Бадер Україна

Бадер Україна

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1. 1 ноября 2017

@Гость, яка оплата праці на руки?

2. 18 сентября 2017

Чесно кажучи я здивована що тут пишуть про відгуки…Моя думка така я уже працюю уже як 4 місяців там і мені там нормально повністю задоволена заробітної плати усе вчасно виплачую повністю…. Один негатив є те що там дійсно дуже жарко у приміщенні немає кондиціонерів

3. 7 августа 2017

Пропрацювала там 2 місяці скажу коротко це лахатрон працювала як віл обдурили по зарплаті керівництво просто ставиться як до соктів обходіть це підприємство стороною всьо що вище сказано що там хто робить то заробляє це повна чуш!!!!!!!!!

4. 30 июля 2017

@Мастер,
    На Закрійному працювати це просто жах, до тебе ставлення як до *авна вибачте за слово, не говорючи що Керівник цеху слухається начальника зміни, бо сам повний нуль в тому бізнесі. Дають заоблачні норми, а потім ще кричуть чому не встигаєш і т.д, місяць як звільнився і не жалію ні грамма, стидно що позорять тільки німецький бренд. П.С. Керівники закрійного(а іменно зміна Романа і сам Гребень) навіть не можуть нормально з людьми спілкуватись не то що покращувати умови праці…

згідний на всі 100%.Вентиляція в цеху нікудишня,жара страшенна піт заливає чоло,пилюка,ще й люки позакривать.Керівнництву пох.. сидят собі в офісах з кондиціонерами,ложили вони на своїх працівників а ви дусіться в цій жарі й поросі.Виходять до рабів тільки тоді коли потрібно гроші зняти хто без робочої футболки і тапок.на деяких працівниках ці фудболки вже висять як тряпки подерті.На рахунок Жиліна то він тільки ходить і розказує як він «працював» закрійником (в Городку) і як легко закриваються метри.Про нього в бригаді усі «доброї» думки.Хто надумає йти в закрійний до Жиліна в бригаду знайте от попросить вас лишитися в дві зміни або в суботу вийти а ви незахочете недивуйтеся ,що потім премія чомусь зменшилася.Він завжди правий і має бути як він захоче.Через нього вже багато людей звільнилося і думаю ще звільняться.Вже половина столів пустує,робити неме кому.Лишилося пару старих працівників якими хочуть поробити всі захмарні норми.А для тих розумників які зараз писатимуть : якщо все так погано то чому й досі стільки людей працюють на бадер,томущо нема куди дітися в цій сраній державі і змушені терпіти

5. 21 июля 2017

@Діма, м. Городок

6. 20 июля 2017

7. 18 июля 2017

@Юля, А на якому «Бадері» Ви працюєте?

8. 2 июля 2017

На рахунок вихідних. Неділі вихідні, у 2016 і 2017 робочих неділь не було. Суботи також майже у всіх вихідні. А людей зрозуміти я не можу. коли суботи робочі всі плачуть, що їх заставляють працювати, а коли вихідні, то говорять, ой як би та робоча субота здалася, там зарплата подвійна. А то що ми отримаємо, якщо всі суботи дома сидіти.

9. 2 июля 2017

@Оксана, Звернись на саме підприємство, і там тобі скажуть. Якщо тебе направлять на навчання, то ці дні ти отримуєш зарплату. Години будуть повнісю оплачені.

