BabyBrok

BabyBrok

Всім Привіт!!! Це ми команда незалежних, веселих і впевнених у собі людей!!!

https://www.facebook.com/brokgroup1/, https://www.facebook.com/babybrok1/, https://www.instagram.com/brokgroup/, https://www.instagram.com/babybrok/.

Всім веселого натрою, успіхів і самореалізації!!!
Організаторам сайту особлива подяка. Ви кращі. Що би без Вас ця людина робила? Якого страждання Ви її позбавили, надавши можливість самореалізуватися!

Отзывы о работе в BabyBrok, зарплаты

1. 6 марта 2018

Галка нікому нічо не платить, доказуй йому що щось зробив. компанія бебіброк то його, всі люди працюють начорно, податків не платять. Валєру не трогай, він тобі не по зубам

2. 6 марта 2018

Кирило :

Йосип :
    Гівно компанія, гівно люди, особливо Володимир, який матюкає всіх підряд, бо так йому сьогодні тре. Дівчат красивих жалко, бо він їм ніц не платить, а тільки напрягає кожен день. Віртуальна компанія з реальним дураком, який думає зо платити гроші за роботу то не трре, то він всіх утримує, такий крутий гівнюк Володимир Галка. Тронеш Валєру, зле тобі буде

То там де за роботу ніц не платять а лише мозги виносять? То та компанія, яка ній на рекламу не дає, а думає, що сама крута в світі? Галці звіздєц скоро після того як Валєру тронув. Заплатиш набагато більше і спи спокійно амінь, ніхто тебе задурно трогати не буде

Валєра на них працював, прийшло воно, зробило нерви, вигнало не заплатило. Айтішники- контенщики смм, сеошники, ця компанія повна дурня, тут не платять гроші, тут танцюють під дудку бєшеного Вови

3. 6 марта 2018

Йосип :

4. 6 марта 2018

5. 6 марта 2018

Іван :
    Галці Володимиру вірити- себе не поважати, його компанія віртуальна, ніхто ні за що не відповідає. Є пару дівчат, які до цього часу вірять що він їм платить, або що не обмане. Валєру ссука тронеш, ходи оглядуйся. Мама грошей не дасть, взагалі пішки будеш на роботу тьопати, а жінка не дасть, то будеш на складі кричати як дурний

Babybrok то віртуальна компанія Галки ВОлодимира, який людей считає за мусор і нікому платити нормальних грошей не хоче. Тронеш Валєру, пожалієш

6. 6 марта 2018

7. 6 марта 2018

Катя :

Надя :

Іра :
    Валєру не трогай, компанія дурного ВОлодимира Галки, не по зубам тобі айтішні примочки. Не платите гроші за роботу, дивись кондом Вова в дзеркало, хто в тому винен і не кричи на дівчат на поверсі, вони в тому що ти мудак не винні. Ше раз пошлеш їх, пожаліються, хлопці приїдуть, розкажуть тобі хто кому папа

Від Валєри більша польза за день ніж відь кондома Володимира Галки за півроку. Галка не платить людям грошей, виносить мозги кожен день. Валєра, ми з тобою. Дай тому гімнюху прокакатись

Володька, не угрожай Валері, ти йому не по зубам. КОмпанія чорна, працюють люди майже задурно, та ще й до того гівнюха Галки Володимира ходять, щоб гроші получити. Галка всім бреше, всіх напрягає морально, бо йому грошей жалко. Не заплатиш Валері, тобі взагалі труба буде

Власнин то гівно на зеленій консерві: Нікому не раджу тої дурної компанії. Вова, тронеш Валєру, буде тобі капець по закону. Всьо там було по закону, трудова його в тебе? Ото тобі зараз по 300000 за кожного лєвого платити неохота

8. 6 марта 2018

Надя :

9. 6 марта 2018

10. 6 марта 2018

Валєру не трогай, компанія дурного ВОлодимира Галки, не по зубам тобі айтішні примочки. Не платите гроші за роботу, дивись кондом Вова в дзеркало, хто в тому винен і не кричи на дівчат на поверсі, вони в тому що ти *удак не винні. Ше раз пошлеш їх, пожаліються, хлопці приїдуть, розкажуть тобі хто кому папа

