BabyBrok

BabyBrok

Всім Привіт!!! Це ми команда незалежних, веселих і впевнених у собі людей!!!

https://www.facebook.com/brokgroup1/, https://www.facebook.com/babybrok1/, https://www.instagram.com/brokgroup/, https://www.instagram.com/babybrok/.

Всім веселого натрою, успіхів і самореалізації!!!
Організаторам сайту особлива подяка. Ви кращі. Що би без Вас ця людина робила? Якого страждання Ви її позбавили, надавши можливість самореалізуватися!

Отзывы о работе в BabyBrok, зарплаты

1. 1 марта 2018

Компанія не платить за виконану роботу, затримує гроші. Коли приходиш за грошима, починається казка як все в країні і всім зле, а ти хочеш грошей, починаються казки про папєрєдніків фірми, які такі погані були що самі пішли, а зараз ми такі добрі що всьо переробляємо, і взагалі ми такі круті, що на чужі товари свої етикетки клеїмо. Як на мене винен у всьому власник- Володимир Галка, в нього на даний час взагалі нема компанії, так склад з дешевим Китаєм за завищеними цінами, офіс, в якому непонятно хто що, ну і виробництво дешевих речей дорого. І всі йому довкола винні працівники, постачальники, клієнти. Дивна компанія, нікому не раджу роботи за 2000 грн в місяць, які треба буде вибивати у власника довго і нудно- то не так порахували, то ти не так роботу зробив, то тебе оштрафували, бо сидів на сидів, коли холодно було і чай пив більше 2 раз в день

2. 1 марта 2018

Людина не платить і не відповідає взагалі ні за що, подзвониш йому, там розказує казки про компанію, коли задаєш йому питання конкретне, морозиться, коли хочеш грошей за виконану роботу, включає режим докажи що щось зробив. То дивно як для керівника компанії. Дзвоню дівчатам- заплатіть, відправляють до нього,а він розказує, що дівчата проти. Дивна компанія. Стосовно дівчат, розговорився з ними, вони живих грощей за свою роботу не бачать 3 місяці, тримаються місця, бо нікуди діватись. А на складі в нього людей шукають за 1500 грн в місяць, цікаво, чи є хтось такий. Ну і всі речі звісно без податків і офіційного оформлення. От де податковій час знайти, щоб перевірити

3. 27 февраля 2018

Арсен :

Аліна :
    Наша компанія то є лідер західного регіону по кількості і якості клієнтів. Ми завжди найперші тому що кращі, а все те, що наші конкуренти тут постять, то неправда. У нас оборот 10 млн гривень в рік- то не кращий рік… Ну да, кидаємо деколи лохів-постачальників, але вони самі винні, поставили нам товар на 50000 грн і думають що ми його продамо або вернемо. Ми не такі, ми навіть якщо приїхали вертати товар, переховаємо його, а потім скажемо що не знайшли. Ми вміємо працювати на нашому пинку і вміємо шукати нових клієнтів і нові ринки збуту

Та то ваш гівн*к Галка так думає, що ви лідери, а насправді він лідер на першу букву П, бо винен всім серйозні гроші, сам тільки вміє засира*и мозги і нікому нічого не платити, Можна подумати, що в нього 3 фури в день з товарами їдуть. Він вкрав чужі товари, переклеїв на них свій логотип і думає, що крутий. Скільки в того лідера зараз людей працює, що заробляє хоча б мінімалку офіційну і скільки в нього зараз офіційно? Він тільки вміє розводити людей на гроші, а потім, коли не платить, ще й інших за свої помилки винними робить. Запросив для нього перевірку, тепер хай чекає на серйозні штрафи.

