Такси 838

Такси 838

Вам нужно такси? Хотите вовремя доехать в нужное место и при этом сэкономить? Служба «Такси 838» уже спешит вам на помощь! Мы — самое быстрое и недорогое такси на все случаи жизни.

Отзывы о работе в Такси 838, зарплаты

1. 8 декабря 2023

@TAXI 838, Відверта брехня! Керівництву чхати на проблеми і моменти підлеглих і ніхто нікому не йде на зустріч, навіщо ви брешете??? Ваша служба огидно відноситься до людей і ваші абсурдні відмовки тут вже не працюють, хіба ви не бачите цього??!!)))

1. 12 декабря 2023

Добрий день! Вибачте, але маємо з Вами не погодитись Нам важлива думка кожного, тому кожному відгуку ми надаємо необхідну увагу! Компанія дбає про своїх працівників та надає комфортні умови працевлаштування. З нами співпрацюють достатньо працівників, які залишаються з нами протягом багатьох років!
      Ми вдячні за Ваш відгук та бажаємо гарного дня та мирного неба💙💛

2. 8 декабря 2023

@TAXI 838, а вам не набридло писати всім незадоволеним одне і теж??? Ніфіга вам не прикро, якби так дійсно було, вже б давно в вашій службі працювали б компетентні і професійні люди і умови праці були б відповідні а так ви повністю заслуговуєте ту мерзенну репутацію про яку розповідають люди!

3. 8 декабря 2023

@Христина, не поспішайте, якщо є інші варіанти краще розглянте їх, Таксі 838 шахраї які просто єксплуатують людей!

1. 12 декабря 2023

Добрий день! Шкода, що у Вас склалась така думка! Але, підкажіть, будь ласка, більш детальніше, що саме так вплинуло на написання відгуку такого характеру? Чекатимемо на подробиці в техпідтримку: [email protected]😊

4. 6 декабря 2023

Неприємна ситуація, сталась зі мною при прийомі на віддалену роботу, до цієї служби. Менеджер по працевлаштуванню, попередньо, сказала мені що для роботи потрібна гарнітура і відповідні потужності комп’ютера, яких у мене тоді не було, довелося виконати умови, так як я була зацікавлена в цій роботі. Коли я була готова приступити до роботи, їх куратору кадрів не сподобалась моя гарнітура, тому що вона не така як в неї! Гарнітура… яка вся працює по одному принципу!!! При спробі пояснити ситуацію і зрозуміти чому моя гарнітура не підходить, я отримала відповідь що я їм не підходжу бо в мене начебто забагато притензій і я сама винна в тому що витратила гроші на вже непотрібні мені речі!!! Чорт забирай…де ваша логіка? де якісь елементарні аргументи, не кажучи вже про якусь людяність!!??? Мене просто обдурили і відшили, бо я почала задавати питання, на які так і не отримала хоч якоїсь внятної відповіді! Як я розумію, співробітникам служби плювати на людей і ця ситуація дуже добре це доводить і як я подивлюсь, рейтинг скарг тут просто зашкалює а це значить що таке відношення служби — систематичне!!! Висновки робіть самі.

1. 7 декабря 2023

Добрий день!
      Куратор нашої компанії надала Вам інформацію щодо гарнітури. Якісний зв’язок — це запорука гарної та чіткої роботи оператора в нашій компанії, тому це важливий аспект для допуску у роботу. Попередньо купувати гарнітуру перед опитуванням не потрібно.
      Прикро, що у вас залишилось негативне враження про нашу компанію.
      В свою чергу інформація була надана у повному об’ємі, відповіді на всі запитання Ви отримали. Для остаточного допуску у роботу не вистачало лише гарнітури.
      З повагою TAXI838💙💛

5. 5 декабря 2023

Вітаю!
    Хотіла би запитати у тих, хто тут працював/працює оператором колл-центру, а конкретніше — м.Вінниця. Скажіть, будь ласка, які умови роботи, графік більш-менш чи як? Є вакансія на ворк.юа,але хотіла б почути об’єктивну думку працівників «838» Дякую за відповідь))

1. 7 декабря 2023

Добрий день🥰 Поспішайте написати нашому менеджеру у телеграм за більш детальною інформацією: https://t.me/TAXI838_disp — Валерія. Вас проконсультують стосовно умов співпраці💙💛

6. 22 ноября 2023

Дуже гарна компанія , вся адміністрація ТОП , дуже багато негативних відгуків про зп але зп залежіть від бажання заробляти , якщо людина не хоче заробляти і пів зміни сидить в телефоні або курить то звісно ви будете незадоволені зп бо самі втрачаєте можливість заробляти , у мене зп за період 9000-1000 і все влаштовує , дякую компанії 838 за гарну співпрацю

