Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1. 17 августа 2016

мені подобається тут працювати
    і керівники хороші,і гроші вчасно виплачують

2. 16 августа 2016

@Гость, а ви напевно злобний юрист(може й самого Курчака),який радий проблемам багатих людей.
    знайте, що якісь невдачі в бізнесменів такого рівня, як Мартиняк і Горлач мотивують їх ще більше до нових успішних кроків.

3. 12 августа 2016

Тут скоріше кочкін у своїх фантазіях бачив себе на місці керівника (і робив все можливе щоб підставити останього)

4. 11 августа 2016

до людей керівники відносяться, як до людей. а якщо ти багато говориш, ще й непутяще, то для чого ти компанії?

5. 8 августа 2016

Це дiйсно виклiкае захоплеплення! Особливо перерозподiл коштiв та собiвартiсть по кожной корбцi! Це шедевр экономiцi!

6. 8 августа 2016

@Гость, ви недостовірно проінформовані.нічого ніхто не продає і не планує найближчим часом,всі заводи працюють у звичному режимі

7. 7 августа 2016

@Гость, ВЫ что с луны?, как нарисовать «прибуток » когда собственник не досмотрит а КРК, «закрывает глаза» это умеют только на Курчаке. Если все так класно почему выставлено большую часть на продажу?

8. 5 августа 2016

гостья :
    @спала, «Якою головою»,на Курчаку выживають сплетники и интриганты ,те кто умный посмотрит на все это и идет дальше.

не впевнений шо сплєтнікі і інтриганти без голови. Та ше й заробляють гроші, компанія то прибуткова

9. 4 августа 2016

10. 3 августа 2016

язву і грижу?
    харчуйтеся нормально і не підніймайте важкого.
    а на Курчаку просто працюйте головою)

11. 3 августа 2016

хм. на Кочкіна, заступника начальника агросектору вилили бруд, а от про начальника не згадали і слова? може на місце Кочкіна покійний губернатор вже мав когось?

12. 2 августа 2016

Знайшов архівну статтю про Кочкіна. http://www.volynnews.com/news/policy/klimchuk_mozhe_zvilnyty_kilkokh_holiv_rda/
    Особливо прошу звернути увагу на коментарі під нею.
    От такий керівник на агротехніці )))

13. 2 августа 2016

На Курчакові можна заробити язуву і грижу но не гроші

14. 1 августа 2016

гостья :
    @Просто Андрій, » Не цилують колина » а считают самодостаточным , професионалом , который зарабатывает для Компании деньги за месяц такие что можна купить КУрчак со всеми «потрохами». А такие жо*****лизы как Вы и ваша жена довели компанию до печального конца.

давайте менше пустих розмов, Гостья.
    раз ви така профі, то візьміть за місяць зароблені вами гроші і купіть Курчак, як ви написали «с потрохами», сказочніца ви ще та. Ахахахахахаха… самодостаточний професіАНАЛ

15. 28 июля 2016

А цирк продолжается!

16. 28 июля 2016

17. 28 июля 2016

о даааааааааааааааааааа, Агротехніка не з простих підприємств. І слабохарактерним там не місце. висока зепешка, безкінечна нарєзка завдань, стреси — це все про Агротехніку. Якщо втягуєшся в перші місяці, то далі як по маслу.

18. 28 июля 2016

Цирк.

19. 27 июля 2016

На компаниях Курчака работать очень тяжело, особенно тем, от кого зависит финрез: нужны железные нервы, амбиции+недурная голова. Но если у вас действительно есть желание зарабывать не смотря ни на что, тогда вам туда, там это реально, но сначала нужно много работать, очень многие не выдерживают такого режима. и я одна из них, как это не было бы печально.

