Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1 2 3 4 5 12
  1. 2 июля 2014

Що там за дибіла Львова чути? Ще не вигнали дуполиза?

2. 14 июня 2014

Пливучисть кадрів просто вражає!Я ще такого не бачив! Всі керівникі не місцев!,В офісі часто люблять в закритих кабінетах випивати (а як керувати як ти під градусом)??? Отака то фірма (ферма) :)

3. 14 июня 2014

Простих працівників мають за ніщо! Відношення бидляць…ке!

4. 14 июня 2014

Скажу вам про ВМП — зарплати мізерні і за все знімають премію!

5. 13 июня 2014

Вперше тут, і щиро здивована. Неодноразово стикалась по роботі з Горлачем- дуже розумний і чіткий керівник. Простий в спілкуванні-завжди можна доводитись. На Агротехніці всі працюють, як бджілки — мало де таке бачила. Рівень зп-гідний, але дисципліна залізна і штрафують друшляків. Думаю, заслужено, хоча згідна-краще живеться, коли знаєш скільки отримаєш в кінці місяця. Роботи багато, підприємство багатовекторне і я навіть дивуюсь, яку голову треба мати, щоб це все контролювати. Тому, здається, там вітають відповідальних та самовідданих працівників

6. 30 апреля 2014

ні *** собі написав,часу непожалів)))

7. 17 марта 2014

Доброго дня. трішки не в тему питання, але може хтось допоможе мені. Підкажіть будь-ласка, на яку адресу краще надіслати листа, щоб він дійшов особисто до Сергія Мартиняка? (маю на увазі звичайну пошту, в конверті). По сайту не зміг зрозуміти, де знаходиться «найголовніший» офіс групи. Дякую за допомогу.

8. 16 марта 2014

бережіть здоров*я . ком власюк-дибіл рідкисний,не варте того щоб втрачати час і на сподівання про світле. завод тоне з таким керівником .

9. 31 января 2014

Дибіла Львова поставили головним інженером. Який з нього інженер? Тільки сапог.

10. 30 января 2014

А що скажете про ВМП? Як там керівники?

11. 10 января 2014

Думаю, не варто бризкати слиною. Вибір простий — хочеш працювати — працюєш. Не хочеш — ти вільна людина. Справді не кожен може себе знайти в такому середовищі. Але воно там таке і іншим не буде. Тому людям з особливими амбіціями варто йти на Курчак працювати, чесно давши собі відповідь на питання: Чи здатен я змінити систему, створену РОКАМИ, (ну або впорядкувати безсистемність — це вже як кому здасться)??? Або чи зможу я бути таким собі пристосуванцем.
    І якщо після цього не склалось — значить відповідь була неправильна. Треба потиснути руки і розійтись.

12. 26 декабря 2013

Уважаемые господа!!!хорошо только там .где нас нет! И кто с этим не согласен???ась???а работать надо,кушать то хоцца!!!давайте все бум ЧП и работать на себя.и все равно кто-то ,где-то ,да будет мешать!!

13. 19 декабря 2013

Що за маячня? Горлач — пуп землі? Брехун і тріпло несусвітнє. Тільки обман і таких же «викормишів» тримає навколо себе. Обклався щурами і гребе не гірше ніж ті, з ким бореться на Майдані. Він як молодший синок правителя тільки волинського масштабу. Це не тільки моя думка, почитайте. Дайте йому плуг і нехай розробляє землі навколо. Працівник. Звичайно, оре навколо питання як обібрати народ. А тому хто писав це, треба ще раз почитати лист запорозьких козаків турецькому султану.

14. 17 декабря 2013

Народ звісно вибачайте, але що за брєд?
    Який ще мітинг, причому тут Горлача додому? ………
    Він засновник, і тягне стільки, повірте що тут троє разом з тих хто пише, 1/5 його роботи завалять, ставте 100 мінусів, але це — правда.
    З ним тяжко працювати, це теж правда.
    Розчаровує те, що коли доходить до виплат, то виходить в рази менше ніж обіцяють і причина завжди найдеться.
    Звідси і я все починається.
    Бо якби платили на те, що розраховуєш, то тягнули би і виконували плани, і т.д.
    Бабло перемагає труднощі…

15. 3 декабря 2013

Банду геть! Горлача геть! Додому! В Білорусь!

16. 3 декабря 2013

ЖИТЕЛІ ЛУЦЬКА, ТРЕБА ВИХОДИТИ НА МІТИНГ ДО ОФІСУ АГРОТЕХНІКИ ДЛЯ ПОВАЛЕННЯ І ВІДСТОРОНЕННЯ НЕ ЧЕСНОГО ГОРЛАЧА С.О. З ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ТА ЗАСНОВНИКА. ДОСИТЬ ДУРИТИ І БРЕХАТИ ЛЮДЯМ.

