Бадер Україна

Бадер Україна

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1. 14 октября 2018

У мене вже вся сім’я на Бадері працює. То круто, коли відкриваються такі виробництва, які навчають та дають нормальну роботу. Бо зараз далеко не кожен в змозі влаштуватись на роботу за спеціальністю, особливо молодь. Графік роботи гнучкий – зміни поділені. До місця роботи довозять безкоштовно. Адекватні ЗП та хороші умови праці. Мама показувала фото кухні, то там новенькі мікрохвильовки та досить багато місця, щоб робітникам комфортно відпочити та пообідати. Говорить, що задоволена!

2. 14 октября 2018

Я працюю в Бадері недавно, та таке враження, що свій з самого відкриття. Хоча колектив великий, зате дружній і цікаво працювати зі стількома людьми. Зарплату не затримують, час від часу підвищують.

3. 12 октября 2018

Де? Який ще завод може похвалитися тим, що впроваджується навчання персоналу? На більшості таких місць роботи вимагають професійної освіти і хоча б пару років досвіду. А це зараз складно. А тут привезли, навчили, відвезли додому і маєш роботу.

4. 12 сентября 2018

Добрий день!Як можна записатися на екскурсію?

1. 18 сентября 2018

Доброго дня, Надія!

Найкраще буде, якщо Ви запишетесь на екскурсію по номеру тел. 097 201 2030. Як ми сплануємо наступну таку — обов’язково Вам повідомимо.

5. 12 сентября 2018

Я раніше працювала швачкою в приватного підприємця, але платили малувато, через те і звільнилась. Шукала роботу по професії, знайшла в інтернеті вільну вакансію на Бадер, вирішила спробувати ще тут. Ви знаєте, я зовсім не пошкодувала, що сюди прийшла. Працювати потрібно так само, а може навіть менше, а платять більше. Там треба було всі види шиття знати, а тут спеціалізація одна, кожен зможе навчитись, аби тільки бажання було.

6. 12 сентября 2018

Всіх цікавить зарплата, і я не виняток. Якщо б мені мало платили, то я не лишився б тут і дня… Зарплату маю високу, ну і роботи багато. Та щоб щось мати, треба працювати і задарма ніхто платити не буде і працювати не буде. З тим тут повна ідилія — робиш і маєш.

7. 11 сентября 2018

Їздив колись на заробітки, а тепер працюю в Бадері. Маю з чим порівняти. По суті для мене це такі ж заробітки бо доїжджаю на роботу з іншої області, та перевага в тому, що проживаю безплатно і кожного тижня дома, а не так як раніше: зажитло плати, чужу мову вчи і ще й від родини далеко — по пів року не бачилися….

8. 10 сентября 2018

Я недавно влаштувався на роботу в Бадер, поки все подобається! Хороше начальство та колектив і заробіток приємно дивує. Я давно сюди хотів піти працювати. Трохи шкодую, що раніше не пішов!

9. 10 сентября 2018

На заводі «Бадер» працюю з самого його відкриття в Кожичах. Думав, що йду тимчасово, поки щось краще не знайду, та залишився і не жалію. Тут нормальна ЗП і до дому близько.

10. 6 сентября 2018

Для тих, в кого є бажання працювати в Україні — Бадер ідеальний варіант, крім того, що вони довозять до роботи вони ще й житлом забезпечують.

11. 6 сентября 2018

Син поїхав на екскурсію до них і після цього влаштувався. ЗП як і обіцяли, до роботи довозять.

12. 6 сентября 2018

Поїхав на екскурсію до них і після цього влаштувався. ЗП як і обіцяли, до роботи довозять.

13. 4 сентября 2018

@Гость, Про це вже можете дізнатись в кадрах. Телефони не складно знайти.

14. 3 сентября 2018

В мене подруга працює в Бадері, їй все подобається. І з.п. нормальна, і умови праці хороші. Раніше вона працювала вдома, а тепер вирішила піти на підприємство, не пошкодувала!