20. 20 июля 2016

@гостья, я вас прошу, чого це я повинен мовчати про досягнення своєї дружини? я ж не оголошую конфіденційну інформацію!
    З написаних Вами слів, можна зробити лише один висновок — вважаєте себе розумним, дуже кваліфікованим працівником, якого на Курчаку не оцінили по достоїнству. У вас залишилась величезна образа. В кожного є на це право.
    Бажаю Вам на теперішній роботі — максимальну віддачу роботі і вдячність керівництва. Нехай цілують ваші коліна!

21. 20 июля 2016

Сергій :
    Компанія повне лайно, скількиб пан андрій морозов не писав від імені своєї дружини )))

Не зрозумів, чесно кажучи. Хто такий пан андрій морозов? і яким чином я з ним пов*язаний?
    Сергій, ви, мабуть, як і більшість людей на цьому форумі ображений колишній працівник, або відчуваєте, що скоро станете колишнім

22. 17 июля 2016

@Просто Андрій, Я не о проблемах Компании , а о проблемах в голове руководителей этих компаний. Если от Вашей жены и в правду многое зависит , то вы бы об этом не болтали . А по поводу «взашей женут «- если господин Мартыняк продаст , некоторые Компании из-за таких ответственных работников, а купят бывшие сотрудники, то посмотрим нп компетентность Вашей жены….))):

23. 17 июля 2016

24. 15 июля 2016

@Гостья, я не підкуплений і загалом про те, що робить моя жінка я знаю. Я не споречатимусь, що з приводу виплат зарплат на УТМ і справді таке було, не володію цією інформацією, але знаю, що в практично в кожної великої компанії, яка розвивається на теренах України, бувають проблеми різного характеру. Пан Курчак, разом з усіма компаніями (включаючи і УТМ) — не виключення. Не знаю, як давно ви там працювали, але моя дружина працює вже доволі довгий період (близько двох років) і ніякої затримки по виплаті авансу і зп не було жодного разу!!!!!!!!!
    а, і ще моя дружина «не отсиживается», а заробляє для компанії великі гроші. Ви думаєте за посаду, як ви назвали «очередная сиделка» платили б такі гроші??? ахаххаха…
    я впевнений на 100%, що там «сиделок» женутьвзашей, а від моєї дружини залежить, повірте, велика частина фінансового результату того відділу в якому працює.

25. 14 июля 2016

Народ, шо за шухєр на Вірі? Кажуть, всіх розганяють і свинячий бізнес продають чи ліквідовують?

26. 13 июля 2016

@Просто Андрій, Андрей, Вы или подкупленный или извините «некомпетентный»- десятки сотрудников, которые ушли с Курчака работают не просто в Луцке, но и в других городах Украины, где конкуренция не один Курчак . Приносят Компаниям БОЛьшущие деньги. Условия работы тоже ненормированные , но з/п выплачивают согласно заранее оговоренной суммы, не берет себе в карман,не надо напоминать своему директору на УТМ , что надо отдать з/п, а он тебе в ответ : » Сейчас нет, но чуть позже будут…»
    А Ваша жена ,похоже просто очередная «сиделка»в этой Компании- от которой не много пользы , но и вреда нет , поскольку без амбиций и молчит от звонка до звонка . Отсидела и не трогайте , только таким там и нравится работать….

