Бадер Україна

Бадер Україна

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1 6 7 8 9 10
  1. 20 августа 2020

Прийшла на Бадер з нового року. Скажу так, робота не для всіх, бо потрібна відповідальність, уважність і усидчивість. Але для мене в самий раз. Все допоки влаштовує.

2. 12 августа 2020

Доброго дня! Чи є вакансії у Червонограді (інвалідність 3 група)

1. 20 августа 2020

Доброго дня. Беремо. Зателефонуйте, будь ласка, 097 201 20 30.

3. 29 июля 2020

Доброго дня чи є вакансії у Кожичах?

Доброго дня!
      Так, у нас є відкриті можливості — швачки, закрійника, механіка та офісні. Заходьте на сторінку у Фб та обирайте розділ Вакансії для детальнішої інформації.

4. 7 июля 2020

@Даринка,… Сьогодні 07.07.20 усім працівникам Дрогобичського відділення запропоновано написати заяви на звільнення….! В городок беруть.?

1. 9 августа 2020

Доброго дня. Так, підрозділ у Дрогобичах тепер закритий. Нам прикро, але це зумовлено важливими факторами. В Городок і Кожичі можна спробувати відкриті вакансії.

5. 28 июня 2020

Бачу, що хорошим відгуками ніхто не вірить, от хейтерства, то круто! Але ви маєте розуміти, що у кожного свій світогляд і власні цінності. Але, якщо ти любиш свою роботу, варто про це говорити.

1. 9 августа 2020

І правильно. На жаль, то як з новинами — цікаіше говорити про те, що щось сталось погане ніж радіти позитивним навіть малим змінам.

6. 26 июня 2020

Коли відкриєте Бадер у Дрогобичі

1. 3 июля 2020

Покищо не можемо відповісти. Очікуємо стабілізації ситуації в наших замовників.

7. 25 июня 2020

Працюємо в умовах карантину, в масках і рукавички, дезинфікуємо постійно руки. Довольна роботою.

1. 9 августа 2020

Так, ми дбаємо про безпеку наших працівників.Дякуємо за відгук!

8. 23 июня 2020

Головне, що є гарне місце роботи, особливо під час карантину, зрозуміла, як керівництво дбає про своїх робітників.

9. 22 июня 2020

Часто питають мене чи є вільне місце на Бадері. Якщо такі будуть, обов’язково напишу. Сама знаю, що складно знайти норм роботу в наш час.

1. 9 августа 2020

Зараз є відкриті ваканcії. Можна глянути на work.ua чи сторінці у Facebook.

10. 21 июня 2020

Скажіть чи є зараз вакансії у Кожичах? Дякую

1. 3 июля 2020

Ні, відкритих вакансій наразі немає на жодному нашому підрозділі.

11. 17 июня 2020

Скажіть, будь ласка, яка заробітня плата на підприємстві зараз (18.06.2020).Дякую

1. 3 июля 2020

Доброго дня. Зарплата середня по регіону і конкретно сказати не можемо, бо вона залежить від кількох чинників. Цікавить конкретніше — телефонуйте у відділ кадрів 067 351 20 10.

12. 27 мая 2020

Добрий день. Можна контактний тел у Дрогобичі

1. 17 июня 2020

Доброго дня. Даний підрозділ все ще на карантині. А тому, можете зателефонувати на головний номер
      в Кожичах 067 351 2010.

13. 25 мая 2020

Як би іронічно не було,а от зараз розумієш, що ВЛАСНИЙ ТРАНСПОРТ в компанії – то КРУТО. Бо поки нема сполучення між містами і селами – то знаємо, що за нами заїде автобус і потім привезе назад. Однозначний ПЛЮС!

14. 25 мая 2020

Працюю і маю зарплату. Добре, що карантин не зачепив сильно Бадер і робота є. Дивно, що є такі, що нарікають.

1. 2 июня 2020

Такі, що нарікають є, були і надіємось не завжди будуть :) Нехай знайдуть своє місце і будуть задоволені з того чим живуть.

15. 22 мая 2020

Доброго дня! Чи на даний час є вакансія контролера?