7. 15 ноября 2023

Люди,почитайте отзывы и ответы на них)) Представители 838 вообще не читают что вы тут пишете . Девушка диспетчер написала что ставят много дополнительных смен,хотя на собеседовании обещают 1 смену в две недели ,по факту их минимум 2. Ей отвечает представитель 838 ЦИТИРУЮ! :TAXI 838 1 ноября 2023 Добрий день! Дуже прикро, що Ви залишилися невдоволені. Але хочемо наголосити на тому, що усі умови роботи, ми надаємо та проговорюємо перед тим, як Ви даєте згоду на співпрацю. Обсяг роботи зовсім не великий. Щоб його виконати достатньо працювати три години на день.КОНЕЦ ЦИТАТЫ.
    Не обсуждалось по два допа в период,я лично на офисе работала,зачем вы врете ?! Працювати три години на день.Вы что пишете вообще ? На офисе можно сидеть 3 години на день ? [вырезано] вы хоть читайте что вы пишете !!! У вас постоянно ответы по скрипту , вы как роботы. Так же и с кураторами ,что не спросишь ответ по скрипту !
    жесть, мы видимо для вас не люди,а ***ня на палочке

1. 22 ноября 2023

Добрий день! Нам важливий кожен відгук, оскільки саме з Вашою допомогою ми можемо покращувати наш сервіс. Як було зазначено раніше, всі умови співпраці повідомляються кандидату заздалегідь. Якщо під час співпраці виникають труднощі або моменти, які можуть Вас не задовольнили — завжди можна звернутися до керівництва і Вам допоможуть у розв’язанні будь-якого непорозуміння та підуть на зустріч. Ми надаємо найкращі умови співпраці та цінуємо кожного працівника компанії, завжди прислухаючись до очікувань та пропозицій.

8. 8 ноября 2023

Доброго вечера довелось попрацювати в 838 офісі міста Одеса дуже прошу звернути увагу на старшого диспечера Марину людина не компетентна в своїй роботі стажерів не стажує а кидає їх на дівчат які трохи більше працюють замість цього сидить і їсть цілий день.А ще зверніть увагу коли вона йде з робочого місця на 2-3 години раніше ніж графік.Людина не виконує обовязки старшого взагалі все залишає на дівчат взагалі не розумію за що її платять заробітну плату.Прийміть міри бо інакше в тому офісі не затримається на довго жодна дівчина.Якщо її щось не подобаеться провокує дівчат на звільненя або сама робить так щоб дівчат звільнили .Зверніть увагу на цю особу.

1. 16 ноября 2023

Добрий день!
      Адміністрацією проводяться підготовчо-кваліфікаційні роботи з частою періодичністю, на підставі цього можемо гарантувати професійну роботу старших операторів нашої компанії.
      Перевірку роботи персоналу буде проведено повторно.
      Дякуємо за ваш відгук. З повагою, TAXI838!

9. 27 октября 2023

День добрый всем. Отдельная тема региональные представители в Полтаве. Офис на пр. Первомайском. На решение минимальных проблем( работа с приложением не реагируют по два дня). По телефону хамят… Пришлось ехать к ним. Дверь не открывают в офис не пускают. Отношение отвратительное. Вы зарплаты за чей счет получаете????? Зачем тогда рассылка с приглашением на работу.????!!!! Кто к вам пойдет. Совдепия какая- то. Руковдство внимание обратите!!!!!! С вами больше не работаем а это на секундочку 7 человек -. Удачи.😡😡😡😡😡

1. 1 ноября 2023

Добрий день! Нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш сервіс. Розкажіть нам, будь ласка, про ситуації, які спонукали Ваз залишити саме такий відгук, більш детальніше, на пошту: [email protected]. Ми все перевіримо та обов’язково Вам надамо зворотний зв’язок стосовно їх вирішення. Чекатимемо на зворотний зв’язок!

10. 24 октября 2023

@TAXI 838, обіцяєте одне а по факту інше.Один додатковий доп в місяць?а потім працюєш 6 днів по 12 годин,бо нема кому працювать.Чи щось заробити сиди 12 годин і вислуховуй від водія і пасажира ,яка ти погано.

1. 1 ноября 2023

11. 20 октября 2023

Ніколи не йдіть працювать в данну службу диспетчером.Будете як раб працювать 12 годин в день,з великою кількістю змін,допів і т.д.Прицьому будете отримувати 1,30 за звінок,якщо хочете щось заробити за день,то робіть 500 і більше звінків в день.Обід два рази по 20 хв,і то чкщо немає звінків в очікуванні,будете давиться їжею ,щоб встигнути,так само щоб вийти в туалет треба чекать.Ще й вислуховувати від нервових пассажирів все незадоволення компанією,і від водіїв теж.Що водії,що диспетчери штрафуються,найкраще там адміністрації,ви за копійки втратите нервову систему.

