НОВУС

НОВУС

NOVUS – мережа супермаркетів європейських стандартів, одна з найуспішніших та найперспективніших мультиформатних мереж в Україні. Масштаби бізнесу NOVUS відкривають для кожного співробітника необмежені можливості для розвитку та подальшого зростання.

Отзывы о работе в НОВУС, зарплаты

1. 15 марта 2024

Люди свої посади точно не за красиві очі обіймають. Не вкладайте свою енергію в негатив, ідіть навчайтесь на адміна, заступника керуючого, змінюйтесь самі, а не намагайтесь змінити те, що до вас десяток років працює.Силоміць ніхто нікого не тримає.І для себе самі подумайте, чи доросли ви до того, щоб повчати корпорацію такого рівня.

2. 9 марта 2024

Новус вы дно! Когда вижу работников жаль людей которые в подчинении! Руководство [вырезано] если мягко говоря! Даже клиентом Новуса никогда не буду!

3. 7 марта 2024

Повне розчарування.Хоча недавно в компаніі і було велике бажання працювати.Незнаю де навчають керівників і по якому європейському методу,є велика надія що не всі однакові,але те що робить керуюча м-ну 1117,це якесь страхіття.Повна неповага до свого персонал,бігає ,оре наче скажена,може орати на персонал посеред залу при покупцях. Враження таке , що знаходишся в якомусь таборі ,ті що працюють якісь перелякані інші звільняються

Вітаємо,

просимо Вас надіслати деталі зазначеної конфліктної ситуації з керівництвом магазину 1117 на електронну адресу для зворотного зв’язку [email protected]

4. 23 февраля 2024

Новус это звучит уже ,как полный хаос. Управляющих и администраторов будто бы уже заранее обучают на полный беспредел,и скорее всего доплачивает за хамское отношение к работникам. Не видитесь никогда на эти вакансии, берегите свои нервы и время. Пусть они сами останутся в этих магазинах и узнают,как нужно ценить людей и их труд.

5. 20 января 2024

Не йдіть працювати в цю мережу, це дно. Як магазин і як роботодавець, читайте відгуки, не витрачайте свій час.

6. 8 января 2024

Честно говоря отношение к сотрудникам ужасное. Относятся как к рабам, зп маленькая, а работы много(ты один, а должен работать за 4х). Да и админша словно с зоны, вся в татухах, мелкая и только матерится, что не спроси её вечно занятая, на ушном с кем то. Из-за вечных скандалов ушёл, теперь имеется нормальная работа и отношение.

7. 7 января 2024

НОВУС, ви знаєте,чому ваших об’яв про вакансії більше всіх ?
    Нє? Відповідаєм. Тому,що у вас найменша зарплата серед усіх українських торгових мереж. Крапка.

Вітаємо,

Компанія NOVUS — стабільний та надійний роботодавець, який виконує всі соціальні гарантії перед своїми працівниками, надає конкурентну заробітну платню, яка регулярно переглядається на відповідність до ринкового рівня.

8. 5 декабря 2023

Работал в охране Новуса, но перешёл в Фору. Надо признаться, небо и земля. Зарплата 78,18 грн., в час! И график намного удобнее. При графике 4/2 (смены 11,13,11,13) на руки 20000 грн. И это полностью «белая» зарплата.

9. 1 декабря 2023

Почему-то не нашла отзывов про магазин 1079 в Броварах и самое главное про «замечательного» директора, которая позволяет себе орать на сотрудников, как ненормальная, именно орать.

В магазине катастрофически не хватает персонала, потому что люди работают месяц и уходят, а бывает что и 1-2 дня. Любой сотрудник тут должен работать за троих, нагружают дополнительными обязанностями, которые к твоей вакансии вообще не относятся, опять таки из-за нехватки персонала. Нагрузка огромная, в вакансии пишут один график и зп, оказывается зп ниже и график совсем другой. Новичку не дают нормально адаптироватся, опять таки из-за неадекватности директора, она только и занимается тем, что ходит и орет на всех, чтоб работали быстрее. Те кто работают в магазине, просто терпят эту неуравновешенную и такое чувство что с раздвоением личность. Многое себе позволяет, из-за нее обстановка на работе очень напряженная. Не советую никому идти на любую должность в магазин 1079!