11. 6 марта 2018

Толік :

Маша :

Владислав :
    Компанія звикла працювати начорно і кидати всіх на гроші, не рекомендую. Зробиш роботу, не заплатять, а потім ще винним зроблять. Працівники компанії навіть мінімалки не отримують, бо дорого

Галка Володимир то кондом від бебіброку, нікому не платить, всім лише на вуха присідає, а потім розказує, які всі кругом лохи. Тронеш Валеру, пожалієш, кондом дурний. Всі тебе опустять

Попробуй Валеру тронути, звіздєц тобі буде. Він стільки роботи переробив, ти йому заплатив щоб питати? То що ти собі надумав і то як итебе скоро мати будуть то різні речі. Галка, власник компанії бебіброк, звізда тобі повна

Володимир Галка смокче лапку пяному йожику, тронеш Валєру, приїдуть до тебе серйозні люди, будеш під себе ходити і людей на складі матюкати. Гівно компанія, власник ще більшк гівно. Всі працюють начорно, нікому ніц не платить

Та він і так опущений той ваш Галка, можуть люди ще раз приїхати, але він своїх грошей не має на долги, а з мамлю його то серйозно, там такий Ствлін

12. 6 марта 2018

Маша :

13. 6 марта 2018

14. 6 марта 2018

15. 6 марта 2018

Ксеня :
    Галка Володимир погрожує контенщику Валері, бо той проти задурно працювати. Зробимо компанію бабенфюрер винною в тому що Галка всіх матюкає і посилає. Валера тобі не по зубам, гівно ти на зеленій тарандайці

Пішов той Галка в гості на йух. То таке гівно той Галка, і його кампанія бабенброк то таке гівно повне, дурять людей на гроші

Гівнюк Галка Володимир, в нього компанія бабенброк, всі працівники крім сасунів начорно

Це той гівнюк що всіх начорно роботою забеспечує і всіх потім на гроші кидає? Валеру не трогай, бо буде тобі і твоїй компанії дупа повна

16. 6 марта 2018

17. 6 марта 2018

18. 6 марта 2018

19. 6 марта 2018

Василь :
    Це то гівно, Володимир Галка, який грошей нікому не платить і Валері фізично. розправою грозив? КОмпанія чорна, нікому нічого за роботу не платить, а хто посадить Галку на свої принципи, тому 30 відмодків за роботу і ніц більше. Хай той Галка дальше в церкві за копійку пердить, може Оля йому дасть Не йдіть сюди, а як йдете то зроблили роботу-заплатили вам і не чекаєье, поки вас кинутью Барига на газельці долітався

Валеру в обіду такому гівну не дамо. Галка, ти йому гроші винен, не заплатиш, ми тебе самого настрашимо, будеш срати під себе в машині, поки до роботи доїдеш. НЕ страш нікого, бо Ларисі розкажемо як ти дівчат ****аєш на роботі і Оля втікне від тебе. А ті личинки твої, то на день роботи. Так щоб тобі турбота і Валері все добре

20. 6 марта 2018

21. 6 марта 2018

Михайло :
    То гівно тільки страшить, не вірте Галці Володимиру, то таке гівно, а його компанія навіть не компанія, а віртуалка повна. Воалера, не бійся, він тобі нічого не зробить, то не Лариса- иаиа його, ще дурноватіша як він. якби вона тобі грозила, то ховайся, а так, воно дурне іне лічиться, значить все добре. Друзі айтішники, з тим гівном лише передоплата, не вірте його казкам про вертольоти на криші і папєрєдніків

Галка Володимир то звіздун ще той, приїжджає на фірму після обіду і всіх строїть, хоча йому тут ніхто вже не вірить. бо платити за роботу то одне а посилати дівчат, коли нема чим платити то друге. Не платить, не оформляє, хочемо від нього піти на біржу, нема як. І всіх страшить, розказує який він крутий,а всі решта дурні

22. 6 марта 2018

23. 6 марта 2018

Микола :

Владислав :