1. 24 октября 2023

Добрий день! Дуже прикро, що Ви залишилися невдоволені. Але хочемо наголосити на тому, що усі умови роботи, ми надаємо та проговорюємо перед тим, як Ви даєте згоду на співпрацю. Обсяг роботи зовсім не великий. Щоб його виконати достатньо працювати три години на день. У нас є доплати та премії, які можна легко отримати, якщо Ви відповідальний диспетчер. Ми навчаємо та допомагаємо протягом усього періоду навчання, адаптації та подальшої співпраці з нами. В нашій компанії дуже багато задоволених працівників, які працюють з нами довгими роками. Оскільки ми завжди прислухаємось до очікувань та побажань наших працівників! Якщо Вас цікавить дійсна інформація що до умов співпраці, зверніться, будь ласка, до нас в будь-які соц. мережі. Вас обов’язково проконсультують.

12. 5 октября 2023

Не рекомендую данную службу для работы ни оператором ни водителем (скотское отношение, штрафы). Обходите стороной данную компанию.

1. 24 октября 2023

Добрий день! Маємо повідомити, що в нашій компанії як для диспетчерів, так і для водіїв чудові умови співпраці! Індивідуальний графік, оплачуване стажування, стабільні виплати, є можливість отримувати премії та заробляти ще більше при додаткових годинах та збільшених коефіцієнтах, для диспетчерів. Стосовно водіїв, то ми пропонуємо найкращі умови, а саме: найнижча комісія, кількість замовлень, акції та бонуси за брендування аби збільшити їх прибуток. Якщо Вас цікавить дійсна інформація що до умов співпраці, зверніться, будь ласка, до нас в будь-які соц. мережі. Вас обов’язково проконсультують.

13. 26 сентября 2023

Вітаємо! Опишіть нам, будь ласка, більш конкретно ситуацію, яка спонукала Вас залишити такий відгук про наш сервіс, на пошту: [email protected]! Просимо Вас, на майбутнє, якщо виникають непорозуміння під час користуванням нашими послугами, звертайтесь за вказаним посиланням або на офіційні сторінки компанії в соц.мережах!

14. 28 августа 2023

Скажите пожалуйста, зачем перед комендантским часом давать такие низкие тарифы. Лично я не езжу за эти копейки за час-пол часа до комендантского, хотя хотелось бы. Так и пассажиры вызывают и заказы никто не берет.

1. 29 августа 2023

Добрий день, Тимофій! На формування цін впливає динамічний коефіцієнт, який змінюється щохвилини! Чим більше водіїв та менше охочих здійснити поїздку, тим ціна нижча. Ми, в свою чергу, робимо все необхідне, щоб ціни були комфортними як для пасажирів, так і для водіїв 💙💛 Дякуємо за відгук!

15. 28 августа 2023

@Водитель, Такой же самый ужас. Вызывают такси не указывают что 4 человека и 6 чемоданов. А потом еще возникают. Ну а от оператора только отмена и словное извините. Почему не указывается количество людей и наличие багажа. это принципиально. Лично мне приятнее что для меня и для машины возить 1-2 человека

1. 29 августа 2023

Добрий день. Дуже прикро, що у Вас склався такий досвід! Дійсно, іноді трапляються такі непередбачувані ситуації під час роботи. Якщо Ви стикаєтесь зі схожими непорозуміннями, звертайтеся, будь ласка, до нас в соц.мережі або на пошту: [email protected]. Ми допоможемо у їх вирішенні! TAXI838.

16. 26 августа 2023

Хотела добавить для водителей, не хамите вы бедным диспетчерам !Они и так [вырезано] столько за день слышат. Диспетчер вас не хочет сам штрафовать , ему пофиг на вас, поверьте ! Все звонки прослушивают ,если не оштрафует диспетчер по правилам компании, потом оштрафуют диспетчера.

17. 26 августа 2023

Полная параша, все что хочется сказать. Я ненавижу эту фирму. Диспетчера и водители просто в ловушке [вырезано] вечной, скоро дышать запретят. Работа в офисе это вообще.. считайте , у вас не будет время сходить в туалет. никакие обеды и речи не может идти когда есть звонки. За все что можно вас будут штрафовать, и подставлять еще и другие диспетчера. Клиенты все бухие и хамят ,одни маты, ты обязана их выслушать как психолог, успокоить, попытаться помочь. я не психолог, решать его проблемы с головой ! За 1 гривну вы получаете взрыв мозга , ненависть к работе, никакого больничного, отпуска. Если ты не вышел на смену тебя просто уволят!! никаких позитивных впечатлений нет. Никому не советую, вы испортите себе нервы, психолог очень дорого обойдется потом!!!