10. 19 ноября 2023

Яка зарплата в охорони за годину, та який графік роботи? Чи вираховують із зарплати вкрадений товар? Та яка посада в охороні Новусі сама нормальна? Знайомий розповідав, що є посада: охоронець залу, охоронець тмц, охоронець рампи, охоронець відеоспостереження. Я

Вітаємо,

інформацію про актуальні вакансії компанії NOVUS ви можете завжди знайти на таких сторінках:
      1. Робота в NOVUS (work.ua) — https://www.work.ua/jobs/by-company/100879/
      2. Робота в NOVUS (robota.ua) — https://robota.ua/company296810

Для уточнення деталей по конкретній вакансії звертайтесь до відділу підбору персоналу за тел.: 0 800 300 732

11. 31 октября 2023

Новус, маяковського 85, управляюча хамка. Прийшла влаштовуватись на роботу на мене з порогу накинулась з криками, що я забула з переляку як мене звати

12. 31 октября 2023

Пришла устраиваться на работу( Маяковского 85) ,вышли две управляющие,отнеслись так,вроде к ним пришел бомж просить милостыню. На сколько неприятно,что словами не передать.

13. 20 октября 2023

Супермаркет «Новус» отказывается принимать людей с инвалидностью. Даже при наличии разрешения работы.
    Менеджер по кадрам Алина в городе Киев в начале сказала что работа есть я сказал что имею инвалидность при этом имею права работы имею документы МСЭК но Алина начала спрашивать какая у вас болезнь, диагноз. Я ответил это конфедициальная информация и я не должен этого говорить. Я сказал что работал в торговле с продуктами питания. В итоге менеджер по кадрам Алина не захотела продолжать общение сказала для меня работы нету так как я не сказал диагноз.

1. 24 октября 2023

Володимир, вітаємо!

Наш менеджер уточнював у Вас детальну інформацію щодо документів МСЕК, оскільки окрім даного документу, повинен ще бути ІПР (індивідуальна програма реабілітації) і, відповідно, уточнення даних потрібно для розуміння певних умов роботи, які менеджер міг би Вам запропонувати.

14. 19 октября 2023

Приїхав 18.10.23р. на співбесіду до Києва до супермаркету «Новус» за адресою: проспект Правді, 41, призначено зустріч у смс повідомленні на 14:00. Так як я пунктуальний приїхав раніше вирішив о 13:20 запитати менеджера з кадрів «Анастасію» вона сказала що у неї обід, я сказав що не заважатиму вам і підійду 14:00 як було в повідомленні.
    У підсумку, з 13:55 до 14:35 я чекав на менеджера «Анастасію» вона покинула своє робоче місце, на 4 дзвінки не відповідає. Протягом 40 хвилин я шукав керуючу питав охорону, працівників. Шо хочеться те й творять. Керівник не відповідає за менеджера кадрів. Через 40 хвилин менеджер повернулася я запитав
    чому ви порушуєте домовленість у відповідь вона сказала що шукала мені.

1. 24 октября 2023

Володимир, вітаємо!

Нам прикро що сталася така ситуація, однак хочемо зазначити, що менеджер, в день співбесіди телефонував Вам і так само не міг Вам додзвонитися. Також, повторні дзвінки від менеджера були і на минулому тижні і сьогодні, але, знову ж таки, не змогли до Вас додзвонитися. Будь ласка, перетелефонуйте нам за номером 050-417-43-50. Дякуємо.