Таки правда, підписуюсь під кожним словом. Та компанія тільки вміє, що людей кидати на гроші. Прийшли мені від неї товари, ванночки були поломані, півроку вже чекаю на компенсацію. То в них грошей нема, то Володимир трубки не бере, бо гроші вертати не хоче. А колись приїжджав до мене і вчив моїх продавців, як його товар правильно на полках розставляти.. Мої дівчата потім жартували, щоб ті товари не смерділи перед касою. Але то такі товари були, з дешевої сировини і за завищенимим цінами. А потім хробаки і його матрацах захотіли подивитись, хто його товари купить, то ми то всьо позабирали з полок і попшикали, щоб на інші воно не перекинулось. Дзвоними йому за хробаків в дитячих матрацах, а він нам розказує, що то всьо біопродукти і навіть в Польші зараз мода, коли хробак з дитячого матрасу виглядає. гроші на повернення вже більше року чекаємо

4. 27 февраля 2018

5. 26 февраля 2018

6. 21 февраля 2018

Микола :
    ТО всьо там так запущено? Галка певне досі рулить ситуацію, лумає чим більше кричить, тим краще. Щось не видно його кріпаків на сайті, певне 20 гривень за пост шкодує, а може не думає, що тут стільки постів про нього. В нього аж цілий айті- відділ за то всьо думає. Хто ж до того козла на роботу прийде, коли то всьо починає? Таки дивний той дідо

Та прийдуть *івнюки, які хочуть грошей тут і зараз, але в нього опит 10 років розвлдити таких на гроші. Одним жаліється, інших страшить, третіх до себе по 20 раз запрошує, щоб розказати, що він би і радий, але зла бухгалтерія не пропускає… То такий Льоня, яких вже давно світ не бачив

7. 21 февраля 2018

8. 21 февраля 2018

Співпрацювала колись з ним, зараз живу в Америці. Коли той Володимир приїжджав, розказував мені байки, який він крутий, бо в нього дешеві товари за дорогою ціною, своє виробництво, і як я його смердючий китайський пластик маю виставляти наперед, то всьо *івно ніхто не купував, навіть бабця для внуків шукали щось цікавіше, ніж ті всі його товари. а мами просто нюхали його продукцію і казали, що то всьо хімія і вони того купляти не будуть. Як то всьо смерділо в мому магазині, ті всі його дорогі товари дещевої якості. А головне щось замовлю, гроші перевела, а потім 2 тижні чекаю, поки привезуть. А потім привезли, а воно мені вже не треба

9. 21 февраля 2018

Володимир :
    @Івае, так той *удак мені теж висить 20000 гривень, так він мені розказував за мою роботу фінансового директора. Я хотів зробити все по правильному, а потім директор фірми впхався в справи, мені не заплатив, і всім розказав, який я поганий. нікому не раджу того Армагедеця. Мені дивно, що вони до цього часу працюють. Той Галка то *удак рідкісний, спочатку обіцяє одну суму, а потім краде в тебе гроші, бо так привик нікому не платити

Той *імнюк до цього часу винен мені гроші, я був у нього фінансовим директором, він мені розказував яка крута компанія, а я говорив з людьми і бачив повну дупу. Нікому тої дурні не раджу, бо той Володимир- власник компанії- бреше всім і за ту брехню живе, дітям йогурти, як він мені розказував, купляє.

10. 21 февраля 2018

11. 21 февраля 2018

Мав троха оказію з тою фірмою. Власник взяв мене на роботу, так всьо мені розказав, яка крута компанія і як всім буде добре. Возили мене взад і вперед направду добре. Запросив мене власник контролювати робітників, до слова, до цього часу висить мені кругленьку суму за иою роботу. Тому що а що я робив, а він мені за то платити не буде, а покажи 10 раз звіт за роботу, а докажи зо ти то робив. Я такого терпіти не міг, просто послав того Володимира. До цього часу мої звіти за роботу йому поперек горла Приходжу до менеджерів- будуть гроші, буде оборот. Постачальникам винні, за гроші байки розказують. Водії- буде платити, будемо працювати, головне щоб не заставляв водія таскати грузи на 3 поверх, бо там такі девайси були. А в того шефа ще й айті-відділ був, зайшов до них, нічого не поняв, поняв тільки що буде бажання шефа, і проплата реклами, роботи і всіх цікавих новинок. А там ще кабінет був, де 10 крутих кал-менеджерів мали всю роботу по продажам, яких нема робити. Я иак і не поняв, хто я там був і працівники теж, бо все залежить від власника, але якщо власник *удак і втручається лише щоб нашкодити компанії, то хто тому винен. Той власник дійсно слабий на голову, бо так всім брехати, то рано чи пізно вилізе боком