1. 29 августа 2023

Добрий день! Напишіть, будь ласка, нам більш конкретні приклади ситуацій, які спонукали Вас залишити такий відгук, за цим посиланням: [email protected]. Ми зробимо все можливе, щоб змінити Вашу думку про наш сервіс в кращу сторону. Чекатимемо на зворотний зв’язок💙💛

18. 10 августа 2023

Просто жесть заказал такси 838 нужно было отвезти маму 82 года она с палочкой плохо ходит попросил чтобы подьехали ко входу в поликлинику таксист останоаил машину 300 м от входа и сказал чтобы мы шли и он включает простой хотя мест около входа было достаточно .конечно я отказался от такого сервиса! Не рекомендую такси 838 для заказа выберите что нибудь другое пусть оно на 10 грн дороже но здоровье не вернешь

1. 22 августа 2023

Добрий день! Просимо вибачення, що сталася така ситуація, яка залишила у Вас неприємне враження від нашого сервісу. Надішліть нам за цим посиланням: [email protected], деталі замовлення. Місто, в якому це трапилось, час та дату, номер мобільного телефону, за яким було зафіксоване замовлення. Це нам допоможе розібратися в ситуації, яка трапилась. Та з вашою допомогою ми зможемо зрозуміти який водій взяв замовлення та прийняти всі необхідні заходи для уникнення подібних ситуацій в майбутньому. Дякуємо Вам за звернення. Очікуємо на зворотній зв’язок!

19. 10 августа 2023

@Ирина ты лживая [вырезано], читай *** другие комментарии от водителей!!! Сколько [вырезано] тебе заплатили за пиар этого отстоя 838?! Только душевный *** может воссхволять этих мошенников, [вырезано], все кто работал или заказывал 838, только плюются от этой конторы!

1. 14 августа 2023

Добрий день! Напишіть нам детальніше за цим посиланням: [email protected], про ситуацію, яка залишила у Вас таке неприємне враження від нашого сервісу. Будемо чекати на зворотний зв’язок!

20. 30 июля 2023

Такси в наглую грабит водителей ,тарифы такие что хватает только на бензин, если не берешь заказ то штраф 16 процентов от суммы заказа, в наглую збрасывают фильтры водителя и подсовывают невыгодные заказы. Такое такси не должно работать на рынке

1. 10 августа 2023

Добрий день! Опишіть, будь ласка, конкретніше ситуацію, яка залишила у Вас таке враження від нашого сервісу, за цим посиланням [email protected]. Ми перевіримо надану інформацію, та приймемо всі необхідні заходи для покращення роботи!

21. 25 июля 2023

Почему происходит так.
    Зачастую когда координаты клиента прописывает оператор, часто с неточностями, не там, не туда.
    Есть в приложении магнит для водителей, это обязательный заказ. Поэтому перед комендантским машин нету, все переходят на другие службы, никто не хочет ехать далеко или не в сторону дома. Сделайте возможность выключать магнит и водителя сами будут выбирать направления куда удобней, как это реализовано у других службах.
    При приезде водителя и клиент не вышел, то водитель получает простое спасибо и еще нужно провести процедуру отмены заказа через оператора, пока тот перепроверит и перезвонит клиенту…. просто головняк.

1. 10 августа 2023

Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, ми приймемо до уваги💙💛 Працюємо тільки на покращення нашого сервісу як для водіїв так і для пасажирів. Гарного дня!

22. 19 июля 2023

Полнейшее!!!!!!!¡ВОРОВСТВО И ОБМАН ВОДИТЕЛЕЙ!!!!!!!НЕ ВЗДУМАЙТЕ СЮДА УСТРАИВАТЬСЯ,РЕБЯТА,УПАСИ БОГ!сегодня украли очередные 385грн

1. 10 августа 2023

Добрий день! Опишіть, будь ласка, конкретніше ситуацію, яка залишила у Вас таке враження від нашого сервісу на пошту: [email protected]. В свою чергу, ми перевіримо надану інформацію, та приймемо всі необхідні заходи для покращення роботи!

23. 10 июля 2023

Никогда не идите работать в эту службу, диспетчеоом. За 85 коп., цена звонка.А требований с ихним дибиловатыми скриптами завышены.

1. 29 августа 2023

Добрий день. Перепрошуємо, але ця інформація не відповідає дійсності! В нашій компанії, для диспетчерів чудові умови праці. Індивідуальний графік, оплачуване стажування, стабільна заробітна плата та виплати два рази на місяць! Є можливість отримувати премії та заробляти ще більше при додаткових годинах та збільшених коефіцієнтах. Якщо Вас цікавить дійсна інформація що до умов співпраці, зверніться, будь ласка, до нас в будь-які соц. мережі. Вас обов’язково проконсультують.