15. 13 октября 2023

Що Світлана,що Ротаненко в магазині на Броварському проспекті 18д не адеквати повні!Це просто не люди,до працівників відносяться як до собак,оруть матюкаються,швиряють випічку.Прямим текстом розказує як вона виїдає людей,щоб не працювали! Зверніть увагу!У вас люди там затримуватися не будуть,поки будуть працювати дві такі овчарки!

16. 12 октября 2023

Сотрудники :
    Добрый день
    Очень жаль ,что отзывы не читаются руководством компании.на магазине Богатирская происходит непонятное директриса дорабатыват до пенсии ( мы не можем дождаться) когда ее уберут да неужели нет достойных и грамотных на эту должность,уже сил нет терпеть эту старую марозматичкуи просто всех уничтожает,сама не компетентна ни в чем унижает и грозит сотрудников,обзывает непристойно,уже в отделах работает по одному сотруднику,работаем за троих,на работу ходим ,те кто остался с неохотой

Там не только она одна такая есть еще конченый придурок админ работает строит из себя великого начальника. А люди меняются там и правда часто. Нормальные люди в новусах не работают! если у человека хоть немного впроядке с головой, то они бегут что только пятки сверкают. Работают лишь те, кого уже по возрасту нигде не берут или с головой проблема.

17. 4 сентября 2023

Працював на кухні порівнюючи з іншими готелями і ресторанами є свої плюси і мінуси.
    + ЗП завжди вчасно і в повному обсязі з цим проблем не було.
    — не вистачає персоналу тому дуже часто було потрібно брати додатково роботу.
    (+) в моєму випадку добрий колектив, і що дуже добре що адекватний керівник
    Загалом я би дав 3-4 з 5 на мій погляд дуже багато буде залежати від колективу який попадеться

18. 3 сентября 2023

В одном из маркетов в центре руководство требует мить голову каждий день я и так мила. Ви же в центре работаете.

19. 12 августа 2023

@Працівник, з власного досвіду можу порадити просто перевестись працювати на інший магазин. Не конфліктуйте, заспокойтесь, і мовчки під вигаданим (правдоподібним) приводом попросіть управляючу перевести на інший магазин. Це найкраще рішення в данній ситуації. Бо інакше ви не зможете нормально працювати. Або звільнетесь під впливом емоцій. Краще просіть перехід на інший магазин

20. 6 августа 2023

Доброго дня, я теж як працівник пекарні не можу мовчати про ставлення нашого технолога Світлани, до працівників. Постійно коли вона з’являється у нашому магазині бачить лише погане, постійно кричить, як не в себе,нічого не пояснюючи знімає все підряд з вітрини , хоча насправді пекарі завжди стараються щоб вітрина була накрита свіжою продукцією.
    Це вже просто неможливо мовчати, адже після її приходу не можливо працювати, переживши цю цирк-комедію від пані Світлани.

21. 4 августа 2023

Крик душі!!! Ми нові працівники , пройшли мінімально навчання , зараз працюємо на відносно новому магазині . Технолог Світлана по пекарні кожного разу коли приходить в цех говорить на підвищених тонах, швиряє продукцію та погрожує відправити нас щоб викупити на касі товар!!! Це все замість того щоб за тривалий час хоч раз нам показати і пояснити технологічний процес по тих хлібах чи здобі з приводу якої претензії ! Вона знімає хліб з вітрини який ще придатний до споживання і фотографує голі вітрини !!! Дуже просимо прийняти відповідні міри , бо пекар теж особистість а не непотріб !!!Ми цінимо свої посади і роботу в вашій компанії та ж працювати опускаються руки при такому відношенні до себе .