12. 16 февраля 2018

Настя :
    @Оля, а чо це я дурна, якщо я швея, а ти менеджер, то вже значить дура? Твій директор такий самий дурний як ти сама, сидите там в кабінетах, всякі дурниці для нас видумуєте. Тіпа ми всі ніц не робимо, лише гроші фірми тратимо. Була Тетяна, хоч якийсь порядок в цеху був, а зараз то тільки ваша злість і гіно директора. Ми завтра собі роботу найдемо, а ви з вашим шефом будете ходити і гроші в дітей простити

І взагалі той Галка на голову слабий, мені подруга куми розказувала, що він до них в психлікарню приходив, лікувався від агресії, йому таблетки вже не помагають, він навіть на своїх кидається, вчителька дочки жалілася, що він дитину в класі вдарив, яка його дочку дурною обізвала. Ото ваш директор фірми, крутий на всі сто, поки ніхто не чіпає

Дитина куми вчиться з його дитиною в одному класі. Та дитина ще гірша за тата, бо слабіша. Всім доказує, що бабця з татом приїде і всьо порішає, вже надоїли ті їхні рішання. А ще розказує, як тато людей на роботі дурить, щоб більше грошей получити- спочатку дає роботу, а потім не платить, і податки теж, за то вони і живуть

13. 16 февраля 2018

14. 16 февраля 2018

15. 16 февраля 2018

Дівчата, наша компанія то не лише битва за ширінку шефа. Не пишіть такого більше, бо то дескредетація нашої кампанії, яка лідер західного регіону. Ми всі працюємо тут для себе і на себе, щоб Галка нащ міг за свої гроші дитині кіндера купити, а якщо купить дитині мешти, то навіть його Оля йому дасть, бо він за дитину думає. І не вам селянкам його судити, бо він може вас пучками купувати, якщо що. Бебіброк то лідер на ринку дитячих товарів у нашому селі, ми всі там працюємо і не зочемо про нас плііток. То певне дурна Наснтя то всьо пише

16. 16 февраля 2018

Таки переспала Машка з щефом, піщла до нього на роботу далі. Може хоче собі хлопчика в сім»ю. Я її не осуджую, вона така як є, а мені в селі ще в лице людям дивитись. ТОй Володя такий класний, не вам всім мене судити. Маша, я бажаю тобі хлопчика від нього родити

17. 12 февраля 2018

@Маша, дівчата, мій чоловік зараз мене ревнує до нього, хоче ДНК-тест робити, бо не вірить, що в нас все дома було… Не пишіть такого більше, наше село таке мале, що тут всі повірять в будь-яку брехню. Хоча Володимир водив до себе часто, питав, як з чоловіком сплю, то правда, але нічого між нами не було, бо він тільки розказував, а потім такий звір робився, верещав на мене як дурний… А Маша то всьо перша запустила, в нас зараз в магазині хліб просто так не купиш, бо знають- працювала на бебіброк, значить спала з директором і дитина від нього.@Христина, і мій теж ревнує, але я не признаюся, потім пару раз ще стрічались. Розумію, що в нього жінка і 2 дітей, але нічого з собою зробити не можу, коли спочатку ресторан, а потім романтика в зеленому Ауді, і все те мене так збуджує, що просто капець. То всьо мені Машка підказала, то правда… І ніякі його шорти не смердючі

18. 12 февраля 2018

19. 12 февраля 2018

Аліна :
    @Оля, та що ти наговарюєш на Володю? Може просто не захтів тебе. То така романтика. В нас в селі чоловіки або алкаші або за границею, а так хочеться уваги. Працювала на нього менеджером. Дала. Але яка то романтика була- аквапарк, ресторан, мій би на на таке ніколи не согласився- йому тільки пиво і дурні танки в голові. Потім дівки, які з ним на роботі подовше були, приревнували мене до нього і зїли.

