OTTO Work Force

Отзывы о работе в OTTO Work Force, зарплаты

1. 7 мая 2019

Якшо не знаєте польської мови і знайомих в Польщі то накраще їхати через агентсво. В отто всі послуги безкоштовні, крім довезення до роботи, але можна їхати і самому автобусами.

2. 5 мая 2019

Привет, Олег! Я работаю на складе DHL возле Варшавы. Работа простая…сортируешь посылки, нагружаешь, разгружаешь…Тут главное чтоб было спортивное здоровье, попадаются большие посылки, хоча такие поднимают по несколько человек то все равно… Если наработать много часов то можно 3200 иметь чистыми))) Ночью работать тяжелее, конечно, тут есть 2 смены.

3. 5 мая 2019

Працюю на Адієнті в Глівіцах. Робим сідушки до Опелів і Фордів. Зара заробляєм 2600-2800 на руки, з червня починаєтьс гарячий сезон, можна буде 3000 і більше заробити. Житло тут безкоштовне, шо теж плюс…

4. 1 мая 2019

С праздником все трудящихся в ОТТО! Напишите кто где работает и как там вам? Хочу ехать в Польшу на заработки но не знаю куда!

5. 1 мая 2019

Перш чим звертатися в агенства по роботі — треба розуміти як вони працюють і що вам повинні. Так от, безкоштовні агенства вам повинні наступне: легальне працевлаштування, підготовка до роботи, всякі там інструктажі шо теж входить в легальне працевлаштування і виплата зарплати у відповідності до того шо написано в договорі. Остальне — довіз до роботи, житло ітд. це вже «плюшки», якими вас просто заманюють на роботу в певне агенство. Житло насправді всі вільні шукати самостійно і не верещати, шо їм водичка з крана не такого напору))) Безплатні агенства націлені на роботодавця і шоб він був задоволений вашою роботою, того не треба думати шо ви пуп землі і в польща без вас впаде в немочі. Якшо оцінювати по таких критеріях роботу отто, то все ок, є і плюшки, і на деяких роботах довозять на роботу бесплатно хоча не всюди, є по різному і тут вже як попадеш на який проект. Того писати відгуки про саме отто немає сенсу, вони роботу свою роблять. Скоріше треба обсужлати їхніх клієнтів, бо то від них залежить платне в вас житло чи нє, довозять вас чи нє, є надгодини, чи немає.

6. 30 апреля 2019

Найкращий консультант це Таня зі львівського офіса!

7. 29 апреля 2019

Расскажу минусы для будущих заробитчан: жилье плохое, дозвониться к координатору нереально. Вообще агенция нормальная, если знаешь куда звонить что бы дозвониться))но это достигается долгим пребыванием в Польше)) Приглашение делают бесплатно, на карту побыта можна подаваться. Работу предлагают разную, мне предложили на ДХЛ в итоге поехал на другую, потому что уже набор закончился.Короче нужно звонить и спрашивать в офисах на Украине.

8. 28 апреля 2019

Накінець дочекалися! Через отто можна поїхати на Адієнт, але не Свєбодзіні а в Глівіцах. Я вже робив і там і там, в Свєбодзіні трохи краще. Але так чи інакше набір є, хто хоче заробити пару рублів — можна їхати на Адієнт, житло там ок і робота нетяжка. 13 зл на руки будете мати!!

9. 28 апреля 2019

@Гость, доїдаю паску і їду на роботу з отто))))

10. 27 апреля 2019

@Anrdy, ну к тебе выходит ближайший Харьковский — туда и обращайся)) Еще в Запорожье есть их офис — тоже можно. Но вобщем то это без разницы потому что они она фирма и там вакансии всюду одинаковые! Вот на сайте есть контакты офисов ottoworkforce.com.ua/kontakti/ Удачи в поисках!

11. 25 апреля 2019

Привет, форумчане! Подскаите плз в какой офис лучше всего обращаться в поиске работы? Сам из Николаева

12. 23 апреля 2019

Рекомендую обращаться в эту фирму, на своем опыте.

13. 23 апреля 2019

@Петро, поищи на Ютубе, там есть мужик который снимал видеообзор о жилье и работу на Тойоте. Работу хвалил, жилье там снимал — вообще красота, даже посудомойка у ребят есть, усовия такие что я даже в Украине так не жил))) Тоже хочу туда после праздников пробоваться

14. 13 апреля 2019

Шукав на фецсбуці ваканції, бо хочу робити на Тойоті. Все життя займаюся автомобілями, але бачу що працевлаштовують тільки через отто, більше ніде такої вакансії не бачив, як буває з заводами чи складами. Чи є хтось хто там вже робив?