1. 2 июня 2020

Доброго дня. зараз немає відкритих вакансій.

16. 21 мая 2020

Маску, рукавиці, килимок для дезінфекції підошв взуття та і просто людська підтримка від компанії. Всім важко, але зараз якраз розумію, що не дурно прийшов на Бадер.

17. 16 марта 2020

чи закриють завод на карантин???????????????7

1. 4 мая 2020

Найкраще такі запитання писати на офіційну сторінку компанії у Фейсбуці.
      Частково ми ще на карантині, надіємось до уінця травня відновити роботу на 100%.

18. 8 марта 2020

Чи є вакансії на підприємстві м.Червонорад?

Доброго дня, Ірина.
      Наразі, в період карантину, ми призупинили набір нових працівників. Заохочуємо телефонувати 067 351 20 10 або ж стежити за сторінкою у Facebook ;)

19. 20 февраля 2020

Чи є з бадера»україна» автобус на дрогобич або трускавець і на яку год?

1. 4 мая 2020

Якщо ви працюєте у нас — то можемо дати номер телефону водія, щоб уточнити час.

20. 20 февраля 2020

Люди це всюди таке ставлення, на таких підприємсвах як бадер, йоха, бейкер, фуджікура, леоні і.т.д ми для них раби тому що немає в людини захисту від держави і ми самі маєм давати собі раду

1. 4 мая 2020

На жаль, це ваша особиста позиція в житті. Українці не раби і ніколи ними не будуть, звісно ж поки самі не вирішимо так себе називати і поводитись.

Компанія «Бадер Україна» дає своїм працівникам роботу і вчасну оплату праці, забезпечує доїзд на роботу та поважає рішення кожного.

21. 2 февраля 2020

Робота, яку треба ще пошукати! І плинність кадрів, про яку кажуть – не завжди через ставлення…частково ще й своїх ставлять вище і звільняється місце швачки. А тому, тут цілком нормально!

22. 1 февраля 2020

Мене підвищили! Я хотіла цього і впевнено йшла. А ті, що ниють вічно – просто не хочуть почати з себе.

1. 4 мая 2020

Вітаємо з тим, що на власному прикладі мотивуєте.
      Успіху на новій посаді!

23. 1 февраля 2020

Задоволена роботою! Дочка теж прийшла сюди працювати, бо ми знаємо на що працюємо

24. 31 января 2020

Який графік роботи на Бадер?Дякую.

Доброго дня!

У нас позмінний графік роботи: 7:00-15:30, 5:30-24:00 год. У цей йчас передбачено перерву на обід.

25. 31 января 2020

Яка прибл.ЗП на Бандер у новачок.(якщо можна?)?

Доброго дня!

Зателефонуйте, будь ласка, 067 35 20 10. Бо навіть приблизна з/пл залежить від ваших навичок та досвіду.

26. 30 января 2020

Вчасна оплата праці і доїзд на роботу – мене влаштовує.

27. 30 января 2020

@Гость, пише автор коментаря вище, чому моє питання ігнорується?!

1. 4 мая 2020

А Ви вкажіть своє ім’я чи хоча б нік, бо ГОСТЕЙ багато :)

28. 29 января 2020

З плюсів – велика європейська компанія, є можливість кар’єрного росту, довіз. З мінусів – певні особи зависокої про себе думки. Але з мінусом можна навчитись співпрацювати))

1. 4 мая 2020

Хто хоче — звісно ж знайде можливість! Дякуємо за ваш досвід ;)

29. 29 января 2020

Які у вас умови щоб бути контролером на виробництві? Чи потрібне додаткове навчанння, чи його потрібно оплачувати, та які обов’язки виконує контролер?

Доброго дня!

Ірино, готові відповісти на всі запитання по телефону 067 351 20 10. Дякуємо за розуміння :)

30. 28 января 2020

@Бадер, телефоеувала сьогодні до тренера з навчання говорила що на даний момент набору немає

1. 4 мая 2020

Звісно ж у нас не завжди є відкриті вакансії.
      Стежте за повідомленнями про нові відкриті вакансії на сторінці у Фб або ж можемо записати вас у кадровий резерв.

