Бадер Україна

Бадер Україна

Історія компанії BADER розпочалася ще 1872 року в німецькому місті Ґьоппінген, де було засновано дубильню взуттєвої шкіри «Rosslederfabrik Otto Bader».
Зараз у тісній співпраці з нашими замовниками ми виробляємо найкращі інтер’єрні рішення для мобільного життя. Наші новаторські розробки та продукти впродовж довгих років здобувають довіру відомих автомобільних брендів з усього світу. Із покоління в покоління компанія BADER дотримується найвищих стандартів якості.

Прагнення досконалості та пристрасть до шкіри роблять нас надійним партнером, який виконує будь-які побажання своїх клієнтів і приймає виклики сучасності. Тому не дивно, що серед клієнтів компанії є такі відомі бренди, як Acura, AMG, Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daimler, FCA, GMC, Lexus, Opel, Peugeot, Porsche,
Qoros, Renault, Toyota, Volkswagen і навіть легендарні Lamborghini та електрокари Tesla. Усі ці автомобілі їздять із чохлами, які шиють на заводах BADER по всьому
світу. Автомобільні салони для двох марок із цього переліку, Audi та BMW, шиють саме у Львівській області.

Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава. Українська філія ТзОВ «Бадер Україна» заснована в січні 2006
р. для реалізації інвестиційного проекту з виробництва шкіряних авточохлів. Основним видом діяльності є виробництво шкіряних елементів і пошиття сидінь
зі шкіри для автомобілів AUDI та BMW.

За десять років у розвиток підприємства в Україні інвестовано понад 25 млн. євро та створено понад 4000 робочих місць. На сьогодні український підрозділ світової компанії BADER налічує три заводи на Львівщині: один — у місті Городку, два інші — в селі Кожичі Яворівського району.

Отзывы о работе в Бадер Україна, зарплаты

1. 7 января 2021

Ваша керівник швейного цеху Тацин Ольга веде себе так ніби,це іі корпрація!Відверте зневаження політикою якості Bader group,взяття на повищення до керівного складу тільки через власні якісь аспекти,приниження людей на швейній лініі керівниками зміни стало буденною рутиною.Скільки люди не жаліються,діяльність керівників не змінюється.Чому просто не скоротити одиниці?Людям набридло кормити непотрібних членів фірми,які культурно звераються до людей тільки при делегаціі з Німеччини.Пора прощатись з працівниками,які колись використали людей і стали керівниками,а тепер дають настанови,як використовувати людей іншим,немає значення скільки років вони працюють,має значення як?Є директор заводу?І цього достатньо!Він справиться з нарахуванням зарплати через програму,нашо на підприємстві стільки жінок,які тільки те й роблять,що звільняють людей не розібравшись в браці-часто буває так,що звільняють людину,а брак допустила зовсім не вона;кричать на людей,невиносимим криком,через найменшу помилку шиття,закидують чохли людям,чуть не на голову,в афекті-така поведінка говорить про неадекватність,так як компанія повністю покриває певну кількість браку,те що керівники хочуть преміі,..(ну то хай підшивають,а не стоять вдягнувши корони і дивлячись,кого б то послати в нікуди(п.Ніна разом з п.Наталією Кушик бють рекорд по кількості звільнених швей аби втриматись на своему робочому місці,вхід іде все підкидання шкіри в шкафчик,підрізання штук поопераціях,обмова,наклепи,браки по оздобних(неті кольори ниток-ну звільніть швею,або оштрафуйте,все розумію,але звільнити бригадира який вірою і правдою відпрацював на Bader 9 довгих років,-це п.Ніна вже дуже тривожилась за свое робоче місце).Сильних спеціалістів(резервістів)-вже майже заморили,зранку вона на запуску,в кінці дня на випуску,де іі оплата за понаднормову форму праці?А,ну так іде п.Ніні,п.Наліі чи п.Ользі…вони ж ефективніші в представництві(((.Люди вимушені іхати на той же Бадер в Польщі,чи Німеччині,щоб бачити лояльне ставлення до себе,зі сторони керівників,але є і ті,що не можуть залишити все і дременути- довго будуть отак жінки,зі сльозами на очах,доведенні до відчаю,писати заяви на звільнення?

2. 28 декабря 2020

@ирина, Беруть знайомих,через премію.Внутрішня корупція.Нація така самозїдаюча.З всього хоче мати особисту вигоду.