15. 3 сентября 2018

УРА!!! Я влаштувався в Бадер без проблем. Привикаю помаленько… Буде щось нове, обов’язково щось напишу ще.
    p.s. Дякую за роботу!

16. 2 сентября 2018

Коли була на ексурсії у Бадері, то склалось враження, що фірма цілком престижна. Поговоривши трохи з працівниками, то цілком в тому переконалася.

17. 1 сентября 2018

Де тільки зустрічав відгуки про Бадер, то всюди хороші, хіба тут хтось як би навмисне хоче спортити репутацію такого успішного підприємства. Зависть страшна сила….

18. 1 сентября 2018

Працюю швачкою з 2013 року. Хочу сказати, що я люблю свою роботу! Звісно заробітку на Мальдіви не вистачає, але я отримую задоволення від того, що я роблю. На нормальне життя за українськими мірками достатньо. Хоч і кажуть, що шкідливо, важко або ще щось, але всюди є свої позитивні та негативні сторони. Важливо знайти свою справу! Я свою знайшла!

19. 1 сентября 2018

Хочу подякувати фірмі «Бадер» за те, що створили для нас робочі місця, що дають нам себе реалізувати, що тут ми можемо відчувати себе працівниками з високою зарплатою на солідній фірмі, а не рабами за кожну копійчину, заробленю власним горбом. Бажаю «Бадеру» процвітання, а всім працівникам здоров’я і натхненної роботи!!!!

20. 1 сентября 2018

Моя коліжанка не може нахвалитися своєю роботою в Бадері. Дуже рада за неї, що нарешті знайшла роботу яка подобається, хоча і по доброму їй заздрю.

21. 1 сентября 2018

Моя коліжанка не може наговоритися про свою роботу в Бадері. Рада за неї, що нарешті працює на роботі, яка подобається, навіть їй по доброму заздрю…

22. 31 августа 2018

Працював в Польщі, недавно повернувся в Україну, вирішив піти на Бадер. Скажу чесно, в Україні працювати краще і легше, хоч платять трохи менше. Та й із сім’єю разом, що теж дуже важливо для мене.

23. 31 августа 2018

Керівництво не мутить воду, в нього інші завдання на підприємстві, а не всіляки прихотні виконувати! Для всіх хорошим не будеш.

24. 30 августа 2018

Як би було там розумне керівництво.Воно само там,нормально воду мутить,то про що зним говорити.

25. 30 августа 2018

Бадер :
    Це стосується лише певної категорії посад — не всіх.
    Для кожної такої посади, яка проходить відповідну незалежну атестацію, є певні вимоги.

скажіть які посади шкідливі

26. 30 августа 2018

Це вам не державна робота де можна просто сидіти і отримувати ті самі гроші. Хто працює той і отримує зп нормальну, а лежнів ніде не люблять.

27. 30 августа 2018

Я в шоці з більшості дописувачів. На заробітки по світу їздити і мовчки пахати на чужині то нормально, а тут фірма під боком, дає можливість реалізувати себе в своїй країні, в себе дома, то накинулися брудом поливати.Як не знаєте всього — не пишіть, а знаєте щось погане, то краще напряму до керівництва, щоб виправлялися. Так більше користі буде.

28. 28 августа 2018

@Денис, Не знаю яка зарплата працівника швейного виробництва, та точно знаю що там зі зарплатою не обіжають — платять стабільно і є премії. Мої знайомі там працюють і кажуть там можна заробити і 12 000 за місяць і навіть забезпечує проживання у хороших умовах у готельних номерах Львова для тих, кому далеко їхати.

29. 28 августа 2018

В закрійному цеху весною, звільнився за власним бажання бригадир Іван. Недавно поновився на роботі,і знову на посаду бригадира це зауважете п’ятий розряд.Простий робітник з третім або четвертим розглядом, після звільнення за власним бажанням,втрачає всі розряди,і коли влаштовується знову то починає все знуля.Ось і кар’єрний ріст.

1. 30 августа 2018

Добрий день. Уточніть, будь ласка, про якого бригадира ви говорите?
      Випадки, коли люди до нас повертаються є і їх чимало. Але їхні розряди не анульовуються.
      Якщо людина йде на ту ж посаду, то розряд залишається. У нас на виробництві є багато таких працівників і ми підтримуємо їх за довіру компанії.

