Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1. 29 мая 2013

Ви випадково зайшли на сайт, на Агротехніці не працювали, але зразу оприділили що всі що звільняються — нероби, ще й висказались як треба працювати. Цей сайт — відгуки про роботодавця,і ваших мудрих думок навряд чи хто потребує. Для цього є свої начальники. Але з таким відношенням до людей вам саме там місце ,на посаді якогось начальніка, вас там оцінять.

2. 28 мая 2013

Гость : Ніна Іванівна сидите на роботі і пишете відгуки. Скільки через Ваші руки «Нероб» пройшло!

Слухай, людино добра, я зовсім не Ніна Іванівна і її не знаю.
    Я випадково зайшла на цей сайт, бо знайшла відгуки про своє підприємство, а тут і про пан Курчак зайшла прочитати відгуки.
    Якщо тебе зачепило слово нероба, то, може, ти таким і є???

Робіть вчасно і правильно свою роботу, і буде вам щастя.
    А якщо не можете зрозуміти поставленої задачі або своїх обов»язків, то в такому випадку треба піти і в свого беспосереднього керівництва уточнити саме завдання і терміни його виконання.
    Людей, які додумаються це зробити — 1% зі 100.
    Переважна більшість буде просто сидіти на місці і «тупити», створувати видимість зайнятості, бо вважатимуть що зарплата все рівно нараховується.
    Якщо щось не влаштовує — то ідіть і шукайте кращу роботу.
    Якщо ви підприємству нічого не винні, то ніхто там не буде зволікати із вашим звільненням, — таких спеціалістів хоч греблю гати.
    Це стосується не лише Курчака, але й будь-якого іншого підприємства.

3. 28 мая 2013

Гость : Ніна Іванівна чорна людина. Напишіть про неї кожен що знає. Правду. Ця нечисть боїться правди.

Чорный властелин прямо, ха-ха

4. 28 мая 2013

5. 28 мая 2013

Нероби там не тримаються.

6. 17 мая 2013

@гость
    а кому какое дело?????при чрму тут діти і дружина, це ВИ трішки не на той сайт натрапили, читайте уважно, тут пишуть відгуки про роботу, а не особисті відносини тих, хто там працює.

7. 17 мая 2013

а у С.Мартиняка есть семья?дети, жена?

8. 3 мая 2013

На «ВМП» придурка Львова вже нема?

9. 26 апреля 2013

Гость : Агротехніка давним-давно не Мартиняка фірма, як і багато інших, які відносяться до структури. До того ж Агідель, Агротехніка, Губин-готують до продажу, з 1 липня мають бути глобальні зміни у власниках цих підприємств.

А що саме відбудеться, хто знає, напишить?