31. 28 января 2020

Працюю вже рік і на щастя маю позитивний досвід. Не збираюсь міняти ні на шо

32. 18 января 2020

Тому що керівництво наживається на простих робочих все собі в кишеню навіть подарунки на Миколая не дали злодії їм ще в горлі застрягнуть ті людські гроші

1. 27 января 2020

Ніхто не наживається на працівниках. І ці судження, на жаль, є суто вашим прийняттям реальності.

33. 13 января 2020

Прийшов Жиліна до керівництва і все почало ставати чим раз тим гірше вони думають як з тебе зняти якісь гроші на закрійному хочеш премію йди по цеху і шукай собі роботу або в когось забирай щоб зробити норму дурдом повний знали б німці що вони тут витворяють все так не буде прийде їм кінець

1. 27 января 2020

Керівники з Німеччини щомісяця приїжджають та контролюють. Вони отримують звітність про роботу та працівників.

А щодо керівника та його ставлення — то справді тут присутній людський фактор, темперамент та певною мірою перебільшення! Для цього ми проводимо тренінги та вчимо наших працівників саме командної роботи для кращого взаєморозуміння.

34. 11 января 2020

Вакансії міста Червоноград?

1. 21 января 2020

Доброго дня! Найкраще телефонувати у відділ персоналу даного підрозділу: 097 201 20 40.

35. 5 января 2020

Які є вакансії у Городку?

1. 21 января 2020

Доброго дня!
      Відкрита вакансія швачки. Також ми маємо кадровий резерв і якщо шукаєте можливості працювати у нас — зателефонуйте, будь ласка у відділ підюору персоналу і ми поспілкуємось: 067 351 20 10

36. 17 декабря 2019

Доброго дня, чому на підприємстві немає ніякої корпоративної культури, надбавки до свят, подарунків чи хоча б корпоративів за рахунок підприємства? невже так важко проявити повагу до кожного працівника? представник з підприємства дайте будь ласка відповідь)

Доброго дня!

Повага до кожного працівника проявляється щоденним ставлення та підтримкою. Щодо матеріальних заохочень — то це рішення керівництва. Та й Ви, мабуть, розумієте, що зробити подарунки до свят чи надбавки на 4500 працівників — це величезна сума.

37. 14 декабря 2019

Чи є ваконсія на склад Городок

Доброго дня!
      Подзвоніть, будь ласка, нам у відділ підбору персоналу: 067 351 20 10. Чекаємо :)

38. 10 декабря 2019

Які є вакансії у м.Черврнограді, дякую

Доброго дея, Юля!
      наразі відкрита вакансія на швачку. Зателефонуйте, будь ласка, нам і розкажемо детальніше: 067 351 20 10.

39. 21 ноября 2019

Жилін комусь дорогу перейшов..))Народ на те воно і є керівництво щоб керувати,чому напприклад швея безперестанку шиє лише йде на обід а хтось з розкрійного хоче постояти собі 5-10 хв це не правильно, немає ніде легкої роботи поки працюєш на когось, а ви ж не на Жиліна працюєте, директор Павлунь давайте ще на нього нажалійтесь тут)) Поки ми всі будемо себе шкодувати ніхто не досягне чогось вищого, працюйте і хтось обовязково побачить ваші старання.Ну а якщо вам взагалі не подобається робота то нащо вам все це, займайтесь тим що вам подобається)

1. 16 декабря 2019

Це відгук свідомої людини! Дякуємо.

40. 21 ноября 2019

Ви, ГОСТІ, такі цікаві… Будьте відкриті — підійдіть зі своїми претензіями і пропозиціями до тих, хто реально щось вирішує на Бадері. Чи ви вже не працюєте??? Не словом, а ділом …

1. 16 декабря 2019

Дякуємо за відгук! На жаль, легше писати і жалітись, ніж щось змінити.