15. 13 апреля 2019

Будьте осторожны! Есть агенства которые за деньги продают вакансии от отто!! Просто созваниваюися з отто вскими консультантами, узнают вакансии и потом будто бы другу помогают устроиться! А этот «друг» платит деньги шарлатанам за вакансию и приглашение, которое отто дает бесплатно! Схему обкатывают не только с отто, но и с другими подобными большими агенствами, это уже перебор, как по мне!

16. 12 апреля 2019

@Вова, ну как узнать, на сайте посмотреть, не? https://www.ottoworkforce.com.ua/robota/
    Но лучше звонить в офис потому что на некоторые вакансии быстро набирают людей а на сайте не актуализируют инфу. Консультанты сразу сбросят на вайбер работу под тебя

17. 11 апреля 2019

Как узнать актуальные вакансии? Кто знает?

18. 11 апреля 2019

ОТТО нормальная кантора, можно обращаться

19. 6 апреля 2019

@Веталь, вакансии очень разные, есть заводы, склады разные. Вобщем советую ехать с ними только потому что не кидают, все по документам делают правильно и дают все документы бесплатно. По условиям труда по разному на разных предприятиях. Так что тут я тебе уже не советчик. Звони в отто и уточняй по вакансиям инфу. Я работал на производстве окон, был доволен, очень много разных премий дают, но пока отсижываюсь дома, скоро сезон огородов, закончим по хазяйству и тогда опять буду пробывать выезжать с отто на польшу

20. 5 апреля 2019

@Гость, спасибо огромное за детальный ответ. А ты работал в отто? Советуеш обращаться к ним? Какие там вакансии вобще предлагают?

21. 4 апреля 2019

@Алина, Господии, чего злая такая?? Ну не знает человек таких нюансов, чево сразу нападать?? Виталий, зерно правды в психах этой Алины имеется. Лучше всего делать карту от работодателя, в котором ты уверен и будешь у него работать. Просто есть такая штука, что если ты с картой будешь переходить к другому работодателю то ему придутся все докменты делать для тебя с нуля. И приглашение и годовое пригдашение и карту. Для работодателей это большая затрата времени и поляки же не знают в своем большинстве как правильно те доки делать. Знаю пацана, которому поляк сказал что документы делаются и все подал а на самом деле когда их накрыла инспекция працы то оказалось что нифига ниче не делалось и чувак работал черняком. В отто делают карту, денег за нее не берут, просто отто действительно хочет чтобы ты надольше оставался работать, поэтому стараются угодить))

22. 2 апреля 2019

@Веталь, ахах, когда же вы научитесь пользоваться интернетом и поймете что с картой побыта ты не изменишь работодателя??? Веталь почитай законы и перестань думать что ты умней всех

23. 2 апреля 2019

@Алина, ну смотря какая работа будет, если все хорошо сложится то хочу остаться, а если не очень то просто забрать карту и искать работу на месте

24. 1 апреля 2019

@Веталь, а тебе зачем карта побыта? Чтобы работать в отто или чтоб изменить работу и просто остаться в Польше?

25. 28 марта 2019

Организация на более менее нормпльном уровне, можно бы было начальству больше шпилить консультантов по поводу того чтобы перезванивали вовремя когда договаривались и предупреждали когда получают приглосы с польши. В остальном все норм

26. 23 марта 2019

Ктото делал с отто карту побыта? В чем помогают? Что самому нужно делать и сколько все это удовольствие стоит у них?

27. 21 марта 2019

@Гость, Я, напимер, живу с друзьями, нас четверо, снимаем двухкомнатную квартиру. Платим по 470 злотых с человека с комуналкой. Но есть огромный минус — далеко от работы. Ребятам, которые живут в хостеле от отто идти на работу минут 15, а нам нужно к остановке идти и ехать на транспорте, вобщем 40 минут дороги. Так что тут 2 стороны медали. Живешь спокойно и комфортно, но далеко.

28. 19 марта 2019

@Гость, Если не знаешь польского языка, то очень сложно. Ну и ты же не будешь сам его снимать, а бригадам заробитчан поляки не очень то и хотят сдавать жилье.

