Автопан+

Автопан+

Мультибрендова Сервісна Станція повного циклу «Бош Сервіс Автопан».
Повний цикл у нас починається зі свого шиномонтажу з послугою сезонного зберігання шин і закінчується капітальним ремонтом всіх типів двигунів.
Наше СТО робить комп’ютерну діагностику, ремонт автомобілів і технічне обслуговування японських, корейських та європейських моделей автомобілів, в тому числі і тих, у яких закінчився гарантійний термін. При цьому ми обслуговуємо не тільки легкові, середньотонажні а й вантажні транспортні засоби.
Інфраструктура нашого сервісу передбачає цілодобову стоянку, що охороняється, кафе з гарячими обідами.
Все вище сказане робить наші ремонти комплексними та зручними для наших клієнтів.
Дбайливий підхід до ремонту при високій якості та стислих термінах є нашою сильною стороною.

Отзывы о работе в Автопан+, зарплаты

1. 6 февраля 2024

Плинність кадрів величезна. Затримка зп завжди. Власник дозволяє собі з неповагою ставитися до людей. Жахливе місце для роботи!!!

2. 14 января 2024

Набирають нових людей а старим на зарплату не вистачає, затримка на місяць, кидають на зп звільняючи працівника. Обіцяють одну суму а потім знижують та ще треба випрошувати її. Жахливо і лише для тих у кого безвихідь. багато людей з малим досвідом і роблять помилки в ремонті машин.

Добавьте зарплату в компании Автопан+

Добавить отзыв о работодателе Автопан+

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Автопан+?