Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1. 30 декабря 2015

Почитал, посмеялся. Первое: компания находится на переломном этапе (открылось много возможностей). Очень сложна, бюрократична. Амбициозный управленец/менеджер имеет возможность сделать карьеру и зарабатывать (очень достойно, как для Луцка). Возможности карьерного роста и развития — большие.
    Второе: если Вы- планктон, если для Вас важен «здоровый коллектив», «хороший начальник», «комфортные условия работы» — вам не на Курчак. Более того — вам ни в одну из Национальных компаний.

2. 29 декабря 2015

Доброго вечора. Поділіться інформацією щодо роботи на виробництві ( мясокомбінат)??? Яка атмосфера? На даний момент момент як цінять головного технолога? Буду вдячним

3. 24 декабря 2015

не ведіться на цю ферму

4. 24 ноября 2015

@Гость, дякую за відповідь

5. 23 ноября 2015

@Андрій, Андрію, в цій структурі потрібно гарно говорити і писати, спеціалістом-практиком в своїй галузі можна бути,але тут люблять теорію. Хоча і це не головне. Головне — як вас прийме колектив. Якщо про Агротехніку — непогане підприємство. Якщо ви зараз маєте хорошу роботу, то не рекомендую переходити все рівно.

6. 21 ноября 2015

Автор отзыва Колишній відданий працівник март 22, 2013
    Не бажай іншим того, чого собі не бажаєш. Не можна так. Бог їм суддя – і голові Товариства, і власникам, і підвласникам, і директорам, і підлабузникам-стукачам, і Татам, і депутатам. Сильний ніколи не образить слабкого. Тому перегорність ці сторінки свого життя – як не як, а досвід «адської роботи» ми там здобули. І зарплату достойну платили. І в гарних офісах працювали. Жити потрібно сьогодні і справжніми цінностями. А тих людей, які СПРАВЖНЬОГО НЕ МАЮТЬ – варто пожаліти. Хто залишиться з ними, коли (не дай Боже!) лопне їх бізнес чи більш провладні заберуть їх гроші… Ніхто. Всі повтікають. Половина «уявних друзів» буде ще й радіти. А де будуть працювати сьогоднішні директора, КРК і інші «керівники», якщо Тато забере у них м’ягкеньке крісло? Ніде. Тому пишайтесь тим, що у вас на сьогодні є ПРОФЕСІЯ, ДОСВІД І ЗДОРОВ’Я, щоб жити справжнім життям, не нервувати із-за того, що тебе викинуть із бізнесу, не переживати, що відсотки по кредитам потрібно вчасно гасити і т.д. ЩАСТЯ – ЦЕ НЕ КОЛИ БАГАТО, А КОЛИ ВИСТАЧАЄ. Щиро бажаю ВСІМ здоров’я! Ще додам, що моя особиста оцінка структури АПГ «ПАН КУРЧАК» – 3 бали з 5. Для тих, хто вагається йти чи ні: тут працювати важко, особливо на керівних посадах, коли постійно вимагають різноманітну звітність. Простим робітникам простіше. Менше відповідальності. Є великий шанс, що тебе «з’їдять» – 80%. Тому потрібно бути дуже ОБЕРЕЖНИМ. Можуть і легко ПІДСТАВЛЯЮТЬ ті, кому довіряєш. Висока бюрократична система: будь-що фіксується, пишеться, багато Наказів, депреміювання, штрафів, нервів. До цієї роботи потрібно відноситись як до РОБОТИ. Не пускати до сердця. Не віддаватись на 100%, не бути фанатом, не виділятися – не оцінять. Хочете працювати в структурі – будьте готові стати роботом. Інакше – згорите. Менше пліткуйте. Обернеться проти вас. Корпорація велика, надійна. Але там багато не правильного. Забагато недовіри, КРК на тобі обов’язково «вислужиться» – служба така внутрішня, типу «аудиту» – бо по суті це не аудит, а щось посереднє між податковою і міліцією – користі нікому ніякої. Навіть страху немає. Так…. Але власник цінує цю службу. Так що якщо готові на добровільне рабство – АПГ «ПАН КУРЧАК» – саме та структура, де з вас вижмуть соки за помірну плату. Але якщо ви – амбіціна людина, залізна, яка може нехтувати людським фактором, вміє пристосовуватися, при цьому – дійсно класний спеціаліст, що вміє гарно говорити і писати – це ваше! УСПІХІВ!