1. 28 декабря 2020

Знайомих через премію може привести БУДЬ-ЯКИЙ працівник і так, згідно бонусної програми «Приведи Друга» отримати грошову премію. Класно ж!
      Якщо ви, працюючи у нас, могли б так заохотити сусіда чи знайомого прийти працювати на «Бадер Україна» і отримати за це бонус до з/пл — мабуть були б подвійно щасливі!

І звісно ж приймають на роботу людей, що не мають нікогісінького знайомого у нас — лиш ваше бажаня працювати і вчитись, і ми приймаємо ВАС.

Запрошуємо на новий проект, відкрита посада на швачку — 067 351 20 10.

3. 26 декабря 2020

Цікаво підходять до набору персоналу в Червонограді. Приходиш на навчання, стараєшся бездоганно прошити цю чи іншу операцію. Минає 4 дні, і тобі говорять ми вам зателефонуємо, хоча я швачка, яка шиє з 1992 року. А натомість беруть на роботу людей які не мають відповідного досвіду чи навиків. Прикро що так відбувається. Можливо це в Червонограді тільки так?

1. 28 декабря 2020

Шкода, що ви не отримали відповіді стосовно того, чому вас не прийняли на роботу. Впевнені, що на це є вагома причина, бо ми дуже відповідально підходимо до формування штату працівників.

Бажаємо знайти улюблену робот! :)

4. 19 декабря 2020

@Бадер, почитавши відгуки,прийшов до висновку що не піду на таку роботу,де людей вважають за рабів…позитивні відгуки фейкові,щоб не було все так катастрофічно

1. 28 декабря 2020

Не приходьте :) Ми нікого не змушуємо, лише запрошуємо.

І дуже шкода, що Ви своїх співвітчизників називаєте рабами. Бо вони точно такими не є і 4500 працівників нашої компанії отримують з/пл та премії за свою роботу.

Відгуки — це суб’єктивне враження, в декого катастрофічне/ в декого оптимістичне.

Знайдіть роботу, яка буде ваша улюблена!

5. 27 ноября 2020

Які потрібно документи, щоб піти на Бадер?

Доброго дня.
      Паспорт і трудову книжку. А найкраще подвзоніть у відділ кадрів 067 351 20 10 та уточніть щодо інших можливих довідок.

6. 16 ноября 2020

Яка заробітня плата чистими на руки працівника без досвіду роботи.

Доброго дня.
      Дзвоніть нам і все розкажемо 067 351 20 10.

7. 15 ноября 2020

Доброго вечора!
    На даний момент є вакансія на контролера якості, у BADER с. Кожичі?
    Дівчина 19р.

Доброго вечора.
      Наразі такої відкритої вакансії нема. Рекомендуємо стежити та запитувати про вакансії на сторінці у Фейсбуці.

8. 9 ноября 2020

добрий день яка є робота для чоловіків? крім швеї, подзвонити не можу , я поки закордоном

1. 12 ноября 2020

Доброго дня. Покищо немає.
      Стежте на офіційній сторінці у Фейсбуці за актуальними вакансіями ;)

9. 7 ноября 2020

@Бадер, знаю що не отримувала, але бачила нові ставки розрядів, і там я не дорахувалась тих 10%) розумієте? Перерахуйте ставки , бо ви взяли 10%з чистого доходу додали до ставки нетто і потім знов це все оподатковується

1. 12 ноября 2020

Підійдіть з вашим питанням у бухгалтерію чи відділ кадрів і вам все пояснять детально. Так буде найкраще, щоб не говорити про уявні ставки, відсотки і недорозуміння.

2. 3 декабря 2020

Чи дізнались ви у відділі кадрів причину?

10. 6 ноября 2020

@Бадер, представник бадера, ну дивіться, якщо ставка 5000 то 10% це 500 грн, а ви даєте 400 це вже не 10%, а потім тих 400 ще оподатковується 19,5% , я дуже тішуся що підняли і на 400, але нащо стільки пафосу і мільйон флаєрів, людей дурними важаєте(

1. 6 ноября 2020

Та ні, знову ви не уважні. На тих самих флаєрах і всіх матеріалах було повідомлено, що підняття з/пл у ЛИСТОПАДІ, тобто фактично підвищену її Ви отримаєте вже у грудні… Зараз тільки листопад почався і ви ще не отримували тих +10%.