Аліна, я нічого не маю проти тебе, але казати, що я свою дочку від нього родила, то повна дупа. Так, я хотіла хлопчика, але він тільки заліз і всьо… і так стільки раз було, що взагалі він мене потім вигнав як і тебе. А то що я плакала коли виходила від нього, то він мені мозги виносив за своє тільки заліз, навіть мому чоловіку дзвонив, хтів розказати, як там в нас, цікавивися подробицями, мій всьо то посилав

20. 12 февраля 2018

21. 12 февраля 2018

Працювала колись на них, керівник в смердючих щортах постійно ліз під спідницю, викликав до себе, щоб підвищити зарплату. Хоча в селі Дружба ходять зараз легенди, що деякі дівчата його дітей виховують і він їм за то доплачує. То всьо Марійка ту тему підняла, може сама обпеклася… Деякі дівчата-менеджери від нього приходять і плачуть- певне він їх змусив, а потім наказав мовчати.

22. 1 февраля 2018

Нікому не раджу йти туди на роботу, працювали з ним по контракту, до цього часу через суд гроші чекаємо. Скільки постачальників, працівників без податків на благо компанії він за цей час кинув на гроші. У Володимира талант не платити і спихати на всіх, не дивлячись в дзеркало. Купимо ту компанію за 1 гривню, контакти львівські у тебе є, чекаємо щоб заробити а не щоб тебе в Турцію задурно звозити. Ти тільки тухлу гркчку більще в дитячі матраци не клади, клієнт не пойме

23. 1 февраля 2018

@Микола, то ти в нього ще не працював, попробував би за спасіння компанії з роботи вилетіти, було б тобі дійсно щастя. А то слабе зараз певне в Турції? Пора всім по корчам від перевірок ховатись, а йому приїжджати і розказувати як там у них і тухлий кокос з хробаками в дитячі матрацики сувати- бо так має бути, торгова марка, стиль, ціни європейські, якість сумнівна, але головне щоб продати подорожче і на працівниках зекономити@Арсеній,

Там де Галка власник? Його поляки за брехню ексклюзива позбавили, він селян щоб кинути на гроші півроку шукав… Йому на фірмі кріпаків бракувало. Нікому ту дурну компанію не раджу, Галка не заплатить нікому навіть мінімалки і набіло, бо скупий

24. 1 февраля 2018

25. 1 февраля 2018

Не маю нічого проти компанії, люди цікаві, але власник компанії повне *івно. Всіх розігнав, лишився сам і не дотягує до менеджера, жалівся мені на співбесіді що його рахунки через ворогів- податкову і суди- заблоковані, а він такий чесний і правильний, що в себе продасть все, тому що колись ту компанію створили люди, яких вже зараз нема, не хотів їм платити- вони щось придумують, а він не розуміє нащо платити, якщо можна зробити макдональдс дитячих товарів, все вже придумано до нас… Дійсно хвора людина, мені його щкода

26. 1 февраля 2018

@Оля,

Ivan :
    Прийшов на співбесіду в компанію. Чекав 3 години на співбесіду, потім під»їхав власник, компанія віртуальна, власник хоче знайти задурних робітників, які йому то всьо розвивати будуть. Розказував про якусь хімію, міндобрива, хоча продають в основному якийсь дитячий товар сумнівної якості, бачив на власні очі холодний склад. Встиг побачити щура- і це там, де продають дитячі речі.
    Коли спитав про зарплату- може бути 15000 або 1700, а від чого залежить зарплата- так як власник собі надумає. А які мої обов»язки- продавати і надіятись, що буде 15000. Що цікаво, навіть їхня основна компанія сіра, навіть чорна. працівники не оформлені, податуів не платять. А мені то треба? Послав того Володимира, власника прямим текстом. Якщо ніяких гарантій, без податків і все залежить від того, наскільки продам, то мені то не треба

Те саме, той власник або неадекват, або хвора людина.

27. 26 ноября 2017

Назар :
    Компанія Babybrok- лідер Західного регіону. Працюй,а ми тебе кинемо на гроші- наше кредо.