17. 30 ноября 2013

ЕЩЕ ВМП НУЖНО ОБХОДИТЬ СТОРОНОЙ

18. 29 ноября 2013

Обходьте «Агротехніку» стороною. Нічого людського тут немає і з таким «керівництвом» точно не буде. На території бардак, виробництво продукції жахливе, керівників толкових немає, а ті які називаються «керівниками» лише з роботяг гроші здерають за те, що вони не там стали! Коли в ТзОВ «Агротехніка» будуть керівники, а не мавпи в клітках, — тоді толк буде . . .

19. 29 ноября 2013

а кто остался в коммерческом отделе?

20. 28 ноября 2013

Доброго вечора шановні форумчани, працівники та бувші працівники.
    Дам відповідь на запитання «гостя» від 21.11.2013 року.
    Хто тягне роботу не знаю, бо її там не має при Горлачу С.О., і не буде.Люди які там працюють, мені їх просто шкода, можливо не можуть знайти нічого кращого, то й і терплять, як вся держава, самі знаєте кого.
    Хто тягнув роботу — команда попереднього керівника! Хто працював то й знає про кого мова. Фірма була найкраща на «Курчаку» всі заздрили, зарплати були невеликі, але вчасні та з преміями.
    Мені чесно шкода, що так все трапилось після приходу » крізіс менеджера».
    Побажаю тільки розуму новому керівнику, можливо щось зміниться, хоча?

21. 21 ноября 2013

Прочитавши всі відгуки про ТзОВ «Агротехніка»,виникає запитання:на кому ж тримається вся робота на підприємстві,хто її «тягне» чи «тягнув»?

22. 19 ноября 2013

Народ! Як там справи у відділі продаж в «Агротехніці» . Кажуть, що там один Ткачук (начальник) залишився. Чи і надалі катаєтесь на одній машині цілим відділом? Давно нікого не бачив з Агротехніки… Почитав відгуки і бачу, що Горлач не змінився в кращу сторону… А міг-би набагато більше зробити з командою яку він поважає і цінує…. Не хоче він зрозуміти, що з такими підходами бізнес не робиться….

23. 19 ноября 2013

працював на УТМі рік назад, не легко було працювати, бидлом мене там ніхто не рахував, доволі хороший колектив (це там де Зося) навіть було весело, зарплата була 2400 хоча час від часу отримував 3000гр, але ці гроші здобувались нелегко. Мій керівник був , там і є був Спірін, як про керівника нічого поганого не скажу, людина цілеспрямована та відповідальна, якщо пообіцяє обовязково виконає. Це правда. Навіть і він розуміє ту всю гавняну ситуацію яка загалом складається (я так собі думаю) напевне я й і не помиляюсь. Смисл простий так воно і є і на багатьх фірмах (використати і викінути) як презерватив наприклад. Паршиво дійсно одне коли працюєш а тобі не платять., а ти нічого не можеш сказати. Але на УТМі слава богу такого не було. Зарплати не космос, хоча можливо кожен по різному може отримувати розмір зарплати. Сам звільнився звідти, потім сам пішов туди знов, і потім через рік знов сам звільнився. Про УТМ — наразі нічого поганого не скажу. Зате у всіх є Плани Плани Плани Плани

24. 16 ноября 2013

Полностью согласен с мнением Михаила тел. 097-4468929 о деловой порядочности, а точнее, полном её отсутствии у генерального директора Горлача Сергея Александровича. От своих обещаний, даже публичных договоренностей он легко отказывается, когда наступает время их выполнять. Конкретно: по договоренности с Горлачем, я взял на себя обязанности по организации экспортных поставок рапсового масла, произведенного Агротехникой, в Австрию. После трёх моих командировок туда, был подписан очень выгодный для Горлача прямой контракт Агротехники с заводом по производству биодизеля и осуществлены по нему поставки. На встрече, в присутствии владельцев завода Горлачем было публично подтверждено обязательство по выплате комиссии, но, как всегда, без сроков. Прошло уже 2 года, Горлач ни разу не отказался от принятых на себя обязательств, но ни копейки не выплатил. Типичный кидалов и мелкий шулер.