24. 10 июля 2023

Сьогодні замовила таксі,нахамили,що виставила низьку ціну ,хоча диспетчер сам її сказав.Звинуватили мене,що я б за це мала заплатити більше.

1. 10 августа 2023

Доброго ранку! Запропонована ціна є актуальною на час створення замовлення, та в жодному разі не має потреби збільшувати її. Повідомте нам час, місто та номер телефону, з якого Ви замовляли поїздку за цим посиланням [email protected]. Нам потрібна ця інформація, щоб детальніше розібратись у цьому непорозумінні. Чекатимемо💙💛

25. 9 июля 2023

Я бажаю, щоб Ваша служба загнулась разом з Вашими хамами водіями. Ви навіть на скарги не реагуєте. Викликаєш таксі і ти йому ще й винен, бо воно коштує 48 гривен за 800 метрів. Цитую «я вообще не обязан вести тебя»

1. 10 августа 2023

Вітаємо Вас! Хочемо перепросити за таку хамовиту поведінку водія! Для того, щоб подібні ситуації в майбутньому не повторювались, напишіть нам деталі Вашого замовлення за цим посиланням [email protected]. Повідомте у цьому зверненні місто, номер телефону, на який робили замовлення. Ми перевіримо надану інформацію, та виконаємо всі необхідні заходи, для покращення роботи! Дякуємо за звернення!

26. 8 июля 2023

Саме гадосне таксі. Програма повне [вырезано]!!! адміністрація на зауваження, недоліки нереагує, їм похрен.Контингент алкашки, наркомани, і тд.тп. Бомж таксі.

1. 10 августа 2023

Вас вітає команда TAXI838! З приводу Вашого невдоволення стосовно програмного забезпечення, просимо Вас написати свої побажання, а також зауваження нам на пошту: [email protected]. Для нас дуже важливо, щоб наші клієнти були задоволені сервісом, який ми надаємо. Якщо є якась конкретна ситуація, яка залишилася так і не вирішеною, просимо написати деталі цієї ситуації також на пошту. Ми обов’язково Вам допоможемо! Очікуємо на зворотний зв’язок.

27. 4 июля 2023

Самое бредовое такси ..блокируют без. Звонка водителю даже из за мелочи потом 2-3 дня либо не дозвонится либо не могут решить вопрос …

1. 10 августа 2023

Добрий день! Хочемо Вас попросити написати деталі ситуації, яка залишила у Вас такі враження, за цим посиланням: [email protected]. Нам це дуже допоможе розібратися в цьому непорозумінні та уникнути повторення подібного в майбутньому.

28. 21 июня 2023

Бандитская служба такси «838′. По слухам , хозяева — «донецкие». Отсюда и отношение к водителям и диспетчерам. 20.06.23 я сообщил в офис о поломке своего автомобиля и попросил закрыть аккаунт, на баллансе остались деньги, которые мне не вернули.

1. 10 августа 2023

Вітаємо Вас. Повідомте місто, в якому це трапилось, та номер телефону, на який було зроблене замовлення за цим посиланням: [email protected]. Ми, в свою чергу, перевіримо інформацію, та надамо Вам відповідь що до цієї ситуації.

29. 21 июня 2023

Коли йшла влаштовуватись диспетчером, мене попереджали,що це найгірша служба таксі. Але такого трешу з усіх сторін я не очікувала. Умови роботи відверте РАБСТВО,клімат всередині колективу — відверте ХАМСТВО. Обід — то взагалі якийсь ад. Теоретично у вас є двічі по 20 хвилин на обід, але фактично ви зможете швиденько пообідати 1 раз. Якщо буде багато дзвінків,то ви зобов’язані кинути свій обід та бігти приймати дзвінки. Якщо коротко: вам чхати на свої здоров’я, честь та гідність? Вас влаштовує мізерна зарплатня, тоді велкам у 838

1. 5 сентября 2023

Доброго ранку! Нам прикро, що у Вас склалась така думка. Вибачте, але всі умови співпраці проговорюються та повідомляються перед влаштуванням на будь-яку роботу та в будь-яку компанію. Якщо під час роботи у Вас виникають якісь непорозуміння, Ви завжди можете звернутись до вищого керівництва за допомогою. Ми, в свою чергу, запроваджуємо всі необхідні правила, щоб забезпечити хороші умови для наших працівників. Хто хоче працювати, той працює з нами довгими роками.

