Бадер Україна

Бадер Україна

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1. 10 декабря 2018

Чи є вакансії в Червонограді?

Миколо, доброго дня!

2. 10 декабря 2018

Навчаня у вас оплачується

1. 14 декабря 2018

Так, оплачується. Тобто, Ви можете спробувати 1-3 дні за власний рахунок, а якщо вдається — працевлаштовуємо і продовжуємо навчання. Детальніше про це — можете дізнатись, зателефонувавши нам (097) 201 20 30 або (073) 204 55 16

3. 6 декабря 2018

Доброго дня. Скажіть, чи є вакансії у Червонограді?

1. 14 декабря 2018

Доброго дня, Наталю! Так, маємо вакансії. Зателефонуйте:(097) 201 20 30 або (073) 204 55 16 нам і розкажемо детальніше про вакансії та умови праці.

4. 6 декабря 2018

Які вакансії?

Доброго дня, Марія.
      Вакансії є різні, найкраще по цьому питанню зателефонувати у наш відділ з підбору персоналу та дізнатись детальніше: 067 351 20 10 або 073 204 55 16.

5. 4 декабря 2018

Нема блатів ви про що пишете є блат є розряд і на все закривають очі

6. 3 декабря 2018

Роздумую над тим, щоб піти працювати на Бадер. Скажіть, у вас є їдальня? Їжу треба приносити з дому чи можна купити на місці?

1. 5 декабря 2018

Доброго дня! Маємо їдальні, де Ви можете розігріти свою їжу. А також є можливість купити бутерброди у нас на місці :)

7. 3 декабря 2018

@Юрій, Юріє та Олександре, дякую за поради. Певно буду пробувати. Плюс, якщо ще й навчають.

8. 3 декабря 2018

Чи візьмуть на роботу жінку 53 роки,котра шити не вміє, але бажає навчитися. До того ж не місцеву, тобто мають потребу в житлі

1. 5 декабря 2018

Ларисо, візьмемо! Але дуже важливо, щоб у Вас був хороший зір і відсутні проблеми з хребтом. Телефонуйте 067 351 20 10 або 073 204 55 16, щоб дізнатись деталі.

9. 3 декабря 2018

@Анна, Не переймайтесь, до всього дійсно звикається. Мені також позмінний більше імпонує, бо немає необхідності відпрошуватися або брати відгули. Особливо у будні дні, коли то зазвичай треба.

10. 3 декабря 2018

@Гость, дивно, а де Ви живете, якщо не секрет? Може Вам є сенс запитати про житло, адже є така можливість, Бадер своїм працівникам надає, тим більше, Ви вже 3 роки працюєте, а це значить, що Ви цінний та досвідчений фахівець :))

11. 3 декабря 2018

@Гость, За штрафи можете не переживати, якщо десь напартачите, то можуть зменшити суму премії, але штрафу як такого нема.

12. 3 декабря 2018

Привіт, чи є можливість влаштуватись у вас на півставки? Дякую за відповідь.

1. 5 декабря 2018

Доброго дня! Ні, у нас є вакансії лише на повну ставку.

13. 2 декабря 2018

Вперше зтикаюсь з таким. Може вам водій недобросовісний дістався? Я теж працю, мене не під двір підвозять, але пішки 5 км. точно ніхто не йде!

14. 2 декабря 2018

@Михайло, Якщо якісно і продуктивно працювати, то премія гарантована! Так як я недавно почав працювати на Бадері – то мені виплатили премію новачка. А в загальному на Бадері премії не індивідуальні, а виплачуються на бригаду.

15. 2 декабря 2018

@Олександр Остапчук, А якраз хотіла поцікавитись, щодо змін. Бо взагалі, ніколи не працювала за таким графіком. От і думаю чи взагалі зручно буде працювати так.

