Все від 1 грн

Отзывы о работе в Все від 1 грн, зарплаты

1. 16 мая 2021

Позитивні відгуки це фейк! Переконалась на власному досвіді.Я відгуки читала перед тим, як влаштовувалась на роботу,подумала теж, що люди бувають різні і всім недогодиш.Але я дуже пошкодувпла, що потратила свій час і здоров’я на цю «компанію».На співбесіді обіцють одне, а насправді інше.Хоч в різних магазинах( в залежності від менеджера)ситуації по різному.Стажування не оплочується,заробітня плата низька і невчасно оплачується,обід 20 хв. це в кращому випадку в 12-годинний робочий день,на ногах,ви серйозно!!!Керівництво взагалі читало Тудове Законодавсьво України? До вас не раби приходять, щоб безкоштовно на вас працювати!!!Ревізія і вихід у свій вихідний день на роботу неоплочується.Обдурюють працівників по зарплаті, а покупців по якості товару,працевлаштування неофіційне.Не раджу!

2. 16 мая 2021

Мене дуже здивували відгуки про вчасну виплату заробітної платні.Так як, одна з причин мого звільнення було саме невчасна оплата праці.Працівники не отримують зарплати по два і три місяці,ще й вираховують недостачі з працівників, які до цього відношення не мають,тобто новий працівник пропрацював 10 днів і з нього вираховують недостачу за два а то три місяці.Під час карантину зменшували зарплату,ревізія не оплачується продавцям,некомпетентність деяких менеджерів,погані умови праці,при звільненні не оплачують всю зарплату,низька оплата праці,не просто ж так часто змінюється персонал.Керівництво некомпетентні!!! Жахлива мережа,не раджу!!!

3. 7 мая 2021

Ого,тут таке..Йду сьогодні на співбесіду і думаю почитаю коментарі.
    Аж цікаво стало ,тут хтось один так твердо незадоволений. Нікого не захищаю,бо не знаю яка то фірма,але я тоже працювала на таких канторах,де люди мінялись щотижня і директору було до одного місця,що про них напишуть ,бо було правило,що на твоє місце буде 10. А ці навіть за репутацію переживають. Буває таке ,десь люди десь не спрацювалися.коментарі це круто і всі повинні думати своєю головою, враховуючи специфіку тої чи іншої роботи і свого характеру. Не знаю такої фірми де всі всім вгодили))) Піду нині,подивлюсь,може потім напишу свої враження.

4. 6 мая 2021

нат — а що важко було повністью прочитати статтю на вікі « Через некоторое время после того, как клиент и сервер закончат обмениваться пакетами, роутер сотрёт у себя в таблице запись об n-м порте за сроком давности» виходить що подібні однакові ір — це фейк і відгуки ,фейк і про nat фейк і все фейк

5. 6 мая 2021

ок nat -виходить що у вас працівники замість працювати сидять в глобальній мережі м пишуть відгуки ?
    на мою думку якщо людина хоче написати задовільний відгук то це можна зробити з телефона чи поза робочий час ! бо так виглядає що просто керівницво в добровільно наказовій формі попросило написати відгуки позитивні ?

6. 6 мая 2021

@ Гость , щоб у вас не було таких запитань, хочу вам повідомити: ми використовуємо технологію NAT, тобто у нас є роутер, який перетворює наші локальні ІР адреси на глобальний ІР, який виділяється провайдером, виглядає це так ніби усі користувачі локальної мережі виходять в інтернет з одного і того ІР адресу. Це означає, що коли дівчата писали коментарі, вони були на робочих місцях.
    Думаю, що інформація про цю технологію використання, Ви не знали.

7. 6 мая 2021

@ Гость , Напишіть своє прізвище та ім‘я, також на яку вакансію Ви претендували. Я перевірю чи Вам оплачено час роботи в нас а також причини з яких ми Вас не прийняли на роботу.

8. 6 мая 2021

@ Гость , Стосовно протермінованих товарів, то це наслідок роботи окремих працівників, а не правило роботи! В нас заборонено продавати такі товари. Якщо ми з Вами особисто знайомі — зателефонуйте. Мені буде цікаво дізнатись на якій торговій точці, можливо, склалась така ситуація. Прийму оперативні дії для її усунення.

