Vadrus

Vadrus

VADRUS — це бренд шкіряного взуття, який лише ща декілька років існування на ринку встиг досягти значних висот. Завдяки плідній праці усієї команди та спільному прагненню розвиватись ми стали одними з лідерів у B2B сегменті в Україні.
Якість починається ще задовго до виробництва, а тому сировину ми закуповуємо у кращих постачальників України, Італії та Туреччини. Працювати з такими матеріалами — одне задоволення!
І звичайно, виробництво! Ми пишаємось робочим приміщенням Vadrus та з радістю презентуємо кожному нашу виробничу зону. Нова будівля з євроремонтом по всій території: від цехів, до вбиральні. Для вашої зручності та комфорту доступні нові кухня та роздягальня. В цехах завжди тепло та світло, ми піклуємось про своїх працівників, а тому створюємо максимально комфортні умови. Все обладнання та устаткування нове, чисте та гарне.
Якщо ви хочете працювати у дружньому колективі, в якому робота кожного високо цінується, а думка береться до уваги, — вам до нас! Ми прагнемо розвиватись та рости, а тому поважаємо ініціативу в будь-якому питанні. Будьте певні, ваші ідеї та пропозиції будуть взяті до уваги та приємно заохочені.

Отзывы о работе в Vadrus, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Vadrus

Добавить отзыв о работодателе Vadrus

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Vadrus?