16. 2 декабря 2018

Я вже писала та пробую щераз вас по турбувати. Ми працюємо 3 роки і до розвозки нам потрібно добератися 5 км.пішки або на таксі просимо на заводі ніхто не може помогти.Хоча би на зиму дали розвозку. Таке велике підприємство та ми хочемо працювати але не маємо чим добератися.А ще з ранку не завжди є таксі. Робота хороша тільки чуть би поваги до людей що стільки часу ми працюємо і Бадеру проще напевно щоб ми пішли з роботи чим маршрутка з траси звернить хоча 3 км щоб ми не йшли пішком по полю.вже по селі дурниця.
    аргоментують тим що нас тільки 2 чол.тому не положена розвозка.Та будь ласка хоча зараз на зиму зранку ніяк не можемо доїхати часто не має таксі і ми через таку дурницю не можемо добратися .Дякуємо за порозуміння

17. 1 декабря 2018

@Anton68, у мене є номер водія, так зручніше, бо різні ситуації бувають, щоб не губитися)

18. 1 декабря 2018

Добрий день чув ,що скоро відкриваєте філію в Дрогобичі, в мене є досві комірника і посвідчення водія навантажувача. Чи потрібно буде вам таких людей на роботу? Якщо так то яка зарплата ?

1. 5 декабря 2018

Доброго дня, Андрію! Зателефонуйте, будь ласка, стосовно цих питань до наших менеджерів по підрозділу в Дрогобичі — 0676204550 або 0673405070.

19. 1 декабря 2018

@Гость, якщо будете нормально працювати, то ніхто Вас не оштрафує. Ви ж не для того на роботу наймаєтесь, щоб працювати на штрафи?

20. 1 декабря 2018

Цікавить яка ситуація на Бадері зі штрафом. Якщо штрафують, то як і наскільки?

Штрафів на Бадері взагалі немає. За моєї пам’яті ще ніколи не штрафували і такого поняття в нас нема.

21. 30 ноября 2018

@Олександр Остапчук, Я вже, як півтора роки працюю. Влаштувався на Бадер, бо зміни є. Особисто для мене це перевага. Є можливість по будням вирішити купу особистих питань. А як вам вже буде зручно, то питання. Але з часом до такого ритму життя звикається.

22. 30 ноября 2018

@Бадер, ага, добре, дякую. виникнуть ще питання, то наберу.

23. 30 ноября 2018

Я раніше ніколи по змінам не працював, тому важко собі уявляю, як воно. Скажіть, чи зручно так працювати? За змінним графіком?

24. 30 ноября 2018

За яким принципом працює розвозка? Підвозять додому чи всіх групою збираються разом в якомусь визначеному місці?

25. 29 ноября 2018

Цікавить яка ситуація на Бадері зі штрафом. Якщо штрафують, то як і наскільки?

1. 5 декабря 2018

Штрафів на «Бадері» немає. Тому сміливо телефонуйте і приєднуйтесь до нас ;)

26. 28 ноября 2018

Якщо далеко живу від заводу, то самому добиратися до роботи тре?

1. 30 ноября 2018

Ми забезпечуємо довезення з дому на роботу і зворотно. Тому, тут вже питання де саме живете і чи є з вашого населеного пункту ще працівники. Дізнатись детальніше зможете у нашому відділі підбору персоналу по одному з телефонів — 067 351 20 10 або 073 204 55 16.

27. 28 ноября 2018

Планую влаштуватися в Бадер на роботу. Та інформація, яку зібрав про компанію мене цілком влаштовує. Єдине що я хотів би ще дізнатися то це те, як призначаються і виплачуються премії? Який їхній розмір і від чого це залежить? Буду вдячний за відповідь як представникам фірми, так і реальним працівникам, котрі хоч раз цю премію отримали).

28. 28 ноября 2018

@Бадер, Додзвонитись не реально

1. 30 ноября 2018

Спробуйте ще раз: 067 351 20 10 або 073 204 55 16. Цього разу точно додзвонитесь! ;)

29. 27 ноября 2018

А чи візьмуть мене на роботу, якщо в мене є поганий запис в трудовій??

1. 30 ноября 2018

Якщо маєте бажання працювати у нас — тоді телефонуйте 067 351 20 10 або 073 204 55 16 ? і ми поспілкуємось. А запис в трудовій книжці — це вже Ваш досвід.