Кидає на гроші тільки так, а потім погрожує Галка Володимир фізичною розправою. Бо паролі не переслав йому вчасно. А він не платить взагалі за роботу айтішну і жаліється, які всі гімнюки були до мене і як йому дорого мене утримувати. Хоча робота і плата то не утримування. Нікому не раджу того лайна

Мені і моїй жінці з малою дитиною то гівно теж погрожувало. На довірі там нема чого ловити, тільки на передоплаті, всьо решта барига тебе переграє, бо він 10 років з під маминої спідниці то всьо робить. Мама його мені сама казала, що він гівно, але вона його на відстані тримає, щоб вдома не хазяйнував, бо все загубить. Хай ліпше окремо і думає що крутий менеджер. А нам з того не легше

Хай ніхто не переживає, в селі йдіть до Матья, він підкаже як з тим *удаком боротись. Хто в Тернополі, то на себе і на друзів надійтесь, але мережа поможе баригу прикрутити разом з його лисим гобліном. Не вірте клмпанії, гроші лише наперед, не будьте курвами які після

Валєра, не бійся, він тобі ніц не зробить, але і не заплатить за твою роботу, то такийц барига, який верещить матюкається але не платить. Такщо не віддавай йому своєї роботи поки не заплатить, а то ти класно придумав баригу на гроші розвести. А з цими повідомленнями до нього ніхто адекват не прийде, лише той, кому гроші треба.

24. 6 марта 2018

Микола :

25. 5 марта 2018

26. 5 марта 2018

27. 5 марта 2018

Валерій :
    Мені надалі погрожує Володимир Галка. Фізичною розправою, судом лякає. Я ні в чому не винен, він мені не заплатив, я і всі доступи забрав і пішов. Не чекав такої підлості від такої крутої компанії, хоча дівчата мене попереджували, щоб не вірив тому *удаку

Він тільки страшить. Не вір, йди до кінця. То гівно як людина і як бізнесюк, в нас в селі його баригою називають. Багато не заплатив? В ньо фішка зараз кидати людей, виносити мозг нервами і матюками, а решті людей розказувати, як його всі обіжають. Мені подруга психолог колись казала, що той шеф типічний маменькин син, і все що він мамі з жінкою хоче доказати на людей випліскує, а потім різко забуває. Хоча з слабими людьми фірма довго не протягне

28. 5 марта 2018

Оля :

Валерій :

Володька привик намахувати людей на гроші, не бійся, якщо щось здвонимося, покажемо йому хто кому більше винен. Перевірки для нього я вже заказала, так що тепер його будуть вичисляти, так шоб на місці був

То гівно ще людей лякає? НЕ бійся ніхто, зразу з ноги і то всьо проходить. Або словами, воно ссить так само, коли його лякають. Скільки раз в селі йому грозились склад спалити, ні на кого не заявиив, платив як миленький, ще й тепер здоровається і каже що то не він. Якщо нема можливості, то дай знати ПС, ми то уйлятко в себе випалимо

29. 5 марта 2018

30. 5 марта 2018

31. 5 марта 2018

Андрій :
    Кидає людей на гроші компанія, особливо айтішників. Не раджу нікому. Будете працювати на них на фрілансі, розбивайте роботу по частинам і після першого боргу не працюйте, бо не заплатять

Нічо, він вже в чорному списку, ніхто тепер до того дурного Галки не піде на роботу

Домахується за те, що не погоджували по роботі. Щоб не платити, бере любу фігню з інтернету і питає чо в нього не так. Я спочатку не вірив тим всім коментам, думав хтось навмисне… Тепер сам попікся, вірю і нікому не раджу

32. 5 марта 2018

33. 5 марта 2018

34. 5 марта 2018

Валерій :
    Компанія кидає айтішників на гроші, нікому нічого не платить. Володбка спочатку розказує про папєрєдніків, а потім морозиться. Айтішники, 1с-ники, контенщики, контенщики не ведіться, робота тільки по передоплаті, зекономите собі нерви і гроші. ПОки не затплатить той дідо мені за роботу, доступів нікуда не дам.

