BabyBrok

BabyBrok

Всім Привіт!!! Це ми команда незалежних, веселих і впевнених у собі людей!!!

https://www.facebook.com/brokgroup1/, https://www.facebook.com/babybrok1/, https://www.instagram.com/brokgroup/, https://www.instagram.com/babybrok/.

Всім веселого натрою, успіхів і самореалізації!!!
Організаторам сайту особлива подяка. Ви кращі. Що би без Вас ця людина робила? Якого страждання Ви її позбавили, надавши можливість самореалізуватися!

Отзывы о работе в BabyBrok, зарплаты

1. 8 декабря 2023

Нікчемний власник, як і сама компанія. Шкода працівників. Не варта працювати з ними, пошкодуєте. Є кращі компанії, де власники—люди, а не виродки (сорі).

2. 5 декабря 2020

@Валентин, подзвони до мене 0961395371

3. 10 сентября 2020

Там де старий ** думає шо в нього міжнародна компанія а сам економить на законному оформленні? То вже зараз брокгруп, якась непонятна херня за яку ніхто не платить офіційно і податків. Є старий ** Володимир Галка, який колись давно на мамі піднявся, а до цього часу дьоргає собі криком *** перед працівниками і думає шо він крутий.

4. 2 сентября 2020

Робота начорно, податків не платить, нікого не хоче оформляти. Був в них на співбесіді, так і не плняв шо від мене хочуть і скіки мені за то заплатять- якісь проценти з продаж, копійки за кілометри, бо тяжко всім. Але почитав трохи тут то передзвонив і сказав хай себе в попу хухнуть, бо там нема в кого спитати шо до чого всі якісь зашугані селяни

5. 12 августа 2020

То там де старе г*мно всіх строїть кожен день а коли платити за роботу то всі дорого коштують і всі дармоїди? Не раджу нікому, зараз воно називається брокгруп. Шофер має заправляти, розвозити, вигружати їхній ср*ний товар і доказувати приїхавши зранку з рейсу, чекаючи пару годин поки всі позлазяться на роботу, поки дурехтор приїде, бо без нього нічо не рішають, шо він проїхав чесно всьо і порозкидав всьо по магазинам, а потім все одно намахають на гроші.

6. 6 августа 2020

ТО там де дурний Володька без маски по складу ходить? Хай буде незалежний коли в себе в *** пластилін шукає. Дурна компанія всо начорно ініяких гарантій оплати.вже 5 місяців як зі складу в них пішов, до цього часу гроші чекаю за роботу. То вже зараз брокгруп ніби

7. 4 августа 2020

Там той старий ***, який всім розказує по пару раз в день який він крутий, а сам до цього часу мамі під спідницю лізе і продає жінці товар з націнкою. Ото і вся компанія, всьо начорно, гарантій що тобі заплатять то що обіцяли ніяких бо потім починається я такого не казав і взагалі ти весь місяць працювала як дурна а нічого не зробила. Не ведіться воно зараз якась радуга і брокгруп, хоча до цього часу *** на бабіброк і розказує як його хтось підставив з його назвою.

8. 28 июля 2020

Команда незалежних веселих і впевнених вже на хі-хі не ведеться. Там непонятно шо, бо перед тобою всі були дурні і ти дурний, і всьо начорно. ПОшлемо Вові перевірку на фірму, бо він без маски на складі ходить і кричить на всіх, бо його комар в ср*ку вкусив. Та то тепер брокгруп, бо перед тим його обідили і він не хотів платити))) Не ведіться на ту дурну кампанію, почитайте їхні оголошення, подзвоніть і спитайте. Якщо не під кайфом, то вам буде цікаво послухати діда як він розвивається

9. 8 марта 2020

Працював у них на складі, завжди бухий власник ходив взад-вперед і розказував як я ящики маю таскати ще краще, і так по пару годин в день. Зараз він тіпа крутий, бо інвестора шукає. А ми мали доказувати йому кількість ящиків кожен день, які ми перетаскали. Задовбало мене те все. А саме смішне коли платити то він за кожен ящик мені нагадував, як я його неправельно поставив. Шкодо діда, але хай менше секритуток на фірмі щупає і більше про фірму думає.