9. 6 мая 2021

жорсткі міра ! це типу як попрацюй тиждень за так ми візьмем твої ідеї все супер, а далі ти нам не підходиш і візьмем іншого працівника , відгук Ксенії всі підтверджує ! на рахунок співбесіди місце городоцька примішення комірка 2*2 вмагазину десидить 2 людини ! і ви говорите про розвиток на ринку більше 10 років, ви ж HR не можете надити примішення нормальне а не комірку ! а на нахунок того що відгуки фейк свідчить те що деякі відгуки написані від одного автора під різними іменами це свідчить про те що в компанії головне відгук ! для тих хто в танку є така кнопка «все отзывы автора» і тут ми прекрасно бачимо що позитивні відгуки це просто ілюзія відгуки під різними іменами від одного автора ! і що скажете , а сказати не має що бо ви обдурюете вводичи в оману людей

10. 6 мая 2021

Ви Тетяна чи Марія?) І після цього ще будете казати, що це не ви самі собі відгуки строчите?) Мабуть, не знали, що існує така кнопка?

11. 6 мая 2021

На. Ігоре, Ви б хоч грамотно писати навчились. Чи керувати магазинами легше ніж вивчити пунктуацію?

12. 6 мая 2021

Як смішно читати липові відгуки керівництва) чому не пишете про тонни бракованого хламу на складі, який при ревізії щоразу мусить перераховуватись і забирає добру половину часу? Про просрочку, яку змушуєте пхати на прилавок? Про постійні глюки системи? Ах так, може у вас в офісі все чудово-ідеально, то відкрийте очі і гляньте чуть далі свого носа.

13. 5 мая 2021

Працюю в компанії більше 5 років. Бачив за цей час багато різних працівників різних рівнів. Читаю деякі коментарі нижче і твердо переконаний, що негатив може писати лише той, хто хотів отримувати гроші а не заробляти. Та в нас так не принято. Керівники компанії до персоналу вимогливі. І це правильно! Без цього неможливо розраховувати на розвиток і ріст компанії! Якщо зі сторони компанії до когось були прийняті жорсткі міри, то це лише по заслузі! Можете писати скільки влізе що працівники пишуть самі собі позитивні відгуки. В це повірить лише такий же як і написав. А той, хто має бажання працювати в молодій команді, рости та ровиватись — приходьте на співбесіду, самі все зрозумієте…

14. 1 мая 2021

як же ви дістали писати про себе позитивні відгуки !
    нічого не може запропонувати працівнику ! тільки вводите в оману майбутніх працівників
    норіти вам в аду для вас там окремий котел приготевлений
    не компанія а черті
    для всіх адекватних : ні в якому разі не влаштовуйтесь в це чертове кубло , гадюшнік одним словом

15. 28 апреля 2021

Зовсім скоро буде рік , як я працюю у магазині. Відверто, мені подобається бути частинкою команди, бо компанія не стоїть на місці ,постійно розвивається, старається бути ще кращими, тому і збільшується об»єм роботи та вимоги для працівників. Та й скучно було б працювати там, де немає бажання рухатися вперед. Не було випадків із затримкою зарплати, все вчасно.

16. 19 апреля 2021

Дуже хороша компанія, працюю більше 5 років.Задоволена,хороші умови. Хто хоче працювати той буде, хто не хоче той шукає різні причини, ньюанси.

17. 7 апреля 2021

Працюю продавцем-консультантом вже 3 місяці. Я задоволена, навіть дуже. На попередній роботі, через карантин зарплату зрізали майже в половину і то не все вчасно виплачували. А тут і зарплату нормальну можна заробити і виплачують в той період як і обіцяли на співбесіді. Вимагають багато і роботи теж є немало, але і відношення до людей як до людей, а не як до «робочої сили».

18. 23 марта 2021

Працювала у компанії рекрутером — підбирала персонал. Проводила співбесіди, спілкувалась з різними людьми.
    Багато хто мав проходив з досвідом,професійно розкривались по-різному новому, також приходять і ті , хто без досвіду , але з великим бажанням працювати, навчатись та зростати разом з компанією. Особисто я нічого поганого сказати не можу, оскільки робота мене повністю влаштовувала…Проте, за сімейними обставинами змушена звільнитися.(((
    Моя порада для усіх, хто писав відгуки з шаленим негативом, подивіться на ситуацію з іншої сторони. Давайте розглядати такий варіант,що ви не відповідали вимогам ,які ставила компанія, не до кінця виконували поставлені завдання.
    У кожній компанії є свої правила та стандарти, яких повинні дотримуватись усі працівники. Проте точно можу вас запевнити , що керівництво відкрите до спілкування та ваших ідей, тому, якщо виникають певні запитання чи непорозуміння варто одразу звернутися до свого керівника та знайти спільне вирішення, щоб уникнути таких неприємних ситуацій.
    Якщо хтось сумнівається, чи ставати співробітником компанії «Все від 1 грн» скажу одне — ВАРТО!!
    А я надіюсь, що якщо я повернусь назад жити у Львів, то знову буду працювати у цій компанії…