30. 23 ноября 2018

Здравствуйте,там всем надо иметь образование швеи??Или там и учат?

1. 26 ноября 2018

Доброго дня!
      У нас є Тренінговий центр, де ми навчаємо всьому за рахунок компанії. Тому телефонуйте 067 351 2010 — навчимо і приймемо у свою команду! ;)

31. 13 ноября 2018

Бадер :
    Так, деякі бригадири справді суворі і мають дещо авторитарний стиль. Але саме професіоналізм та вміння досягати поставлених цілей зробили їх керівниками. Тому, проводимо тренінги для них, щоб вони зуміли знаходити підхід до своєї команди. Очікуємо хороших результатів та нової взаємодії.

їх зробили керівниками добровільно примусово оскільки попередні звільнились

32. 12 ноября 2018

Шукаю роботу. Бачу, що фірма доволі позитивна. Чи є довіз Рудники. Микол.р-н?

1. 26 ноября 2018

Олесю, доїзд є. Але Ви краще зателефонуйте, будь ласка, 067 351 2010 або 067 314 2070 і детальніше розкажуть про трансфер.

33. 11 ноября 2018

цілком нормальна робота але деяких бригадирів треба гнати вшию

згідна,але в першу чергу пропоную гнати Жиліна.Хто за ставте лайк

34. 2 ноября 2018

Щось дуже підозріло тільки хороші відгуки.Невже немає недоліків на підприємстві?Чи може негативні коментарі видаляють?

1. 12 ноября 2018

Ні, не видаляємо :) Відгуки далеко не всі позитивні, хоч ми вдячні нашим працівникам які таки щось пишуть тут. Звичайно, хочеться конструктивних думок, а не лише «роботи» конкурентів.
      Тому, як щось цікавить — питайте в дописувачів чи нас, відповімо чесно ;)

35. 2 ноября 2018

Хочу влаштуватися на роботу

1. 12 ноября 2018

Іванно, зателефонуйте, будь ласка, до нас по номеру 067 351 20 10 або 073 204 55 16. Розкажемо про вакансії та умови праці. Гарного дня :)

36. 1 ноября 2018

цілком нормальна робота але деяких бригадирів треба гнати вшию

1. 12 ноября 2018

Дякуємо, що ділитесь своєю думкою. Часом керівники поводяться не надто професійно і таке буває в нас також. Для того, щоб бригадири розуміли як правильно делегувати роботу і керувати ми якраз проводимо тренінги. Впевнені, що їм це йде на користь… очікуємо розуміння від вас і оновленого стилю роботи від них.

37. 1 ноября 2018

Від коли тут працюю, нас завжди мотивують, є розвиток – як кар’єрний, так і особистісний. Тепер впровадили навчання. Супер! Хочу продовження, бо маю нагоду вчитись за рахунок компанії.

1. 12 ноября 2018

Дякуємо за відгук, Назар! Ми справді стараємось мотивувати своїх працівників і звісно будемо продовжувати тренінги.

38. 1 ноября 2018

@Бадер, ви німецька компанія і з/п 9000 це дуже слабо для такого бренду… була б 15 тоді і можна про щось говорити, а так за якісний товар, який ви робите опдачуєте копійки.

1. 1 ноября 2018

Наша оплата праці — це далеко не «копійки». І наші працівники отримують в середньому 9 000 грн, але разом з цим також і премії, і бонуси.
      Давайте до нас — новачки можуть отримати ще й цінні подарунки, взявши участь у розіграші ;)
      Ми цінуємо наших!

39. 1 ноября 2018

На заводі сучасне обладнання, працювати на ньому легше, ніж на старих машинках, які постійно ламаються. Тут за цим добре слідкують і вся техніка в хорошому стані. Мені є з чим порівняти, бо раніше я на іншому підприємстві працювала. Щодо умов праці, то чудово, що є мікрохвильові печі, можна піти нормально пости. На роботу возять безкоштовно, зарплату не затримують.