Порозумілись? :)

11. 30 октября 2020

Добрий день!
    Скажіть ,будь ласка, по якому принципу ви підвищували зп?? ви не вмієте 10% порахувати від ставки?кому решта грошей йде??
    на листочках в скриньку довіри не питаю, бо ви камер понаставляли прямо навпроти них)
    ДРУЗІ, НАС НАМАХАЛИ, РОЗХОДИМСЯ))

а ажіотаж який зробили , артисти.фу

Доброго дня!
      Зарплату підвищують у листопаді, її ви отримате на почтку грудня. І наступне підвищення ви отримаєте фактично на початку лютого.
      Щодо скриньок довіри — то ви справді думаєте, що ми стежимо хто пише туди запитання і одразу біжимо дивитись про що і хто пише? Ні. На те вона і має в собі «ДОВІРУ», це взаємне. Тому, пишіть сміливо.

12. 19 октября 2020

Жінок у 53 берете? Робота лише для жінок чи чоловіки теж шиють?

1. 4 ноября 2020

Доброго дня. І чоловіки, і жінки у віці 53 роки можуть шити якщо не мають проблем зі спиною, оскільки робота сидяча. Тому, двзоніть — 067 351 20 10, будемо раді поспілкуватись.

13. 16 октября 2020

На Бадері добре,стоять автомати .Пю каву і ігри збираюсь пограти Я крісло своє вже засидів до дир .На Бадері добре, бо я бригадир)).

1. 4 ноября 2020

Чудово римуєте! А щось про закрійників і технологів?

14. 15 октября 2020

@Бадер,За кожною помилкою стоїть людина І вийшло так,що і тут нічого і з центру зайнятості зняли.Дякую

1. 19 октября 2020

Тобто прийняли на роботу до нас? чи просто помилково зняли вас з центру зайнятості, а роботи ви так і не маєте?

15. 15 октября 2020

@Бадер,Працівники і рядові бригадири нормальні,доброзичливі люди.Чого не скажеш про тих що в «доміку» сидять .https://www.work.ua/jobs/4010787/

1. 19 октября 2020

У нас працюють ЛЮДИ, кожен зі своїми талантами, досвідом і характером. За це ми їх і цінуємо!

16. 15 октября 2020

Не робочі 4 і 6 столи в закрійному .Це так Сашко працює чи карма?

Питайте в Сашка ;)

17. 13 октября 2020

Вакансія ШВЕЯ

По телефону обіцяли перший місяць 6000грн а далі 10-12тис
    Що за фактом:
    Є система розрядів від 1 до 5 (ставка)
    1 — 4000грн на руки
    2 — 4600грн
    3 — 5100грн
    4 — 5600грн
    5 — 6000грн
    Як мені сказали що 4 і 5 розряди дають тим хто вміє шити всі процеси, постійно всіх підміняє, у цієї людини практично немає вихідних і лікарняних і відпусток.
    Я так зрозумів для того щоб туди дорости потрібно хоча б півроку, а реально дійти до 3го.

Зарплата також складається з ставки + премії:
    Продуктивність 3800грн при виконанні плану 100%
    За якість 1500грн (за кожен шлюб штрафують)
    за відвідування 805грн (жодного разу не пропустив і не брав лікарняних, відпахав все зміни)
    за стаж + 16грн за кожен місяць тобто перший 16, другий 32грн итд
    Реальна ЗП в кращому випадку 8.5к, а для 10+ треба буде як конячка пахати

Ще один мінус то що привозять зазвичай за пів години до початку зміни.
    Зміни є ранкові о 07:00 ранку до 15:30 і з 15:30 до 00:00 ночі.
    Якщо автобус приїжджає туди о 6:30, то виїхати зі Львова треба раніше 6, а значить мені треба встати близько 5:00 ранку. ДУЖЕ напряжно ГРАФІК. Голова гуде при такому розкладі вранці, а ввечері під кінець змін не варить.
    На обід дають лише 25 хвилин, в мікрохвильових печах немає тарілки яка крутиться. чайник один на 15 осіб.

При навчанні викладачі поводяться як сержанти в армії, задаючи тупі питання: чому ти цього не зробив? Чому так повільно?
    Якщо щось не знаєш, стрьомно підійти і запитати бо будуть цокати мовами і говорити «ми ж пояснювали це вже, чому ти з першого разу не запам’ятав?»

На першому місяці роботи для того щоб виробити норму аж хочеться плакати так важко. Але потім звикаєш, хоч і в постійній напрузі.