30. 27 августа 2018

Я працюю на Бадері вже пів року, хочу сказати, що там дійсно є мотивація і кар’єрний зріст, ще й житлом забезпечують.

31. 27 августа 2018

Скажіть будь ласка, яка реальна зарплата в працівника швейного виробництва, по розрядам?
    Дякую

1. 30 августа 2018

Добрий день. У нас є 10 розрядів загалом.
      Для кожного розряду своя ставка + премія і бонуси. Навіть, якщо ви початківець і маєте перший розряд, то вже за півроку зможете заробляти біля 10 тис.грн. і більше. До речі, для новачків у нас є окрема премія, щоб компенсувати низький розряд.

32. 24 августа 2018

Шкідливість там описується так.Виробничий шум,особливо у закрійному цеху,сильний стукіт молодиків якими користуються закрійники,приходиш до дому,стоїть дзвін у вухах,це одне.Далі пил рослинного походження,який погано впливає на щитовидну залозу,це можна дізнатись в інтернеті, дуже просто.Далі зорова напруженість,це у жінок які працюють,на зазначанні,і конролерами.Вони працюють під сильним світлом.Але саме неприємне це сильний стукіт,але наші люди за вісім тисяч готові,на все. Це нормальне явище на Україні

1. 30 августа 2018

Ви не праві — у нас не «шкідливе» виробництво, а є лише певна категорія таких посад. Атестацію робочих місць здійснює Державне підприємство «Західний ЕТЦ», яке визначає чіткий перелік професій, що належать до розряду шкідливих.
      Зауважимо, що таких посад на виробництві не багато. До прикладу, навіть у розкрійному цеху далеко НЕ всі посади належать до шкідливих.
      Крім того, такі працівники офіційно і відповідно до законодавства отримують у нас додаткові виплати за шкідливість.

33. 24 августа 2018

знайомий влаштувався до вас на роботу в закрійний.через два тижні хотів і я влаштуватися але побачив в каточці-направлення про проходження медогляду ,що умови праці у вас на підприємстві шкідливі.Тепер вагаюсь чи йти.Вчому полягає шкідливість???

1. 30 августа 2018

Це стосується лише певної категорії посад — не всіх.

34. 24 августа 2018

Так!мажна заробити і 10 тисяч але якщо залишатись після першої зміни,у другу зміну,і виходити по суботах,якщо оплату субот не перекинуть у графу про лояльність,яка нараховується по нищих відсотках це у них хід конем.Можна також заробити і12 13 тисяч на посаді бригадиром,який у свою чергу на роботі постоіть поговорить з дівками,вип’є неодну каву за зміну,потрендить по телефону,скурить сигарет жменю,і для нього час на роботі пройшов добре і вдало.Так можна робити,все класно.Та, що там багато говорити.Люди!!! Ви підіть і самі влаштується на на Бадер Україна і все побачете а згодом і зрозумієте.Двері на Бадер Україна завжди для всіх відкриті,хто хоче там так працювати.Вперед!!!!!!!!!

35. 24 августа 2018

У мене друг допрацювався до начальника і задоволений, каже, що постійно піднімають зарплату. А за кордоном на заробітках багато заробиш? Скільки років так доведеться їздити – певне до старості!

36. 24 августа 2018

Так!можна заробити і10 тисяч,якщо після першої зміни залишитись,у другу зміну а також з виходами в суботу,якщо оплату за виходи в суботу,непорахують як оплату за лояльність,яка оплачується,в нищих відсодках.Можна також заробити і 12 13 тисяч,якщо бути на посаді бригадиром який постоїть,декілька раз за зміну вип’є кави, піде покурить,з дівками побалакає і зміна пройшла,і все нормально.Та,що там говорити.Люди! ви влаштовуйтесь,і самі усе побачите а зчасом,і зрозумієте.Двері на Бадер Україна відкриті для всіх охочих так,працювати.Вперед!!!