Спеціаліст в розумінні лише гарно говорити і писати?…, чи і професійні навики потрібні…

7. 21 ноября 2015

Пропонують мені пройти співбесіду в Агротехніку на посаду технолога-виробництва чи технолога-консультанта у Кондратюка та Поляка… Переглянувши попередні відгуки склалося враження, що клімат в колективі не здоровий, якщо гіршим словом це не назвати… Ось зараз сиджу думаю чи варто?… Працював один час в колгоспі «Рать» у Шумського В.А. (номальний Чоловік, як і всі ми з своїми + та -), але такого відношення до людей як в групі компаній ПАН КУРЧАК про що тут колишні працівники пишуть я там не бачив…. Як вони це не збагнуть, ЩО КАДРИ рішають ВСЕ…

8. 4 ноября 2015

Уважаемые собственники пересмотрите склад руководства Мясной точки , персонала нехватает , в магазинах бардак, ужасные условия работы, вычисления по з/п таких размеров -здесь никтоработать не будет , адекватных обьяснений никто не дает. Приедет Елена Михаловна со своими менеджерами «побухают» и уедут . Отпишитесь с других магазинов кто-нибудь.

9. 22 октября 2015

Не погоджуюсь про талант Власюка Ю.Це слизька,гнила і безпринципна людина.Яка не цінує і звільняє за будь-що людей.А їх уже не так багато, тих хто йде на комбінат.Є достойні люди на заводі,які б керували комерцією.А тримають чогось цього КАДРА.

10. 21 октября 2015

О Власюке Ю.П.:талантливый манипулятор играющий только за себя и сдающий всех,для того, чтобы показать, что кто-то виноват и не выполнил поставленные перед ним задачи. Это несмотря на заслуги,опыт,пол и знания работника. Особенно, как правильно писали, «ГНОБИТ» девушек.Потому что слабые или не… А главное результатов то от этого — нет и негатив то идет на компанию. А Юра слушает и ест — кадры которыми и так не блещет комбинат!!! Это наблюдения за короткий период , а что люди видели за годы работы !!!

11. 18 октября 2015

Что Таня обидели твоего Ваню? директор накричал на героя, а ты обиделась. Устроилась на роботу? ну да ты только с декрета вышла, деньги спать не дают? Я работала в этой фирме начальство нормальное, сплетни не собирала, некого не обсырала, а уволилась по состоянию здоровья,почти все новости знаю что происходит на фирме. Ты **** была ею осталась, жалко Елену Михайловну что она тебе верит и не знает что ты на ее всякие гадости пишишь.

Вы навернека ошиблись или адресом и руководством -Ваши слова сплетни и обсырания на УТМ любит даже директор

12. 13 октября 2015

13. 12 октября 2015

ви думаєте власник переглядає цей сайт?

Милочка-это ты так переживаешь за свое лицо, оно уже спитое до предела ,макияж не поможет ?????

14. 12 октября 2015

@Гость, А ты тоже лицо этой Компании?????

15. 11 октября 2015

Придурок Львов розвалює Губин.

16. 10 октября 2015

ви думаєте власник переглядає цей сайт?

17. 8 октября 2015

@Місцеві, На УТМ , также » неврівноважена» гол.бух, директор любит подхалимщиков, топ моделей -это вся его работа.,зам . директора по персоналу( надо же такую должность придумать) Фонотова -тупой, подлый психотерапевт ,которой нужна самой серйозная медицинская помощь. Как такой человек может нанимать людей ? Уважаемые собственники- Эти люди Ваше лицо -задумайтесь!!!!!!!!!!!

18. 8 октября 2015

Робота цікава.Директор любить підлабузництво і солодке. Головний бухгалтер-нервова і неврівноважена,гнобить підлеглих.Нач.логістики-підлабузник директора і пофігіст,як і нач.постачання.Нач.опту-багато рухів,немає об»єму,як і його менеджер-оператор і логіст по суті.Один нач.дистрибуції-спеціаліст.Є нормальні працівникі у відділах.А всі кращі кадри згноїв комерційний директор Власюк Ю.,вкрай неврівноважений,психує з будь-якої причини.З»ЇВ всі кращі кадри які були,ще починаючи з торгового дому,який і розвалив,немаючи часу за юбками підлеглих.Розвал почав Львов В. руками дружини Львової Т.,який розвалив усе виробництво і також з»їв нормальній людей з реалізації.Пане власнику — захистіть комбінат ,не дайте цим пофігістам дорозвалити його,верніть кращі кадри,які підняли Всеволодівку і інших.

19. 7 октября 2015

Устроилась на работу Мясной точке в Житомире, ужасные условия , руководство приехало говорит какие-то нелепые вещы, разве так решает вопросы директор с Еленой Михаловной , полный бред, отпишитесь те кто работал с этими людьми.

20. 17 сентября 2015

не витрачайте час свій на це «село»…шукайте нормальну роботу, де вас будуть цінувати і поважати!!!

21. 17 сентября 2015

@Гость, » Приходьте»
    — По*бем і виплюнем .
    Моя порада — нізащо не погоджуйтесь , це не системна Компанія , колгосп заздрісників , «сплєтніків», глупих людей, які в такий спосіб виживають, бо їх ніде не чекають.

