Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1. 23 февраля 2015

@Гость1, читаю і дивуюся, ви вже зовсім забули про етику і якусь елементарну повагу…це просто жах.можна писати по-різному і висловлювати свої думки…але використовувати такі слова щодо жінок…ну такий бруд може литися тільки з брудного.співчуваю.

2. 23 февраля 2015

Та *ука з ВМП, як ви виражаєтесь, вже директор. Так що ті, які вміють добре красти але так, щоб ніхто не здав — такі завжди в фаворі. Ну тепер то докорита і дорвалась. Кукса буде крити, Кузьмичук постачати откати, Рейкін через откати перевозити найманим транспортом — всі при ділі і при баблі. Чужих вже нема. Срали Львову, а тепер своє ідеальне «царство» створили.

3. 18 февраля 2015

@1гость, Як придбав Х5 Кузьмичук так званий «брокер» начальничок постачання, так і вона уйде, бо на откатах і на його подлості нічого хорошого не може бути, він думає що та *ука главбух його підтримає, вона сама вісить на волоску, а власник все добре знає про роботу на ТзОВ»ВМП»

4. 12 февраля 2015

Така су.. працює і на УТМ , ФОНОТОВА алкоголічка , це я кажу з впевненістю , бо сам її часто додому доправляв коли працював і не боїться розплати за свої гріхи . Такі баби тільки й шестьорать

5. 10 февраля 2015

@123, По менше би було таких шестьорок як главбух на ТзОВ «ВМП», то Карпінський би ще робив, ата су…. за все відповість перед богом, вана живе теперішнім часом, а про дітей своїх не думає, а людям яким вона зробила багото гадості не пробачать їй, тільки шкода що пострадають її діти….

6. 10 февраля 2015

а де зараз Карпінський в якій структурі працює?

7. 9 февраля 2015

@Гость, На рахунок керівника ТзОВ «Агідель» Адамюка тільки хороші відгуки: справедливий, чесний, людяний, а також його друг і колега Карпінський також справедлива людина

8. 7 февраля 2015

А що Ви можете сказати про ТЗОВ Агiдель i його керiвника Адамюка О.Т.

9. 6 февраля 2015

@Гость, та там не тільки Льову треба убирати, але й на ВМП ту *** компанію на чолі з главбухом

10. 31 января 2015

Говорят, госпожу Львову Мартыняк убирает. Кто что слышал?

11. 16 января 2015

@Гость, «що буде-що буде»…все по кругу…люди звільняються, мясо, ковбаса..з пустого в порожнє:)

12. 15 января 2015

там керівництво нікого не цінує і не поважає.. розмовляти матами з працівниками, це цілком в них нормально.такий собі, діловий етикет керівництва. багато років там працював, тому знаю. Горлач — гнила людина, неприємний ні на роботі, ані поза нею.

13. 14 января 2015

Що буде з ВМП?

14. 12 января 2015

Знайка :
    Вперше тут, і щиро здивована. Неодноразово стикалась по роботі з Горлачем- дуже розумний і чіткий керівник. Простий в спілкуванні-завжди можна доводитись. На Агротехніці всі працюють, як бджілки — мало де таке бачила. Рівень зп-гідний, але дисципліна залізна і штрафують друшляків. Думаю, заслужено, хоча згідна-краще живеться, коли знаєш скільки отримаєш в кінці місяця. Роботи багато, підприємство багатовекторне і я навіть дивуюсь, яку голову треба мати, щоб це все контролювати. Тому, здається, там вітають відповідальних та самовідданих працівників

Ви брешете. Ну, або просто пишете заказний відгук. Горлач — неадекватний хам, і цим усе сказано. Бог милував — на шарашкіній конторі «Агротехніка» не довелось працювати, але з Горлачем по роботі стикався багато. І навіть за формальної відсутності моєї підпорядкованості Горлачу насидівся під його кабінетом (чужий час він не шанує взагалі), наслухався криків і погроз (з матами у тому числі), і особисто відчув, як він «тримає» своє слово. Стосовно «бджілок» і іншого цілування Горлача в дупу посміявся — ви хоч би вигляд робили, що пишете щиро, а не за наказом…

