TPT

TOP-Trend — інтернет-магазин, який стабільно розвивається і цінує кожного клієнта, пропонуючи кращі ціни та якісний товар з 2018 року на ринку України.

Отзывы о работе в TPT, зарплаты

1. 17 февраля 2024

ЗП вища конкурентної по ринку. Дружній, великий і молодий колектив, гнучкий графік, і що важливо для мене — можливісь працювати віддаленно. Лояльне відношення від керівників

2. 17 февраля 2024

По умовах все супер, лояльне керівництво, своєчасна виплата ЗП, немає ставки, але це круто ти сам впливаєш на свою ЗП немає стелі, можна заробити як 20 000 так і 30 000 за місяць — для мене це плюс! Постійно входять в положення, графік можна корегувати під себе. Мені все дуже подобається, буду цю роботу радити також знайомим!:)

3. 3 мая 2023

Перше як звернутись до цією чудо фірми зверніть увагу на те що прямі продажи кліентам та впарювання любого фуфла їх просто не цікавить потрібно обов"язково робити допродаж в іншому випадку вам нічого не платитимуть.
    По друге не зважаючі на те що з/п рахуеться від виробітку вас будуть заганять визвонювати від 50-100 звінків на день звісно система штрафу там теж присутня а так взагалом більше не має на що жалітись)

Добавьте зарплату в компании TPT

Добавить отзыв о работодателе TPT

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании TPT?