10. 25 апреля 2013

Прочитав всі відгуки про Агротехніку в якій мені довелось попрацювати і вирішив поділитись своїм досвідом здобутим на вищезгаданій фірмі. По відгуках зразу видно, що ображені люди пишуть на емоціях, а емоції тут недоречні, тому що цей сайт читають ті люди, які планують влаштуватись на роботу, тому їм необхідна чітка інформація про атмосферу в робочому колективі, щоб зробити свої висновки, варто чи не варто йти на цю фірму працювати. Не пишу свого імені, щоб ним не могли скористатись «доброзичливці», але і не ховаюсь за анонімним ніком. Всі хто працював і знав мене, і керівництво і рядові співпрацівники впізнають хто автор цього тексту. Час минув, емоції лишились у минулому і зараз пишу чисту правду з власного досвіду. Працювати важко, навантаження велике на одну людину і зарплата мала – це факт! По закінченню випробувального терміну у підвищенні зарплати мені було відмовлено, замість цього знайшли мені заміну. Зарплату стараються платити вчасно, але в переважній більшості це не виходить. Виплата премії, на мою думку, залежить від ваших стосунків з начальником ПЕВ Сікірінським, славнозвісною Ніною Іванівною, начальником фіг знає чого Завалій Людмили і настрою Горлача.
    Начальник відділу кадрів Ніна Іванівна – лукава (рос. Двуличный) людина, коли ти їй потрібен вона до тебе ставиться як мати рідна, а коли ні, готова перша кинути в тебе камінь і ще намовляти інших це зробити.
    Начальник проекту(цікаво якого… прагне стати заступником Горлача і я думаю, що в неї це вийде!) Завалій Людмила – цілком відповідає своєму прізвищу, якщо ти у неї в фаворі — буде тобі солодке життя, в іншому випадку – завалить(бігає до Горлача поза вашою спиною і створює його думку про вас).
    Начальник комерційного відділу Кочкін Сергій – дуже хотів стати начальником, коли був заступником, а коли став то виявилось, що керувати людьми не вміє, смішно, але йому шукали заступника, якій вміє керувати відділом!!! :) Питання – навіщо такі керівники?!?!? Обіцяє завжди віддячити за виконану роботу, але обіцянок своїх не дотримується.
    Директор Горлач С.О. – директор, як директор… бувають і гірші. Люда настрою, не вихована, не рахує людей за людей, не має уяви про об’єм виконуваної вами роботи, а відповідно і витраченого вами часу на цей об’єм, але слово своє тримає. Коли він вам щось пообіцяв, то виконає свою обіцянку! Правда обіцяє рідко! :)
    Тепер про звільнення з цієї контори – так дійсно звільнятись важко, хоч ви все здали і нічого нікому не винні все одно вам вимотають нерви до такого ступеню, що вам захочеться взяти в руки автомат Калашнікова!!! І все це створює одна людина – нач. відділу кадрів Ніна Іванівна, яка до цього часу вам була як мати рідна!!! Нічого не поробиш така вона людина.
    Директор Турійського комбікормового заводу (ТКЗ) Кондратенко С.О. – мені особисто нічого поганого не зробив, але людина не вихована.
    Марек ( технолог ТКЗ) — підлий поляк з гонором і цим все сказано…
    Про Мазура Ігоря нічого не можу сказати, так як щільно не стикався з ним по роботі.
    Попробувати там попрацювати варто, для вашого ж особистого досвіду, щоб було з чим порівнювати… :) ну і для того, щоб поповнити списки експрацівників Агротехніки. Удачі вам, хай щастить!!! :)

11. 25 апреля 2013

12. 24 апреля 2013

Гость : Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Беру свої слова назад. Дуже помилялась.

13. 23 апреля 2013

бажаєте працювати юристолм зверніть увагу на те що відділів дуже багато і необхідно в день перевіряти та готувати велику кількість договорів в тому числі і міжнарожних, плюс до цього щоденна робота з боржниками, суди, різноманітні позови і т.д. і т.п. А ще поточна робота яка теж дуже важлива а ще наради які закінчуються в ночі і вказівки які необхідно виконати вже (і думаєш чи то йти додому в 2 годині ночі чи то готувати відповідь чи документи які мають бути готові на ранок). взагалі робота цікава, але тоді забудьте що ви десь живете хочите спати їсти взагалі просто існувати тепер ви живете на фірмі………..

14. 23 апреля 2013

якщо ви бажаєте працювати юристом і бажаєте робити при цьому цілодобово то вперід але з урахуванням того що все мало бути зроблене два місяці назад тож у вас цілий день і ціла ніч для роздумів за що взятись а з ранку або вже все має бути зроблено