25. 7 ноября 2013

а ещё бы я очень и очень попросил быть аккуратными в отношениях с менеджерами агротехники в отделе по продажам зерна!!а также коммерческий и генеральный директор,они кидают на деньги,кидают на посреднические,недоплачивают…например,нам предложено вместо 80 000 выплатить 20 000 грн,то есть украили 60 000 грн!!и это сделано с ведома хозяина компашки,с которым я лично говорил и просил эти деньги нам вернуть,однако знаменитое бендеровское тупоумие и жадность в нём победили человеческое, и он сказал нам отдать всего лишь 20 000 грн…так что хочу попросить не иметь там дело с их там менеджером виктором(продажи зерна),а также с генеральным и коммерческим,они кидалы!!!положительные отзывы о них пишут те,кто там привык за сраные 4-5 тысяч работать в виде зарплаты,а те кто с ними сталкивался во взаимоотношениях,хорошего не напишут….спасибо. всем..если что,я не прячусь: михаил,097-4468929

26. 8 октября 2013

Добрий день.
    Ходив літом на співбесіду на вакансію «економіст». Досвіду не має.
    Я підходив але взяли дівчину на цю посаду.
    Недавно подзвонили і пропонують цю ж саму вакансію.
    Хто там працював (офіс в Луцьку в приміщенні «Зося» ), відпишіться будь ласка як воно там ?
    Дякую.

27. 7 октября 2013

Яке саме? Те що було чи те що знову є?

28. 18 сентября 2013

А як вам керівництво ВМП?

29. 1 сентября 2013

Жалюгідний шакал по відношенню до начальства і жорстокий безпощадний лев по відношенню до підлеглих. Ці дні властивості одночасно можуть бути тільки в нікчемної людини але не як в «шановної»

30. 1 сентября 2013

Ніна Іванівна …. Ви думаєте їй легко – вона всеж таки жінка, мати…

Ваша лірика недоречна! Ви би ще приплели б сюди «родину-мать»! Вона, ваша хвалена Ніна Іванівна, перш за все начальник відділу кадрів, і саме це ми обговорюємо!

31. 31 августа 2013

І не тільки поет, а навіть «пісатель». На останнє речення в мене відповідь «Не вірю». Не вірю тому що знаю як є воно є. Не вірю коли цитуються слова заповіді через декілька слів після слова «*ЕРНЯ». Сутність «пісателя» просто вилазить назовні. Тхне «заказухою».