15. 11 января 2015

Автор отзыва Колишній відданий працівник март 22, 2013

Не бажай іншим того, чого собі не бажаєш. Не можна так. Бог їм суддя – і голові Товариства, і власникам, і підвласникам, і директорам, і підлабузникам-стукачам, і Татам, і депутатам. Сильний ніколи не образить слабкого. Тому перегорність ці сторінки свого життя – як не як, а досвід «адської роботи» ми там здобули. І зарплату достойну платили. І в гарних офісах працювали. Жити потрібно сьогодні і справжніми цінностями. А тих людей, які СПРАВЖНЬОГО НЕ МАЮТЬ – варто пожаліти. Хто залишиться з ними, коли (не дай Боже!) лопне їх бізнес чи більш провладні заберуть їх гроші… Ніхто. Всі повтікають. Половина «уявних друзів» буде ще й радіти. А де будуть працювати сьогоднішні директора, КРК і інші «керівники», якщо Тато забере у них м’ягкеньке крісло? Ніде. Тому пишайтесь тим, що у вас на сьогодні є ПРОФЕСІЯ, ДОСВІД І ЗДОРОВ’Я, щоб жити справжнім життям, не нервувати із-за того, що тебе викинуть із бізнесу, не переживати, що відсотки по кредитам потрібно вчасно гасити і т.д. ЩАСТЯ – ЦЕ НЕ КОЛИ БАГАТО, А КОЛИ ВИСТАЧАЄ. Щиро бажаю ВСІМ здоров’я! Ще додам, що моя особиста оцінка структури АПГ «ПАН КУРЧАК» – 3 бали з 5. Для тих, хто вагається йти чи ні: тут працювати важко, особливо на керівних посадах, коли постійно вимагають різноманітну звітність. Простим робітникам простіше. Менше відповідальності. Є великий шанс, що тебе «з’їдять» – 80%. Тому потрібно бути дуже ОБЕРЕЖНИМ. Можуть і легко ПІДСТАВЛЯЮТЬ ті, кому довіряєш. Висока бюрократична система: будь-що фіксується, пишеться, багато Наказів, депреміювання, штрафів, нервів. До цієї роботи потрібно відноситись як до РОБОТИ. Не пускати до сердця. Не віддаватись на 100%, не бути фанатом, не виділятися – не оцінять. Хочете працювати в структурі – будьте готові стати роботом. Інакше – згорите. Менше пліткуйте. Обернеться проти вас. Корпорація велика, надійна. Але там багато не правильного. Забагато недовіри, КРК на тобі обов’язково «вислужиться» – служба така внутрішня, типу «аудиту» – бо по суті це не аудит, а щось посереднє між податковою і міліцією – користі нікому ніякої. Навіть страху немає. Так…. Але власник цінує цю службу. Так що якщо готові на добровільне рабство – АПГ «ПАН КУРЧАК» – саме та структура, де з вас вижмуть соки за помірну плату. Але якщо ви – амбіціна людина, залізна, яка може нехтувати людським фактором, вміє пристосовуватися, при цьому – дійсно класний спеціаліст, що вміє гарно говорити і писати – це ваше! УСПІХІВ!

16. 25 декабря 2014

@окс, Погрози бажано писати без орфографічних помилок. Так солідніше буде.

17. 24 декабря 2014

Невже ви думаєте що люди будуть це терпіти,кожна ревізія яка ведеться ,знімається працівником на КАМЕРУ .Де видно іпочаток і кінець цієї ревізії . Таке враження що ця ревізія іде задумом головного бугалтера . ДЕ таке допущено, щов кожного разу за ревізію вираховували без бумаг налічкою кошти ? По закону кожен працівник має оплачувати невелику певну суму ЗАЯВА працівниками вже подана в прокуратуру .

18. 24 декабря 2014

ШАНОВНІ працівники контори ,від головного бугалтера і всі хто є там присутні, ящо до нового року не розберетеся з рівізією ,де ви з людей без бумаг без актів налічкою вимагаєте від 400-до 800 гривень, вже йде стаття за вимагання, буде розбиротися прокуратура міста Луцька .

19. 20 декабря 2014

Бардак на багатьох фірмах, десь більше десь менше, тільки справа в тому що цей бардак комусь подобається а комусь ні. Навіть якщо бардак повний а ти займаєш керівну посаду, тобі всеодно добре (ти жне за 2-ві тисясі в місяць робиш)І якби всі працювали як один механізм а не показували свої амбіції, фірма була б солідніша….а так лебідь рак і щука. :)

20. 11 декабря 2014

які всі зайняті на ВМП…писаниною! те, що ви тут розказуєте — це все ви і створили..почніть з себе..бурдні думки, брудні слова..»сільский базар»,на який нормальні люди не реагують.. образливо, що на такому потужному підприємстві з величезною перспективою працюють гнилі люди, такі, які пишуть тут…Дай Боже, щоб від вас пошвидше звільнилося ВМП.

21. 11 декабря 2014

@Гость, Кукса Н.Л., ****юліни всім навколо не повинні бути Вашою самоціллю. Ви можете бути корисніші ;-)

22. 11 декабря 2014

@Гость, директором бути хоче, але Карінський це був її директор. Він їй був вигідний.