10. 2 марта 2020

Там де власник Володимир? Працював на них шофером, машина гі*но, ремонт і заправка за свій рахунок, приїхав з рейсу а мені кажуть шо я намахав їх на 500 км, хоча спідометр і чеки з заправок казали що я максимум проїхав 460 км. Намахався і ні хрена не заробив. А ще їхні *** товари деколи сам при розвозці таскав, а за грущика мені вообше не платили. Так і не поняв чи то бебі, чи брок, але сказали що буду напрягати, то мене і сімю закопають.

11. 13 января 2020

Старий пенсіонер, який привик жити на мамині гроші- ото вся компанія бебіброк чи брокгруп, а компанія незалежних і веселих людей давно забила на його таракани і невиплати і в Польші шурує. А Володя хай частіше в дзеркало дивиться-побачить через кого його гівно не продається))) Вовка, не біси, бо буде як колись))) Молочко на губках твоїх і навіть Оля вже не спасе, бо ти її тоже вже дістав. Олі привіт віт невеселих)))

12. 9 января 2020

То там де старий дідо зараз роздає по мільйону гривень своїм товаром і називається та вся дурка брокгруп, бебіброк чи як в нього настрій? Крута компанія, весь світ покорила якшо слухати діда а вообше її нема, від нього навіть рідний брат втік, бо знає шо той Вовка дуркує))) А компанія веселих і успішних людей, тіки цікаво хто після його годинного засерання мозгів буде успішний і веселий))) Скоро в дідових мозгах буде круче алібаби за 5 копійок людей набере і заробеть

13. 13 декабря 2019

Це ми команда незалежних, веселих і впевнених у собі людей!!! Яка б*є болт на тих хто її підняв, яка в особі одної людини завжди гавкає на всіх, то та незалежна і весела завжди буха людина, яка всім робить погоду. І яка вміє годинами розказувати і верещати на працівників, але не вміє бути чесною з ними і не вміє платити по боргам. Незалежна людина так любить маму що просить в неї грошей але заробляє з націнкою на ній)))

14. 11 декабря 2019

працювала колись на ту компанію, дурехтор постійно кликав до себе і розказував як він буде скоро крутий і розказував-розказував, а коли приходилось платити за роботу то робився як звір- бо ми йому дорого коштуємо, хоча якби не ми він би прохахав ту кампанію вже давно, якби не ховався під спідницю мами))) Привіт з Америки, придурок, в тебе команда незалежних і впевнених то після корпаратіва))) І де твій крутий сайт, який через півроку мав стати круче алібаби ? Команда незалежних тебе послухалась і прохахала всьо задурно)))

15. 9 сентября 2019

Зла і недобра людина, яка гавкає на всіх на роботі- то пан Володимир Галка))) Ніц не заробляє бо придурок, жоден продажник тут довго не тримається, бо йому засирає мозги пан Вова))) Вові дупа, хай продає хату, так Оля казала

1. 18 октября 2017

Прийшов на співбесіду в компанію. Чекав 3 години на співбесіду, потім під"їхав власник, компанія віртуальна, власник хоче знайти задурних робітників, які йому то всьо розвивати будуть. Розказував про якусь хімію, міндобрива, хоча продають в основному якийсь дитячий товар сумнівної якості, бачив на власні очі холодний склад. Встиг побачити щура- і це там, де продають дитячі речі.
    Коли спитав про зарплату- може бути 15000 або 1700, а від чого залежить зарплата- так як власник собі надумає. А які мої обов"язки- продавати і надіятись, що буде 15000. Що цікаво, навіть їхня основна компанія сіра, навіть чорна. працівники не оформлені, податуів не платять. А мені то треба? Послав того Володимира, власника прямим текстом. Якщо ніяких гарантій, без податків і все залежить від того, наскільки продам, то мені то не треба

2. 16 ноября 2017

Компания хороша.

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании BabyBrok

Добавить отзыв о работодателе BabyBrok

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BabyBrok?