BabyBrok

BabyBrok

Всім Привіт!!! Це ми команда незалежних, веселих і впевнених у собі людей!!!

https://www.facebook.com/brokgroup1/, https://www.facebook.com/babybrok1/, https://www.instagram.com/brokgroup/, https://www.instagram.com/babybrok/.

Всім веселого натрою, успіхів і самореалізації!!!
Організаторам сайту особлива подяка. Ви кращі. Що би без Вас ця людина робила? Якого страждання Ви її позбавили, надавши можливість самореалізуватися!

Отзывы о работе в BabyBrok, зарплаты

1 2 3 4 5 12
  1. 30 марта 2018

Аліна :

Вітя :
    Люди, може досить тут своїми вихлопами доказувати самому собі і один одному, хто кому більше винен і хто кого більше образив, не зійшлося вам щось з компанією, чи їй з вами, забудьте, знайдіть іншу і йдіть далі, а то таке враження, що ви всі білі і пухнасті, а компанія- монстр, тому що не відповідала вашим умовам. Поважайте себе та інших.
    Сам досить тривалий час працював з ними, теж по всякому було, але пішов і забув, хоча теж всяке було, але оці всякі непорозуміння, недомовки, старі образи викидати на загал- то вже жесть, не будьте тролями.

А ти там робив взагалі, що саме, чи ти такий самий троль, адвокат Галі Ку-ку?

Працював, і то, чим Валєра користувався, створював, але не опускався ніколи до рівня базарної баби, коли всі на одного налетіли, бо там щось не так. Валєра тоже мав вибір працювати або послати і піти, але після щось не так тролити компанію і заряжати нетівських ботів на неї, то не правильно, щось не подобається- скажи прямо або піди, але не обгаджуй то все, тим більше компанії, та і людям в ній ще працювати. Будь вище, і люди те все відчують. А доказувати одне одному, тим більше в неті а не напряму, хто більше кому винен, то так, слабкість. А ти правдешня чи тролька від Валєри?

Я правдешня, працювала менеджером по закупах на ту кумпанію. Якщо ти там був, то маєш памятати. І те що Вова мене домагався теж до тебе мало дойти по слухам

2. 30 марта 2018

Вітя :

А ты за кого вообще, удод? Компания сотрудников на деньги кидает, а ты ее защищаешь, Валеру вон вообще в асвальт закатать хотела, а ты я так понял за нее и за Галю Ку-ку здесь поешь? Вот из-за таких как ты нас фрилансеров на деньги все кидают

3. 30 марта 2018

Вітя :

О, ще один сраколиз, Галя-бот виліз, щоб показати як в компанії всьо кльово. Ти там вообше працював чи просто защитнік компанії на грошах?

4. 30 марта 2018

Аліна :

5. 30 марта 2018

6. 30 марта 2018

7. 29 марта 2018

У Гали Ку-ку денег на з/п сотрудникам нет, мальчик с характером, лохов исчет, обесчает 30 тыщ, думает, что кинет на деньги как всегда.

8. 29 марта 2018

Ми- інноваційна компанія. Продукція та послуги компанії спрямовані на покращення життя людей. Оце дідуся Ку-ку штирить, класний контенщик в нього був, шо то всьо придумав))).
    Хотів до нього сьогодні керівником напрямку, після 5 хвилин розмови тупо послав, бо купа ось то я, мені треба таких крутих, що навіть ти може не потягнеш… А зп? Ну перший місяць задурно, то ми себе так страхуємо, неоформленно зробиш мені роботу, а я подумаю. Такого мені точно не треба. Галя Ку-ку рулить, звізда інтернету

9. 29 марта 2018

У дедушки Ку-ку по ходу крышу сносит, не знаю как компания его держиться, но то что сегодя услыщал, это за гранью. Все что о нем в нете пишут, это злые демоны, которые против компании- лидера региона- восстали. В числе демонов канкуренты, которые хотят нагадить компании, чтобы захватить ее клиентов, сотрудники, которые сидят себе в Европах на зарплате по 2 тыщи евро и вечером кампанию родную предают и всякое вранье здесь пишут.
    А в чем вранье и кто такой Валера?. Вот тут крышу снесло- да этот, дальше куча слов без падежей, он мне, да я ему. Вопрос от меня- Валера работу сделал свою? Да что он там делал, пару кликов мышкой, какие-то непонятные для меня настройки, когда я его спрашивал, говорил так, что я не понимал. А когда я ему задания свои давал, делал огромные глаза и говорил- это серьезно? Спросил что он делал и что его просили делать. Писать этого бреда по запросам здесь не буду, потому что это не адиет, это еще хуже, тискать задания 7 летней давности, которые давно не работают. Чел ему объяснил, что возможен бан, а тот уперся, все равно сделай- бан так бан, откуда ты знаешь? Чел объясняет, если бан, то завтра будешь менять всю и-коммерс полностью, потому что никто к тебе не придет. И вот тут- если не придет- то все равно ты виноват. И тут чела тупо понесло