таких заздрісних, лінивих, з пустого в порожнє переливаючих, аби нічого не робити, що навіть запрошують «свіже мясо» собі на втіху:))))прошу замітити скільки плюсів поставили на слово приїходьте!приходьте, приходьте!!гиги

22. 17 сентября 2015

@Гость, » Приходьте»
    — По*бем і виплюнем .

23. 10 сентября 2015

@Гость, приходьте:)))))

24. 8 сентября 2015

як фірма? чи порадите йти працювати на ВМП?

25. 1 сентября 2015

Инна Кондратюк: Все стоит.

Мартыняк: Сало тоже?

Кондратюк: И сало тоже.

Мартыняк: Цена.

Кондратюк: Чего?

Мартыняк: Причина, почему сало не продается.

Кондратюк: Машины все стоят на переходе, ничего не проходит. Латышев каждый день говорит, нужно подождать.

Мартыняк: Машины наши или все по Украине?

Кондратюк: Все.

26. 25 августа 2015

@Гость, зверніть увагу на магазин в Острозі, до нас не йдуть на роботу , відділ по персоналу не може нам знайти заміну, йтак тяжко працювати

27. 6 августа 2015

працівники пана курчака працюють несправидливо,визнають тільки одних бізнесменів…..
    На птаха фермі у с.Оконськ простим людям не продають бройлерів…

Несправедиво — це про Ваше знущання над рідною мовою!

28. 1 августа 2015

На птаха фермі у с.Оконськ простим людям не продають бройлерів…

29. 21 июля 2015

ЛЕВА БРЄШЄ *УКА

30. 24 июня 2015

розворушив кубло:)))

31. 21 июня 2015

@прикаліст:), гнилі люди працюють в цій фермі , а нормальні розвернулися і пішли далі , а пишуть для того , щоб хоча хтось із власників знав правду , а не брехню ,яку прикалісти «дують » їм у вуха

32. 19 июня 2015

Що, «пісатєлі» немає часу пісать????та не довго вам залишилося! гнилі люди в цій корпорації не будут працювати…ви просто не підходите по своїй суті

33. 5 июня 2015

будьте осторожни собственники.к вам пришла рулить и отмивать гончаренко н. кинет через технологию.ветеринарию на пару милионов и вовремя смоется.как на авангарде

34. 4 июня 2015

водій-крадій :) А хто такий водій Р.

35. 31 мая 2015

Хочу сказати водію Р., що професія водій і крадій дизельного палива в особливо крупних розмірах- це зовсім дві різні професії, не пов,язані одна із другою.

36. 20 мая 2015

вуйки)))))))))))))))))

37. 13 мая 2015

Одним словом бендеры руководство и эитм все сказано гнилые люди а начальство полный тупой отстой как таких на работе держать хозяину нужно всех уволить и набрать профи ато это бараны полные

Бендеры — это город в непризнанной Приднестровской Молдавской Республике…
    и о чем это автор?

38. 7 мая 2015

Да в Луцке!

39. 7 мая 2015

а где главный офис в Луцке?

40. 6 мая 2015

Львова вже вигнали?

41. 6 мая 2015

обо*ся курчак -полная ж*па из-за того,что топ -менеджмент сплошные придурки , а владельцу доносят искаженную информацию -приехали!!!!!

42. 4 мая 2015

звертаємось до власників УТМ, розберіться з недостачами на магазині , це несправедливо забирати з/п ,якщо вкрали ще попередні продавці.

43. 30 апреля 2015

увольняют толковый менеджмент (сжирают) а те в свою очередь де ректорами стаю в компаниях не хуже пан курчака вот такие спецы)))). Димасик предлагаю пойти ко мне региональным менеджером за 3700 гр на Киев как смотришь на предложение)))))

44. 24 апреля 2015

обосрались а теперь в *опе со соими продажами предурки топят компанию

45. 13 апреля 2015

46. 10 апреля 2015

не стоит жалеть будеш

47. 8 апреля 2015

Думал устроиться на работу,а теперь не знаю

48. 5 апреля 2015

@Гость,якщо ви керівники так між собою не миритеся ,то явно за великі гроші , а нащо це працівникам ,яким списують неясно шо іне мають толкового пояснення, потім согласні дещо самі списати аби ми не розраховувалися ,так як нам обіцяє начальник Фонотова, тоді виходить крадуть не продавці, а адміністрація.

49. 4 апреля 2015

ему в уши вливают вранье вот он и не чего не сделает, там нужно косой сразу всех руководителей в месте с директором гнать в шею что бы пятки мелькали ,там из всех руководителей не одного толкового нет одни балбесы и сказать и добавить не чего, продажи падают а клоуны не знают а самое главное не понимают что делать вот и пойдем все на биржу скоро.Мы на биржу а у таких руководителей у многих это последняя компания вот они и понимают что мозгов нет а работа нужна))))

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?