Сидіти по 10 годин (включаючи доїзд туди і назад) в масці дуже важко тому що натирає вуха і це підвищує ризик захворіти ГРВІ.

1. 19 октября 2020

Дякуємо за те, що детально все розписали.
      Перший місяць наші працівники ВЧАТЬСЯ, мають перший розряд, не дуже продуктивні і відповідно проходять період адаптації — коли є певний дискомфорт, декому важко.
      Далі, якщо ви працюєте якісно і продуктивніше, згідно внутрішньої кваліфікаційної шкали — то можете отримати 2 і 3 розряд швидше. А якщо показуватимете й надалі хороші результати — ваш керівник можен подати вашу кандидатуру на позачергове підняття розряду.
      Так, це не відбувається моментально.
      Так, це вимагає від вас бажання працювати і робити все краще вашу роботу.
      Так, ви можете це, зробити попри раннє вставання чи страх попросити допомоги у колеги чи керівника.

Але все можливо і цей початковий етап проходить кожен працівник.
      P.S. Носіння масок в час пандемії — не до обговорення.

18. 6 октября 2020

@Бадер, А ваше ім’я і фамілія,якщо можна?.Щоб ми знали чия думка важлива.

19. 5 октября 2020

@Гость, якби ж то тільки жилін «такий» був, вже начальство зажралося

20. 5 октября 2020

чому бадер не дбає про корпоративну культуру?? за останній рік людей приймають за рабів, швидше ви мали єдину відмазку- висока зарплата, але станом на сьогоднішній день зарплата на бадері нижча середньої по львову, ви там збираєтесь її піднімати чи ви можете тільки норми підняти ???

Дякуємо за ваш відгук.

21. 5 октября 2020

чому швеї які шиють медседес страждають через неправильно складені технології??руки відпрадають від вашої роботи!

1. 16 октября 2020

Якщо маєте зауваження щодо технології — користуйтесь програмою KVP і отримуйте за покращення роботи компанії ще й винагороду. І комунікуйте, будь ласка, з колегами, що мають вплив на виробничий процес.

22. 5 октября 2020

Підніміть зарплату нарешті!!!

1. 16 октября 2020

Цей заклик до всіх роботодавців в Укарїні актуальний.

23. 2 октября 2020

ІВиздра не витримав цього ставлення начальства а Виздра довго попрацював поки Жилін непочав керувати можна було працювати а тепер дурдом людей обзиває шахраями

24. 2 октября 2020

Доброго дня чи є вакансії у кожичах і чи беруть без досвіду роботи. Телефонувала декілька раз проте трубки ніхто не бере.

Доброго вечора.
      Так, є відкрита вакансія швачки. Напишіть на сторінку у Фб і з вами сконтактують.

25. 1 октября 2020

А якщо у мене до вас було 8 фабрик, візьмете на роботу?

1. 16 октября 2020

Якщо маєте бажання працювати у нас — телефонуйте по номеру 067 351 20 10.

26. 22 сентября 2020

Хочу запитати взагалі чи важко працювати у другу зміну у вечірній час особливо коли ближче до 22-23 год.?

1. 28 сентября 2020

Доброго дня. Наші працівники адаптуються і знаємо працівників, яким більше подобається саме в другу зміну працювати. Залежить від кожного по-особливому.

27. 21 сентября 2020

Години роботи першої і другої зміни? Завозять і відвозять безплатно?
    Якщо потрібно людині один день або більше взяти відгул,є заміна?До кого звернутися за працевлаштування тел. напишіть.Дякую.

Перша зміна: 7:00-15:30
      Друга зміна: 15:30-24:00
      В робочій зміні передбачено час на обід.
      Довозимо на та з роботи безкоштовно. Стосовно інших запитань рекомендуємо телефонувати 067 351 20 10.

28. 21 сентября 2020

Можна номер тел.до кого звернутися щоб отримати детальну інформацію і працевлаштування в Кожичі. Дякую.

Ловіть: 067 351 20 10.

29. 21 сентября 2020

Години роботи першої і другої зміни? Завозять і відвозять безплатно?
    Якщо потрібно людині один день або більше взяти відгул,є заміна?Дякую.

1. 28 сентября 2020

Перша зміна: 7:00-15:30 Друга зміна: 15:30-24:00 В робочій зміні передбачено час на обід. Довозимо на та з роботи безкоштовно.
      Стосовно інших запитань рекомендуємо телефонувати 067 351 20 10.