15. 18 апреля 2013

Ггггг. Юрвідділ ТзОВ «Агротехніка», кажете? А що Вам запропонували? Думаю тисяч 4,5-5 без вирахувань, еге ж?)-; Ну це якщо ви юрисконсультом йдете, начальнику відділу звичайно і більше пропонували. Відповідаю — юристам на ТзОВ «Агротехніка» живеться дуже погано. Робота істерична, її дуже багато, в цієї контори купа судів, тяганин з податковою, митнецею, заборгованостями. Керівництво повністю неадекватне, дурнувате і істеричне, щось не сподобається, навіть якась дрібничка — зразу станете персона нон-грата для білоруського чмиря. Простіше кажучи, накаже прибрати своїм маріонеткам з відділу кадрів, і ті радо виконають, навіть якщо раніше розповідали яке вас чудове майбутнє на їх «Агротехніці» чекає. Посада начальника юрвідділу взагалі прирівнюється до ролі камікадзе — їх розстрілюють без суду і слідства)))). За останні трохи більше півроку помінялось 4-5 тушок)-;. Розстріляних виносять на вулицю, складають рядочком і запрошують нових наївних жертв. По зарплаті — вона мізер. Зарплата начальника, чистими, реально менше 3 тис. грн, юрисконсульт матиме менше на третину, думаю. Ось Вам інфо, нічого не придумано. Хочете — вірте, не хочете — вперед на амбразури, як Матросов ;-) А взагалі, що собою представляє ТзОВ «Агротехніка», здається, вже остання собака в місті знає. Коли люди чують «Курчак», то плюються. Це циганський лохотрон. Скоро відділ кадрів цієї шанованої організації буде обіцяти на посади простого менеджера зарплати і по 10 тис. грн і більше, аби тільки знайшлось нове м`ясо на забій)))А вони чомусь все йдуть і йдуть. Не будьте смішними, наведіть банально довідки в друзів-знайомих, в нас місто маленьке..

16. 18 апреля 2013

Юрист в Агротехніки працює реально 5 днів. 1 день — працевлаштування і знайомство з колективом. 2 день — приймає справи і перекладає папери від минулого юриста, а 3,4 і 5 день бігає по кабінетах з обхідним листом і отримує трудову книжку по звільненню. За 5 днів вам ні хто платити не буде. І так з кожним юристом, тому що кожен з себе вважає юриста.

17. 17 апреля 2013

Доброго дня. Підкажіть хто знає, як працюється юристам «по договірній роботі» на ТОВ «Агротехніка» . Наскільки сильно завантажують роботою і яку зарплатню реально платять. Буду вдячний за будь яку інформацію.

18. 15 апреля 2013

Не знаю що там з вижималкою, а з зарплатою — обманюють, точно.

19. 11 апреля 2013

Отправили документы 03.03.2013 г. курьером, Кристина потеряла, через 3 дня отправили повторно! Через неделю заплатили 1500 грн, и фирма «Агротехника» (также Агрокорминдустрия )пропала! На звонки не отвечают, а если раз в неделю Кристина соизволит взять трубку, то кормит завтраками! Прошел месяц, нет ни денег, ни человека который за это отвечает! А когда-то была хорошая фирма!
    Люди наверное были другие, которые уже не работают,остались «специалисты».

20. 8 апреля 2013

Закажіть Львову В. М. пісню з репертуара С. Світлакова — «МИХАЛЫЧ». Дякую.

21. 5 апреля 2013

Приєднаюсь до дискусії, все ж не втримаюсь. Добре знаю контору під назвою АПГ «Пан Курчак», зсередини, так би мовити, довелось там побувати. На щастя, недовго, бо розумію, що інакше довелось або озлобитись, або втратити до себе повагу як до спеціаліста, з таким керівництвом та зарплатою. А поважати себе є за що, повірте. Головне, що правильно підмітили, після «Курчака» починаєщ ще більше цінувати себе, цінувати нормальну роботу, доброзичливілюдські відносини в колективі, коли можна спокійно працювати, без істерії, навіть перекидаючись жартами з колегами. А ще вчасно йти додому з роботи, бо планово і спокійно робиш свою роботу, а не сидиш до пізньої ночі, оскільки його білоруська величність цілий день підписує документи, бо не в настрої, і тільки ввечері можна почати нарешті працювати. І не дивитись як всі працівники притихають, ховаючись по куткам чи курилкам як миші, коли ідіот з`являєтьсяв офісі, чи починають істерично бігати з паперами, щоб не викликати роздратування істеричного хамовитого придурка, який запросто обкладе *ями будь-кого, бо відчуває себе безнаказаним. Хтось написав, що працювати важко, витримують мов лише найсильніші. Так от, шановний, це не робота, а як вже сказано істерія, суцільний мат-перемат стоїть цілими днями, можна тільки пристосуватись і терпіти, та і заради чого?Щоб Сяргей Александровіч, неосвічене бидлоття, яке приперлось з Білорусі на неньку Україну, купило собі десятий IPad, з якого буде розсилати царські свої декрети, чи n-ий золотий швейцарський годинник за декілька десятків тисяч євро?А офіційна зарплата радового менеджера буде меншою за зарплату вантажника по місту?А щоб отримати якийсь бонус налом в конверті треба буде добре кожного разу лизати білорусу дупу?Вибачте, дякую. Раджу всім працівникам, які не хочуть зіпсованих нервів і суцільної неповаги обходити офіс «Курчака» десятою дорогою. Вам пообіцяють багато, а отримаєте лише суцільний головний біль. А пану Горлачу пропоную поїхати до себе на батьківщину і спробувати там покерувати в такому стилі. Думаю, там би його хтось на зразок бацьки Лукашенка швиденько поставив раком і добряче натягнув, на що він, щиро кажучи, давно вже заслуговує, за своє ставлення до людей. Ви не божок, пан Горлач, а просто тупий хам.

