WhiteBIT

WhiteBIT

We are WhiteBIT — one of the largest cryptocurrency exchanges in Europe.
WhiteBIT entered the market in 2018. The roots of the team are Ukrainian, but at the moment the company is dispersed around the world and have over 4 000 000 active members. The company occupies prominent positions in the rankings of top aggregators — CoinMarketCap and CoinGecko. users.

Отзывы о работе в WhiteBIT, зарплаты

1. 18 ноября 2023

Біжіть з цієї [вырезано] рашка біржи !!!
    У штатів руки дойдуть до неї прикриють нахєр от побачите!!! Ця біржа окрім всього іншого спонсорує рос окупаційну армію !!!

1. 11 декабря 2023

Нам шкода, що ви маєте турбулентні враження стосовно нашої біржі.
      Ця інформація, яку ви згадали, не відображає правдиве становище. Наша компанія завжди прагне працювати в рамках високих стандартів етики та відповідності до законів країн, де ми діємо. Навпаки, WhiteBIT активно співпрацює з українською владою, надаючи підтримку у різних сферах, зокрема, ми допомагаємо консульським службам України та маємо партнерство з Міністерством закордонних справ. У квітні 2022 року наша криптопроцесингова платформа, Whitepay, стала партнером UNITED24 — ініціативи, спрямованої на збір коштів для військової та гуманітарної підтримки України. Наша біржа також здійснила пожертву у розмірі 10 000 000 гривень у USDT. І на цьому ми не зупинялися та не зупинимось💪

2. 18 ноября 2023

Біржа заснована на кошти регіоналів , тобто на кошти фсб !! Співпрацює з російськими біржами !! Також є інформація що через цю біржу фінансувалися деякі частини російської армії !!! Ганьба такій біржі російській !!!!

1. 11 декабря 2023

Добрий день, Станіславу. Запевняємо вас, що інформація, яку розповсюджують у мережі про те, що ми якимось чином афілійовані із країною-агресором, не є правдивою. Напроти, ми взаємодіємо із владою, допомагаємо українській армії та неодноразово направляли кошти на її підтримку.
      Бажаємо вам гарного дня та спокійного неба над головою.

3. 15 сентября 2023

Робота в WhiteBIT — це неймовірна можливість бути частиною талановитої та високопрофесійної команди. Тут кожен день приносить нові виклики та можливості для особистого та професійного росту. Ми прагнемо досягати виняткових результатів у світі криптовалют і завжди прагнемо інновацій. Робота в WhiteBIT — це дорога до успіху та можливість зробити вклад у майбутнє фінансової сфери.

Добавьте зарплату в компании WhiteBIT

Добавить отзыв о работодателе WhiteBIT

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании WhiteBIT?