22. 4 августа 2023

Доброго дня.Прошу звернути увагу на Світлану технолога по пекарні.Відношеня до працівників скотське,із пояснень по випічкі зрозуміли лише одні мати.З оцінки технолога,який жодного разу не показавши і не розяснивши що і як правильно робити,наша бригада дізналась хто ми і як нас звати.Дебіли було самим ніжним із усіх слів.На всі наші запитання була одна відповідь:-‘Я не зобов’язана вас вчити’ В такому разі,запитання:Навіщо технолог з яким не можна порадитись? Навіщо технолог,який шукає проблему на пекарні,але сопроводжуються лише крики,а не вихід з цієї проблеми?Навіщо технолог,який компанію Новус не вислітлює,як компетентний працівник,а навпаки показує,що працюючі тут люди нічого не вміють?А,як вони можуть, з таким відношенням,щось знати.Гадаю що на написане ніхто не відреагує,але як кажуть:»Надія помирає останньою»

23. 2 августа 2023

Галимая контора [вырезано]. Любят на***івать. Есои вьі не достаточно токсичньі то вас на работу не возьмут. Не знаю за что они так ненавидят соискателей. Будьте максимально токсичньіми на собеседовании, нагадьте им по полной. Я благословляю.

24. 31 июля 2023

Добрый день

25. 26 июля 2023

Пришел на одну вакансию, потом сказали, что она уже закрыта, и надо на другую должность человек. Меня отговаривали, говорили, что за такую работу мало платят. Потом в цехе увидел, что сотрудники там далеко не так уж и тяжело работают. Вам надо люди или нет?? Зачем время мое тратить и сначала звать на работу, а потом этот цирк устраивать??? Завпроизводства какой-то нарк или алкаш- максимально неприятный тип, от которого хочется поскорее уйти. Почему-то ему дали мою трудовую и он сказал, что она ему не нравится. Компания [вырезано].

26. 23 июля 2023

@Гость, а якщо на складі виявляється протермінований товар. Чи платить продавець з товарознавцем штраф? Якщо так, то яким чином відбувається вирахування з заробітної плати? Уся сума збитку?

27. 18 июля 2023

Новус 1038 ! Начальство тва***pu!! Не уважают своих подчинённых. Орут, унижают! Находят малейшее до чего можно докопаться и уволить даже если ты мать одиночка !! Товароведка вообще скоtина которых поискать ещё надо. На Короче Крысиное кодло все в зговоре!! Не советую идти туда работать НИКОМУ!!! Мра3и одни. Особенно директор Евгений Васильевич х**ло самое настоящее.

28. 9 июля 2023

10 000 зп у продавця зі стажем 8 років — це ненормальна компанія, фу, ганьба литовцям!!! Має бути 20 000 мінімум.

29. 5 июля 2023

@Гость, @Гость, Завдуючий складом відповідає тільки за приймання товару в сроках та якості, за коректне ведення оборотної тари та інших питаннях які стосуються безпосередньо складу… За ротацію та дотримання сроків на складі відповідає продавець та товарознавець

30. 22 июня 2023

Доброго дня! Вже як півроку не можемо почати працювати з Новус в нарямку міжнародних перевезень. Спочатку старий керівник тягнув час та не надавав зворотнього зв’язку, а новий керівник з міжнародних перевезень Волошин вимагає грошей за підписання договору та за підключення до сайту з торгів. Прошу відповідні відділи звернути увагу та надати можливість працювати з Вашою компанією.

31. 12 июня 2023

Чому так багато «висить» актуальних вакансій приймальника товару? При чому вже давно. Умови наче нормальні. Зручний змінний графік, біла зарплата, працевлаштування по трудовій, харчування. Та й вивантаженням товару займаються вантажники, а не сам приймальник, а у інших супермаркетах.
    Чому ж такий недобір?

32. 11 июня 2023

@Гость2, йдіть на касира КСО, там більша зарплата, і змінний графік роботи. З часом, якщо захочете, переведетесь на оператора.

33. 8 июня 2023

Проходила співбесіду на оператора Пк,все добре до тих пір як потрапляєш в комп’ютерний зал для ознайомлення зі слайдами та тестування.Тестування пройти не можливо.Таке відчуття ніби все зроблено спеціально щоб ти його не пройшов.Зі мною було декілька людей в кабінеті,то за моїми спостереженнями 1 людина із всіх пройшла.Мене не взяли.

