Все від 1 грн

Отзывы о работе в Все від 1 грн, зарплаты

1. 30 июня 2023

застерігаю всіх хто хоче працювати в цій гнилій канторі
    не рекомендую кидалово і тільки
    відгуки самі про себе пишуть

2. 20 июня 2023

Дуже дивним є те, що коли телефонуєш рекрутеру щомісяця там нова людина то була Маргарита ( якщо правильно пам’ятаю ) , через місяць Надя , пройшов ще місяць знов якась нова
    Щось питаєш — ніколи нічого не знають
    Дзвонила декілька днів тому.
    Хотіла перевестись в інший район бо переїжджаю
    Рекрутерка сказала — то не до мене і збила
    Нормально?
    Висновок:
    Люди не затримуються не лиш в магазині , але і в офісі
    До кого звертатись?
    Нема до кого їм байдуже
    Сама буду звільнятись і Вам влаштовуватись не раджу

3. 14 июня 2023

Доброго дня!)
    Хочу поділитись власним досвідом роботи в компанії «Все від 1грн&Cando”.
    — Працювала на посадах: продавець консультант, адміністратор магазину та територіальний менеджер — це свідчить про те, що тут є дійсно розвиток та кар’єрний ріст;
    — Легко не буває ніде! І це 100% твердження, але…
    Якщо ти прагнеш розвиватися,якісно виконуєш свою роботу і націлений на результат — то твої старання та праця обов’язково буде помічено. То ж перед тим, як йти на будь яку роботу, запитайте перш за все себе: ʼЧи готовий(а) я гідно виконувати свою роботуʼ;
    — Колектив. Мені здається, що ніде більше немає такого колективу як в цій компанії. Тому що цих людей, можна сміло назвати сімʼєю.
    Це не фейк і не липовий відгук, це щирі слова людини, яка працювала досить довго в компанії.
    Тому раджу спробувати себе саме тут!
    Але перед цим навчиться якісно виконувати свою роботу, а вже потім сваритися і писати злості коментарі.
    Дякую!)

4. 18 апреля 2023

Ви думаєте то тутешній детектор?
    Панаєхала лайна до Львова
    Гамно , а думає що бог

5. 10 апреля 2023

Офіс м Львів, вул.Тернопільська 21 к
    Не влаштовуйтесь сюди , шарашкіна кантора , з.п в конвертах , ставлення просто жах

6. 8 апреля 2023

Оминайте десятою дорогою цю мережу
    Всі недостачі — платиш ти
    Тебе навчать? Звісно ні
    Зарплата — копійки

7. 10 мая 2022

Порада майбутнім працівникам:якщо ви готові працювати за копійки, брати всі недостачі на себе і не бути офіційно працевлаштованим, то ця робота саме для вас. Але враховуйте, що ревізори повісять на вас недостачу і ви лишитесь без зарплати за місяць.
    Порада покупцям: розчіски для волосся та інші засоби гігієни не раджу купляти, бо до того їх могли»тестувати» адміністратори» магазину(чашки, плойки,гофре також)

8. 15 февраля 2022

Найгірша мережа яка є! Аферисти які дурять людей.Не рекомендую! Тікайте як подалі від цих аферистів!!!Бажаю вам одне,щоб ви ці гроші які не віддаєте людям повернулись вам великою бідою!!!Керівництво фуфло!!!

9. 15 февраля 2022

Най гірша мережа яка тільки є.Знімають гроші з людей,ревізори роблять великі недостачі.Умови ніякі,зарплата ніяка,якщо звільняєшся,то про свої гроші можете забути.Так названий директор чи хто воно там ,,[вырезано]», щоб він все життя на аптеку робив.Хай їм людцькі сльози обернуться великим горем!Шарашкина кантора,брихуни,кончена мережа!Ніколи не йдіть туди працювати!!!

10. 13 февраля 2022

Лєна, якщо ви переглядаєте відгуки, то напишіть будь-ласка адресу офісу.Нас є не мало людей яким хочеться туди підїхати.

11. 8 февраля 2022

Вчора запросили мене на співбесіду на посаду рекрутера, так як по словах рекрутера, керівник переглянув моє резюме, і я ніби підхожу. Перш ніж йти, переглянула відгуки, не здивована, що всі хороші відгуки написані з одного комп’ютера, лише під різними іменами. Вирішила все таки піти, перевірити, наскільки відгуки правдиві, чи навпаки. Назначена співбесіда була на 15:00, я, прийшла раніше, щоб підготуватись до співбесіди. «Офіс» без вивіски, на все вікно наліплено «оренда», без допомоги рекрутера я б так і не знайшла його. Сиділа грубо кажучи в проході біля виходу, бо в самий офіс мене не пустили. Юрій (керівник певно, мені не назвали хто він такий) прийшов в 15:15, знаючи про назначену зустріч, не дозволив собі вибачитись за запізнення (неповага до кандидата з самого початку зустрічі). Сів навпроти мене, біля нього сиділа рекрутер, з якою ми домовлялись про співбесіду. І в той самий момент вона скидає йому в вайбер моє резюме, де детально розписані відповіді на всі запитання, які можуть зацікавити роботодавця. Я ж його скинула спеціально для ознайомлення ще зранку, щоб зекономити і свій і їхній час. В результаті «керівник» сидить і вголос його читає, бо в очі його не бачив. Запитання до мене були всі ті самі, відповіді на які були в резюме. Дякую, але я сама знаю, шо я там писала. Міг би перечитати його перед співбесідою (що знову свідчить про відсутність поваги до людини). В результаті, робота не офіційна, 8000 ставка, чорна зп, і дурно потрачений час, який мені дорогий, адже я посунула свої справи, щоб поїхати на зустріч з ними. Якщо керівництво дозволяє собі так поводитись зневажливо з людьми, які з ними ще не працюють — уявляю яке відношення до працівників. Бажання повертатись туди знову я не маю. Тому і не сумніваюсь, чому всі відгуки негативні.

12. 1 февраля 2022

Пропахать месяц и всё поснимали тюрьма
    по вам плачет- РАБОТОДАТЕЛИ!@ Гость , Ще я їм гроші не подарую.Є ще відповідні служби і органи.

13. 1 февраля 2022

@ Гость ,Навіть тут контролюють компьютере і вирізають слово МАХІНАЦІЯ

14. 1 февраля 2022

@ Гость , ОХ, не раджу навіть близько.В них такі махінації, все проплачене В час пандемії по 20 людей заходять.Домов илися! Пропахали троє перед святами, счезають в компьютере дні, ревізори накладають на людей НЕДОСТАЧІ.Не вірите- пробуйте на тих [вырезано] попрацювати.

1. 30 ноября 2020

Робота нормальна. Є ріст від продавця до адміна. Зарплата виплачується. Все ок

Добавьте зарплату в компании Все від 1 грн

Добавить отзыв о работодателе Все від 1 грн

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Все від 1 грн?