23. 4 декабря 2014

Читаєш і диву дивуєшся…
    По-перше: «не судіть і не судимі будете».
    По-друге: «якщо пишуть ті, хто працюють в корпорації, то знайте, що якщо Вам щось не подобається міняйте роботу».
    Если вам не нравится то место, где вы находитесь — смените его, вы же не дерево. Джим Рон
    По-третє: Не стОит кидать грязью в порядочного человека. Потому, что она к нему всё равно не прилипнет.
    По-четверте:Металл узнается по звону, человек — по слову.Те, що ви пишете — це є Ви самі в першу чергу.

По тому, як дехто «грамотно» пише можна сказати, які великі «спеціалісти» розміщують свої репліки.
    Взагалі тут друкують відгуки про компанію, а не риторичні запитання…..

24. 3 декабря 2014

Мало Ви письменники відгрібаєте. З привітом Кукса Н.Л.

25. 2 декабря 2014

Главбух хоче бути директором аж пищить, всім директорам репутацію підсирає аби тільки її Мартиняк поставив до корита главною, треба ж хату будувати. Але Мартиняк розумний, розуміє, що як бухгалтер вона нічого а як директор повний 0. Довго Карпінського підсирала аж поки добилась свого.

26. 17 ноября 2014

@Гость, та у вас там повний бардак, невже Мартиняк не бачить?@Гость,

27. 15 ноября 2014

Кукса з завищеною самооцінкою!А може це комплекси…

28. 12 ноября 2014

на ВМП все такі є хороші люди, одна з них — головний бухгалтер. Вона дійсно розумний керівник і робить багато для підприємства. це достойно поваги! А те, що є проблеми в організації, це зміниться і наладиться. хто там працював стикався з труднощами саме через погану організацію і відсутність «залізної» руки, яка тримала б все під контролем.

29. 12 ноября 2014

А як поживає ваш комерційний? Нова пасія

біленька чи чорненька?Бо риженька вже є…

30. 7 ноября 2014

Певно добре краде митний брокер, що аж на Х5 заробив. Він ще й начальник відділу постачання, тоді зрозуміло звідки такі доходи. А взагалі то за зарплату певно й бухгалтерія з Луцька не їздила б. Як там главбух, дальше бухає з Рейкіним і Куксою?

31. 20 октября 2014

Працюю в команді Курчака більше року -люди адекватні, з зарплатою проблем не було. Але, щоб тебе почали цінувати, треба заробити авторитет. Для людей, які люблятьвідсижуватись і чаї ганяти, або ж вигулювати костюми, робота на Курчаку не підійде.

32. 9 октября 2014

Ляля имеют там не…..
    Та что готовтись

33. 30 сентября 2014

Вот это отзывы о компании……
    Специально зашла почитать, думала пойти, попытать счастье в такую большую компанию. Теперь начинаю сомневаться, а нужно ли… Что такие таи жесткие руководители, действительно?
    Подход не европейский? :)
    А девушкам там как? Проще или еще хуже?

34. 9 сентября 2014

ТОВ «АГРОТЕХНІКА» так званий Кочкін С. М. кидалово рідкісне. Будьте обережні.

35. 5 сентября 2014

Х5 купив Сергій — митний брокер.

36. 26 августа 2014

М-да… Почитал пару страниц и как-то не пойму, может я не там работаю? Заставляют работать?- Вот нелюди. Что, заставляют бухать в рабочее время? — Не пробовали отказаться? Работой заняться, к примеру…

37. 20 августа 2014

@Гость, КВАРЦЯНИЙ КУПИВ

38. 18 августа 2014

То хто купив Х5?

39. 18 августа 2014

Не платят, затримки, багатьом підприємствам должні, дурят людей

40. 16 августа 2014

А хтось купив Х 5

41. 15 августа 2014

кукса пробує керувати :)

42. 28 июля 2014

@гость, Уявляє. Повірте. У нього там достатньо інформаторів. Просто він довіряє і сподівається на певних людей, сподівання на яких у нього непохитне. І це його право.

43. 14 июля 2014

Рейкін здоров:-)

44. 14 июля 2014

Дозволяє пити на роботі чи дозволяє нічого не робити???????? Ти ким там робиш чи робив ? Він і не уявляє що так працюють!

45. 14 июля 2014

@Гость, Дозволяє там особисто Сергій Васильович Мартиняк. Директор,який хотів щось недозволяти пропрацював аж 5 тижнів.

46. 8 июля 2014

Та пичомутут Львов? Чому ніхтоне звертає увагу на директора, який дозволяє щоб все такі було?

47. 8 июля 2014

Класні «спеціалісти» не всі звичайно, там сидять як воші в кожусі,і не випреш їх звідти!

48. 8 июля 2014

@Гость, Це ти там сидиш біля дверей Львова???

49. 4 июля 2014

@Гость, Що так хвилює судьба Львова? чи підприємства? Герой! писати в неті під ніком «Гість».Подзвони запитай! Слабо? Самого видно поперли як «классного спеціаліста»……

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?