10. 27 марта 2018

Фрилансеры, не ведитесь на компанию бебиброк, брокгруп или другую виртуалку там где контакт Володимир Галка. Сначала запрос на работу на 3 тысчи гривен, оплата 50 процентов, потом запрос на работу на 15 тыщ и все останавливается на этапе оплаты за предыдущую работу. Берегите фрилансеры свое время и мозги, по компании предупредите всех, кого они могут кинуть на время и на деньги

11. 27 марта 2018

Валєра :
    Володимир Галка не заплатив, бо признавати себе неправим то не для нього. Зробимо його звіздою інтернета, так щоб ніхто більше не попікся на його кампанії. Погрози з його боку зникли після волни в неті, ссить, думає записую і викладаю. В останню розмову навіть казки про мою оригінальність розказував, якби не було погроз збиття машиною, може б і повірив. А неоплата за виконану роботу заставляє мене не вірити тому, ну ви поняли кому.
    Для тих хто не в темі, я зробив для його компанії купу роботи. Домовлялись про одну суму, почались після роботи басні в стилі а докажи, виставив рахунок, не передав доступи, получив погрози в свій адрес, а грошей як не було так і нема за виконану роботу, отака то компанія бабіброк. Дякую друзям і однодумцям з нету за таку шалену підтримку, зробимо того Галку популярним, то він вже нікого не кине.

Вот Ку-ку, Валера, мы с тобой, если что возместим, главное не сдавайся. А этот Ку-ку настолько тупой чтобы вообще не реагировать на то что здеся, или все правда, или денег на ботов нету? Тогда это полная шиза, владелец кампании реально неадекват- столько отзывов и ни единого официального ответа от компании, или ему мозгов не хватает, чтобы подумать, что с такими отзывами к нему завтра вообще никто не придет?

12. 27 марта 2018

Дедушка Ку-ку задолбал уже всех своими баснями, когда говоришь скока это стоит, начинаются сказки о том,как всем счас тяжело, хотя по какому то брокгрупу у него 30 тыщ в месяц,а тут торгуется, чтобы влезть в 5 тыщ и еще ты ему доказывай, что заработал. Фрилансеры, не ведитесь, только предоплата, никакого теста. Не получили денег, даже не замарачивайтесь. А еще кроме всего набора по наполнению, продвижению, надо продавать товары, которые как бы есть, но их нет. Это вообще вынос мозга. Пробейте брокгруп по сети, а у дедушки в голове разработка кейсов по текстилю, дизайнеры одежды, продавцы химии и премиксов всяких, отож, кто кому врач. После всего этого солидарен с Валерой.

13. 27 марта 2018

Галя Ку-ку, то правда, він нікому нічого не винен, а якщо свою неправоту признавати, то він скаже що так мало бути, не заплатить і буде всі півроку мозги кохати, які всі кругом зрадникик, і який він правильний, а коли питаєш чому зрадники, починається півгодинна пєстня про то як йому тяжко жилось, як його всі зраджували. А за що? Бо я їм грошей платити не хтів. Така правда жизні, але бреше як пес, бо офіційно нікому нічо, про 30 тисяч грн я вже мовчу, бо навіть законну мінімалку заплатити то вже такі цирки начинаються. І да, приходить, кричить, визиває кричить, всі йому винні його гроші, а він за роботу може платити, а може вигнати, і то всьо нормально, коли він посилає людину в… бугалтерію і там їй платять розчот- третину від заробленого. А деколи просто 2000 грн- то навіть не 5 частина заробленого, але бери і тікай, бо все одно не докажеш

14. 27 марта 2018

Заметили, сколько здеся закидонов на компанию? Посчите в нете пруфы на babybrok и brokgroup, а потом сто раз подумайте стоит ли работать на дедушку Ку-ку, который всем обесчает, но всех кидает на время, работу и на деньги. Солидарен с Валерой, такого обращения к себе прощать нельзя, даже если некуда деваться, мы поможем если что. Валера, не бойся, этот чел тебе ничего не сделает, у него кишка тонка. Галя Ку-ку, ты Валеру не трогай, у него кейсов только много успешных, а ты ему угрожаешь, не по братски все это. Тем более после такой рекламы как здесь к тебе может придти только больной. Галя, УСОС, и всем будет хорошо