22. 4 апреля 2013

Добрий день, якщо він добрий. Ось випадково знайшов відгуки про
    ТзОВ» Агротехніку», на інших сайтах також написав про цю КОНТОРУ. Розповідаю про «співпрацю»: Акт від 28 січня 2013 року за здійснене перевезення вантажу маршрутом Береза-Турійськ по сьогоднішній день не оплачений.
    Документи до Вас поступили 7 лютого за умовами договору оплата повинна бути здійснена протягом 2 банківських днів з моменту отримання документів…( не будемо рахувати скільки вже пройшло таких днів).
    Менеджер Христина, з яким велися домовленості про подачу автомобіля трубку не піднімає…перші тиждні це були відповіді типу до кінця тиждня заплатимо…тоді в понеділок буде оплата…директора немає щоб підписати акт….а коли він буде не знає…звязалися з Володимиром 067 333 73 04…за його словами директора теж немає на нього чекаємо…через 3 дні він каже…оплата буде в понеділок-віторок…понеділок він не знає кому платили…вівторок він теж не знає…не кажучи вже скільки разів потрібно дзвонити щоб отримати недостовірну інформацію…але коли сьогодні вранці Христина попросила скинути ще раз рахунок, який у Вас вже більше місяця був…та ще й з умовою цікавою (напротязі 5 хв.), рахунок був у вас на електронці через 2 хв.але і цього виявилось недостатньо для здійснення оплати… Все ще чекаємо коштів.

23. 3 апреля 2013

Друзі, виявляється, що це цікавий сайт. Учора, в місті я зустрів свою знайому, яка хотіла піти працювати в Агротехніку. Річ у тому, що вона не так давно зверталася до мене, а я працюю в адміністрації, з проханням допомогти їй працевлаштуватися. Відмовити я не міг, оскільки вона знала про мої стосунки з окремими керівниками цього підприємства. На мій великий подив, але вона не лише не пішла туди, але і порадила мені зайти на цей сайт і подивитися, що пишуть колишні і нинішні працівники. І ось тепер я згадав зустріч з паном Кочкиным С.М. біля ринку. Не повірите, він поливав своє керівництво такими словами, що я подумав, що його звільнили, як мовиться, без вихідної допомоги. Про те, що зарплати мізерна, бо, що обмовлялася раніше і її і преміальні треба чекати іноді по 2-3 місяці, що усі нероби і потрібно усіх повыгонять і він вже подумує йти, тому що їх керівництво думає тільки про себе і своє благополуччя обманюючи навіть його постійно.
    Те що примушують шукати погане дешеве зерно і продавати як зерно хорошої якості з відповідними якісними показниками.
    Коли прочитав цю сторіночку, в якій людям присвоєні певні прізвища, згадав про банку з павуками. Це і є » банка», в якій їдять один одного. І ти, Сережа, один з них, невеликий сіренький павук, але з великими амбіціями. Несхвально і про тебе відзиваються, ти забув, що ти найнятий робітник, як і багато твоїх підлеглих. Сказати тобі чесно, після твого відходу з адміністрації багато хто перехрестився. Ти завжди був лицеміром і кар’єристом. Йти по » трупах» — це твоє хобі. Згадай людей, які постраждали різною мірою від тебе. Невже не бачить тебе і твою суть, як ти говорив: «моє гниле керівництво» і далі йшли прізвища керівників, які на сторіночці цього сайту неодноразово згадуються.
    Я раніше радив Агротехнікові, як нормальне підприємство, але тепер на жаль.