37. 23 августа 2018

На Бадері реально заробити і 10 і більше тисяч. І не потрібно писати всякі дурниці. Кожен, хто реально хоче працювати – той працює і заробляє.

38. 23 августа 2018

В Упирі пишете те, що вам вигідно писати.Як тільки приїжає аудит зразу зменшуються метри виробництва,у закрійному цеху,і скоро ховаєте браки.Третю зміну відмінили,бо ви рагулі,нічних добре неоплачувану,і вирішили показати які ви добрі,вімінивши третю зміну.Зналоб Німецьке керівництво,чим ви тут займаєтесь.Але на все свій час.А бригадира який не вміє писати,і у вас працює,шукайте самі,бо ви кваліфіковані,спеціалісти,в лапках.

39. 22 августа 2018

Це якийсь суцільний наклеп на компанію, добре хоч представники Бадеру роз’яснюють ситуацію! Понаписували маячню, одразу видно, що людина там не працює, то навіщо брехню писати? Цей гість навіть не може відповісти на жодне питання, тільки брудом поливає!

40. 21 августа 2018

Але гарно вішають лапшу простому люду.Щей чужі правдиві коментарі видаляють.Значить чують вину за собою Гребінчики,Рудольфики.

41. 20 августа 2018

Керівництво Бадера це дуже добре відригульована корупційна кантора.Вони і пишуть що у них все класно,і добре,так! їм добре.Зналиб про них німці,але на все свій час.

42. 19 августа 2018

у закрійникій також зросла норма.те що піднімаєте зарплату то є добре але для чого тоді норму збільшувати?про це ви в рекламі не напишете,що з підняттям зарплати зростає і норма.На рахунок виходів у суботу(які є начебто добровільними,по бажанню) керівництво яке по суботах сидить собі дома, придумало правила для нас хто небуде працювати по суботах — минус 10 процентів премії.

1. 21 августа 2018

На будь-якому великому виробництві є певні норми, показники. Без цього ніяк. Так само за кордоном й в Україні.
      Щодо підняття норм, то Ви, вочевидь, не працюєте у нас і мало що знаєте, як це відбувається. Зарплата і підняття норм — це різні речі. Зарплата залежить від загальних успіхів компанії. До речі, цьогоріч ми підвищили її на 15%, а ще впровадили додаткові премії за успіхи у роботі, які вже у вересні додатково отримають усі працівники.
      У суботу в нас робочі дні впроваджуються лише за виробничої необхідності. Так це буває, але не на постійній основі. І, до слова, робота у вихідні оплачується у подвійному розмірі. Ніхто не змушує силою працювати у вихідні. І за відсутність на роботі ніхто премію не зменшує.
      Якщо Вам рахують прогули у робочі дні (не явка без причини), то їх реєструють відповідно до чинного законодавства. Ви також повинні розуміти, що працюєте у команді, де потрібна злагоджена робота.

43. 18 августа 2018

Ви хвалетесь що зарплата,зросла у 2018 в березні,так зросла на триста гривень,але одночасно зросла і мінімальна норма,тобто в стинарщиків,а по професійному, операторів стригального устатковання,норма мінімальна до підняття вашої зарплати,була 320 метрів,а після підняття стала мінімальна норма 370 метрів.Виглядає так що підняли однією рукою,другою забрали.А буває так що і нема чого дати і 200м.Лициміри не грайте варя’та,бо люди не є такі дурні, як ви собі думаєте.Давайте будем любити Україну і самих себе.

44. 17 августа 2018

Кваліфіковані спеціалісти,це бригадир який не вміє писати? Є у вас такий спеціаліст,а матюкається дай дорогу.А відносно зарплати,з виходами в суботу і у дві зміни підряд то нашкребеться сім тисяч,якщо оплату за суботу не перекинуть в графу за лояльність яка оплачується по нищих відсотках.Що ви добре вмієте,це кваліфіковано говорити,і обманювати робітника,і підіймати норми виробництва.А зарплати непідіймаєте.Ви дійсно фахівці своєї справи.