30. 13 июня 2023

Прислали заказ написано до клиента 4 км заказ на 350 грн , включаю карту по в ем маршрутом не менее 7ми км позвонил операторам снять заказ , так они сняли с меня около 70 грн отказались дно полное, просил юридический адрес компании они его якобы не знают, предлагаю собрать колективную жалобу и подать в суд, такие ситуации чуть ли не каждый третий заказ, едешь на адрес семь километров клиент не вышел,снимают заказ компенсации не выплачивают и такого очень часто.Это мошенники

1. 5 сентября 2023

Доброго ранку! Нам дуже прикро, що Ви залишились незадоволені нашим сервісом. Будь ласка, якщо у Вас виникають якісь подібні непорозуміння, просимо Вас звертатись до менеджерів Вашого міста, або за цим посиланням [email protected]. Вас обов’язково проконсультують та допоможуть у розв’язанні всіх запитань!

31. 6 июня 2023

Сама найгірша служба в якій довелося працювати, відношення як до бидла , тож раджу не зв’язуватися з цією конторою

1. 5 сентября 2023

Доброго ранку! Будь ласка, напишіть нам на пошту більш детальніше про ситуацію, яка Вас засмутила та спонукала залишити такий відгук: [email protected]. Нам дуже важливо досягти взаєморозуміння, щоб Ваша оцінка якості наших послуг змінилася в набагато кращу сторону💙💛

32. 15 мая 2023

Працювала там пів року так як без досвіду важко знайти роботу тим паче навчаючись очно. Так от це повне дно. Адміністратори чатів просто хами, переходять на особистості і коли їх в сотий раз просиш пояснити ситуацію вони відповідають те саме що і сто разів тому, використовуючи знаки оклику та грубу лексику. Скрипти прописані жахливо, по них нереально працювати, адже там використовуються слова, котрі не розуміють пасажири і доводиться витрачати час на пояснення, але не дай боже це робити, тоді одна з кураторок, яка за вами закріплена, бомбитиме ваші повідомлення за найменше відходження від скрипта. Про мізерність оплати взагалі мовчу, хоча з ситуацією, про яку тут часто писали (неможливо вивести кошти і т.п.) не стикалась особисто. Якщо вам нормально працювати за 2-3 тисячі в місяць (максимум 4 за неповного робочого дня) при цьому вислуховувати хамство від співробітників то Таксі 838 рай на землі

1. 5 сентября 2023

Доброго ранку! Нам дуже шкода, що у Вас склалося таке враження😔 В будь-якій компанії умови співпраці проговорюють перед тим, як майбутній працівник дає на них згоду. Обсяг роботи, який потрібно робити, він зовсім не великий. Щоб його виконувати достатньо кількох годин на день. Той, хто хоче працювати на совість — той отримує гідну оплату за свою працю. В нашій компанії працює великий та дружній колектив, який має достойну зарплатню та чудові умови праці.

33. 10 мая 2023

@Ирина, 1000 звонков за 12 часов? Если не пить, не есть и не писать, а на один заказ тратить не больше минуты, то что-бы принять 1000 звонков нужно 17 часов работать не отрываясь)) математика!

34. 8 мая 2023

Не рекомендую працювати диспетчером. Відношення жах. Якщо в тебе проблеми якісь в програмі, ніхто не допоможе. Відповідь у них одна:читайте алгоритм пунк 4. Потім штрафи… Запитала у Аріни, чому вона так спілкується зі мною, вона написала, що сама несе відповідальність за те, як зі мною говорити. Потім удалила переписку, але встигла зробити скріншоти. Але… Керівнику Ксенії начхати на диспетчерів. Постійно вимагають штрафувати водіїв, штрафують диспетчерів, але штраф не йде водію, постійно підписуються бухгалтерією. Спілкування в чаті не професійне, вимагають спілкуватись укр. мовою, самі в чаті пишуть російською, бо вони хазяєва. Втрачений час, якщо ви себе не поважаєте- йдіть працювати на 838

1. 5 сентября 2023

Доброго ранку! Нам дуже прикро, що у Вас склалася така думка про наш сервіс. Маємо повідомити, якщо під час роботи виникають якісь некомфортні для Вас ситуації, то завжди є можливість звернутися до вищого керівництва. Яке матиме можливість підібрати найкращі шляхи та методи що до вирішення подібних ситуацій. Ми завжди прислухаємось до очікувань наших працівників і допомагаємо їм на всіх етапах роботи! Дякуємо за відгук!