Таке то гівно написало:
    Валера. Тобі нема що робити. Передай мені паролі і живи спокійно і насолоджуйся буденними речами
    Не ведіться ніхто на нього, спочатку буде нагружати, потім не заплатить, потім погрози будуть, айтішніки, робота з його компанією лише по передоплаті

Компанія висить купу грошей, власник неадекват повний. Так і не поняв, хтоя в нього був, але загружав мене роботою і своїми баснями по повній. Нікому не раджу, по айтішних форумах по чорних списках прожену сам. КОлеги, не ведіться на його байки

35. 5 марта 2018

Таке то гівно написало:

36. 5 марта 2018

37. 5 марта 2018

Всіх кого вигнав, зараз на роботу до себе кличе, бо нема кому робити, а хто новий, довго не сидить, бо не платять. Перед тим обісрав нас, бо він нам такікруті гроші платив, до цього часу по селі байки про зарплату ходять, то певне стукачі Галки розказують, а самі на роботу до нього не йдуть. І всі погані, всі його зрадили, але верніться, я вас знову затрахувати буду. Перевірка по неоформлених гарантована, постараюсь, щоб була

38. 5 марта 2018

Приїждждає то -івно на скад після обіду, накручене і пяне, розказує нам, як ми маєм всьо робити, а він нам ніц за то не заплатить і дівки будуть йому сосати, а ми всі ідераси, бо гроші за роботу хочем. Не платить, не оформляє, байки каже щоб всі в нього на складі робили як дурні, а він нас напрягає

39. 5 марта 2018

Не платить, напрягає кожен день, затрахує своїми баснями, нам задурно гроші платить, а ми в холодному складі без роботи крис лапати не хочемо. зарплата моя за останній місяць- 2000 грн, то я так заробив, бо не слухаю, не чую, продавати по сусідах тої фігні не хлчу

40. 5 марта 2018

Василь :
    Холодний склад, жахливі умови праці, Володимир постійно матюкається, на складі раз в день робить розгони на рівному місці, розказує всім, жінкам також, хто йому що має робити- всьо з матами і без причини. Зарплати вчасно не платить, та й штрафує ні за що.

Швеї то для нього так само ті шо грошей хочуть і ній не роблять. Стільки наших зараз в ПОльші, бо там ніхто не достає що утримує, зробила роботу і маєш гроші, і не доказуєш нікому, не ходиш за кожною гривньою. А матеріал для пошиву був смердучий, казав нам директор, щоб ми його дезодорантом пшикали перед тим як пакувати

41. 5 марта 2018

назбирали іграшки, які не продаються- щоб сиротам подарити. Гадка відібрав поломані і тріснуті- бо там все одно який подарок, вони і такому раді будуть. Що казати, жмот. моя бабця за таких казала, що вони за копійку в церкві пердіти будуть

42. 5 марта 2018

Робота без оформлення, в разі чогось нікому нічо не докажеш. Працювати треба багато, потім коли приходиться платити, Володя бігає кричить, матюкається, бо він нас утримує оказується. Ато нічо шо ми робили цілий місяць щоб гроші получити? Нє, то він нам задурно гроші дає

43. 5 марта 2018

На співбесіді розказує як всьо супер-заслухаєшся. Перший тиждень розказує казки на робочому місці, визиває часто до себе, типа як вам на робочому місцї, жаліється що без даски, пропонує підвищити зарплату за додаткову роботу.

44. 5 марта 2018

Назар :

Василь :

А я прийшов кладовщиком, то він мене до себе на будову забрав. Потім по складу прогули, а по його стройці- морозився, що возив мене і їсти раз в день давав, то вже я йому дорого обходжуся. Там зняв гроші,а там не заплатив, потім як пішов, ще місяці зо три до нього за гроші нагадував, так вже більше 6 років минуло, а він як морозився, так і до цього часу, вже й трубки не бере. Отака то компанія- лідер регіону.