15. 27 марта 2018

16. 27 марта 2018

Валєра, так Володька вже всьо чи далі не платить за роботу? На рахунок погроз за то що зробив і не заплатили то жесть. Тим більше якщо погрози каліцтва. Скинь скріншот в лічку, ми його розпіаримо як треба, бо таке пробачати неможна. І взагалі всю переписку злий в інтернет, тобі не поможе, а його всі впізнають.

17. 27 марта 2018

Галя Ку-ку, оригінально як про директора компанії, яка є лідером міжгалактичного об*єднання babybrok.

18. 27 марта 2018

Галя Ку-ку. Влучно сказано, бо то не мужик, що ображає жінок, та ще й працівниць, які на нього заробляють. А він тільки червоніє від злості і скаче кругом і всім розказує, як ті, що йому роблять красіву жизнь йому винні. Галя Ку-ку, начитавшись правди про себе в інтернетах, скаженіє на рівному місці. Не знаю, як він там з Валєрою розбігся, але погрожувати колишньому працівнику, якому торчиш бабки, то вже край, тим більше як я то поняв, людина роботу зробила. Ми всі так робили, а потім в шоці були від тої злості і піни з рота. Галя Ку-ку то та курва, яка любить динамо, динамить всіх, хто йому товар постачає, роботу робить.

19. 27 марта 2018

Галя вже заплатив Валєрі чи дальше морозиться? Бачив в інтернеті, що він людей для свого кріпацтва від 5 до 30 тисяч шукає. Цікаво, з чого він платити збирається, чи то такий розвод- прийди, я тобі наобіцяю, а потім кину на час і на гроші. Замітили, Галя для бебіброку вже нікого не шукає, лише для неіснуючого брокгрупу? Бо всі притомні перед тим як йти кудись, цікавляться коментами, а тут така правда жизні в порівненні з його казками. Галя сам себе довів, скіки людей перейшло за всі роки компанії через його довбодзьобство, жодна не вернулась назад, бо всіх або кидав, або брехав, або не платив. Тепер хай насолоджується свої статусом

20. 27 марта 2018

Галя это все читает, но делает вид, что это не про нее. Спрашиваю как мне выйти на 30 тыщ в месяц. Кроме СЕО и всего прочего, надо еще оборот фирме делать… Эй, дедуля, я не продаю, я продвигаю. Ну если б ты кроме продвижению еще и продавал… Ага, могу еще в дуду дудеть и в свисток свистеть паралельно, кота гладить. Прикольнулся, запросил буджет рекламный на 10 тыщ гривен. Это было что-то. Не может столько на Айти отдел выделить буджета, но лет так через много обязательно. А Айти отдел это сколько сотрудников? Ты — первый, если что руководителем сделаю))). Ага еще генеральские лампасы и звезду Бебиброка на грудь))). А еще надо клонировать продажные сайты под маджентой для химии, удобрений и еще кучи всего, что можно дешево купить и продать, но сайты как бы по шаблону, это не дорого в его понимании))), максимум по 200 гривен за сайт готов платить хоть сейчас. Дедуля точно ку-ку

21. 26 марта 2018

Галочка собі шукає нових працівників, зарплата аж до 30 тис грн. Питання, якщо верещить і матюкається за аж 7 тис грн в місяць, що з ним буде за 30, та він лопне, а не заплатить. Не ведіться на йю туфту, в нас потолок 5 і то для тих що кричать або сплять

22. 26 марта 2018

Андрей :
    Галя сотрудников исчет, но не для babybrok, а для brokgroup. з/п от 5000 и до 30000 грн. Он наверное лишние нули дописал нечаянно. Забавный дедуля в стиле ку-ку, поисчите в интернете эту brokgroup, если найдете, напишите.