41. 21 ноября 2019

Скільки раз ми говорили нашому керівництву Всі наші проблеми, давали пропозиції на покращення. ніхто нас не чує. як ми маємо шити нашу продукції на старих машинках, які постійно ламаються. Страшуть нас ,що знімлять нам премію ,якщо ми не виконаємо норми. а як можна виконувати свою роботу на вже зношених машинках для яких вже немає запчастин. Писати можна багато. Вам краще прислухатися, що каже народ. будете слухати і все буде добре…

42. 20 ноября 2019

Дякую, що підняли стаж на 100%. Нарахунок премії за продуктивність-це тільки умови. більшість бригад навіть не можуть шити на 80%. Бо Ви із підніманням премії за продуктивність підняли норми шиття. якщо бригада шила 200шт. то зараз шиє 250. а деяким і на 70шт збільшина норма. Якщо хочете , щоб у Вашій компанії працювали люди. підніміть ще зарплату. якщо не можете зменшать норму і люди будуть старатися шити на той відсоток який є у премії про продуктивність.

43. 13 ноября 2019

Погоджуюсь з попереднім коментарем.
    Чому через одного полупокера повинен страждати цілий цех?

44. 10 ноября 2019

Робота у цій фірмі — це просто тихий жах..
    Розкрійний..це просто дно…особливо він став таким, коли до влади прийшов ненормальний Жилін…хоча, пан Гребень інших не обирає)))
    Працювати на цій ділянці досить, що фізично важко, та ще й тебе морально добивають.
    А якщо щось не підходить, то прямим текстом говорять: «На Бадері вакансій багато, переводьтесь. А якщо не влаштовує — звільняйтесь»..
    Зараз, наприклад, «мудре керівництво» вирішило провести оптимізацію. Звичайно, зараз роботи ж менше, можна і позвільняти, а на новорічні свята кудись чухнути за кордон за зекономлені на людях гроші.
    І не дай Боже тобі стати і постояти або ж вийти з роботи на 5-10 хв, або ж на обід швидше, то мінус 200 гривень тобі гарантовано.
    І ви далі будете стверджувати, що ви найкраща фірма? БРЕХНЯ! ВИ ДНО! Хоча ні, ви ще нижче, бо це дно у відношенні до людей ви вже пробили.
    І не дивуйтесь, якщо до Нового року залишитесь без половини працівників, бо так працювати і відноситись до людей, які приносять вам немалі кошти НЕ МОЖНА! І якщо ви вважаєте себе європейською компанією, то відповідайте їі стандартам!

Шановні представники підприємства, які моніторять ситуацію тут, скажіть, чому на такі відповідальні прсади обирають настільки тупих людей? І чому ваша оптимізація не проходить літом, коли роботи валом, а робити її немає кому???

45. 31 октября 2019

Працюю вже 2 роки. Робота влаштовує. Як і на будь-якій норамальній роботі, якщо хочеш заробляти добре, то і працювати потрібно відповідно.

46. 28 октября 2019

Загалом, як і на кожній роботі. Треба якнайкраще працювати та на результат.Зарплатою не ображають. І зокрема відношення до працівників на Бадері, як до людини. Нарікати поки немає на що)

47. 26 октября 2019

Колектив у нас дружній. Звичайно працювати не солодко, але отримуєш завжди по заслугам. Заробітна плата влаштовує!

48. 24 октября 2019

Для мене головне соц. пакет. З цим на підприємстві все норм. Впевнена, що завтра матиму роботу, в кінці місяця отримаю ЗП, а за часом піду у відпустку.

49. 30 сентября 2019

Стидно піднімати зарплату на 5%.?

1. 4 ноября 2019

@Жека Бадер, не соромно! Бо це лише один з показників. Чому не пишете про те, що одночасно ще й було збільшення премії за стаж на 100% та премії за продуктивність? Пишіть чесно ;)

50. 23 сентября 2019

@Бадер,так ви цікавитися самопочуттям людини, розкажіть то комусь іншому, вас цікавить тільки тоді коли в перед ногами винесуть, і щоб у вас там у вашій канторі проблем не було, працювали знаємо…..

1. 4 ноября 2019

Пишете нісенітниці. На щастя, ми працюємо зовсім по-іншому! Де б Ви не працювали — вмійте достойно сказати свою думку роботодавцю і не лити бруду у відгуках.

1. 11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. 23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Закройщик 1
Швея 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?