27. 11 июля 2016

Начитався стільки!!!!!!!!!!!!!!!!! негативу!!!!Однозначно пишуть ображені люди. Вагався, але все-таки вирішив лишити свій коментар. Моя дружина працює на Курчаку, не на керівній посаді, а звичайним рядовим менеджером в Глобусі. Люди, про які невчасні і малі зарплати ви говорите?
    Ви ХОЧ знаєте, що таке невчасна і мала зп? Коли останній раз дивились статистику по Луцьку і Волинській області? Такого на Курчаку немає і близько!!!!!!!!!! Зарплати на рівні 4-6 тисяч в звичайних працівників (а це согласіться для Луцька доволі прийстойні гроші), які виплачуються С Т А Б І Л Ь Н О !Зарплата прямопропорційно залежить від якісно вкладеної праці і часу, якщо ти чи ти тільки й чекаєш коли ж то закінчиться робочий день, а роботи ще вагон і ціла тєлєжка, і треба залишитись, щоб довести до пуття договора чи ще щось (я не сильно вникаю в роботу жінки), а ти попер додому, бо їсти-пити- чи в туалет сходити треба (вибачте за каламбур). В результаті, зірвана якась важлива комерційна операція на багато бабла, то вибачте мене, це ж приватне підприємство, і якби я на місці власника, втратив (не дай Боже!) гроші через тебе, дурню, то полюбому звільнив. Так що не треба писати тут мільйони злобних коментарів, обливаючи брудом своїх колишніх начальників через те, що тебе поперли з Курчака, Агротехніки, ВМП і так далі (ну або припросили піти). Да, я згідний тільки в тому, що «Пан Курчак» складне підприємство, і там працюють тільки сильні люди, які мають цілі і знають, що хочуть від життя. а начальники там реально вимогливі, більше того ДУЖЕ ваимогливі, вміють правильно організувати роботу відділу, і да — кричать, розказувала дружина, але підвищують голос, бо до деяких не завжди з першого разу доходить.
    Всім добра!

28. 4 июля 2016

@іван, ні,ще львов лишився поки

29. 4 июля 2016

Львов пішов з забійного,люди звільняються,замість себе привів якогось ібрагіма,дилюсь далеко підем…

30. 4 июля 2016

Народ,а хто підскаже,де поділися з губина керівники вищоі ланки??

31. 30 июня 2016

страшенна бюрократія, як співає Висоцкий «бег на месте, общепримиряющий», на співбесіді зарплату обіцяли одну, при оформленні на роботу вже 60% від обіцяної, а при виплаті ще на 60% врізали, і того отримав 1/3 від обіцяного, за останній місяць роботи зарплату вам не виплатять і не надійтесь! корочше хто олігарх, і зарплати не треба, може йти на ВМП на роботу, а також ті, кому бракує сексу в мозок, теж! тут пишуть позитивні відгуки, що мол тільки сильні і амбіциозні, кар»єристи можуть працювати, мені їх шкода, я сильний і амбіцізиозний кар»єрист, ніяк не міг зрозуміти, як мені своїми амбіціями і прагненням до праці, на 100$ зарплати, прогодувати сім»ю, тому мені шкода цих людей, у них нема сили волі щоб покращити своє становище, а натомість вони ситі завтраками, і обіцянками!! хоча половина людей нормальна, і мені їх навіть трохи шкода, що вони опинились заложниками ситуації!

32. 30 июня 2016

Дарма Кондратючку звільнили. Нормальна баба була: сама брала і іншим давала. Нормально при ній було. Хапуга Горлач всіх вже посунув з роботи, навіть, колишніх любимчиків Мартиняка.

33. 28 июня 2016

Хто хоче іти на работу на Губин не рекоминдую бо тут цирк пойхав а клоуни остались на 27,о6 деректор Львов де$$$ прийшов новий зоофітехнік люди роблятб по 24години закривають тільки 17год нафермах керуючі рвуть очка перед кожним начальством робочі ходятб на роботу у свой законі вихідні перороботка нормальна з повагою робраб пана

34. 18 июня 2016

Кондратючку виперли бо мала гарного консультанта Куксу

35. 16 июня 2016

Директор підписав заяву що приймає на роботу, а на другій день вже інша людина прийшла стажуватись. Добре, що я з попередньої роботи не встигла звільнитись!!! Люди не довіряйте цій компанії!!! ПАН Курчак і Тзов «ПТАХОКОМПЛЕКС Губин» ****ЕЦ! Треба міняти начальство.

36. 11 июня 2016

«Тзов Пк Губин» ****ц! Треба міняти начальство.

37. 10 июня 2016

Народ, а чого Кондратючку виперли з ВМП? Хто знає?