19. 22 марта 2021

Працюю у компанії зовсім недавно. Претензій немаю. Зарплату не затримують. Організація роботи досить на високому рівні. І все проходить так як розповідали співбесіді та коли стажувалась.Роботи багато,бо постійно потрібно підтримувати порядок в магазині, консультувати покупців та додатково виконувати завдання від керівника, але хто хоче працювати , той і працює, а хто не хоче , той завжди буде шукати негатив.

20. 17 марта 2021

Ви будете нормально працювати в даній компанії лише у випадку, якщо ви любите і вмієте гарно лизати дупу керівництву.

21. 13 марта 2021

@Ірина, ахаха хто ви яна ірина ? то пишете що працюете пів року потім 3 !
    всі позитивні відгуки фейк ,

22. 11 марта 2021

Читаючи відгуки , трохи дивуюсь, як можна таке написати. Я в компанії працюю вже понад 3 роки,звісно ідеальної роботи немає ніде, є свої «мінуси», але набагато більше «плюсів». Зарплата завжди виплачується вчасно, керівництво лояльне, є кар»єрний ріст (перевірено на собі), корпоративні знижки, навчання персоналу. Можливо ті люди, які написали такі відгуки, просто не зійшлись своїми принципами до роботи з принципами компанії… Так, роботи насправді багато,компанія не стоїть на місці, відповідно і до персоналу зростають вимоги. Якщо подивитись з іншої сторони, якщо б все було так погано, невже б тут працювали люди по кілька років?!

23. 4 марта 2021

Довелось витратити трішки часу на цю компанію, потрібно було спочатку почитати відгуки і взагалі думку працівників. Якщо ти хочеш виразити своє фе або проявити ініціативу будь готовий до звільнення без зарплати. Постійно бути на телефоні, виконувати не ясну роботу. Товар г*вно найнижчої якості, самий дешеевий який можливо купити і впарити людям. Ті люди які там давно працююіть і лижуть дупи царі і боги в тій компанії, чув від працівників як неодноразово їх обзивали і клали пі***. тому не йдіть туди якщо не хочете залишитись без грошей і бути у всьому винним.

24. 2 марта 2021

Хороша компанія в якій можна знайти себе, і мати чудовий досвід. Всюди не без мінусів, проте все можна нівелювати з розумом.

25. 18 февраля 2021

Лохотрон а не робота, зарплату затримують на півтора місяця, а коли звільняєшся то останьої зарплати не дають. Тому робіть висновки,не тратьте свій час і нерви.

26. 18 февраля 2021

Тому що це лохотрон а не робота, а ще коли звільняєшся останю зарплату не дають.

27. 18 февраля 2021

Працюя у даній компанії близкь пів року. Нічого поганого сказати не можу, звісно є якісь тріднощі, але на якій роботі їх немає.

28. 28 января 2021

Напмшу свій відгук про дану кантору. Взяли на роботу водієм все офіційно, працював гідно виконував свою роботу. Після пів року роботи, вирішили мене звільнити безпідставно.Керуючись тим , що прийшов старий водій на ВЕ і нам не треба 4 водія на фірмі . Поступили дуже жостко , навіть не попередили заздалегідь, щоб шукав собі щось інше.

Тому перш ніж йти на ^^все від 1 грн^^ добре подумайте, в любий момент вас викинуть надвір .

29. 19 января 2021

наталя, смм проекту можете пояснити ситуацію чому ви пишете поширюете позитивні відгуки від інших людей ? прикриваєтесь як катя і хтось інший ? коли вже будуть нормально працюватм а не тільки заманювати людей на 3-4 дні збирати з них іеформацію а потім просто кидатм ! і всім хто хоче тут працювати спочатку підпішіть договір про працю де буде чітко визначенно обовязки і нехай оплачують ці дні бо тільки на халяву все хочуть

30. 15 января 2021

Працюю в компанії вже не перший рік.
    Для того хто хоче розвиватись та вдосконалюватись тут така можливість є.Також присутній карєрний ріст.Звичайно для цього потрібно прикласти зусилля.
    Зарплата конкурентна . Я задоволений.