Бедный Галя, счас наверное локти кусает или на сотрудников матом орет, потому что как они могли. Brokgroup- нашел какой-то непонятнывй блог и упоминание о сайте, компании такой нет, а раз все виртуалка, можно сколько хошь мозги парить какие крутые, только денег у нас за вашу работу на 30 тыщ нету, держи вот бублик и беги, потому что опаздал, меня не было и нету. Этот гомик всю сеть уже собой достал. Галя не платит ни под каким соусом, не слушайте сказки, только условия работы по предоплате, а потом, если Галя психует, отправляйте его смело на хутор и не работайте, зря только нервы и время потратите. Еще он любит спрашивать согласны ли на переезд, ага, счас, с своей Днепровской трешки вместе с семьей к тебе перееду, чтобы на корпоративной маршрутке взад-вперед шастать, дедуля ты тупой или прикидываешся?

Дедуля точно ку-ку, сегодня по приколу звонил ему, спрашивал как можно сммщику и контенщику выйти на 30 штук, минут 15 слушал сказку о том, какая крутая компания, это была пестня, спросил а можно на официал компании где-то посмотреть- отмараживания ну типа компания есть, только зарегистрировать пока не успели- это про brokgroup, а крутая почти 20-летняя babybrok это тоже торговая марка, а не компания, ну вы понимаете типа как сложно у нас в стране бизнес официал вести. Так вот, даром время потратил, на конкретные мои вопросы ни одного вразумительного ответа, чистый пиар- типа я крутой, ты сделай, а я посмотрю и решу сколько платить. Минимум оплаты даже не обсуждается, сначала сделай, чел у которого портфолио больше 100 кампаний и опыт почти как у твоей непонятной кампании, но ты все равно докажи мне работой, а я подумаю, сколько платить.
    Не верю, ну и да никто к нему ехать не будет, чтобы работать руководителем отдела которого тупо нету.

23. 26 марта 2018

24. 26 марта 2018

Андрей :

Я нашел эту компанию вместе с babybrok и ФОП Галка в черном списке работодателей. Ага, этот чел за каждую гривну торгуется как будто с него кожу снимают либо морозится что не заплатит за то чего не понимает, а тут аж целых 30 тыщ гривен за работу контент, смм и сео, где он столько денег наберет, разве что почку продаст. Он бедный так жалелся, что все его предали и войти в его ситуацию, потом ситуация требовала денег, то сразу изменился. Ну правильно, работа сделана, можно теперь и поиграть в игру денег не дам. Если честно, мне этого ку-ку дедушку жалко, еще несколько подобных его закидонов и к нему ни один фрилансер не придет, не то что дядька сеощник

25. 26 марта 2018

26. 25 марта 2018

Сергій :
    Компанія не гарантує нікому і нічого. Повівся на їхнє з-п від 8000 грн і оплата вчасна, такого нічого нема. Спочатку напряжуть роботою, потім морозяться, Володимир розказує як йому зле і докажи за роботу. Так не буває, домовились за роботу, зробив, не доказую ніц, бо маєш заплатити, а Володимир не платить за виконане і домовлене,а збиває ціни- типу на тобі третину з заробленого і тіщся, що взагалі заплатив. ПОтім тіки придивився- вона в нашому чорному списку. Не раджу нікому, хто буде працювати, лише передоплата і після неоплати повний стоп і всьо решта як ми вміємо)))

А я тольео позвонил, сразу понял, что развод. Потому что по Маджента серьёзную работу никто за без гарантий делать не будет, а тот чел, Владимир, который рассказывал как ему все это надо, но после моей суммы задумался и сказал ты делай мне, а я заплачу… ВОт не договорились, а тупо делай, а я тебя кину. За пробник месяц жду денег на карточку, звоню, морозится что счет у него блокирован. ПОдключусь к нашему списку, не ведитесь на этого раздолбая

27. 25 марта 2018

28. 23 марта 2018

Компанія не оформляє офіційно, працюєш на віру і за домовленість, потім через місяць починаються цирки хто скіки заробив і хто більше кому винен. Володька то дійсно неадекват повний

29. 23 марта 2018

Катя :
    Компанія нікого офіційно на роботу не оформляє, за що домовишся, то потім і получаєш з великими напрягами хто кому більше заробив і от якби ти дала помацати то можна було б за щось говорити. Пару раз ходиш до директора, мне цицьки, і все решту, потім платить, через день верещить як дурний в присутності інших і обзиває всіх курвами

Так от що йому не фатало, а я думала чого іоно кричить на мене. Хоча роботу свою робила, постійно в плюсах, клієнти довольні, лише Вова кричить як дурний, шо йому всьо дорого. В наш час ще відкрито не лапав, хоча верезав і коли бухий то дивився на груди всіх дівчат компанії

30. 23 марта 2018

31. 23 марта 2018

Та він бухий на склад приїжджав, хоча за рульом, кричав на нас всіх які ми йому дорогі і що краще гроші в банк, то більше заробить. А коли абломи були, дзвонив просив щоб вийщли раніше чи довше лишились, а потім на другий день знов кричав і матюкав, бо ми роботу зробили і грошей хлчем, які ми всі за кампанію не думаєм, нам би лиш заробити. Ледве вибивали ті гроші, добре шо не всі там такі дурні були.

