Отзывы о работодателях Винница

Полімер

Полімер — производитель полиэтиленовой продукции: пленка полиэтиленовая, пакетная продукция.

Ларис

Ларис — производство изделий из нержавеющей стали и металлопрокат.

Диалит

Обработка камня.

Аншар Груп

ТОВ «АНШАР ГРУП», меблева компанія — провідний виробник меблів для шкільших і дошкільних навчальних закладів та офісів. Наш успіх — це конкурентноспроможність на меблевому ринку, високотехнологічне устаткування, інноваційний підхід до виготовлення продукції, відмінна якість, кваліфіковані працівники.

Portala

ТМ Портала имеет огромный выбор входных и межкомнатных дверей на любой вкус. Мы поможем подобрать вам материал, цвет, нужный размер, и все это по приемлемой цене. Производство. Вся наша продукция сертифицирована, имеет высочайшее качество.

Fruktona VN

Fruktona VN — нове виробниче підприємство в м.Вінниці. Ми займаємося переробкою, заморозкою овочів та фруктів. Формуємо команду аматорів та однодумців. Шукаємо перспективних кандидатів без жодних обмежень.

Bun Bliss

Пекарня Bun Bliss — це еталон правильної випічки. Ми цінуємо сімейні традиції, а Ваші потреби ставимо на перше місце, тому Вам буде завжди з нами смачно і затишно.

Украинские Химические Технологии

Производство профессиональных моющих и дезинфицирующих средств, автокосметики, средств бытовой химии.

Маркетпласт

ТОВ Маркетпласт займається виробництвом світлопровідний конструкцій.

Pufetto

Pufetto — інноваційний український бренд меблів, що активно розвивається.

Foamtek

Компания «Фомтек» лидер рынка по производству высококачественного вспененного полиуритана (ВППУ).

Солодкий Світ

ТОВ «ДК «Солодкий Світ» дистриб’ютор кондитерських виробів з власним виробництвом та ТМ.

A-Med clinic

Косметологический центр A-Med clinic.

Mood for beauty

Новый масштабный салон красоты, 200 кв.м.

Lucent Space

Lucent Space — сучасний, неординарний простір краси та персонального догляду. Основні напрямки — Колористика волосся високого рівня складності та Нігтева естетика ТОП-рівня.

Gift UP

Gift UP — это компания, которая занимается написанием картин и изготовлением подарков ручной работы для женщин и мужчин.

GBS Level

B LEVEL — невід’ємна частина комплексу GBS LEVEL. У нас представлений повний спектр beauty — послуг. Окрім перукарського залу, зони нігтьової естетики й просторних педикюрних кабінетів із найкращим обладнанням, також представлена зона візажу, оснащена світовою косметикою класу-люкс і кабінет косметології, облаштований за всіма нормами.

CLT Appliance Repair

Компанія по ремонту побутової техніки в США.

Екзотік Фарм

Центр реабілітації рептилій «Дім щасливих рептилій» — це багатогранний екологічний проект, який поєднує наступні напрями: — порятунок тварин, які опинились у несприятливих умовах; — створення для них комфортних умов існування з постійним вдосконаленням і покращенням місць утримання; — сприяння розвитку природоохоронної психології у молодшого покоління; — здійснення діяльності щодо збереження видового різноманіття тварин; — надання консультативної допомоги населенню з питань утримання […]

Амадея

Центр психо-социального развития «Амадея» предоставляет индивидуальное психологическое консультирование и психотерапию.