31. 8 января 2021

просто хочу звернути вашу увагу ! чому в компанії не закриваються вакансії аба закриваються на 3-4 дні ?
    що ніхто не хоче працювати чи у вас жах ?

32. 8 января 2021

не варта уваги компанія , всюди обман
    краше шукайте щось друге ! не раджу тут працювати !

33. 1 января 2021

пишуть відгуки самі про себе ! томущо не має чим гордитись і запропонувати

34. 23 декабря 2020

Давно працюю в компанії. Цей час показав, що люди, які мають бажання працювати та розвиватись спокійно працюють роками.
    Звичайно, є і мінуси, і плюси як на кожній роботі, але насправді переваг набагато більше.
    Тут ти реально маєш можливість вирости від рядового працівника до керівника. Перевірено на власному досвіді та на досвіді колег. Всі ініціативи підтримуються.
    Маєш ідеї, хочеш експериментувати — супер, бери і дій!
    Всі старання і успіхи кожного обов‘язково винагороджуються.
    Дружній колектив, керівництво супер лояльне та адекватне.

35. 21 декабря 2020

Та робота важка є нічні ревізії, але за то платять норм гроші! хто хоче працювати той буде, а хто не хоче той буде писати такі коменти!

36. 10 декабря 2020

компанія г*мно собаче
    не виплатили всю зп призвільнені
    товар дешевий і не якісний

37. 10 декабря 2020

а що крім зп запропонувати нічого не можете ?
    теж мені перевага зп виплачують вчасно ! так за роботу і отримують зп ! виходить що крім продавців до вас не варто йти ?
    і відгуки самі про себе пишете ?

38. 9 декабря 2020

Працюю в мережі більше року. Роботою задоволена,зарплата конкурентна.Є можливість розвиватися.

39. 1 декабря 2020

Працюю 1.5 роки, зп виплачують вчасно, задоволена

40. 30 ноября 2020

Робота нормальна. Є ріст від продавця до адміна. Зарплата виплачується. Все ок

41. 16 ноября 2020

співбесіда відбувалась в магазині схоже на комірку,
    чому така «серйозна» компанія не може виділити кабінет нормальний а не комірку в мазазин,і а в примішенні на зеленій де вони говорять що в них офіс
    і чому у вас так багато вакансій ( не потрібно говорити що швидко розвиваетесь ) це не так просто компанія яка 13 років розвиваеться поступово і персонал набирають поступово, в залежності від обсягів роботи .
    щось тут не чисто і відгук від ксенії про це говорить що просто використовують інших кандидатів !
    і нормальні компанї оплачують стажування а не говорять попрацюй тиждень безкоштовно а ми там вирішим чи ти нам підходиш

42. 13 ноября 2020

Доброго дня, нам дуже прикро, що у Вас про нас склалося таке враження. Ми серйозна компанія, яка вже 13 років на ринку Західної України, у нас працюють десятки людей і всі задоволенні своєю роботою.

43. 13 ноября 2020

Доброго дня, нам дуже прикро, що у Вас про нас склалося таке враження. Проте хочемо Вас запевнити, що ми кожного дня працюємо над покращенням робочих умов наших працівників, ми дбаємо про їхній комфорт та спокій.

44. 13 ноября 2020

Привіт! Мене звати Наталя, я працюю в компанії «Все від 1 грн» на посаді SММ менеджера і хочу запевнити, що надання тестового завдання, за допомогою якого ми перевіряємо кваліфікацію кандидата, це стандартна практика у компаніях України(я також проходила тестове завдання); та декілька рівнів співбесіди також є нормою. Звичайно ми розуміємо, що отримати відмову на фінальному етапі дуже не приємно, але якщо досвід і навички кандидата не відповідають даній позиції ми не можемо запропонувати йому роботу.
    Тому, нам не зовсім зрозуміле обурення в нашу сторону, але у кожного є право на власну думку. Ми сподіваємося, що Оксана знайде омріяну роботу і бажаємо їй всього найкращого.
    Цим повідомленням ми в жодному разі не намагаємось себе виправдати, це всього лиш реакція на негатив у нашу сторону, ми зробили висновки після цієї ситуації і в майбутньому ми одразу будемо попереджати кандидата, що після результатів тестового завдання компанія також може відмовити у працевлаштування, якщо завдання буде виконано не успішно.