Будете на співбесіді, спитайте про ексклюзив по DADAk і Wojchyk, а потім за свою зарплату- отримаєте масу задоволення. Півторагодинні розмови про те які всі погані, одні ми хороші. Знайома порадила, таких казок я давно не чула

28. 26 ноября 2017

Привіт зі Львова, то той *івнюк який нам гроші за свій сайт не заплатив? Судився з нами, суд програв, все одно не заплатив. Не раджу нікому, ні робітникам, ні розробникам тої компанії- спочатку напрацюєтесь, потім вас розведуть на гроші. 50 переробок в день по сайту, наступного дня ще 100 переробок, але коли приходить час оплати- морозиться і питає звіт, по звіту і по розробкам не платить від слова ВЗАГАЛІ.

29. 24 ноября 2017

Оксана :
    Ото певне Гєна і Сєва ніц не заробили від компанії Babybrok. І здулися як шарики. А як співали)))

Та то САМ зробив або кріпаків напряг. Думає, що завтра до нього черга з тих, що за 700 грн працювати хочуть, стояти буде))).

30. 20 ноября 2017

31. 20 ноября 2017

32. 17 ноября 2017

Миша :

Александр :

Компания хороша.

Ну да, лучше чем другие. А чем лучше? Чем другие))) Вот кого-кого, а Сев у нас не было- однозначно предоплаченный коммент

И по чем ныне проплаченные комменты от хорошей компании для тех, кто хочет работать и зарабатывать? Но им за хорошую работу не платят хороших денег. Сева, Гена, сколько у вас там зарплата, если не секрет?

Ціна таких коментів- 30 «срібняків», якщо то не САМ чи його кріпаки то пишуть

33. 16 ноября 2017

Александр :

34. 16 ноября 2017

35. 16 ноября 2017

Гена :
    Хорошая компания для тех кто хочет работать.

Ага, хороша для тих, хто хоче задурно працювати. Хочуть працювати багато, але вони за свою роботу хочуть адекватну оплату мати а не лише працюй краще, то через рік буде тобі щастя.

36. 16 ноября 2017

37. 16 ноября 2017

Хорошая компания для тех кто хочет работать.

38. 16 ноября 2017

Катя :
    Хороша компанія!Приємні співробітники!

Співробітники направду приємні, а от про хорошу компанію- брехня повна. Не думаю, що ти маєш навіть 3200 станом на сьогодні. Правда, може тобі за кожен комент платять… Ну думаю Володимирович той комент сто раз передумувати буде і заплатить тобі аж цілих 2 гривні за нього- то такі великі гроші)))

39. 16 ноября 2017

@Катя, ага, де ти там їх бачила? на картинках?

40. 16 ноября 2017

Та то не роботодавець, то рабовласник якийсь… Тупає ногами, бризгає слиною, бо має бути так, як він хоче… Ок, хочеш, буде… Наступного дня хоче зовсім інше, попереднє вже не хоче(згадає через місяць обов»язково, і не заплатить ні тоді, ні тепер).Повинен зробити, робити, терміново. Коли приходить час (роз)плати, включає режим сніжинки і торгується за кожну копійку. А потім наступного дня після зарплати бігає і верещить кругом, що він нам стільки заплатив, і що він на утримує.

41. 13 ноября 2017

Хороша компанія!Приємні співробітники!

42. 13 ноября 2017

То там де та слаба на голову людина? Там де дівки ревіли а хлопці матюкались? Та той власник коли приходив, тільки мішав роботі, бо крім своєї основної роботи треба було гладити його тараканів в голові. Прийшов до нього, вислухав мрії хворої людини півтора години, а потім спочатку гладь його тараканів… Не вмію того робити, але післязавтра спитають…Менеджер по закупам мав ще продавати, бо інакше не заплатять, а експедитори наші продавали нашу продукцію, бо так Володимирович захотів… Таке слабе на голову той Володимирович, нікому не раджу. Хлопці і дівчата, не йдіть сюди, бо напрягати морально будуть страшно, а платити будуть менше мінімума

43. 6 ноября 2017

Жінка шила, я працював на складі. Постійно Володька чіплявся до жінки,а мені розказував казки про те, чому мені не заплатить, хоч я грузив/розгружав як має бути, поки працював, 20 людей «пережив» на складі. Привіт Галці з Польші, хочеш бути Європою, плати як Європа, а не веди себе як барига.