29. 18 марта 2019

@Гость, А сложно самому найти жилье?

30. 18 марта 2019

@Гость, По разному, зависит от места работы и качества жилья. Есть и бесплатное, и по 500 злотых. Как куда попадешь.

31. 17 марта 2019

@Гость, а какие условия дают? сколько стоит среднем жилье и по сколько человек живут?

32. 13 марта 2019

@Ваня, Жилье то дают, но вот о качестве можно порассуждать. Впринципе чтобы первый месяц перекантоватья и собрать на съем квартиры — сносно. Но я лично пол года не выдержал.

33. 13 марта 2019

@Ваня, Та уже сложно найти агенства коротые его не предоставляют.

34. 12 марта 2019

Подскажите, кто ездил через отто. Там дают жилье?

35. 10 марта 2019

Хотів працювати на Прес Гласі, знайомі розповідали про ту роботу. Але не хотів їхати через агенство і думав, що можна просто вислати в Прес Глас резюме. Найшов на їхньому сайті емейл, вислав на англійській мові, бо польської не знав, а сестра вчительна англійської в переклала мені. Мені довго не відписували, десь 2 тижні чекав відповіді. У відповіді сказали, шо не можна до них просто влаштуватися так зразу і треба звертатися в отто. Ну, думаю, ладно, звернуся і заодно розпитаю чого роботодавці не беруть на роботу самі, якшо я сам до них звертаюся. Виявилося, шо великі компанії не мають своїх кадрових відділів, бо їм не вигідно їх мати, тим паче шукати україномовних кадровиків, шоб вони могли домовитися з працівниками. Того вони звертаються в такі фірми як отто і тільки через них можна влаштовуватися на великі заводи. В європі так більшість працює. Але якшо відпрацюєте 18 місяців через агенство, то завод може вас взяти вже на роботу до себе, тільки треба вивчити мову. Вобшем, нікуди ви не подінетесь від агенств, якшо хочете працювати на великих фірмах.. Але якшо вже хочете працювати, то уважно вибирайте агенство.

36. 8 марта 2019

Їхав від іншої фірми, приїхав в Познань. Як обично роблять українські фірми — мене кинули. Найшов отто в інтернеті, офіс в них недалеко від вокзалу, дякую Насті і Тетяні за допомогу.

37. 7 марта 2019

Пів року відробив, ПІТ 11 вислали, все ок.

38. 4 марта 2019

Все ок, грошей дійсно не беруть, в Польші теж є офіси і консультанти, це не українська фірма і тому їх контролюють

39. 3 марта 2019

В 2018 році їздив з дружиною на Інграм в Свєбодзін. Координатори просто шикарні, з Кристіаном в Магдою можна домовитися про все, шо хоч. Житло не дуже, але там в основному працюють молоді пари, тому було весело. Плануємо їхати знову.

40. 2 марта 2019

Зараз працюю через отто в Радомско на заводі Press Glass. Отримую 14 злотих на годину. Житло — ужасне, але якшо комусь дуже треба кращі умови то можна і самому шось пошукати, отто в такому разі просто віддає частину грошей з житла, яке надають самі. Я житло і гірше бачив, того мені нормально. Перший раз взагалі в Польшу їздив минулого листопада через бариг з Рівного. Взяли 200 доларів за документи і вакансію, а коли я приїхав на Заходній вокзал, то ніхто не брав трубки. Класичне кідало. Сидів на вокзалі в шоці 10 годин, додому вертатися не було як, бо не хватило би навіть грошей. Там же до мене підійшли якісь українці і запропонували поїхати на гриби. Вибору не було, того я погодився. Там мене поселили в залізний вагончик без тепла і вікон а це був листопад. Відробив місяць і заплатили мені тільки 1300 злотих. Я був в шоці, бо за той вагончик з мене ше зняли 400 злотих. Після цього я думав шо більше ніколи в житті не поїду на заробітки. Рішив їхати додому, потом відсидівся 3 місяці і знайомі сказали, шо можна попробувати поїхати безплатно через отто. Тоді я поїхав в Львів, бо там в ниж офіс, шоб подивитися чи точно та фірма існує. Мені все розказали, замовили запрошення. Ніяких грошей ні за шо не брали. І з кінця січня я працюю в Прес Гласі, робота важкувата, але зате платять гарні гроші і вчасно. Люди, не платіть гроші баригам, все можна зробити ьезплатно. Медом ніде не помазано но ніхто не казав шо на заробітках має бути харашо.

