Setstud

Setstud

Ми — Setstud, сучаний освітній центр, що ставить собі за мету зробити світ кращим та змінити ставлення людей до освіти в Україні!

Отзывы о работе в Setstud, зарплаты

1. 1 февраля 2024

Любі друзі, якщо раптом шукаєте роботу і знайшли вакансії в цьому місці — не погоджуйтесь. Якщо ж раптом коментарі нижче вас не відвадили, рекомендую зробити от що:
    1. В перший же робочий день послухайте, як керівництво спілкується з вашими колегами, в якому вони емоційному стані, як довго працюють в цій «компанії».
    2. Під час обіду чи перекуру спитайте у декількох оф зе рекорд чи працевлаштовані вони офіційно, чи бувають затримки зарплат, штрафи, чи бували неоплачувані перепрацювання. Тільки питайте в рядових співробітників, а не перегодованих тімлідів, яким дуже треба тримати жахливу текучку.
    Це дозволить одразу зрозуміти «перспективи» і піти додому з втраченим днем, але не місяцем та купою нервових клітин.

PS: гадаю, дуже легко відрізнити реальні коментарі від тих, що були написані під диктовку власників. Такі дифірамби «шефу» й його проекту може співати лише якась нещасна посіпака, яка хвилюється, що її нарцис-керівник вирішить зрізати їй зп за місяць.

PSS: батьки, не віддавайте сюди своїх дітей, пожалійте їх.

2. 28 ноября 2023

@Гость, А давай порчу на нього наведемо)))))))). Який нехороший, на халяву кожного навчає технологіям, влаштовує вечірки і тімбілдінги за свій кошт. Бездарні токси.

3. 23 ноября 2023

Жахлива компанія для роботи. Власник компанії відкриває ФОПи не менеджмент компанії і не оформлює ні одного працівника. Відносини з клієнтами — гуд, бо вони платять гроші, а відносини до працівників від власника — на рівні комуністичних.

4. 7 ноября 2023

Працював в цій компанії у відділі клієнт-сервісу. З позитивного те, що компанія дійсно піклується про своїх клієнтів, особливо, на ринку України, де дуже рідко можна це зустріти. Я сам узяв дуже багато речей по роботі з клієнтами і за це дуже вдячний компанії. З приводу технічних моментів (зарплати, вдігулу і т. д.) тут питань немає. Все було на гнучко-справедливому рівні. Єдине, щоб я порадив компанії — це навчання співробітників та більш глибока комунікація з побудовою певних відносин. Бачив не один раз, як через цю річ дійсно не погані працівники уходили з компанії. І могло бути сюрпризом, адже, наче, все йшло нормально.

5. 1 октября 2023

Пропрацював в цій компанії в відділі клієнт сервісу майже рік.
    В мене залишились позитивні враження від співпраці.
    Керівництво максимально відкрите для плідної співпраці та якщо треба завжди йде на зустріч.
    Олександр завжди прислуховувався до думки всіх співробітників, в рамках якоїсь задачі. В складних питаннях іноді дивувало наскільки він швидко знаходив оптимальні рішення.
    Приємно було що ціль компанії не впарити що небудь, а дати клієнтам можливість класно підготуватись та максимальний рівень сервісу.
    Через деяких людей(певно тих що зараз тут ллють негатив) звісно були нюанси, але вони є в будь-якій справі.
    Компанія не раз жертвувала своїми інтересами на користь клієнта.
    По зарплаті все завжди вчасно, та частіше навіть раніше.
    Через обставини я звільнився одним днем в середині місяця, не дивлячись на це, Олександр ввійшов в моє положення та за проханням виплатив все що мало бути в той же день.

Здогадуюсь хто тут пише негатив, від себе скажу, якщо ви адекватна людина то вам буде комфортно працювати в цій компанії як і в багатьох інших. Якщо ви в вічних пошуках місця де будете нічого не роблячи отримувати мільйони, то ця планета не для вас.