45. 11 ноября 2020

Дуже неприємний досвід вийшов з цією компанією. Не знаю які умови у продавців, так як я проходила на позицію HR менеджера та рекрутера. На жаль, на вдасному досвіді переконалась, що керівництво тут далеко не порядне. Непривітність керівника та закритість одразу кинулись в очі, з першого дня як її побачила. Всі етапи співбесіди пройшла, прийшла на стажування і першим завданням виявилось піти по магазинах (4-х) та подати звіт і зауваженнями та пропозиціями щодо покращення магазину та роботи в ньому, чи персонал якісно працює. Я тривалий час працювала у великій компанії, тому добре знаю як має працювати сфера продаж, зробила дуже детальний і констуктивний звіт, коли його представляла керівнику, то вона занотовувала цікаві ідеї собі і паралельно запитувала що і як краще зробити. І це інформацію яку я отримала тільки на магазинах, не знаючи зовсім, що відбувається всередині компанії і які там зараз є поставлені процеси. Коли вона отримала все що необхідно (мої ідеї), вона сказала, що ще подумає і скаже про результат на наступний день (це виходить я пропрацювала на неї 2 дні, вона отримала певні свіжі ідеї і все, дальше уже мене не потрібно, я виходить свою роль виконала). Я так подумала зразу після того, як почула, що рішення остаточне ще не прийняте, хоча стажування передбачає уже повноцінну роботу, так як співбесіди були пройдені всі і все було обговорено раніше. Тому, ніколи, не надавайте цінну інформацію по компанії, особливо якщо якесь «тестове завдання» це передбачає, доки точно не затверджені на посаді. Тому що, отакі недобросовісні керівники просто користуються вашою професійністю, а потім кажуть, що ви не підійшли (маючи на руках аркуші А4 з вашою детальною роботою).

46. 22 октября 2020

Не советую, деньги не выплачивают после увольнения, относятся к продавцам как к рабам, пытаются штрафовать, чтобы меньше выплатить. Если беременность, то сразу увольнение.Будьте осторожны!!!

47. 28 июля 2020

Сама найгірша мережа де не цінують працю продавця, взагалі скотське відношення до працівника, як тільки вихідні зразу грузять пїдміною в інший магазин, по сто разів заставляють перекладати товар на полицях і як би не лежав товап все рівно не так, з товару який має обмежений термін тобто шампуні, кремы та ін стирається дата реалізації, мережа жахлива не радду

48. 27 апреля 2020

Все, начиная от руководства до некоторых сотрудников, которые пытаются выжить тебя из компании, уволить без причины и не давать жизни в нерабочее время и выходные. Текучка кадров страшная. Отношение к людям свинское.
    Не ценят сотрудников совершенно. Не берешь трубку в воскресенье — уволен. Не можешь ответить вне рабочего времени — уволен. Могут не выплатить зп, это легко. В общем — контора — врагу не пожелаешь. Обходите стороной и магазины и не работайте там никогда.
    Все, кто пишут, что все ок — точно заинтересованы в том, чтобы оставить хороший отзыв.

49. 6 декабря 2018

я вже 2 роки працюю в цій мережі. Магазин біля лому, на дорогу не витрачаю. Зарплата добра, вчасно оплачують. Все мене влаштовує

50. 8 ноября 2018

В наш час дуже важко знайти хорошого роботодавця, але це реально і я в цьому переконалась, коли почала працювати у магазині "Все від 1 грн", тут справді цінують працівників, є всі умови.
    Після декількох місяців роботи продавцем, мені запропонували підвищення, зараз моя посада — Старший продавець магазину.
    Звичайно, робота дуже виснажлива з людьми, іноді можу затриматись на роботі, особливо коли з’являється багато нового сезонного товару і його потрібно оперативно розмістити на полицях. Керівництво достатньо вимогливе, проте зарплата вища середньоринкової. Дуже задоволена роботою. Працюю більше 1-го року тут.

1. 30 ноября 2020

Робота нормальна. Є ріст від продавця до адміна. Зарплата виплачується. Все ок

Добавьте зарплату в компании Все від 1 грн

Добавить отзыв о работодателе Все від 1 грн

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Все від 1 грн?