24. 2 апреля 2013

Не розумію людей які починають виливати свій бруд тут! Невже у вас немає на щось важливіше витратити час??? Взагалі то я не прихильниця писати відгуки на сайтах, але тут стороною не могла обійти! Про компанію де я працюю, теж пишуть погані відгуки, але я там працюю і задоволена…Бо ця робота дає забезпечувати себе і свою сім»ю! Люди роблять свій бізнес і ви повинні розуміти що їм головне результат від цієї діяльності. Якщо ви не можете виконувати завдання які перед вами стоять — НЕ БЕРІТЬСЯ! Я — керівник представництва, і теж буває перетискаю зі своїми підлеглими, але я прекрасно розумію що прямопропорційно від їхньої роботи залежить і мій дохід. Чому я повинна собою жертвувати? Кожному дай можливість — всі б чинили так само! Я завжди говорю «ЯКЩО МИ ЗІБРАЛИСЬ ПРАЦЮВАТИ І ЗАРОБЛЯТИ — ТО ДАВАЙТЕ БУДЕМО ЦЕ РОБИТИ! І ВКАЗІВКИ КЕРІВНИЦТВА СУМНІВАМ НЕ ПІДДАЮТЬСЯ!»
    З вищенаписаного зрозуміла що керівник АПГ — С.В. Мартиняк. Чесно кажучи про нього нічого не знаю. Але впевнена, у нього є дружина і діти яким він хоче забезпечити достойне майбутнє і я це тільки підтримую!МОЛОДЕЦЬ!
    П.С. Як то кажуть — «ЕСЛИ ТЫ НЕ НАЧНЕШЬ СОЗДАВАТЬ СВОЮ МЕЧТУ, КТО-ТО ОБЯЗАТЕЛЬНО НАЙМЕТ ТЕБЯ — СОЗДАВАТЬ СВОЮ»

І на кінець зрозумійте — ви краще займіться налагодженням свого життя і бізнесу, а не виливанням бруду на успішних людей!

25. 29 марта 2013

Пан Курчак — це моє минуле. У мене велика вдячність за здобутий досвід, і жаль за неоцінені недоспані ночі.
    Це велика школа і я б радила пройти Вам її, якщо у Вас буде нагода влаштуватися на роботу саме в цю структуру, проте не затримуватися там на роки (правда, дивлячись, в якому відділі Ви будете працювати). Будете більше цінувати іншу роботу, матимете з чим порівняти, побачите, як потрібно працювати.
    Там важко бути керівником відділу. Дійсно, багато лишньої писанини, різних службових записок, доповідних і т.д.
    Якщо день починається з службового розслідування, то вважай що свою роботу треба буде доробити пізно ввечері.
    Відсутність довіри до працівників напрягає.
    Як на мене, то мені завжди хотілось до себе зі сторони керівництва просто нормального відношення, яке не перекривається розміром зарплати.
    Керівник, який постійно надриває голос, ніколи не завоює авторитету.
    І працюєш там не в колективі (колектив — це група людей, об’єднаних спільною діяльністю та спільною метою), а в якомусь безеперервному потоці нових людей, які через плинність кадрів постійно міянються.
    І хто вже там працює кілька років, відразу побачить, чи буде нова людина працювати чи через місяць почне звільнятися, бо процес звільнення там затяжний.
    Йдіть працювати на Пан Курчак, але не довше як на рік.

26. 26 марта 2013

Хто працював на ВМП — той в цирку не сміється.