10. 2 июля 2017

Перечитала всі ваші відгуки й просто в шоці. Вам Все не подобається, але всі працюють і мовчать. Якщо ви маєте зауваження до роботи підприємства та організації робочого процесу, то не мовчіть, а говоріть. А то всі розумні та сміливі коли висловлювати свою думку на перекурі чи в автобусі, а перед начальством мовчите і тихо робите свою роботу. Бо кожен боїться якщо він один щось скаже, то його звільнять. Наберіться сміливості, зберіться разом і говоріть свої вимоги. Бо люди зберуться всі разом, то керівництво це почує. Можуть звільнити 5 незадоволених, а коли прийде 500 працівників, от тоді почнуться зміни та всі вимоги будуть почуті. А сидіти і говорити хто чим не задоволений, а нічого не робити, а тільки пробуркати слова відмазки «Та що одна я зроблю», «Сиди тихо і мовчи, а то звільнять, а тут зарплата не погана, де таку ще знайдеш?» і тд., це не вихід. Один не зробить нічого, а де 10, там 100, де 100 там і 1000. Якщо всі поєднаються, то зможуть змінити ситуацію, і умови праці, і підвищення зарплати. Щоб щось мінялося потрібно почати з себе, тоді і зарплати будуть, і уряд, і президент які дбають про свій народ. P.S. на рахунок зарплат. Навчіться спочатку рахувати. Ніхто нікого не дурить. Порахуйте свої години та помножте на вашу ставку за годину, додайте премію, за стаж, за відвідування і все вийде правильно. А на рахунок сум в довідках про доходи, то там написано нарахування, а не те що на руки. Не забувайте що з вашої зарплати ще знімається військовий збір і ПДФО (податок з доходів фізичних осіб), а це 1,5 і 18 %. Ці гроші не Бадер забирає, а держава. А тепер відніміть від вашого нарахування 19,5 %. І побачите суму яку на руки отримали. І ті хто залишається працювати понаднормово за перероблені години платять. А хто не може розібратися зі своїми виписками то напишіть чи зможу, тим допоможу.

11. 28 июня 2017

Хочу іти працювати на бадер швеєю шити вмію чи потрібно буде проходити їхнє навчання хто знає відпишіть

12. 27 июня 2017

Подумай — може не варто ттак довіряти брату

13. 27 июня 2017

Ввімкни мізки і відповідь на це запитання прийде сама !

14. 27 июня 2017

«слідкує за виконанням техніки безпеки» — раз на місяць підпис у журналі це називається СЛІДКУЄ…ха-ха-ха розсмішив

15. 11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

16. 7 июня 2017

@Oleksa, Підтримую кожне слово. Головне бажання працювати, тоді і заробляти будеш пристойно.

17. 7 июня 2017

Перш ніж влаштуватися на цю роботу я перечитав багато відгуків та всюди негатив, але основним показником і відгуком для мене був досвід роботи брата, на сьогодні він вже бригадир, тому влаштувався і я, працюю в Кожичах вже 2 місяці і недоліків поки що не бачу, задоволений. Зарплати завжди хочеться більше, але мій брат каже працюй і колись будеш як я і отримуватимеш більше, тому стараюся

18. 7 июня 2017

Іванка :

у нас народ ще хоче нычого не робити і достойну зарплату отримувати, та тут таке не пройде, хочеш заробити працюй, хочеш більше працюй більше . В Європі так вже давно є.

19. 4 июня 2017

@Ігор, почекайте, зараз почнуться відгуки, що все це брехня. А по суті: люди хочуть сидіти на дивані і отримувати чудову і пристойну з/п.

20. 4 июня 2017

21. 3 июня 2017

Marta N :
    завжди і всюди працює правило «Хочеш заробити- роби, а не шукай що вкрасти» Не може бути так, що стільки людей працює роками і все їм підходить, і всюди є чудо яке всім не задоворлене і власним життям, тоді воно старається всюди гадити аби з таким відчуттям як в нього жила більшість. на бадері багато таких *нид і це дуже шкода.

От чого так погано і живемо, бо всюди таких повно!

22. 3 июня 2017

23. 2 июня 2017

А що можу на такій роботі не подобатись, коли я сюди прийшов влаштовуватися, то не очікував, що безоплатно будуть навчати навіть. ЗП якщо порівнювати, то достойна. Скаржитись гріх, бо всі умови дотримані.

24. 2 июня 2017

@Kataruna,,брехня,зарплата від 6 тисяч,*ер то правда.в тому пеклі хрен хто витримає особливо закрійний ,начальник закрійного повний ****обол ,багато кому що обіцяє а слова недотримується

Може то вам так не пощастило. В мене проблем з керівництвом майже не було, а були лише на тому етапі роботи, коли я тільки починав «вникати» в цю справу.

25. 1 июня 2017

@Гость, можливо то ви так працюєте? В мене виходить зарплата в 6 тис., просто для цього ж потрібно працювати, а не ляси точити.

26. 13 апреля 2017

Ну працюю півтори року закрійником, і за останніх пів року меньше ніж 7 тисяч немав просто навчіться робити а не ****іти

27. 9 апреля 2017

@Marta N, по всіх

28. 9 апреля 2017

29. 23 марта 2017

@Andriiko, На Бадері хоч намагаються якось впливати на цю ситуацію. Якщо подивитися на інші підприємства — там взагалі жах.

