Магніт

Магніт

VN:F [1.9.22_1171]
3.0 из 5 (голосов: 2)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компанія «Магніт» — це комплексний оператор-постачальних комплектуючих для мебельного виробництва. Основні напрямки роботи компанії: виготовлення фарбованих та плівкових МДФ фасадів, виготовлення кухонних фартухів (скиналі), обробка скла та дзеркала, продаж комплектуючих для розсувних систем, продаж меблевих комплектуючих, виготовлення серійних меблів ТМ «Senam».

Отзывы о работе в Магніт, зарплаты

 1. 14 апреля 2023

  Постійно шукають людей на роботу (на всі посади), дзвонять кому не лінь і запрошують на співбесіду, їм неважливо те що ти взагалі ніякого відношення не маєш до виробництва меблів!
  Обіцяють гарну оплату і умови праці, але якби все було добре, вони б не шукали постійно персонал!
  Дають тобі завдання як дурню вивчати, переписувати асортимент меблевої фурнітури 2 дні, хоча в інтернет-магазині на сайті все є, а потім директор який сам не розбирається питає тебе про якусь дурницю, і каже типу" ЩОСЬ ВИ ПЛАВАЄТЕ!")))))) нормальна людина за 2 дні більше 2000 тисяч найменувань не може вивчити, а тим більше якщо взагалі не мала справи з виробництвом меблів, а тим більше якщо посада менеджер з продажу, якому потрібно обробляти заявки з інтернету і по телефону, це ж не продавець в магазині!
  Взагальному асортимент потрібно знати, але логічно розуміти те, що ОПТОВІ ПОСТІЙНІ КЛІЄНТИ ТОВАР ЗНАЮТЬ І ЇМ НЕ ПОТРІБНО ЧИТАТИ ЛЕКЦІЇ!!
  ТОМУ НЕ ЙДІТЬ ТУДИ, БО ВИТРАТИТЕ НЕРВИ І ЧАС! Крім того там і так якість товару не дуже і працівники теж незадоволені роботою, бо також є штрафи за плани хоча відкрито про це не кажуть!

Добавьте зарплату в компании Магніт

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе МагнітПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Магніт?