27. 24 марта 2013

а в кого є ? :)))

28. 24 марта 2013

«ПАН КУРЧАК» – 2 бали з 5 і це забагато! Про окремих людей неможливо написати щось позитивне, бо вони себе проявляють з найгіршої сторони, людей не цінують а нормальний спеціаліст там довго не витримує!

29. 22 марта 2013

Не бажай іншим того, чого собі не бажаєш. Не можна так. Бог їм суддя — і голові Товариства, і власникам, і підвласникам, і директорам, і підлабузникам-стукачам, і Татам, і депутатам. Сильний ніколи не образить слабкого. Тому перегорність ці сторінки свого життя — як не як, а досвід «адської роботи» ми там здобули. І зарплату достойну платили. І в гарних офісах працювали. Жити потрібно сьогодні і справжніми цінностями. А тих людей, які СПРАВЖНЬОГО НЕ МАЮТЬ — варто пожаліти. Хто залишиться з ними, коли (не дай Боже!) лопне їх бізнес чи більш провладні заберуть їх гроші… Ніхто. Всі повтікають. Половина «уявних друзів» буде ще й радіти. А де будуть працювати сьогоднішні директора, КРК і інші «керівники», якщо Тато забере у них м’ягкеньке крісло? Ніде. Тому пишайтесь тим, що у вас на сьогодні є ПРОФЕСІЯ, ДОСВІД І ЗДОРОВ’Я, щоб жити справжнім життям, не нервувати із-за того, що тебе викинуть із бізнесу, не переживати, що відсотки по кредитам потрібно вчасно гасити і т.д. ЩАСТЯ — ЦЕ НЕ КОЛИ БАГАТО, А КОЛИ ВИСТАЧАЄ. Щиро бажаю ВСІМ здоров’я! Ще додам, що моя особиста оцінка структури АПГ «ПАН КУРЧАК» — 3 бали з 5. Для тих, хто вагається йти чи ні: тут працювати важко, особливо на керівних посадах, коли постійно вимагають різноманітну звітність. Простим робітникам простіше. Менше відповідальності. Є великий шанс, що тебе «з’їдять» — 80%. Тому потрібно бути дуже ОБЕРЕЖНИМ. Можуть і легко ПІДСТАВЛЯЮТЬ ті, кому довіряєш. Висока бюрократична система: будь-що фіксується, пишеться, багато Наказів, депреміювання, штрафів, нервів. До цієї роботи потрібно відноситись як до РОБОТИ. Не пускати до сердця. Не віддаватись на 100%, не бути фанатом, не виділятися — не оцінять. Хочете працювати в структурі — будьте готові стати роботом. Інакше — згорите. Менше пліткуйте. Обернеться проти вас. Корпорація велика, надійна. Але там багато не правильного. Забагато недовіри, КРК на тобі обов’язково «вислужиться» — служба така внутрішня, типу «аудиту» — бо по суті це не аудит, а щось посереднє між податковою і міліцією — користі нікому ніякої. Навіть страху немає. Так…. Але власник цінує цю службу. Так що якщо готові на добровільне рабство — АПГ «ПАН КУРЧАК» — саме та структура, де з вас вижмуть соки за помірну плату. Але якщо ви — амбіціна людина, залізна, яка може нехтувати людським фактором, вміє пристосовуватися, при цьому — дійсно класний спеціаліст, що вміє гарно говорити і писати — це ваше! УСПІХІВ!

30. 21 марта 2013

31. 21 марта 2013

Цікава фірмочка «Агротехніка»!!!!А С.В. Мартиняк в курсі що там твориться? Чи за державними справами не помічає ,що його бізнес котиться в ж….

32. 13 марта 2013

Коли ж свято настане і Львова не стане.

33. 10 марта 2013

Згідний на всі 100%!!! Давно пора їх попросити ….., а то нормальним людям життя не дають!