32. 31 августа 2013

Доброго всім здоров»я! Нарешті випала нагода почитати та проаналізувати всю інформацію, яка тут висвітлена. Особисто я працював значний проміжок часу — так, робота не легка (добре там де нас немає), але цікава! Досвід колосальний в різносторонніх напрямках господарської діяльності — звичайно якщо його хтось хоче здобути! Вражає те, що всі чомусь так звертають увагу на шановну Ніну Іванівну, Людмилу Миколаївну не забувають та багатьох інших, але чому вражає — ні не вражає — просто це означає, що всі вони привертають до себе увагу — відомі люди. Знаєте, всім добрим не будеш! На майбутнє для всіх бажаючих залишити певну інформацію про структуру Пан Курчак (ТзОВ Агротехніка) — не пишіть ХЕРНІ про людей, не ображайте їх, а давайте згадаємо всі разом звідки ми знаємо заповідь — «Не судиде, да не судимы будите!». Гарно та зважено подумайте перед тим як щось клацати як на пеаніно — тільки, я впевнений, що кожен з Вас далеко не Моцарт чи Бетховен.
    Я кожного дня співпрацював з цими людьми, звичайно, у всіх є свої плюси і мінуси — як і в мене, як і в кожного з Вас (гарно тільки зазирніть до себе в душу, погляньте на себе в дзеркало!) В цілому я можу констатувати наступне:
    Ніна Іванівна — персона дійсно не проста, даний статус їй личіть. Ви думаєте їй легко — вона всеж таки жінка, мати -, але не дивлячись ні на що вона мужньо шукає та знаходить золоту серединку в кожній справі — СПРОБУЙТЕ ВИ! А взагалі вона є досить пряма, добра та достойна людина. Якби не знав — то не казав би. А взагалі всім нестабільним — то ДА, ДА краще з даною жінкою бути чеснішим, бо якщо розкусить — труба дело, і потім нахрена Вам оце сидіти і про неї байки стряпать, Пісателі хренові.
    Кондратенко С.О. — досвід за плечима має, тому і господарник. Як людина — нормальний чоловік! Саме головне, що адекватний! А тримати всіх в руках — основна функція заступника директора з виробництва. Ну часом можливі інтерпритації.
    Марек — щодо його професійності — жодних сумнівів — ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи, але ще той поляк… Ну але з цими фактами працювати можна.
    Мазур І. В. — з самого початку моєї співпрацці ми були «на ножах», але ці ножі дуже швидко (щось десь тиждень якийсь часу) затупилися і їх прийшлось викинути. Чіткий, конкретний, справедливий, принциповий, передбачливий, без шкідливих звичок, одружений, має коханку, і не одну (ні, ні це звичайно вже жарти по останній характеристиці — я просто мушу зробити творче відхилення — багато просто інформації, але мушу завершити).
    Завалій Л.М. — досвідчений спеціаліст з автоматизації. Автоматизує всіх і все, при потребі. Гарна жінка, доброзичлива, без підлостей. В мене ніколи не виникало проблематики з даною особою. Просто, вона оцінює людину та її вчинки і вже від цього формує свої погляди на професійні стосунки.
    Сікіринський В.М. — рахує нормально ( і Вашим і Нашим) — це його робота!
    Як людина — спокійний, врівноважений, малослівний — поки так.
    Кочкін С.М. — старательний чоловік, але часом любить загребсти жар не своїми руками, це факт! Без шкідливих звичок, одружений, має коханку, і не одну (ні, ні це знову звичайно жарти). В загальному, я вважаю він гарний стратег, але може залишитись з боку, цим самим відвести від себе те чи інше.
    Ну але це його вибір. Так, нормальний , адекватний, можна понадіятись і довіряти і довірити, але тут треба мати чітку грань. З ним можна працювати!
    Горлач С.О. — я не знаю що ця людина кому зробила такого, щоб так хтось його називав. Да, якби дійсно мали люди сміливість і очі в очі сказали. Хотілося б звичайно подивитись на це!
    Да, я згідний, чомусь до оплати преміальних політика на даному підприємстві своєрідна. Я не буду уточнятись — це все таки конфеденційна інформація, але виплата відбувається по певній процедурі, а дана процедура займає певний час. Ні, ні вона присутня, але однозначно на мою думку, регулювати необхідно даний процес.
    Про Горлача С.О. скажу однозначно, що він творить бізнес, а люди, які цим займаються наділені багатьма моральними, психологічними, економічними, математичними і т.д. здібностями. І як, в якій ситуації, до кого, і в якій мірі їх приміняти — це особисте його право. Особисто я, навіть, коли там вже не працюю, його поважаю як керівника, організатора, наставника та як людину справедливу, часом поблажливу, часом жостку, по різному. Але повірте, що він позитивна людина.
    Моя порада — хто хоче себе попробувати — спробуйте, але чітко визначіться чи:
    готові ви відповідально працювати,
    щоб потім мемуари не писати.
    Тут з Вами ще й поетом станеш, не тільки писателем!
    Повірте — я написав чисту ПРАВДУ!

33. 22 августа 2013

ставлення до простого люду однакове.Пани їх рахують бидлом і знущаються як можуть.Коли це закінчиться,коли їх вже зупинять?

34. 22 августа 2013

Шановні гості та бувші працівники не вже Полукарова не працює!?
    За її підписом прийшла на сайт зсилка про «кіно» від Мартиняка та Аршуліка.
    Називається допрацювались, не вже.

35. 16 августа 2013

Так мутно написано! Хто це «деякі особи» з тупими лицями? Які «ЧП» вони створили? Розшифруйте будь-ласка.

36. 15 августа 2013

Робота на ТзОВ «Агротехніка» не важка, але «деякі особи» тупі і не орієнтуються в своїй роботі, а також не цінують працю інших через що і створюючь «ЧП». Приємно працювати в колективі, і не бачити цих тупих лиць.

37. 8 июля 2013

Хотів йти туди на роботу : А я ще планував йти туди працювати….Ага—дзуськи…Тепер, після прочитаних відгуків,буду оминати десятою дорогою це підприємство і всім друзям своїм перекажу,щоб не зв»язувалися з ПАН КУРЧАК….Хоча, колись, там було престижно працювати,люди були задоволені роботою, зарплатою,керівництвом.ТО ЧОМУ ЗАРАЗ така ситуація настала?Криза накрила чи щось інще?