30. 7 сентября 2020

Більше потім на ліки стратиш,ніж заробиш.

1. 28 сентября 2020

Які ліки? Про що ви, Сергію?

31. 5 сентября 2020

Типовий завод для малорозвинутих країн .

1. 28 сентября 2020

Суб’єктивна думка невідомої особи … чого вона варта?

32. 4 сентября 2020

Часто автобуси переповнені,і люди змушені стояти

1. 28 сентября 2020

Це про громадський транспорт? Бо у наших автобусах практично завжди сидячі працівники.

33. 2 сентября 2020

На жаль відповіді я так і не отримав

1. 3 сентября 2020

Стосовно чого? Телефонуйте 067 351 20 10 або ж пишіть на офіційну сторінку у Фб https://www.facebook.com/BaderUkraine

34. 1 сентября 2020

Доброго вечора! Скажу вам із свого досвіду, я працювала на Бадері 2 роки. Колектив хороший незнаю як другі бригадири но можу сказати за свого бригадира а тепер старшим по зміні Виздра Тарас чудовий компетентних працівник відносився до працівників супер.Зарплата стабільна без затримок. Я рекомендую Бадер. Дякую

1. 3 сентября 2020

Дякуємо, Юлю, за добре слово!

35. 31 августа 2020

Бонусна програма лише для своїх.

36. 30 августа 2020

Історія,коли донька писала на Фейсбук,що її матері стало погано,а швидку не пропускають ,мабуть також хейтерство?

1. 31 августа 2020

А ви читали результат тої історії? Дівчина перебільшила (видумала) більшу частину історії і насправді потім вибачилась, бо була на емоціях. Тому, ми розуміємо, що не можемо всім подобатись — та часто люди пишуть негатив через особисті життєві обставини. І вони до компанії можуть не мати навіть відношення.

37. 30 августа 2020

Не приємно коли молоді бригадири кричать на старших людей,інколи з лайкою Все таки в нас не рабство.

1. 31 августа 2020

Звісно! Це не правильно і ми передамо тренеру з персоналу аби подбав про відповідну поведінку керівників. У свою чергу також можете звернутись до нього, розказавши про конкретну подію, свідком якови ви стали.

38. 29 августа 2020

Змінила роботу, бо прийшлось переїхати. Коли шукаєш щось нове і невідомо що, тоді реально починаєш цінувати колишню роботу) Народ, якщо є охота працювати і заробляти, Бадер саме то. Можна позмінно працювати, умови адекватні, ЗП платять, пообідати без спішки дають. Ще й трансфер є.

дякуємо за відгук!

39. 28 августа 2020

Велика плиність кадрів.

Звичайна плинність кадрів.
      Добре, коли у нас парцюють люди, що цінують свій час, свої таланти і реалізовують себе саме на посадах у компанії «Бадер Україна». Це свобода вибору і те, що працівники мають потребу в інших умовах — завжди можна пробувати нове.

40. 28 августа 2020

Чи є закрійники ,окрім бригадирів,які працюють хоча б два роки?

Звісно. А що?

41. 28 августа 2020

@Саша, Тому процвітає кумівство.

А може дружба?
      Насправді підвищення отримують не за добрі стосунки, а все ж за проявленні вміння та бажання рухатись вперед. І якщо мій друг/колега/родич має амбіції не бути лише швачкою, а й стати ригадиром чи керівником вищого рівня і в нього є для цього вміння — він має показти це. Лише своїм досвідом та бажанням можна рости у нас.

42. 27 августа 2020

Дивлячись куди попадеш Люди на складі роками працюють,а в закрійному завжди плиність кадрів велика

1. 28 сентября 2020

У вас негативна думка про закрійний цех чи склад? Куди, на вашу думку, краще йти працювати?

43. 27 августа 2020

Висипи на шкірі,психологічний тиск на людей Від яких часто хочуть позбутись Молодь як правило на довго не затримується

1. 31 августа 2020

п. Галино, висипи на шкірі — це не причина роботи у нас. Принаймні таких звернень не було ніколи. Шкода, що у вас негативний досвід чи здогадки про роботу у нас.
      Молоді люди складають 70% нашого штату. Та це нормально, що молоді таки хочуть пробувати свої сили в інших компаніях чи на інших посадах. До речі, така ситуаціях спостерігається навіть в найкращих ІТ-компаніях Львова та області.