34. 10 марта 2013

Один скоро піде на пенсію, або……., а другого скоро попросять

35. 9 марта 2013

Найбільший дурдом на ВМП — з його керівниками Львовом В.М. і його шавкой Денищуком О.П……

36. 8 марта 2013

Прочитавши відгуки на сайті, спочатку хотів обійти цей бруд стороною, але після того, як колишні співробітники (з якими слава богу щей досі спілкуюся ) розповіли, що мій колишнвй керівник Мазур І.В. гадає що всі ці негативні відгуки писав я , все таки вирішив написати.Ігор Віталійович ти приземлений чоловік, який всіх намагається рівняти по собі.Існують люди для яких головне в житті не тільки матеріальні цінності (гроші, влада).Пам’ятаєш я колись тобі сказав » нам не потрібна людина схожа на керівника , нам потрібен керівник схожий на людину «Бажаю тобі зажди залишатися людиною і не забувати того, що ти не чим не кращий за тих «батраків» які працюють під твоїм керівництвоим.
    P.S. Це виключно моя думка, але смерть Мінтюкова В.В. вважаю на твоїй совісті.

37. 7 марта 2013

А я ще планував йти туди працювати….Ага—дзуськи…Тепер, після прочитаних відгуків,буду оминати десятою дорогою це підприємство і всім друзям своїм перекажу,щоб не зв»язувалися з ПАН КУРЧАК….Хоча, колись, там було престижно працювати,люди були задоволені роботою, зарплатою,керівництвом.ТО ЧОМУ ЗАРАЗ така ситуація настала?Криза накрила чи щось інще?

38. 7 марта 2013

Шановні друзі, дивлюся я на усе спілкування на цьому сайті і приходить така думка, а чому погане не пишуть про інші структурні підрозділи, а тільки про Агротехніку. Напевно варто замислитися найголовнішому засновникові про того, хто керує вищеназваною організацією. Напевно там і справді нездорова обстановка. У такому разі, потрібно зібрати усіх, хто заважає працювати людям, замовити їм пліт з дерева, дати по 3 гривні(більше давати не потрібно) і відправити до вільного плавання по річці Поцуп. Можете за них не хвилюватися, ВОНО не потоне. Зібрати команду і вперед, вже без зневаги і бесід на чужій мові і з помилками.

39. 7 марта 2013

Гость : @Тот самый Мюнхаузен )
    Шановний !!!
    і надалі коментуйте бивші місця праці унижиючи себе самого..

І яку посаду займаєте ? Бо судячи по манері написання і кількості помилок… ))) посада напевно не висока. Не працювати Вам треба ,а вчитися грамоти .На рахунок зарплати, то в звичайного робітника в організації вана не набагато більша за 150 $. Я звичайно ж не враховую тих всіх керівників і менеджерів яких на Агротехніці по декілька на одного робочого.Саме й вони можливо і отримують ті казкові зарплати.

40. 6 марта 2013

@Тот самый Мюнхаузен :))
    Шановний !!!
    ти себе пожалій, з таким самозакоханням тобі працювати в державних службах на зарплату 150 $. За три рокі роботи моє ставлення незміне, а досвід на цій роботі показав що до всіх не можна ставитися по доброму, бо люди з своєю жадністю і пох..їзмом вилізуть на голову, а ваш уход з роботи просто показав, що ви персони які незмогли просто виконувати обовязкі або ж просто правильно організувати роботу свою і своїх підлеглих..шукайте шастя десь в іншому місці і надалі коментуйте бивші місця праці унижиючи себе самого..

41. 6 марта 2013

може ще хтось скаже про ВМП пару слів :)

42. 6 марта 2013

Гость : да і ті тварі які написали що на агротехніці працюють тварини; можуть лічно по черзі позбавитися щелеп. щоб намайбутнє не відкривати свої погані роти перед роботодавцям коли вони будуть приймати на роботу.. хотя ваше майбутнє це біржа праці і мінімальна пенсія в конченій комуналці.. бидло.

Шановний ,якщо Ви дійсьно думаєте так як написали у своєму повідомленні, тоді мені Вас щиро шкода.Побачимо як зміниться Ваша думка після того як вище вказані персони вичавлять з Вас рештки вашого запалу до праці і залишать з однією неприязню до себе.Або ж Ваша доля стати таким же бездушним егоїстом із пренизливим ставленням до оточуючих Вас людей. :(.

