БІЖУТЕРІЮ З АЛІ ЕКСПРЕСА І СКАЗАВ, ЩО ВОНИ ЇЇ ВПАРЮЮТЬ, ХОДЯЧИ ПО ХАТАМ. Я тоді взагалі випала
    Якось взагалі не схоже на те, що нам розповідали. На моє питання коли буде машина, відповідь була що десь 17.00-17.15.
    А щоб ви розуміли, ми приїхали туди і 10.00 не було!!!!!!!!!

Короче, писала я це все для того, щоб ви не попадались на такий лохотрон. І не витрачали свій час, як я.
    Звісно, якщо бажаєте наживатись на недосвідченості людей — то будь ласка. Бо це і не мед сплав, і по цінам просто космічним.

Добавьте зарплату в компании Loro Medico

Добавить отзыв о работодателе Loro Medico

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Loro Medico?