34. 5 июня 2023

@Бывший сотрудник, а чем отличается приёмщик товара от завсклада? Какие отличия? Какие объязанности у завсклада? И кто из работников Новуса должен следить за сроками на товарах, который находится на складе?

35. 30 мая 2023

@Питання, для такої роботи 40 грн./год.- це нормально. Це не палети з ящиками тягати. Робота оператора ПК в Новусі — це дуже проста робота. В основному головні завдання заключаються в друкуванні цінників для продавців, та пошуку пустот на полицях по усіх відділах за допомогою ТСДшки, щоб потім їх роздрукувати і дати продавцю, щоб він заповнював полиці товарами, які є на складі, але нема на полицях. Це самі основні функції.

36. 28 мая 2023

Хто такi «оператори ПК» в Новусi там чим вони займаються? Чому iспитовий перiод на нього аж 3 мiсяцi (з навчанням) майже за безкоштовну повноцiнну роботу (обiцяли щось ~40грн година)? Чи працевлаштують пicля icпитового та на яких умовах? Дуже часто публiкуються, але вiдповiдi вiд HR на цi питання не отримати…

37. 23 мая 2023

@Гость, если приёмщик товара, принимать товар на ТСД, проверка сроков, комплектовка полетов. Смотреть чтобы на складе порядок был. Одна проблема начальство на которое попадешь. Если нормальное то будешь заниматься только приемкой товара. Если так как было у меня то и по совместительству будет и выкладка товара в зале, без доплат и благодарностей

38. 23 мая 2023

Добрый день! Прошу звернути увагу на адміністратора Агапову В.В.( Палладина 7а) з її ставленням до персоналу та виповнення службових обов’язків. Під час военного положення, нею було винесено товару без оплати мінімум на 50 тис. Грн. За її плітками було звільнено багато людей. Персоналу бракує. По 1й людині на 3 відділа з продукцією. І якщо не встигають поміняти цінники або строк придатності товару. Погрожує відрахуванням з заробітної плати. Охорона знає , що таке відбувається, і знае за її виніс товарів. І з тим нічого не роблять, бо мають з того свою частку. В с приводу охорони: при затриманні людей вимагають оплату в 20 кратному розмірі за вкрадений товар. Тільки би не викликали поліцію

1. 5 июня 2012

Компанія Новус — це фірма, яку вирощуюють на продаж. Це очевидно вбачається з відношення керівництва до організації всіх процесів. Це тимчасові власники і керівники і відносяться до цього бізнесу як до всього тимчасового, як попало, відповідно добирають на посади топ-менеджерів людей, які би відповідали мисленню тимчасового власника, тобто щоб процес трохи крутився, ніяких зірок з неба — це все йде на нижчі рівні. І відносяться, як до свині, яка запланована на продаж, а тому має швидко рости, щоби була маса, та шоб більше вторгувати на базарі. І неважлива якість, а тому свиню можна годувати гімном.
    Ситуація зміниться, коли Новус продадуть та прийдуть справжні власники та том-менеджери, ну ще може, якщо теперішні відчують, що такий їхній товаряк Новус з душком, і капітал при розумі ніколи його не візьме. Але це навряд -там мізків мало. Тому теперішньому власнику і керівництву абсолютно наплювати на процеси в колективі. Не майте іллюзій — ні кар»єри, ні заробітку ви в Новусі не отримаєте. Новус — Абсолютно безсперспективне дно української торгівлі.

2. 22 февраля 2013

Если тебя все по*уй, то ета робота для тебя зарплату платят нормально. Я работаю уже 7 месяц продавцом и не жалуюсь, хотя и персонал меняется как носки, не понимаю что их не устраивает, круче новуса негде нету.

Оператор видеонаблюдения 1
Продавец мяса 1
Товаровед 2

Добавьте зарплату в компании НОВУС

Добавить отзыв о работодателе НОВУС

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании НОВУС?