30. 23 марта 2017

@Andriiko, Бадер хоча б намагається якось вирішувати цю проблему. І не закриває на це очі (а на інших підприємствах — це норма, і ніхто нічого робити не збирається).

31. 23 марта 2017

Брат більше року працює. Каже, що різні люди трапляються, але те що завод дбає про працівників — це факт. Робота тут — справжня можливість набути досвіду. Люди без досвіду роботи отримують пристойну зарплату (що рідкість).

32. 23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

33. 23 марта 2017

@Marta N, погоджуюсь. Чомусь усі кидаються на завод, коли часто проблема саме з людиною. Бригадира, який погано виконує свою роботу, замінять. А сам завод класний.

34. 23 марта 2017

@Marta N, людський фактор — це біда не лише Бадера, всюди він присутній.

35. 23 марта 2017

Сестра працює вже 3 рік в «Бадері» і роботою задоволена, бажаю, щоб таких заводів було якомога більше.

36. 22 марта 2017

@Гость, буває так, що до людини просто слова не доходять. Та почуття міри повинне бути всюди. Бригадири- це людський фактор, який може бути змінений. А завод сам класний , дійсно за європейським зразком, і техніка безпеки мені подобається.

37. 22 марта 2017

ПОВНИЙ ВІДСТІЙ!!!

і це по яких критерія?

38. 22 марта 2017

Працюю в Кожичах і роботою задоволена, читаю ці відгуки і просто в шоці з того що пишуть. Хто працює той і зарплату має відповідну, якщо прийшли на роботу щоб потриндіти і шукати у всьому недоліки — такі завжди всім не задоволені.

39. 3 марта 2017

ПОВНИЙ ВІДСТІЙ!!!

40. 13 февраля 2017

Наші українці як були бидлом так і залишились , це стосується керівництва » не дай Бог з Івана пана!»дорвались трошки до корита,і вони вже царі і боги ! ніякої людяності — в ложці води б втопили , а на рахунок крику- може ще й батога візьмуть ? і з цими людьми Україну будувати ? нехай на місце робітників своїх дітей поставлять , життя бумеранг !!!!

41. 30 января 2017

Погане ставлення до робочого персоналу,керівники бригади невміють поводитись зі своїми людьми підвищують голос так як то має бути а коли ти так само відповідаєш то вже зле і відправляють до дому.
    Завод небув би поганий як би бригадири і ті що вищи над ними булиб більш кваліфіковані як мають правільно ставитись до робітників і без крику,також їм потрібно побудувати кухню про робітників як то мають інші великі підприємства і замінити старі афтобуси на більш нові.

42. 27 января 2017

То я :
    Поганий завод

що сама не влаштовує?

43. 26 января 2017

Поганий завод

44. 17 января 2017

Цікаво було почитать. Не зрозуміло , чому інвестор не контролюе процес виробництва? Я хотів поїхать туди попрацювать…

45. 9 января 2017

100% правда. Працівників Бадера перевозять на старих автобусах, що вже давно мають бути списані. Китайські автобуси — це взагалі катастрофа, вони взагалі не розраховані для сидіння дорослої людини. Зверху в люках плаває вода — це очевидно на випадок пожежі, пробиваєш люк і спускаєш воду. Замість того, щоб провести відкритий тендер на кращого перевізника, керівництво віддало перевезененя працівників невідомо кому. Особливо вражає те, що заправлення автобусів здійснюється на території підприємства, там де відбувається посадка людей, з буса-паливозаправника!!!!!!

46. 19 декабря 2016

працюю шофером на так званій фірмі «бадер» хоча перевізники немають жодного відношення до цієі фірми надають послуги по перевезинню.тихнічний стан НІКЧЕМНИЙ 30-40%авто в незадовільному стані. а якщо римонтні роботи видуться то не на сервісі а в гаражі в якогось приватника який нівякому разі невідповідає за свою роботу.допроситись на римонт стати ціла проблема немає місця кожин день занятий «так званий сервіс» і іздиш рискуєш своім життям і людським який перевозиш.жодин водій непрацевлаштований офіційно.одним словом бардак.миталолому накупляють і катаєм гуси.