Я на 99% задоволений співпрацею з Setstud, в жодному разі не жалію що мав цей час в цій команді. Всім добра😉

6. 26 сентября 2023

@Гость, ну це Ви з «шахраями» газонули))) Можливо, клієнт-сервіс і потонув у роботі, в це можу повірити, вони і викладачам не завжди оперативно відповідають, бо кожному з тисячі клієнтів і сотні викладачів дібрати графік задача не з простих. Точно знаю, бізнес у них чесний і відповідальний. Сучасні програми з класними презентаціями і тестами, дітей формують за рівнями знань та й взагалі все дуже автоматизовано. Я працював в онлайні і в офлайні з індивами в центральному офісі, то до них щотижня приїздили за коментарями відомі телеканали. Хіба шахраї так себе поводять? Зараз перейшов працювати в ZNOHUB зарплатня трохи вища, але поки все якось з коліс.

7. 25 сентября 2023

Пропрацював майже весь 2023 рік. Багато реформ, але не піднімають зарплату. А інфляція не стоїть на місці. До того ж аванс серед місяця не виплачують, лише зарплата. Нові програми, але як за ними працювати — довідався від методистів, що складали, трохи запізно. На початку року навантаження хочеться більше, а не дають. Натомість перед вступними екзаменами в універи — жодного вільного вікна, працював зранку до вечора. А ще потрібно регулярно заповнювати багато звітності.

Похоже, что этот центр-мошенники
    Берут деньги с родителей и резко начинают морозиться.
    Я ищу людей, которые также, как и я , пострадали от этих мошенников. Пожалуйста, давайте остановимся это безобразие.
    Кураторы не отвечают сутками, учебный процесс не запущен возврата денег нет. Только оттенка времени

8. 22 сентября 2023

9. 15 марта 2023

Ні зарплати, ні нормального ставлення, тотально все «керівництво» — самозакохані нікчеми, які створюють вигляд, ніби щось знають і вміють.

10. 27 декабря 2022

Власник бізнесу — типовий успішний успіх, який спаплюжив гарну та світлу ідею бажанням заробити не зважаючи ні на що. Розумію, що бізнес має приносити гроші, однак якщо це питання освіти дітей — досить цинічно жертвувати якістю сервісу заради додаткових прибутків. Туди ж хотіла б зазначити повну відсутність офіційного працевлаштування у SetStud. Жахливо, коли в країні війна, необхідні податки, а підприємці хвилюються виключно за свій відпочинок, дорогі часи та квартиру на Печерську. Не віддавайте своїх дітей сюди. Викладачі дійсно гарні та розумні люди, та їм постійно ставлять палки в колеса, щоб працювали все більше, а знань якісних в такому режимі надати дуже складно. І ні, це пише не конкурент, майже всі курси з підготовки влаштовані таким чином, краще дійсно знайдіть самостійно дитині якісних викладачів та ретельно слідкуйте за їх прогресом. Це складніше, ніж довіритись таким от курсам, та воно цього вартує. Однак це лише менша половина історії.

Його жахлива дівчина та керівник відділу продажів Нара — це взагалі щось. Недолюблена дитина, яка мала досвід роботи виключно в шахрайських «службах безпеки сбєрбанку», дорвалася до місця з владою та фінансовим потоком. Мізантроп, хамка, що відкрито зневажає та пригноблює співробітників. «На вашу тижневу зарплату я один раз собаку годую» — одна з типових цитат цього персонажа. Через цю людину гарний за духом і оточуючими людьми проект перетворився для мене в пекло.