38. 3 мая 2016

@Сторонний наблюдатель, А який офіс ви маєте на увазі?

в Луцьку на Зосі

39. 28 апреля 2016

@Сторонний наблюдатель, А який офіс ви маєте на увазі?

40. 6 апреля 2016

я працював на ВМП, звертаються люди, питають чи варто туди йти «в рабство» Не ВАРТО! почитайте всі відгуки! ви самі все зрозумієте…не витрачайте свої нерви і дорогоцінний час

41. 31 марта 2016

Фирму разваливают. Каждый работник на фирме — это директор, особенно на заводе. Все делают вид что работают, бегают, а толку никакого. Качество продукции на очень низком уровне. В Луцке в офисе если люди работают, то директор НЕ работает, и еще кроме того НЕ дает работать другим. Особенно женщинам. ГНОБИТ постоянно. Находит жертву и доводит до того что человек увольняется. Хотя человек и работал нормально до его «любви». Не советую женщинам идти работать в офис в Луцке! Жаль смотреть как он вытирает об них ноги.

42. 25 марта 2016

Сяргей Аляксандравіч!

Пара дадому! Радзіма чакае! Дастаткова развальваць Пан Курчак!

Час працаваць на карысць Беларусі!

Бацька чакае вас. Сардэчна запрашаем!

43. 27 февраля 2016

@Давно забил, Смех это хорошо- но кто заплатит людям за испорченные нервы , психику из-за некомпетентности таких руководителей ,как ,например Фонотова О.М., абсолютно абсурдную структуру руководства ( скорее склочницу), а также директора этой компании( вечно бухающего)?????

44. 24 января 2016

А що, за тиждень платить? На якій посаді якщо не секрет?

45. 24 января 2016

Гнила фірма. Працював тиждень не заплатили. Тож я подзвонив і сказав що дарую сипаратисту на нову ферарі.

46. 18 января 2016

Поділіться про виробництво ВМП. Які умови праці, колетив, керівництво?

47. 5 января 2016

Найгірша фірма у Нововолинську ,людей мають нізащо.Якщо ти не сподобався керівництву ,або нагадуєш про обіцяну оплату виженуть.Обкрадають на рахунок оплати.Керівництво луцьке в сраці бачить нововолинців.

48. 3 января 2016

Почитал, посмеялся. Первое: компания находится на переломном этапе (открылось много возможностей). Очень сложна, бюрократична. Амбициозный управленец/менеджер имеет возможность сделать карьеру и зарабатывать (очень достойно, как для Луцка). Возможности карьерного роста и развития — большие.
    Второе: если Вы- планктон, если для Вас важен «здоровый коллектив», «хороший начальник», «комфортные условия работы» — вам не на Курчак. Более того — вам ни в одну из Национальных компаний.

Смех — это хорошо. Жизнь продлевает, говорят. А по факту главное — как бы не пришлось этому товарищу, который «Амбициозный управленец/менеджер» и расчитывает на «возможность сделать карьеру и зарабатывать» (причем зарабатывать не как-нибудь, а «очень достойно» — правда с поправкой «как для Луцка») пополнить ряды «екс-работников» с не самыми приятными воспоминаниями о АПГ (ну и паралельно — с уплывшими мимо «карьерой» и «заработками»).
    Тут вот какая интересная история. Если не углублятся — то вроде как все правдиво в рассказах о «возможностях», «заработках» и «перспективах». Компания большая, народ меняется (читай — освобождаются теплые места), проекты новые запускаются, иногда даже обещаную мотивацию (помимо того, что в штатном окладе), удается выбить. Ну, или часть мотивации — гарантий то нет, не белый оклад. Только вот почему-то у большинства там работавших и работающих — совсем другое видение ситуации. Хотя может это у меня круг общения такой.
    Так что из всего соглашусь только с «если для Вас важен «здоровый коллектив», «хороший начальник», «комфортные условия работы» — вам не на Курчак».

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?