43. 6 марта 2013

Повністю згоден з тими людьми, які пишуть про дурдом який відбуваеться на ТзОВ «Агротехніка».Сам колись там працював. І як і писали вище при прийнятті мене на роботу обіцяли золоті гори, а на справді отримав тільки головний біль і цілу гору гіморою.Звільнявся також із всіма вище описаними (почестями від начальства), такими як гори паперів при передачі справ, затримка розрахункових і трудової на 3 тижні, та іншими привілегіями:).Тож двома словами висловлюючи свою думку про дану організацію можу сказати » ШАРАШКІНА КОНТОРА».
    P.S І на останок. Складаєтьяся враження, що ті позитивні відгуки в сторону Агротехніки які я тут прочитав писали самі керівники даної організаціі (Горлач С.О , Кондратенко С.О ,Марек, Мазур І.В). Більша частина яких написана на незрозумілому діалекті української мови:)) .Шановні виберіть якусь одну мову і пишіть обо по російські або по українські.

44. 5 марта 2013

Доброго дня. Народ я знаю одне точно з вище сказаного всіма гостями. той хто гадить теперешню роботу або ж бившу. це *** яке не поважає себе і людей з якими працював, Да я згідний на рахунок навантаження сильного на Агротехніці, но тількі ті залишаються там , хто дійсно трудолюбивий і сильний характером і духом. А образи в стророну МАзура. Марека. Кондратенка і Горлача, перебільшені, Да Мазур І В кричить постояно. да в його роботу всю видно. за зарплатою людям дивиться і зміг зробити неможливе, Марек, людина яку поважають тут на фірмі і в за границями нашої країни. людина з багати опитом технолога, в якого є кожному що повчитися.,аналогічно і Кондратенко С О а образи кожному з цих людей це нікчемне відношення до людей керівників які надавали роботу і платили за це гроші. В кожного з людей є свій характер і підхід до людей, якщо зможете краще виконувати роботу і керувати людьми — докажіть. і добийтеся те що добилися вони. а там побачимо.. да і ті тварі які написали що на агротехніці працюють тварини; можуть лічно по черзі позбавитися щелеп. щоб намайбутнє не відкривати свої погані роти перед роботодавцям коли вони будуть приймати на роботу.. хотя ваше майбутнє це біржа праці і мінімальна пенсія в конченій комуналці.. бидло.

45. 4 марта 2013

На ВМП в директора навiть вищоi нема! Це смiшно!

46. 4 марта 2013

@Гість
    Ви помітили, що в захист Агротехніки пише одна й та ж людина, —- неграмотна.Команда,мабуть,поступила така. Дорогі друзі, робіть висновки перш ніж йти працювати в це пекло.Поважайте себе, ВИ достойні кращого.

47. 3 марта 2013

Чуеш ти, скажи що зміг зробіті ти доброго , або корістного ???
    Ти пішеш прізвіща людей, які добре працююць, обліваешь іх брудом. А хто ж ти є , похвалися власнимі успіхамі!!!
    Скажі хто ти, як твое прізвіще? Що ти зробив?
    Або ти звичайний трус?

@не просто Гость…

48. 3 марта 2013

Що, обкакався пісака з прізвіщем ГРЕЧАНЮК ?
    Ти і не думав шо з аноніма станеш явним та під своим іменем .Сам КОЗЕЛ нарвався !!!
    Пропоную тобі вибачиться перед усіма, кого образив, по порядку та персонально.

49. 3 марта 2013

Гость : Пишут всегда обиженные неудачники, а лить на других грязь под вымышленными именами по меньшей мере некорректно. Люди которые создали бизнес, дали работу другим всегда заслуживают уважения. Все остальное – больные домысли таких писателей.

Хто пише коменти на правдиві відгуки, відразу видно по їх лицемірності і сраколизтві, зрозуміло що цей комент від мАЗУРА. Сам пише під ніком-боїться показати своє рильце…

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?