41. 26 февраля 2019

Всім привіт. В вересні 2018 року через ОТТО я почав працювати на заводі «Адієнт» м.Свебоздін. Так дорога була платна, бусом з Львова до Свебоздіна, але який перевізник підвезе вас до дверей та буде чекати доки ви поселетись, мабудь водій рейсового автобуса який залешить вас на зупинці. З кураторами проблем не було, тільки те, що вони не розіміють українську мову. На заводі з початку оплата праці за годину була 17,45 брутто, потім 19,15 брутто. Хостел середньої якості, але по три -чотири людині в ківмнаті це нормально.

42. 12 февраля 2019

Я работал тоже на юске через агенство отто что находиться в Ополе.Сплошное вранье по всех вопросах.Есть там такая координатор Кристиночка которая вообще не соответствует своей должности,помощи от нее не дождешся.Не советую , сплошной розводняк.

43. 6 февраля 2019

@Василий, ой, извините, Василий)и как там с жильем?

44. 6 февраля 2019

@Василий, Руслан, а у вашій вакансії було саме Живець чи Бельсько-Бяла?

45. 5 февраля 2019

Їхали перший раз через тернопільський філіал Отто. Були в м.Живець на заводі Хатчінсон. Проїзд від цієї фірми дорогий (1300 грн), але нам обіцяли, що ці гроші нам повернуться в першу заробітну плату. Звісно це брехня і ніхто їх не повернув. Кураторам (в нас був у Живці Руслан), ми цікаві до моменту коли підпишемо договір. Далі перестають відповідати на дзвінки і повідомлення у вайбері. Друзів звільнили з роботи без жодного пояснення. Вони у поляків потім випитали, що їх лінію розформували. Отто залишило їх напризволяще. Мені пощастило, але не раджу це агенство!

46. 25 января 2019

@Светлана, Здравствуйте, Светлана, а где вы именно работали от этой компании?

47. 11 января 2019

Срасибо Вадим за отзыв) я думала ехать через Отто, так как на ютубе сказали что Отто оправляет в Польшу бесплатно . теперь ясно не поеду

48. 14 декабря 2018

Была на работе от этой фирмы .Что я могу сказать.
    Это ужас .Проживание жесть.То что поют от этой фирмы сплошной обман .Наживаются на людях ,которые приезжают на работу .Проживание вообще молчу .Ни кому не советую !!!!

49. 14 декабря 2018

Эта фирма сплошной развод .Проживание как в бомжатне .Ничего не от кого не добьешься .Руководитель Славик обкрадывает клиентов. Платят не тот,что обещают .Никому не советую связываться с этой фирмойи

50. 5 ноября 2018

Якщо ви хочете поїхати на роботу в Польщу через Отто.

6 причин, чому вам не варто зв’язуватись з Отто:
    — 100%, що вам нададуть недостовірну інформацію про розмір з/пл. і умови роботи іще на початковому етапі спілкування, в Україні, а дізнаєтесь ви про це уже в Польщі (у львів. офісі перед поїздкою мені говорили, що з/пл. брутто – 15.66 зл./год, виявилося – 14.66; уже в Польщі познайомився з людьми, яких Отто відправляло на завод, а приїхали на склад; з одного взагалі якась особа з Отто взяла 1000 грн. «за сприяння»);
    — дорогий доїзд. На старенькому вантажному мікроавтобусі, який перероблений під пасажирський, за поїздку Львів-Ополе (там польський офіс Отто), 522 км, у серпні 2018 платили 1150 грн., в той же час квиток на автобус Київ-Ополе, 1054 км (у два рази довше), можна було купити за 700 грн. Тобто ціна за кілометр у перевізника від Отто вийшла десь у 3,5 рази вища;
    — є імовірність (уже було з іншими людьми), що 1-2 тижні після приїзду в Польщу ви змушені будете жити за свій рахунок, поки дочекаєтесь роботи, на яку приїхали;
    — відмова Отто надавати Додаток №1 до Договору (уже після приїзду в Польщу), де описується, які бонуси і за що ви маєте отримувати. Тобто ненаданням цієї інформації вас уже готують до майбутніх недоплат;
    — 100%, що вам будуть кожного місяця недоплачувати з/пл. (схема така – роботодавець, у якого ви працюєте, виплачує вашу з/пл. компанії-посереднику, в нашому випадку Отто, а вже посередник платить безпосередньо співробітникам). Причому пояснюється це з боку Отто смішними відмазками про «це не ми, це роботодавець неправильно порахував ваші відпрацьовані години», а надавати розрахунки роботодавця відмовляються (тобто на ворі й шапка горить). А оскільки діє карткова система реєстрації входу-виходу на роботу, і відслідкувати роб. години елементарно, то їхні пояснення виглядають просто як насмішка. Тобто реальна з/пл. менша навіть за базовий гарантований Отто мінімум у 10.66 зл./год (у дні виплати з/пл. не бачив жодного, хто б не був упевнений, що йому недоплатили). На жаль, український персонал офісу Отто в Ополе у цьому питанні буде не на вашому боці;
    — відмова допомогти вам як клієнту і знайти ін. роботу у разі передчасного звільнення (чи за власним бажанням, якщо робота не підійшла, чи якщо вас звільнить польський роботодавець – і те, й інше буває досить часто).