47. 11 ноября 2016

Відстуність нормального санвузла (хоча би вода спускалась, на камеру відеоспостереження прямо навпроти санвузла грошей хватило), пекельні умови праці. Відсутність ВЕНТИЛЯЦІЇ у швейних цехах. Рабство. НЕМА ВИХІДНИХ ВЗАГАЛІ. Примусово заставляють працювати безкоштовно понаднормово. Добре, що пройшла жарка погода… Може поменше швидка буде працівників забирати з робочих місць. Керівництво, навіть на самому нижчому(бригадирському) рівні використовує манери керівництва криком і істерії, хоть і нічого не тямить у тому, що їм довірили. З зарплатами постійно дурять. Бухгалтера разом з бидлярським начальством потихеньку краять між собою європейський куш пирога… А людям нічого не залишається як то всьо терпіти, бо нема альтернативи. І дуже цікаво звідки такі суми в довідках про доходи??? Де ті гроші або кому вони дістаються?????!!!!!! І чи знають про це європейські партнери?!! В ТЮРЬМУ пора тому всьому начальству!!!

48. 20 октября 2016

Податкова міліція проведе позачергову перевірку на «Бадер Україна»
    Податкова міліція проведе позачергову перевірку на підприємстві «Бадер Україна». Таку обіцянку, 9 вересня, у прямому ефірі інтерактивної програми «Особистий прийом» телеканалу ZIK дав заступник начальника податкової міліції ДПА у Львівській області Юрій Нікітін після продемонстрованого сюжету про проблеми, на які поскаржилися працівники підприємства.

Зокрема, люди розповіли, що через важкі умови роботи на підприємство «Бадер Україна», що у Городку, часто навідуються працівники швидкої допомоги.

«Дев’ять годин – така, в середньому, тривалість робочого дня на нашому підприємстві. У липні ми ж працювали й по дванадцять годин. Через такі умови праці, людям стає погано», – розповіла працівник «Бадер Україна».

Лікарняні ж працівникам підприємства – виплачують не в повному обсязі. Не краща ситуація на підприємстві і з вихідними та відпустками.

«Ще в лютому ми писали заяви на відпустку в березні. Але, через завантаженість роботою, нас не відпустили. Натомість змусили піти у відділ кадрів і підписатись, що ми отримали гроші за відпустку», – поскаржилася працівник підприємтва.

Окрім того, не всі робітники, які працюють на «Бардер Україна», офіційно працевлаштовані. А ті, що працюють по трудовій книжці – недоотримують кошти.

«Зарплату нам виплачують по двох відомостях: одна офіційна, де зазначено завищену ціну, а в іншій – зазначено ту суму, яку ми насправді отримуємо», – розповіла працівник «Бадер Україна».

«На сьогоднішній день більшість підприємств на Львівщині приховують свої доходи, адже тоді доведелося б сплачувати більші податки. Для Львівщини – це є величезна проблема! Працівники податкової міліції обов’язково навідаються на «Бадер Україна», і проведуть перевірку», – пообіцяв заступник начальника податкової міліції ДПА у Львівській області Юрій Нікітін.

Журналісти й надалі відстежуватимуть, як вирішуються проблеми, з якими мешканці зверталися до телеприймальні ZIK.

Свої запитання й проблеми до наступних гостей «Особистого прийому» Ви можете поставити, написавши на сайт телеканалу ZIK http://www.tv.zik.ua, а також зателефонувавши:

номер прямого ефіру – 0-800-501-945 (працює лише під час прямого ефіру, дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні);
    телефон «гарячої лінії» телеканалу – 0-800-500-945 (працює з 10:00 до 18:00 щобудня, дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні).