35. 18 марта 2023

Если вы уже совсем отчаянный раб то вперёд работать за пакет мивины такси 838,зарплата диспетчера 3000 тысячи гривен в месяц,отсутствие ставки ,1 гривна за входящий звонок,отсутствие условий для работы,холод в кабинете ,штрафы …самая отстойная контора которая только может быть

1. 5 сентября 2023

Добрий день! Хочемо наголосити на тому, що надана Вами інформація не відповідає дійсності! Адже в нашій компанії запроваджені всі необхідні умови, за яких зберігається не лише здоров’я працівників, а й створюються передумови для підтримання високого рівня працездатності. Що впливає і на високий рівень заробітної плати кожного працівника компанії. Надіємось, що наша відповідь була для Вас корисною!

36. 17 марта 2023

Если вы уже совсем отчаянный то добро пожаловать в рабство к такси 838!набирают дурочек на копеечную зп ниже минималки ,максимум что вы сможете заработать это тысяч пять в месяц и то если будете работать с доп сменами .график для диспетчеров 2/2 по 12 часов , по факту выходит больше иначе просто жалкие копейки ,при этом вас не забудут оштрафовать .обеда и даже кухни нет,ужасный холод в кабинете ,работа нервная ,пассажиры могут вас поносить последними словами но вы должны это все стойко терпеть за две копейки которые вам заплатят.ставки нет,1 гривна за каждый входящий звонок.конченая контора

1. 5 сентября 2023

Добрий день. Хочемо Вам повідомити, що в нашій компанії для диспетчерів чудові умови праці. Індивідуальний графік, оплачуване стажування, стабільна заробітна плата та виплати два рази на місяць! Є можливість отримувати премії та заробляти ще більше при додаткових годинах та збільшених коефіцієнтах. Якщо Вас цікавить дійсна інформація що до умов співпраці, зверніться, будь ласка, до нас в будь-які соц. мережі. Вас обов’язково проконсультують.

37. 1 марта 2023

@Ирина, отстойное такси с идеальным отношением к диспетчерам. А кто вам деньги зарабатывает, если не будет водителей, к которым отношение, кстати, скотское,то наверное диспетчеры сделают кассу…

38. 12 февраля 2023

838 дно и это дно похоронить водителей зарабатывает только 838,водители рабы не работать с 838.

39. 7 февраля 2023

Я водитель такси, крадут при переводе на карточку деньги, с аккаунта и говорят потом что вернули по воздуху, с неба упали. Аферисти будьте внимательны, скотское отношение к водителям , куча штрафов за все и ещё не сможеш перевести свои заработанные копейки, крадут при переводе и нагло врут что они вернули. Отчёт каким образом не предоставляют, с неба упало. Будьте осторожны

40. 28 января 2023

Дерьміще повне. Я Незнаю які Дауни возять НАШАРУ ці замовлення

41. 5 ноября 2022

Никому из водителей не советую работать со службой такси 838 (Киев). Администраторы этой службы держат водителей за безмолвное быдло, не имеющее право голоса. В конфликтных ситуациях разбираться не умеют и не хотят. Клевету пассажиров на водителя всегда принимают как факт доказательства вины водителя. Отключают аккаунт и предлагают его подключить только после уплаты штрафа. Также, штрафуют за отмены заказа, чего нет ни в одной службе такси. Приложение 838 отвратительное. Не позволяет выбирать направление движения. Работники киевского офиса профаны и низкопрофильные специалисты. Никому не советую связываться с этой службой. Только будете трепать себе нервы.

42. 18 октября 2022

Якщо їздите без бренду, то в кращому разі буде 10грн/км. Більш вигідні замовлення в ефірі є, але їх не можливо взяти тому що: Замовлення недоступне для замовлення, ви не встигли взяти замовлення, внутрішня помилка сервера, invalid request і тд тп.. І от вам нарешті після пів дня очікування вдалося взяти вигідне замовлення, ви подаєтесь а клієнт каже: «мені пришла смс що приїде інша автівка» і через декілька хвилин приїздить бренд якому диспетчерські криси просто віджали ваше прийняте замовлення, а я нагадую що компенсація за «ліхтарі» відсутня. Комісія 15+2.5%(вивід безналу) приваблива, але з таким щурячим підходом до водіїв і ціновою політикою краще катати в інших службах з більшою комісією і дохід більший як би парадоксально це не звучало.

1. 29 августа 2023

Добрий день! Нам дуже прикро, що Ви отримали такий досвід! Наголошуємо на тому, що замовлення вручну не розподіляються між водіями, це відбувається автоматично! А заявки на замовлення з ефіру, розподіляються у порядку черги, в яку Ви стаєте коли подаєте заявку на замовлення. Хочемо нагадати, що у Вас є можливість налаштувати фільтр отримання замовлень суто під Ваші вподобання. Те що ви описуєте треба перевірити. Тому що можливо, у Вас був нестабільний сигнал інтернету та ми не отримали підтвердження від вашого пристрою, замовлення пішло далі в чергу. Якщо у Вас виникають подібні непорозуміння, звертайтеся, будь ласка, до менеджерів Вашого міста. Вам обов’язково допоможуть!