Затримка зарплат, плітки, пропаганда алкоголізму, маніпуляції. Якщо у вас є гарна ідея для покращення робочого процесу — вона привласнить її собі. Якщо щось не працює — вона буде ігнорувати це, поки не стане пізно, а потім буде в усьому звинувачувати вас. Під час роботи вона буде ходити по ресторанам, курсам з тенісу, купляти собі новий годинник, а після цього тиждень годує вас обіцянками «потерпіть, поки грошей в касі немає, скоро зарплата буде». Вона буде при всьому колективі змушувати дорослу людину, що не змогла закрити тижневий план, лісти на стул та принижено розповідати вірші. Навіть найкращі менеджери, до яких вона мала хоча б якась схильність, довго не могли терпіти таку атмосферу. Знаю, що вона бува розважається, читаючи такі коментарі. Привіт, Нара! Будь ласка, перестань заливати свій екзистенційний конфлікт алкоголем та самоствердженням за рахунок інших людей. Звернися до психотерапевта. Олександр на тобі нарешті одружився?

11. 27 декабря 2022

Брехня повна. Зазвичай, зп затримують мінімум днів на 5, бувало і більше. Якщо ви звільнилися — чекайте оплату декілька місяців, якщо вам пощастить, і цей АЛЄКСАНДР з барського плеча вирішить віддати вам ваші гроші.

12. 24 декабря 2022

@Гость, Александр уже сам себе отзывы пишет, неубедительно. Скоро будет год, как мы с коллегами ждем зарплату.

13. 10 декабря 2022

Працюю в цій компанії більше року, знаю що були затримки із виплатою зп за лютий у зв’язку з війною, однак власник, Олександр, зробив все, щоб якнайшвидше з усіма розрахуватися, хоча і поступово. За час війни у компанії ніхто не отримав зп пізніше бодай на день, тому про це можна взагалі більше не паритися. Компанія масимально чесно, прозоро та відповідально ставиться до усіх співробітників та клієнтів.

14. 9 декабря 2022

Случайно нашёл этот сайт с отзывами и очень удивлён. Давно уже работаю здесь и все окей. Первый раз слышу за задержку Зп. Впервые когда прочитал эти отзывы подумал что это конкуренты пишут какую-то ересь, потому что на самом деле можно просто зайти в офис и увидеть все, увидеть супер дружескую атмосферу, можно сказать семью. Точно также зайдя в отзывы в гугле, фб можно увидеть тысячи позитивных откликов от реальных людей. Да что там, моя сестра поступила на бюджет в престижный Киевский вуз благодаря Сетстаду, что ещё тут добавить) и одно из самых больших преимуществ за что я ценю работу в данной компаним это прозрачность и честность по отношению к сотрудникам и что также немало важно, честность по отношению к клиентам.
    Короче, странные отзывы здесь, пойду лучше что-то полезное почитаю

15. 25 октября 2022

Якщо ви поважаєте себе- ніколи не працюйте в компанії Setstud. Бажаю директору Олександру відчути ті жахливі емоції, які проживали його підлеглі кожного дня.

16. 18 октября 2022

@Гость, ой, я тоже жду с января зарплату. Достали! Жалею, что потратила время на эту контору ???

17. 17 сентября 2022

Ребята это просто треш!
    Я не знаю как эта контора ещё на плаву. Я работала в этом стартапе (компанией язык не поворачивается это назвать) полгода назад преподавателем.

Всё что здесь пишут о компании это правда: зп не платят, Нара (руководит отделом продаж и девушка владельца Александра) — алкоголик и постоянно устраивала пьянки. HR Марина это пример постоянного самолюбования. CEO Александр строит из себя большого эксперта в образовании, рассказывая как всем нужно работать на своих тренингах. При этом у самого опыта преподавания — 0, и все что он говорит это фантазии маленького мальчика, который одел корону.

Соль в том, что несмотря на самодурство руководства в компании были хорошие люди, у нас был хороший коллектив преподавателей, девочки из клиент-сервиса помогали как могли нам и ученикам. И мы больше работали не благодаря, а вопреки.