Ага, криза… І звати цю ‘кризу’ Горлач. Я пропрацював на ‘Агрокорміндустрії’/пізніше ‘Агротехніка’/ 7 років , тому трохи знаю ситуацію. Поки нашою фірмою керував Карпінський О.Р. — всі працівники були задоволені і гордились тим, що працюють в цій фірмі. Ми були не просто колективом, а великою сім’єю. Колеги з інших підрозділів заздрили нам. Казали , що на ‘Агротехніці’ і ‘Агіделі’ найкращі директори… Ідилія закінчилась , коли Горлач взяв ‘бразди правлєнія’ в свої руки і притягнув на фірму Кіндрата. Тоді почалося… Звільняли людей , які пропрацювали в структурі по 10-15 років. Багато хто з ‘старожилів’ не витримував бидляцького ставлення і звільнявся сам. Не буду казати гарний я спеціаліст, чи поганий, але вважаю що людина , яка віддала фірмі здоров’я , нерви і 7 років життя , принаймні заслуговує на те ,щоб взнати причину свого звільнення. А то прийшов на роботу як завжди , а в 10.30 тобі кажуть ,що ти маєш до 13.00 здати всі справи і звільнити своє місце. Дуже неприємно коли тебе мають за бидло , і викидають на вулицю як викручену шмату після миття підлоги. Гнила кантора… Вже три роки там не працюю, але й досі передьоргує, коли проїжджаю повз офіс в ‘Глобусі’…

38. 8 июля 2013

Гость : Доброго дня. Народ я знаю одне точно з вище сказаного всіма гостями. той хто гадить теперешню роботу або ж бившу. це *** яке не поважає себе і людей з якими працював, Да я згідний на рахунок навантаження сильного на Агротехніці, но тількі ті залишаються там , хто дійсно трудолюбивий і сильний характером і духом. А образи в стророну МАзура. Марека. Кондратенка і Горлача, перебільшені, Да Мазур І В кричить постояно. да в його роботу всю видно. за зарплатою людям дивиться і зміг зробити неможливе, Марек, людина яку поважають тут на фірмі і в за границями нашої країни. людина з багати опитом технолога, в якого є кожному що повчитися.,аналогічно і Кондратенко С О а образи кожному з цих людей це нікчемне відношення до людей керівників які надавали роботу і платили за це гроші. В кожного з людей є свій характер і підхід до людей, якщо зможете краще виконувати роботу і керувати людьми – докажіть. і добийтеся те що добилися вони. а там побачимо.. да і ті тварі які написали що на агротехніці працюють тварини; можуть лічно по черзі позбавитися щелеп. щоб намайбутнє не відкривати свої погані роти перед роботодавцям коли вони будуть приймати на роботу.. хотя ваше майбутнє це біржа праці і мінімальна пенсія в конченій комуналці.. бидло.

О, Сергій Олександрович Горлач навчився писати на українській мові. Одразу видно його ‘почерк’ і манеру спілкування…

39. 22 июня 2013

Гость : @Ваня
    Ваня, так треба було йому на прощання сказати, що він сам ЛОХ!
    Гость, якщо декілька різних людей незалежно один від одного написали, що Ніна Іванівна – ге…, то так мабуть воно і є! А кількість мінусів, які з»являються у вашому повідомленні в геометричній прогресії – тому ще один доказ!

аха, з»являються, через проксі.

40. 14 июня 2013

@Ваня
    Ваня, так треба було йому на прощання сказати, що він сам ЛОХ!

Гость, якщо декілька різних людей незалежно один від одного написали, що Ніна Іванівна — ге…, то так мабуть воно і є! А кількість мінусів, які з»являються у вашому повідомленні в геометричній прогресії — тому ще один доказ!

41. 9 июня 2013

Працювати, на щастя, мені не довелось на цій фірмі. Скажу одне — негативне враження склалось ще на співбесіді, коли Сергій Олександрович говорив до мене, ніби то я — лох, що прийшов просити в нього кусок хліба та інших пропозицій від нормальніших компаній у мене нема. А потім ще дивуються чому ти вирішив, що їх пропозиція тебе не зацікавила…

42. 29 мая 2013

Гость : Ви випадково зайшли на сайт…..

Так, зовсім випадково. Я, знаєте, не шукаю по інтернету куди б гадості про людей написати анонімно.
    Всі що звільняються – нероби? Зверніть увагу, це ви написали, не я. Ви мене неправильно зрозуміли і ваша проекція мало повязана із моїми словами.

Напишіть уже ви свій мудрий відгук — на якій посаді, коли і ким працювали, і чому незадоволені. Люди почитають і повірять вашій правдивій інформації — ви будете задоволені.

Тут багато людей вважають що зберігають анонімність, тому і такі категоричні в своїх судженнях. Ви, мабуть, також кілька разів подумали б, чи варто казати особисто Ніні Іванівні те, що ви тут про неї написали.
    Те, що ви висловили свої емоції щодо конкретної людини, не означає що ви написали відгук про роботодавця. Так що перед тим як з уявним авторитетом радити де кому місце, подумайте про себе, де має бути ваше місце.

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?