49. 24 сентября 2016

Брехня починається вже з рекламного щита, на якому написано, що зарплата від 5тис.грн., насправді перший місяць тобі заплатять 2500 грн(тренінгових), а потім вже як дадуть перший розряд то 3000 грн. і так ти на цій ставці зависнеш, доки бригада не почне продукувати стабільно без браку мінімальну к-сть. На фірмі широко було розрекламована премія за приведену людину на посаду швеї. ЇЇ мали нараховувати після 2-х місяців, тому хто привів. Премії не виплачують, а люди приведені вже працюють набагато довше. До речі про нарахування зарплати, бугалтерія постійно помиляється при нарахуванні, комусь більше, а комусь меньше нарахують, кінців не знайдеш, роздруківок не видають. Порушення трудового законодавства — це норма даної фірми. Той самий тренінговий період, ви ніяк не оформлені, тобто на вас не поширюється трудове законодавство взагалі. Гроші за тренінг вам зарахують з першою зарплатою. Якщо ви пробули на тренінгу місяць і пішли з якихось причин, вам ніхто нічого не заплатить.
    В тренінговому центрі ( Скнилів ), приміщення не відповідає нормам охорони праці. Приміщення не призначене під виробництво і таку к-сть людей. Приміщення задушливе з глухими склопакетами, при перезмінці черга в туалет може досягати 5-ти людей. Начальство виправдовується, що в жовтні переїдем на новий завод в Кожичі, і не варто ще на місяць щось робити з кондиціюванням повітря, але працівники тут вже півроку працюють і оренда ще на півроку заплечена. Запасного виходу з приміщення не існує, точніше він скоріше всього зашитий ДСП. Велика скриня під аптечку майже пуста.
    Система розрядів для швачок розписана на листочку A4 не працює взагалі. По суті розряд піднімається автоматично, коли ти стаєш в новоствореній бригаді бригадиром, або ти маєш досвід роботи швачки, або за командою зверху всім підряд, причому ні в попередньому ні в останньому випадку ніхто не звертає уваги чи вміє людина робити роботу на даний розряд, що описано в списку чи ні. Здавалось нічого поганого в цьому для швачки та діло в тому, що це потім може бути підставою, щоб зняти розряд з неугодної людини. Існує ситуація коли людина старається і робить інші операції, а її тримають на нижчому розряді.
    Саме виробництво — це суцільна нервотрепка, де з тебе стараються витиснути всі соки. Головне дати чим більше штук, якість на другому плані. Якщо виходить в когось брак, то довго ніхто не розбирається, що до чого. Хто останній на того «вішають» брак і дальше вперед, а людина дальше продовжує шити з горем пополам.
    Якщо ви захворіли, то лікарняні в повому обсязі вам ніхто не виплатить, у відпустку ви підете коли скаже начальство, будете відсутні один день, не важливо з якої причини, забудьте про премію за присутність.
    Спецодяг, кожного місяця з працівників знімають розмір футболки, які ніяк не можуть пошити. Це вже перетворився на якийсь ритуал.
    Хочеш шити, тоді принеси на роботу ножниці, шестигранник і викрутку (потрібні для настроювання швейної машинки), бо на них тобі прийдеться дуже довго чекати, а як ти будеш робити без них весь цей час, то нікого не хвилює.
    Премія за продуктивність, це основне на що наголошує начальство, але цю премію легко ріжуть коли не треба великої кількості робити, контролери просто б’ють по якості так, що робити велику кількість просто не вигідно.
    Через — це все та інші причини працівники постійно звільнюються, а фірма дальше продовжує шукати простаків, що стає дедалі важче, бо працівники не приводять друзів і знайомих на фірму з такою репутацією.

50. 24 августа 2016

Легко беруть на роботу — достатньо сказати що десь щось та й крутив, ремонтував від року, про освіту не запитують. Обіцяють ніби 7000 грн/місяць в них не велика зарплата — це щоб заманити до колгоспу, про роздруківки по з/п краще не запитувати — це як мінімум не ввічливо та смішно. З/П — 3000 ставка (так звані навчальні — розряд 0), на підприємстві розрядна система нарахування з/п (від 0 до 7), УСІ новобранці обов’язково перший місяць працюють із розрядом 0 ( можуть і декілька місяців так працювати). Насправді навчання практично немає, присвоєння розряду поняття дуже субєктивне — залежить ніби від вмінь та від того наскільки нормальний пацан. Робота механіком включає в себе роботу різноробочим — тобто все що скаже керівник все потрібно виконати (мусор підприємства, додаткові будівельні роботи і т.д) — виконують всі тому що хто відмовиться — перестане бути нормальним пацаном в очах керівництва, а це дуже негативно впливає на "кар’єру" на цьому німецькому підприємстві. Технічні керівники по ментальності і по повадках нагадують бригадирів у радянських колгоспах, не здивуюсь якщо вони там всі влаштовані по блату. Охорона праці та техніка безпеки зводиться до періодичних підписів працівником у журналах — дізнаватися про це більше вважається ознакою власної недолугості.

1. 11 июня 2017

Швея 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?