1. 17 августа 2018

Добрий день. Щодо бригадира, то ми погоджуємось, що так не повинен поводити себе керівник. Підкажіть, будь ласка, яка у Вас бригада, яка зміна, щоб ми змогли з цією людиною розібратись і більше подібне не повториться.
      Щодо зарплати, то останній раз ми піднімали зарплати у березні 2018 року. Відтоді наші працівники отримують в середньому на 15% більше. Але, щоб Ви розуміли, це не останнє підвищення зарплати. Тим більше сьогодні на підприємстві є ще ряд додаткових бонусів та премій, про які Ви вочевидь не знаєте.
      Ймовірно Ви говорите про зарплату новачка, який ще нічого не вміє і працює перший місяць?

45. 12 августа 2018

Довозять на роботу,за гроші тих самих робітників,в хвальби огого.Зарплату платять, але вона невелика у робітника.Добра зарплата там у тих, хто сидить в офісах і гарно всім багато обіцяє,і наш народ на це гарно ведеться,бо нема куди діватись.

1. 16 августа 2018

Добрий день. Ви не праві у своїх висловлюваннях. Справа у тому, що доїзд усім працівникам компанія забезпечує абсолютно безкоштовно. А щодо зарплати, то Ви, вочевидь, не працювали у нас, або робите висновки із чуток.
      У середньому працівники на виробництві станом на сьогодні мають по 11 тисяч гривень зарплати. Є трохи менше (здебільшого це новачки) і є й значно більше. До речі, у нас немає привілейованих посад, тому людина, яка має достаню кваліфікаю має право обійняти відповідну вакантну посаду. І це стосуються як працівників адміністрації так і працівників на виробництві.
      Краще записуйтесь до нас на екскурсію та побачите все на власні очі.

46. 10 августа 2018

Читаю відгуки та просто шокована, люди які пишуть негативні відгуки просто не орієнтуються ні в зарплатах, ні в умовах, пишуть аби писати. Впевнена, що розумні люди спочатку перевіряють інформацію перед тим як вірити! Я особисто працюю на Бадері 1 рік, платять вчасно, ні разу не затримали зарплату! Якщо є робочі суботи то вихожу із задоволенням! Працюєш 1 зміну, а платять як за дві!)) цехи чистенькі, безкоштовно довозять з комфортом! Тому якщо сумніваєтесь чи йти чи ні то краще приїдьте та переконайтесь самі! А потім вже приймайте рішення, Ваша то робота чи не Ваша!!!

47. 10 августа 2018

Шановні читачі, сайт надає можливість відстежити одного й того ж автора, натиснувши під текстом повідомлення «Всі відгуки автора», тому фільтруйте, будь ласка, все що читаєте, негативні відгуки пишуть конкуренти, яким поперек горла така велика потужна компанія як Бадер. Логічно подумати, чи буде працювати 4000 осіб в таких жахливих умовах, про які пишуть злостиві конкуренти

48. 1 августа 2018

Підприємства,Бадер Україна,і Фуджікура,це колонії кріпацтва.Хто хоче в цьому переконатись,хай влаштується туди на роботу.

49. 27 июля 2018

Хочу вас доповнити Діма.Для того щоб на Бадер Україна мати гідну зарплатню закрійникам,контролерам стинарщикам,швеям,калібрувальникам,не тільки треба давати норми,і виходити по суботах,а треба ще і працювати у дві зміни.Тобто,відпрацював першу зміну,лишайся ще і в другу,а бригадир постоїть поговорить по телефону,вип’є декілька раз за зміну кави побалакає з дівками,і отримує 12 тисяч а ви чорнота ху….те,а ми з вас візьмемо скільки нам потрібно.Наші люди самі себе неповажають.

50. 26 июля 2018

Те що пишуть,у графі про зарплати повний блеф.Я там працював.Щоб мати таку зарплату закріникам,швеям,контролерам,то потрібно,давати великі норми,і виходити по суботах.Якщо ще ті суботи зарахують,бо ці козли які сидять в кабінетах,можуть і таке.

1. 11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. 23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Закройщик 1
Швея 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?