40. 31 октября 2018

Кажуть, якщо получаєш задоволення від своєї роботи, то твоє. Мені повезло з роботою, бо після неї я не тільки задоволений, а й втішений, що роблю щось ДОРОГЕ – в сенсі не просто шию одяг, а салон для елітного авто. Ще й в нас є класна програма «Приведи друга», за що я виграв смартфон.

41. 29 октября 2018

Зараз про пенсію не задумуюся, бо точно впевнений, що в мене вона буде і непогана. Щось і відкласти зараз із зп виходить, а на старості з жінкою не пропадемо.

42. 26 октября 2018

@Наталя,
    В 1місяць стажування, практики(1розряд)-5700грн
    У дригий місяць (2розряд)- до 8000грн
    А далі все від вас залежить як швидко ви перейдете на 3-4розряд.
    Самі ставки, по розрядам малі.
    2розряд=ставка 4300 і далі надбавка по 500грн за наступний розряд.
    Далі, премії до ставки залежать від багатьох факторів, які запровадив завод.

43. 25 октября 2018

А яка зараз зарплата на початок в новачків?

1. 26 октября 2018

Доброго дня!

Заробітна плата у нас складається з окладу та премії.На різні вакансії — різний оклад. Тому ми пропонуємо телефонувати у наш відділ підбору персоналу та дізнаватись конкретно по вакансії — 097 201 20 40. Також ми даруємо бонуси нашим новим працівникам і можливість взяти участь у розіграші цінних призів :)

44. 25 октября 2018

На Бадері хороші умови праці, безкоштовний довіз, за потреби також житлом забезпечують і зарплату стабільно платять. Компанія цінує відповідальних та працьовитих робітників. В нас є спеціальна програма «Приведи друга», то я свого товариша й забрав, йому якраз робота потрібна була, так мені за це ще й непогану премію виплатили.

45. 24 октября 2018

Знаєте, Бадер таке виробництво, де працюєш і дійсно маєш своє. Плюс приємно, коли отримуєш не лише заслужену ЗП, а ще й бонуси до неї. Так що працювати на совість стимул є). Я взагалі прийшов на Бадер за програмою «Приведи друга», мій знайомий мене влаштував, і доречі, за те отримав непогану премію. І ще великий плюс, що працюю на професійному обладнанні, а це набагато полегшує працю і пришвидшує процес. Знаю про що говорю, бо до цього працював на іншому виробництві, де майстри від мене не відходили.

46. 23 октября 2018

Пішла на Бадер працювати, бо на жаль прийшлося йти зі старої роботи через переїзд. А тут непогано працюється: колектив хороший, багато молоді, заробітня плата влаштовує та ще й із отриманням нового розряда піднімається. Плюс влаштовує, що є трансфер.

47. 23 октября 2018

Сам мешкаю далеченько від заводу, то вагався довго чи йти на таку роботу. А з трансфером питання знято, навіть якби мало платили, то те що підвозять вже гуд.

48. 17 октября 2018

Я працівник Бадера що у Кожичах. Працюю на професійному обладнанні. Тут все чесно, нема «блатів»: працюєш – маєш… Умови шикарні. Кухня вже в нас оновлена , стало більше місця, мікрохвильовок. Я задоволений.

49. 16 октября 2018

Навіть не думала, що колись зможу не просто працювати і шити на заводі як середньо статистичний робітник, а створювати елітні шкіряні салони для авто. Хтось пирхне, що тут такого класного, але коли подобається те, що я роблю, тоді будь-які пояснення зайві.

50. 15 октября 2018

Адекватна зарплата, то скільки..??
    Думаю влаштовуватись, тільки з зарплатою якось не прозоро.
    Яка зарплата в перші 3місяці була у вас.?
    Дякую.

1. 26 октября 2018

Доброго дня!

Середня заробітна плата у нас 9 000 грн, але звичайно ж є і вища, якщо працівники докладають зусиль. Також щомісяця ми нараховуємо премії та кожен має можливість взяти участь у бонусній програмі «Приведи друга». Тому, з/пл достойна і навіть вища середньої по області.

1. 11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. 23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Закройщик 1
Швея 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?