32. 23 марта 2018

За****ала та кампанія нас своїм Вовою, затримали гроші, збунтувались, в результаті ні грошей ні роботи, та ще й той Вова всім розказував ще довго, як його всі кинули, хоча гроші нам винен був серйозні, тоді бакс ще був 8, а він вже розказував казки як його всі наївали, хоча ні нам, ні постачальникам вже в той час не платив, басні розказував як підніметься і кричав-матюкався на всіх. Зараз в Іспанії, працюю і маю в день більше ніж в нього за місяць, коли платив. І попробував би Хосе не заплатити мені за роботу, зразу тюрма. А Вова лиже всім і не платить і думає щр так буде все.

33. 23 марта 2018

Саша :
    Був колись у них шофером, Ігор брат, Рулік сват, всі решта матюками по боку, маршпути складали мені такі, щоб меньше платити і більше штрафувати, а а в нагрузку в кожен рейс своя продукція, докажи, шо заробив гроші в рейсі. Спи в машині, вези товар в машині з наліпкою нічо нема, з мєнтами договарюйся за свої. Тупа кампанія і директор там тупий, дивно, що 7 років після того, як я пішов, вони работають, мені Володька казав постійно які мінуси і що нема з чого платити, а до цього часу держиться

Ага, той пітух любить такі фішки а шо робили, а де їздили, ой, поїли два раза в день, я вам за то не заплачу, а готель то взагалі штрафи- спи в машині серед зими. Ото така крута кумпанія

34. 23 марта 2018

35. 23 марта 2018

Оля :

Валєра :
    Той таракан тепер всім розказує, який я поганий, а він просто супер-пупер, співає перед своїми сраколизами і перед всіма решту, хоча грошей за мою роботу заплатив лише третину. Але більше втратить на репутації, в нього взагалі мозгів нема, що з айті так зараз не можна зажиратись. За деякі речі дзвонить, після телефонних погроз що він мене закопає-засудить і просто зібє машиною і що я все життя на таблетки працювати буду я вже навіть трубки від нього не беру. Дякую всім нашим за підтримку, ви найкращі. Домовленності з ними або офіційно або наперед, тоді маєте шанс, і завжди скріншотьте його завдання, на завдання по телефону не реагуйте, бо завтра вітер в другий бік і все інакше. А от тиць у написане то спочатку я такого не писав- то дівчата, а потім я писав, але не обіцяв, і починається брехня щоб за виконану роботу не платити, а потім на тобі мізер з домовленностей і біжи, бо я на тебе злий.

Компанія ліва, крім сраколизів ніхто довго не затримується, Галка ВОлодимир то такий брехун, який не платить постачальникам, відюріхується, в нього постійно дівчата винні, а дівчатам кажеш- дзвоніть директору, а приїжджаєш на склад товар забирати, то партизани ховають по кутках товар, знають, що нема права доглядати.
    Скоро ту компанію чекають переміни, Оля, яку вигнали з фірми за запах обіцяла що то всьо просто так не пройде

Ага, за цукерочку віддамся всім, тільки перед тим нерви попорчу. Була менеджером там, тепер слава богу що без них

Я думав що один такий крейзі, а там колишні і теперішні на нього наїжджають, то певне в компанії зараз або кому нікуда діватись, або алкаші якісь працюють.

Та то чмо постійно на складі казки казало, матюкало і не платило, скільки раз добирався до дому за свої, щоб виручити, а потім мені не платили, лише то гівно на складі мені казало як я маю з подругою жити щоб роботу краще робити.

36. 23 марта 2018

Оля :

37. 23 марта 2018

38. 23 марта 2018

39. 23 марта 2018

40. 19 марта 2018

Па ходу пряник бакланит хто каму должен, путает рамсы и думает что он не Машка. Кидает на деньги правильных, рвет дущу за хату

41. 14 марта 2018

Працювали колись з ними. чекайте на заплатять привезуть розберуться, дзвониш власнику- а він не винен, то всьо якісь дівчата йомуто всьо попортили

42. 14 марта 2018

Це там де той пітух на склад приходив щоб побухати покричати і Машку за ляжку помацати? А коли я з рейсу замучений, то він мені басні розказував, що я відкатав не так і не продав і взагалі мені грошей не дасть за мою роботу?