Для меня окончательным подтверждением, что всё начинает сыпаться стал уход руководителя моего отдела образования Димы в конце года, наверное единственного адекватного человека в этой яме, по крайней мере он помогал нам добиваться своей зарплаты и сам преподавал. За ним ушли самые лучшие преподаватели, а потом и я. Было это в январе, а уже сентябрь. Они до сих пор работают, а до сих пор жду зп))

18. 10 сентября 2022

а в цій «компанії» хтось має якісь проф.навички? Це не освітній центр, а цирк на дроті. від HR там тільки назва, дівчина взагалі не знає, як продавати вакансію, як мотивувати людину. Про інші відділи я мовчу загалом. Співчуваю дітям, які приходять туди навчатися. Ганьба.

19. 31 июля 2022

Ужаснейшая компания!!!
    ЗП не выплатили ещё с января, и постоянно задерживали, само руководство пишет, что выплатит, как только появятся средства, хотя знаю, что ученики всегда платят в начале месяцв, а нам по идеи в начале следующего должны платить, но фиг там!
    А зимой началось постоянно меняться руководство, и все сбежали оттуда, походу надо было и самой бежать отсюда подальше. Даже одна из руководительниц сбежала в другую школу. Так что ожидать хорошего не стоит. Жаль, что все отзывы появились лишь после того, как я уже там работала.

20. 29 мая 2022

Жодного разу сплачено не було вчасно, не кажучи вже про те, що зарплати за останні 2 місяці роботи не було взагалі
    Ставлення до працівників жахливе, керівництво просто наплюватильске ставиться як до учнів, так і до працівників

21. 2 мая 2022

Я пропоную всім, хто незадоволений невиплатою зп звернутися колективною скаргою через суд, бо мені здається, що ми її ніколи не побачимо. Керівництву хочу сказати, що краще (а також дешевше) мирно всім виплатити, аніж виплачувати штрафи, передбачені законодавством. Телеграм: @meowukra
    « Відповідно до ст. 232 КЗпП безпосередньо в районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судах розглядаються спори працівників про оформлення трудових відносин у разі виконання ними роботи без укладення трудового договору та встановлення періоду такої роботи. Якщо ви вважаєте свої права порушеними, для їх поновлення Ви маєте право звернутися до суду.
    При підтвердженні фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ і податків – на роботодавця накладаються фінансові санкції відповідно до ст. 265 КЗпП у 30-кратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.»

22. 21 апреля 2022

Якщо Ви Не маєте на меті отримати заробітну плату за вже виконану роботу- Вам сюди, до лав викладачів, на яких просто плюють,трудовий договір не укладають, обіцяну зарплату не платять.SetStud- працюй на гідне життя директора, на заборговані тобі гроші- начхати. Денег нет, но выдержитесь.

23. 18 апреля 2022

Это просто ад!!! Руководство самодуры! Нара-алкоголик (вместо работы в командировках, она тупо пьёт), а Александр кроме своего кошелька больше ни о чем не заботится!!!
    Уверен, что эта компания закроется!

24. 4 марта 2022

Зарплату стабильно Не платят. Худшая компания, в которой я работала

25. 3 марта 2022

Таких людей как Hr Марина ещё не встречала не где ! На рабочем месте говорит только о личном, пускает про всех сплетни . Если она в вас не увидит потанцеального кавалера то вас на работу не возьмут, и поверьте это к лучшему. Зп тут не платят а владелец компании максимально безответственный человек

26. 3 марта 2022

Некоторое время назад мне «повезло» попасть на собеседование к hr Марине. Такого непрофессионализма я еще не видел. Эта женщина не смогла ни толком рассказать о компании, ни обьяснить специфику работы на моей должности. Увиливала от ответов, вместо презентации компании занималась каким-то странным самолюбованием с нотками неуместного флирта. Я бы еще понял, если бы это была студентка-первокурсница, но Марине в ее возрасте лучше бы заниматься своими профессиональными обязанностями. Возможно сама компания и неплохая, но hr — это лицо компании. А на такое лицо смотреть не хочется, как и работать там. Может и хорошо, что она отбила желание там работать, ходят слухи, что большинство там работает бесплатно. Желаю успехов, надеюсь руководство примет во внимание то, что hr должен быть hrом, а не человеком, который приходит проводить собеседование, не успев доесть свой обед.

