WhiteBIT

WhiteBIT

VN:F [1.9.22_1171]
5.0 из 5 (голосов: 1)
Россия
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

We are WhiteBIT — Europe’s largest cryptocurrency exchange.
WhiteBIT entered the market in 2018. The roots of the team are Ukrainian, but at the moment the company is dispersed around the world and has more than 900+ specialists. The company occupies prominent positions in the rankings of top aggregators — CoinMarketCap and CoinGecko. We have over 3 500 000 active users.

Отзывы о работе в WhiteBIT, зарплаты

 1. 18 ноября 2023

  Біжіть з цієї [вырезано] рашка біржи !!!
  У штатів руки дойдуть до неї прикриють нахєр от побачите!!! Ця біржа окрім всього іншого спонсорує рос окупаційну армію !!!

 2. 18 ноября 2023

  Біржа заснована на кошти регіоналів , тобто на кошти фсб !! Співпрацює з російськими біржами !! Також є інформація що через цю біржу фінансувалися деякі частини російської армії !!! Ганьба такій біржі російській !!!!

 3. 15 сентября 2023

  Робота в WhiteBIT — це неймовірна можливість бути частиною талановитої та високопрофесійної команди. Тут кожен день приносить нові виклики та можливості для особистого та професійного росту. Ми прагнемо досягати виняткових результатів у світі криптовалют і завжди прагнемо інновацій. Робота в WhiteBIT — це дорога до успіху та можливість зробити вклад у майбутнє фінансової сфери.

Добавьте зарплату в компании WhiteBIT

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе WhiteBITПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании WhiteBIT?