43. 14 марта 2018

Договорились с компанией о работе по фрилансу, увидел ее в нашем черном списке заказчиков, хотел искренне помочь, потому что среди наших тоже всякие. Задания компании искренне озадачили, потом переспросил о условиях оплаты, еще большая задачка. Думаю незря она в черном списке, люди не понимают нашей работы и готовы кинуть. Ребята, прежде чем выполнять их задания, договоритесь об условиях передачи. а то сначала сделай работу на 10000 грн, потом отправь отчет, а потом мы решаем, заплатить тебе или нет… Причем там задания все в кучу- сайты, маджента, соцсети, все тупо в кучу, а запрос был типа поддержки сайта и реклама в интернете

44. 12 марта 2018

Компанія ліва, нікому нічого платити Володимир не збирається, потупав ногами- і все. Дякую всім за підтримку, дурні дзвінки ще до цього часу є, але вже без погроз. Не ведіться на жодні обіцянки компанії. Хто працює фрі, лише передоплата або маленькі частини роботи, оплата. Як тільки почалося щось типу нема грошей, що зробив, зразу оплата повна і лише потім робота

45. 7 марта 2018

Кирило :

Марія :

Андрій :
    Галка нікому нічо не платить, доказуй йому що щось зробив. компанія бебіброк то його, всі люди працюють начорно, податків не платять. Валєру не трогай, він тобі не по зубам

Тронеш Валєру, небудеш спати спокійно ні ти ні твоя кумпанія. Ти всьо начорно працюєш, завтра якщо провірка, ти втікнеш, а дівчата віддуватимуться. КОмпанія короче не платить за виконану роботу, власник намахує всіх на час і на гроші

Шо там з Валєрою, відвоював своє чи до суда готується? Інтересно, чи щаплатили йому за роботу чи то була волна. Якщо що, підтримую повністю- бо завтра кинуть на гроші тебе, потім мене, а потім виженуть з роботи, бо псіханули

Поки що ніхто ніц не платить, воюють хто кому більше роботи зробив. Але після таких волн в неті компанія хіба в селі буде жуків труяти. Ніхто адекватний туда не прийде, на казки вестися не буде. Валєра передав нам всьо в разі, якщо з ним щось станеться. Ми готуємось

Дзвонили сьогодні до того Іолодимира, він або скидає, або матюкає в трубку. всі дурні коменти в неті зачистив, але в нас скріншоти якщо що є. Валєрі до цього часу не заплатив, хоче щоб той йому за кожен клік в неті відчитався і сказав скільки клік коштує. Валєра сам винен, бо повірив казкам про всьо нормально, без проблем.

46. 7 марта 2018

Марія :

47. 7 марта 2018

48. 7 марта 2018

Світлана :
    Хтіла йти до них на роботу, начиталася коментів, передумала. Або компанія така насправді, або з працівниками їй не везе. Якщо все так погано, то не варто направду там працювати.

А мені цікаво, ті зарплати то правдешні чи зі зла? Бо то навіть на тиждень зараз з такими цінами не хватить, особливо якщо діти в хаті. Але стільки злих коментів, то так просто не буває, певне та компанія дійсно така

49. 7 марта 2018

50. 6 марта 2018

1. 18 октября 2017

Прийшов на співбесіду в компанію. Чекав 3 години на співбесіду, потім під"їхав власник, компанія віртуальна, власник хоче знайти задурних робітників, які йому то всьо розвивати будуть. Розказував про якусь хімію, міндобрива, хоча продають в основному якийсь дитячий товар сумнівної якості, бачив на власні очі холодний склад. Встиг побачити щура- і це там, де продають дитячі речі.
    Коли спитав про зарплату- може бути 15000 або 1700, а від чого залежить зарплата- так як власник собі надумає. А які мої обов"язки- продавати і надіятись, що буде 15000. Що цікаво, навіть їхня основна компанія сіра, навіть чорна. працівники не оформлені, податуів не платять. А мені то треба? Послав того Володимира, власника прямим текстом. Якщо ніяких гарантій, без податків і все залежить від того, наскільки продам, то мені то не треба

2. 16 ноября 2017

Компания хороша.

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании BabyBrok

Добавить отзыв о работодателе BabyBrok

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BabyBrok?