27. 23 февраля 2022

@Гость, Вранье, зарплату еще ни разу вовремя не дали, постоянно задержки на месяц и больше

28. 17 февраля 2022

Работаю в компании уже пол года в офисе в Киеве. Зп была вовремя всегда, я не понимаю людей, которые жалуются на это. Коллектив самый лучший из всех, который был у меня. Руководитель компании очень классный.

29. 27 января 2022

Працювала в компанії викладачем більше року — приблизно половину цього терміну були затримки виплати з/п. Керівництву начхати на співробітників, причин затримки не пояснюють і свої гроші доводиться випрошувати.

30. 26 января 2022

Качество работы HR на нулевом уровне, если в самом начале так то что дальше)

31. 14 декабря 2021

Вам несказанно повезло что вас не взяли, работать без зарплаты врядле вам понравидось бы

32. 6 декабря 2021

Добрый день ! Хочу оставить отзыв об человеке по имени «Балацька Анастасія» ! которая представилась как HR.
    Так вот, как HR специалист она не имеет никакой компетенции, совсем не понимает что такое контакт с новым человеком, который приходит на собеседование первый раз. Во первых, она не может правильно организовать собеседование нормальное по длительности ( от 30 мин до 1,30ч ). Мое собеседование проходило 10 минут !!! Где я ничего не успел рассказать а тем более услышать про компанию !!! Да и еще она сказала что это было — ЕКЗИТ СОБЕСЕДОВАНИЕ !!! То есть она проводит екзит собеседование при устройстве на работу ( вообще это при увольнении проводят, это инфо для Вас Анастасия )
    И еще куча негативных моментов, она ничего не предупреждает, когда будет HR директор, когда будет второе собеседование …. а в итоге вакансию просто закрыли молча !!!
    Итог: крайне не компетентный человек «Балацька Анастасія» — лично мое мнение ей еще надо идти в университет, что бы научиться компетентно разговаривать с людьми и доносить информацию в обществе !!

33. 31 октября 2021

В этой компании нет своевременной выплаты зарплаты, очень токсичное руководство. Если вы уводитесь — будьте уверены, вам не заплатят. Рисуют в начале интересные картинки , очень вдохновляющие , но по факту ничего хорошего. Вас будут игнорировать и давить, тем более когда речь идёт о деньгах))

34. 19 августа 2021

Всё начиналось хорошо. На собеседовании совладелица компании Нара рассказывала о том, что её менеджеры не получают ниже 20000 гривен, на самом деле цифры печальнее (вы сами сможете это проверить, если зайдёте в срм). Я работал в Харькове, офис находится недалеко от центра, чай, кофе тоже имеется. Также оговаривалось, что зп приходит на карту с 5 по 10 и есть возможность получать аванс (по желанию). На самом же деле они каждый день, начиная с 10 числа, кормили работников в г. Харьков завтраками, что зп будет уже сегодня, осталось совсем чуть-чуть. В итоге зп они получили 16 числа, а я свою зп так и не получил, потому что меня уволили без предупреждения, без малейшего сообщения, хотя я проработал до 7 числа. Эта самая Нара игнорит меня в телеграмме, явно давая этим понять, что отношения к сотрудникам (даже бывшим) тут не очень. Если нравится лапша на ушах, то можете сюда идти работать, но учтите, что работа сезонная, хотя вам будут доказывать обратное

1. 27 декабря 2022

2. 9 декабря 2022

Короче, странные отзывы здесь, пойду лучше что-то полезное почитаю

Менеджер по продажам 1

Добавьте зарплату в компании Setstud

Добавить отзыв о работодателе Setstud

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Setstud?