44. 6 ноября 2017

Дзьобнула зозуля Володимира в голову, мама грошей не дає на його примху. А ми не хочемо його підтримувати нашими роботами. Ходжу до нього 5 раз, поки гроші получу. Babybrok і raduga.te.ua то одна фірма.

45. 6 ноября 2017

Ти маєш бути шофером, експедитором, та ще й продавати наші товари. Судився зі мною той довбаний власник Галка, тому що думав, що я його обманюю, а він мені брехав кожного разу після рейсу. Приїжджаю замучений, продав 2 їхніх комплекта, а мені- ти маєш робити роботу ще краще, наступного разу продаш 5 наших товарів- буде тобі щастя, а зараз на 100 гривень і тішся з того. А за попередні продажі не заплатив, бо так має бути. Не раджу нікому тої компанії, набрешуть, не заплатять, ще й винним зроблять.

46. 6 ноября 2017

Класна компанія… Володька як напється, гроші всім роздає, а наступного дня голова в нього болить, то збирає всьо назад у вигляді штрафів. Цікавий дідо, платить по 50 копійок за виконану роботу, а штрафує по 100 гривень. І всім розказує як йому тяжко і що краще йому гроші в банк покласти, ніж нас дармоїдів утримувати…

Попробував би розгрузити фуру чи прожити місяць на 700 гривень)))Привіт дідові з Польші, та сама робота тільки 800 доларів в годину і мене не цікавить, як важко власникові, а його цікавить виконана робота, за яку платить і не жме

47. 4 ноября 2017

Фігачив на складі що демон, постійно шеф докопувався, щоб не платити. Дурна компанія… Був у нас один ас, ремонтував поломані товари… За місяць наробився, получив за то 700 гривень і ще ходив до шефа доказував, що він щось робив, хоча і грузив машини, і товари розкладав, та ще й ліжка дитячі ремонтував. Та Babybrok не варта, щоб там працювати. Шеф постійно жалівся, як йому дорого живеться і як дорого нас утримувати. А то шо ми пахали, деколи додому пізно добирались, щоб зробити до кінця роботу- то так має бути, потім ще доказуй, роби ще краще, а я тобі за то мозги виїм

48. 2 ноября 2017

Та то хохма була з тою кумпанією, Володимирович повиганяв весь розвиток, сказав мені обдзвонювати боржників, розказав як він мені класно заплатить… А я якраз одружився, грощей треба, що капєц. Одинь місяць пройшов, зробив я свою роботу- не заплатив, пішов до нього, в нього космос в розвитку. Другий місяць я знову борги зменшив, знову не заплатив мені той Галка. Не хотілося з ним починати, бо жінка вагітна була. Нікому не раджу тої дурної компанії.

49. 30 октября 2017

Працювала колись у них. Коли керівник компанії заходив до нас в кабінет, ревіли всі, хоча справи у компанії були дуже добрі, добре що співробітник Ілля нас розраджував кожного разу, коли директор був неадекватний. Дуже багато треба було брехати покупцям, а менеджери по закупам постійно брехали постачальникам- нема грошей, прийдіть через місяць. І то правда, що пише Іван- всі були не оформлені, тому директор у відпустку, а ми по корчах від податківців ховаємось.

50. 18 октября 2017

Прийшов на співбесіду в компанію. Чекав 3 години на співбесіду, потім під"їхав власник, компанія віртуальна, власник хоче знайти задурних робітників, які йому то всьо розвивати будуть. Розказував про якусь хімію, міндобрива, хоча продають в основному якийсь дитячий товар сумнівної якості, бачив на власні очі холодний склад. Встиг побачити щура- і це там, де продають дитячі речі.
    Коли спитав про зарплату- може бути 15000 або 1700, а від чого залежить зарплата- так як власник собі надумає. А які мої обов"язки- продавати і надіятись, що буде 15000. Що цікаво, навіть їхня основна компанія сіра, навіть чорна. працівники не оформлені, податуів не платять. А мені то треба? Послав того Володимира, власника прямим текстом. Якщо ніяких гарантій, без податків і все залежить від того, наскільки продам, то мені то не треба

1. 18 октября 2017

2. 16 ноября 2017

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании BabyBrok

Добавить отзыв о работодателе BabyBrok

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BabyBrok?