Anna Sposa Group

Anna Sposa Group

Офіційний виробник зарубіжних весільних суконь, оснований в 2013 році.
Anna Sposa- один з найбільших виробників весільних суконь в Україні.
Допомагаємо нашим працівникам швидко освоїти професію.

Отзывы о работе в Anna Sposa Group, зарплаты

1. 2 марта 2024

Устроилась швачкой. Проработала 9 дней, дали зарплату. Шла домой и плакала. 900 грн получила. Нечего больше добавить.

2. 24 января 2024

Спершу здалось дуже гарним місцем. Просторо,білий ремонт. А заробітня платня… Дуже мало. Я читала відгуки, думала,поки сама не спробую не вірила. Оці негативні лайки напевне вони самі і ставлять. Наговорили гарно,а по факту дно. Сукні такі дорогі,а виплата тобі буквально 200-400 гривень за один виріб, а біля нього стільки роботи ручної. За день могла заробити 200 грн. Ліпше на каву піти.

3. 28 октября 2023

Ужасное место. График не соответствует, дают работу на дом, отношение никакое. Обещали минималку 13, заплатили за неделю копейки- тысячу. Не верьте тому, что говорят и обещают.

4. 5 октября 2023

Ненормований графік, хоч на сайті вказано 9-18, кажуть приходити раніше і йти пізніше. Платять копійки, змушують брати роботу додому, взагалі по**й,що крім роботи є ще якесь життя.
    Лікарняних і відпускних взагалі неіснує, хворієш-твої проблеми,відпустка тільки за власний рахунок.

5. 9 августа 2023

Рукава 1семетрія, 2звичайні і 3збільшені на 10(!) розмірів
    Сукня більша-250 вирізка,150викладка…
    Сукня менша-дали переробляти порене, 300 за все..)
    Корсет 240 приблизно. А продають по 30тис гривень)

6. 9 августа 2023

Спершу взяли розробником декору(дизайнером). Задача- придумати декор, вирізати аплікації, викласти виріб, зробити папку-інструкцію для повторок. Технолог постійно казала не поспішати пікати зроблене для нарахування грошей. Корсет-500 грн, спідниця(шлейф) 1000. Потім я раптово захворіла. Технолог сказала,що «тут не навчальний заклад» грошей ти ніяких не заробила. На прохання повернути речі делікатно послала, сказавши,шо часу на мене немає. А назад на роботу мене не взяли,бо їй не сподобалось викладене фото в інсту з ресторану, пояснивши,шо засунь ти своє особисте життя куди подалі. Через рік дзвонять,дуже просять на повторки декору прийти. Обіцяють віддати речі,виплатити кошти. Кошти мені ніхто не виплатив,бо то було дуже давно і не правда.. а от речі свої я сама знайшла якось. Задача- дають рукав,корсет або спідницю. Береш папку,зроблену розробником,вирізаєш по промальовкам з рапортів кружева аплікації, викладаєш суворо по інструкції. Проте! Папки зроблені аби-як. По суті, ти виконуєш роботу розробника. Ти сам думаєш де вирізати ті аплікації, сам думаєш як воно там стоїть по тим фото. А ще приходиться вмикати уяву і доставляти самому аплікації на більші розміри,бо в папках це не враховують. Зп… Рукава,неважливо якої складності, 70-100 грн пара. Корсет-вирізка,викладка 130*2=260 грн. І не дай боже шось не співпаде на 0,5см!! Сукні з величезними шлейфами- вирізка рапортів на аплікації -250(це 3-6 рапортів 50×150), викладка-150 грн.. копійки. Графік з 9-18, але з часом тебе ставлять перед фактом,що ти маєш приходити раніше,йти пізніше,вирізки додому брати. А жити??? Отож,день виплати,призначено час,а мене розвертають в двері. На інший день приходжу,дзвоню у відділ кадрів. А тут «ти взагалі чого сюди дзвониш,тобі не до мене, а по-перше, ти ключ здала(не давали мені ключа того), а по-друге, ти робоче місце здала,а по-третє ти вообще кто такая, у меня такое важное собеседованіє, ти мне мішаеш,ухаді». Можете прийти і посміятись зтого,як технолог на весь відділ кричить «ДІВЧАТА, ГІМНОМ СМЕРДИТЬ, ПОМІНЯЙТЕ БІЛИЗНУ І ПОМИЙТЕСЬ,ВИ СМЕРДИТЕ ГІМНООООМ!!»)) Причудились рідні запахи))

7. 6 сентября 2022

Неофіційне оформлення, не платять навіть мінімалки,відношення як до зечок, поют красива, а по факту дно. велкам в рабство

8. 12 июня 2022

Постояний потік людей не платять того що говорять за місяць даже мінімальної зарплати не дають . Першу зарплату отримуєш аж через два тижні іто копійки

Добавьте зарплату в компании Anna Sposa Group

Добавить отзыв о работодателе Anna Sposa Group

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Anna Sposa Group?