А якщо ви все таки вирішили отримати роботу в Польщі через Отто, то ось вам
    6 причин, чому не варто погоджуватись на роботу в Jysk (м.Радомсько) на вакансію працівник складу/водій ел. навантажувача тощо:
    — реальна назва, яка відповідає суті роботи – вантажник, або вантажник-комплектувальник, а на такій роботі як водій ел. навантажувача (карщик) у чистому вигляді українці там не працюють, і якщо вам в Україні пропонують роботу карщика, то іще раз прочитайте перший пункт у тексті вище;
    — діє, м’яко кажучи, політика подвійних стандартів у ставленні до українців – вищі вимоги, важча й брудніша робота;
    — вас можуть звільнити з відповідними наслідками (див. останній пункт у тексті вище) навіть через декілька тижнів після початку роботи, і ви змушені будете поїхати додому. Оскільки з нормативами по збору коробок справляються не всі, то йдуть постійні звільнення і постійні набори, тому і з’являється ця вакансія;
    — робота шкідлива для здоров’я (у тих, хто там довго працює, постійно болить спина), оскільки треба щоденно підіймати величезні короби вагою понад 70 кг, і не просто підіймати, а робити це на швидкість; тобто щоб утриматись на цій роботі треба виконувати нормативи збору коробок за зміну (8 год):
    • 1-й склад – 750 шт.;
    • 2-й склад – 550;
    • 3-й склад – 590;
    • 4-й склад – 630.
    Інформація достовірна (отримана від польського керівника зміни) і актуальна (станом на жовтень 2018 р.). А тепер запитайте себе, чи зможете ви за 7 год роботи (25 хв – обід і 30 хв – прибирання в кінці зміни) своїми руками наскладати 550-750 важких коробок;
    — гуртожиток знаходиться десь за 45 хв пішки від роботи і щоденно треба ходити у будь-яку погоду і час доби (тобто якщо 1-а зміна починається о 6.00, то вставати треба о 4.00, а виходити – о 5.00 ранку);
    — є вимоги (по збору коробок), але не забезпечують умови (на початку зміни постійний пошук електронавантажувача і сканера, яких постійно не вистачає і які постійно ламаються).

P.S. Враховуючи репутацію цієї контори (на неї уже скарги і в ужонд праці подавали, і судилися з нею) ви не будете виключенням і необдуреним не залишитися.

Для відстоювання своєї правоти (після того, як ви отримаєте з/пл., звірите відпрацьовані вами години і виплачену вам Отто з/пл. і побачите недоплату) треба кожного дня записувати кількість відпрацьованих годин (у себе на листку) плюс в останній роб. день місяця сфотографувати листок фіксації роб. годин із своїми підписами.

1. 5 ноября 2018

Якщо ви хочете поїхати на роботу в Польщу через Отто.

6 причин, чому вам не варто зв’язуватись з Отто:

А якщо ви все таки вирішили отримати роботу в Польщі через Отто, то ось вам
    • 1-й склад – 750 шт.;
    • 2-й склад – 550;
    • 3-й склад – 590;
    • 4-й склад – 630.

2. 23 февраля 2021

В отто обращался 2 раза и два раза все прошто по тому же сценарию. Получил документы, отправили, отвезли на работу, поселили , прошел все инструктажи и вперед)) Все выплачивали как было указанно в договорен

Добавьте зарплату в компании OTTO Work Force

Добавить отзыв о работодателе OTTO Work Force

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OTTO Work Force?