44. 27 августа 2020

Друга Польща,тільки зарплата в три рази менша,і відношення до людей гірше Якби було так добре,людей б постійно не набирали

1. 31 августа 2020

Та ні, ми Україна. І ми живемо тут не за злоті, а таки за власні гроші. Навіщо порівнювати?

А про постійний набір розвіємо міфи — він у нас двічі на рік, але деколи відкриваютсья інші вакансії в залежності від замовлень на пошиття автосалонів. Добре, що відкриваємо вакансії, бо саме так розвивається компанія, що для нас дуже важливо.

45. 27 августа 2020

Працював на Бадері 7 місяців, потім знайомий потягнув за кордон на «хороші гроші». Як наслідок, перед карантином приїхав додому і повернувся на Бадер. Зараз на хорошому рахунку, платня добра, додому і на роботу довозять. Задоволений.

46. 26 августа 2020

Стажувався шість днів.Дали направлення на медогляд Подзвонили ,щоб мене зняли з центру зайнятості .Потім помінялись бригадири І Саша,сказав,що я не підходжу по віку .Він набирає молоду команду. Для чого було взагалі то стажування,медогляд,заява.?

1. 28 сентября 2020

Вийшло непорозуміння, мубуть. Подзвоніть нам, будь ласка, для уточнення цього моменту 067 351 20 10

47. 26 августа 2020

Працював на Леоні і Фуджікурі .Складається враження,що на цих підприємствах більш професійний підхід до справи чим на Бадері.Люди привітніші ,бригадири стоять на лінії,і власним прикладом показують відношення до роботи На Бадері,цього немає.Це міні Україна Ті що вище,не важають підлеглих за людей

1. 31 августа 2020

Тобто ви працюваали на всіх підприємствах для порівняння? Чи на Бадері не спробували, а лише такі свої субєктивні припущення вирішили опублікувати? Обирайте те, що ваше, звісно. Та ось так судити загально про людей, «що вище» і вас не показує з хорошої сторони.

48. 26 августа 2020

Бардак повний.Бригадири в закрійному, некомпетентні. Складається враження,що вони не на своєму місці .

1. 31 августа 2020

А ви компетентні, що так оцінювати роботу відділу?

49. 26 августа 2020

Повний бардак Молоді бригадири закрійного,зарозумілі і хамовиті.

1. 28 сентября 2020

Ми вже провели розмову з працівниками закрійного. Надіємось більше таке не повториться.

50. 25 августа 2020

Де ще таке зустрінеш?) Приведи друга і отримай свої 5000 грн. І це не поодинокий випадок акцій або ж заохочень для співробітників.

1. 11 июня 2017

Іванка :
    @Marta N, Ось і я так думаю. А то стільки відгуків, що люди просто звільняються масово. Тоді виникає питання: Якщо все так погано, як досі підприємство працює? І штат працівників набирає? Чи всі дурні залишаються працювати, а такі розумні звільняються?

Плинність кадрів на підприємстві постійна річ.приходят люди попрацюють місяць,два подивляться на це пекло і звільняються,хтож витримаен такі умови праці пилюка,вентиляція погана,жара постійно,багатоьм стає погано.чому ж ніхто неговорить про шкідливі умови праці на підприемстві(звичайно ,що зараз занайдуться розумники які напишуть що за шкідливість платять аж 120 грн.)мій знайомий працював в закрійному і змушений був звільнитися почались якісь висипи на обличчі,постійно дражнило вносі,нежить,чхав.говорив що причина в дрібних частинках від шкіри які літають в повітрі разом з пилюкою коли викроював шкіру на столі.у дівчат контролерок які перевіряють деталі на наявність браків шкіра на руках облазить.причина в хімії в якій вимочують і фарбують шкіру. а питання: чому підприємство й досі працює?тому,що народ немає куди дітися й змушений терпіти. в цій державі лишиться пару великих підприємств такі як бадер,фуджикура а весь малий бізнес задушать.і з народом будуть робити все що заманеться а неподобаеться на ваше місце прийдуть інші незамінимих людей немає.

2. 23 марта 2017

@Andriiko, Також брат працює на цьому заводі. Розповідає, що компанія дбає про умови праці, слідкує за виконанням техніки безпеки (що дуже важливо). І ЗП пристойна, для людей без досвіду роботи.

Закройщик 1
Швея 1
Экономист 1

Добавьте зарплату в компании Бадер Україна

Добавить отзыв о работодателе Бадер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бадер Україна?