Зараз нова тєма- перший місяць не платить-випробовує, хто витримує, на другий місяцб кожен день домахується і постійно кричить, що він платить і хоче щоб його слухали. А потім в кінці другого місяця виганяє і платить лише третю частину за другий місяць. Хитрий дідо. Не ведіться на співбесіді на обіцянки, і якщо хоча б раз не заплатив, не чекайте коли кине по серйозному

45. 5 марта 2018

46. 5 марта 2018

47. 2 марта 2018

ТО та кампанія, в якій шофер ще й грузчик, і яка не платить шоферу ні за км ні за роботу грузчика? Доказуй потім їм по сто раз, чому дорога така була. А той дурний керівник, який посилає всіх на рівному місці то є щось, шкода що не записав його, був би він звіздою ютуба

48. 2 марта 2018

Працювала на них колись, отримувала 700 грн, коли мінімалка була 1450. Кожен день на роботу і з роботи їздила за свій рахунок, то на проїзд і обід заробляла. Добре що чоловік за кордоном, бо інакше на ті гроші від Володимира не виживеш. Кожен день приходив до нас, мозги виїдав за свої гроші, не звертаючи уваги на нашу роботу. Зараз в Польші і шлю йому привіт, майже та сама робота за 15000 грн в місяць, і ніхто мені мозги не виносить, коли добре працюю. Ото тому дідові памятка. Хочеш як в Європі, плати як там і не ховайся, не плюйся злістю на людей, навіть коли тобі тяжко. Ми не винні, що ти заслав таку фірму своєю дурістю

49. 2 марта 2018

50. 1 марта 2018

Святослав :
    Компанія не платить за виконану роботу, затримує гроші. Коли приходиш за грошима, починається казка як все в країні і всім зле, а ти хочеш грошей, починаються казки про папєрєдніків фірми, які такі погані були що самі пішли, а зараз ми такі добрі що всьо переробляємо, і взагалі ми такі круті, що на чужі товари свої етикетки клеїмо. Як на мене винен у всьому власник- Володимир Галка, в нього на даний час взагалі нема компанії, так склад з дешевим Китаєм за завищеними цінами, офіс, в якому непонятно хто що, ну і виробництво дешевих речей дорого. І всі йому довкола винні працівники, постачальники, клієнти. Дивна компанія, нікому не раджу роботи за 2000 грн в місяць, які треба буде вибивати у власника довго і нудно- то не так порахували, то ти не так роботу зробив, то тебе оштрафували, бо сидів на сидів, коли холодно було і чай пив більше 2 раз в день

Домовляєшся за 5000 грн в місяць, в кінці місяця тобі кажуть, що заробив 1300, а будеш кричати, то ми все одно неофіційно- бери що дають і тікай, дзвониш Володимиру,а він розказує, як йому і всім в країні зле, і то не він рішає, а бухгалтерія. Дзвониш в бухгалтерію- Люба каже, що за домовленістю з директором. Замкнуте коло. Не раджу того нікому, кидають на гроші. Були люди, які працювали місяць і за свої гроші ходили 3 тижні, потім отримали менше ніж сподівались. Цікаво, куди дивиться податкова і всі інші люди. От мені цікаво, якщо держава покарає його на то що він 50 людей незаконно користує, та ще й їм не платить за виконану роботу…

1. 18 октября 2017

Прийшов на співбесіду в компанію. Чекав 3 години на співбесіду, потім під"їхав власник, компанія віртуальна, власник хоче знайти задурних робітників, які йому то всьо розвивати будуть. Розказував про якусь хімію, міндобрива, хоча продають в основному якийсь дитячий товар сумнівної якості, бачив на власні очі холодний склад. Встиг побачити щура- і це там, де продають дитячі речі.
    Коли спитав про зарплату- може бути 15000 або 1700, а від чого залежить зарплата- так як власник собі надумає. А які мої обов"язки- продавати і надіятись, що буде 15000. Що цікаво, навіть їхня основна компанія сіра, навіть чорна. працівники не оформлені, податуів не платять. А мені то треба? Послав того Володимира, власника прямим текстом. Якщо ніяких гарантій, без податків і все залежить від того, наскільки продам, то мені то не треба

2. 16 ноября 2017

Компания хороша.

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании BabyBrok

Добавить отзыв о работодателе BabyBrok

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BabyBrok?