43. 15 октября 2022

Ужас…
    Сейчас минималка должна быть 100гр
    Скоро вообще водителей у вас не будет….

44. 2 сентября 2022

Специально зашла почитать отзывы и ответить недовольным!
    19 сентября было бы 4 года работы в это службе! Если бы не уехала в Европу и дальше бы работала!Я очень благодарна руководству этой службы!Эта лучшая служба, говорю как со стороны работника так и со стороны клиента! Нормативы очень маленькие и смешные , огромная поблажка! 1000 звонков за 12 часов с легкостью даётся, летом ещё больше! Если Вас уволили ещё и с малой ЗП ищите проблему в себе, руководство этой компании всегда относилось с пониманием к диспетчерам ,а если видит стремление диспетчеру к работе , будут на руках носить!
    Желаю самого лучшего 838 и отбирать лучше диспетчеров,которые будут любить свою работу!

45. 3 июля 2022

Спекулюють у воєнний час на тому, що в багатьох людей немає роботи. Влаштували текучку кадрів, встановили план на місяць, який неможливо виконати, а якщо план не виконується — розрахунок і до побачення. Але є одне АЛЕ, розрахунок вони не роблять. Можна відпрацювати за копійки місяць, і навіть ті копійки не виплатять. І ось, будь ласка, безкоштовна робоча сила.

1. 29 августа 2023

Добрий день! Дуже прикро, що Ви залишилися невдоволені. Але хочемо наголосити на тому, що усі умови роботи, ми надаємо та проговорюємо перед тим, як Ви даєте згоду на співпрацю. Обсяг роботи не великий. Щоб його виконати достатньо працювати три години на день. У нас є доплати та премії, які можна легко отримати, якщо Ви відповідальний диспетчер. Ми навчаємо та допомагаємо протягом усього періоду навчання, адаптації та подальшої співпраці з нами. В нашій компанії дуже багато задоволених працівників, які працюють з нами довгими роками. Оскільки наша компанія завжди прислухається до очікувань та побажань наших працівників.

46. 5 июня 2022

Можете поставить захват, но заказ ждать можете и целый день,вы должны понять что вы ездить не будете, будут ездить рядом с вами служебные машины с рекламой,вы можете получить конечно заказ но то что им не пригодно,безнал и низкий по стоимости ,или вам разок два повезёт.

47. 22 апреля 2022

Не такси, а [вырезано]. Заказы не приходят. Поддержка уже 3 день решает вопрос.

1. 29 августа 2023

Добрий день, Богдане! Нам дуже прикро, що у Вас склався такий досвід. Хочемо повідомити, що Ви завжди маєте можливість налаштувати фільтри отримання замовлень, в мобільному застосунку для водіїв так, як буде зручно саме для Вас. Якщо виникають з цим проблеми, зверніться з цим питанням до менеджера Вашого міста. Вам обов’язково допоможуть розв’язати це питання. Маємо надію, що наша відповідь була корисною!

48. 30 декабря 2021

@ Оператор , А где Вы ранее работали, и какая ЗП была там? Как выплачивали, как начисляли?

49. 21 декабря 2021

Все классно: начиная с коллектива и заканчивая возможностями карьерного роста. Нравится то, что зп платят вовремя

50. 18 декабря 2021

Верховная Рада как-то не подумала, что пандемия создат бум удалённой работы. Есть работодатели, которые думают, если ты работаешь удалённо, значит не работаешь, и платить не надо… Конкурс на вакансию оператора такси 838 огромный, потому что никого на самом деле не берут. За неделю только одну дурочку принимают на работу, если она….не работала раньше в такси. Почему. Да потому что те нормативы, которые они предлагают сделать за месяц, невозможно сделать. За один звонок получаете 50-80 коп. Конечно, меня смутило многое. Вопрос на экзамене "Вы работали раньше в такси" вроде бы нормальный, но… Я работала. И у меня были очень хорошие показатели даже на стажировке. Поэтому знаю о чём сейчас пишу. Это аферисты. Всем нужна работа, но это просто обман. Я не знаю, знают ли об этом руководители компании, но… Сейчас там приглашают работать 4 дежурные смены, 31 декабря ночью за копейки. https://docs.google.com/document/d/1XyW9SckwY0mI3arODfCUBhItyK7P6RV6nma19rKcnYY/edit# https://www.vnutri.org/bolt-taxify/

1. 26 августа 2023

2. 2 сентября 2022

Специально зашла почитать отзывы и ответить недовольным!

Диспетчер 6

Добавьте зарплату в компании Такси 838

Добавить отзыв о работодателе Такси 838

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Такси 838?