Елтон Корпорейшн

Ведущая дистрибьюторская компания, поставщик химических веществ, дополнительных составляющих ингредиентов и инновационных решений для ключевых отраслей производства продуктов конечного потребления в Юго-Восточной Европе, Украине и Турции.

Отзывы о работе в Елтон Корпорейшн, зарплаты

1. 12 декабря 2023

@Олександр,
    Я розумію що цей сайт це помийка, де можна кого завгодно облити брудом з мінімальною відповідальністю і сприймати інформацію звідси можуть лише люди, які не знайомі особисто ні з директором а ні з співробітниками. Мотив і цілі цього листа взагалі не зрозумілі оскільки роботи в компанії він загалом не стосується а написаний в стилі персональної образи.
    Але все ж хочу прокоментувати це обливання брудом, оскільки воно стосується не тільки мене особисто. З тексту я можу зрозуміти, що особа яка це написала, не працювала в Елтоні, принаймні за мого періоду, а текст писала з чуток, пліток та офісних жартів без розуміння сенсу. Якби працювала, то знала б, що Світлана яка в нас працювала була нашим логістом та контролювала всі відвантаження, і це як я бачу когось засмучувало. Дружину також звати Світлана але до Елтону вона не має жодного відношення і вона не з Кропивницького а лише там навчалась до КНЕУ. Той факт що це різні люди можна легко перевірити через соціальні мережі і дізнатись що зовнішньо вони зовсім не співпадають з вашою уявою. Про сайти знайомств частково правда, оскільки при підборі персоналу бувало що ходив по офісу і розповідав колегам що сиджу на сайті знайомств з пропозиціями попрацювати в Елтоні. Сайти знайомств кому цікаво: LinkedIN, work.ua та rabota.ua. Хто бажає познайомитись не по плітками звертайтесь, оскільки заробітні плати в компанії суттєво вище в середньому по ринку 2023, принаймні для менеджерів з продажу. На 2024 відкриваються вакансії в зв’язку з розширенням компанії на позиції менеджеру з продажу харчових інгредієнтів по напрямку напої, м’ясо або молочна промисловість. Також вакансія на напрямок Менеджер з продажів хімічної сировини для побутової хімії. (Але плани амбіційні і вакасій може бути більше тому слідкуйте на вказаних сайтах)
    Для достовірності, всім раджу отримувати інформацію про компанію особисто від співробітників які тут дійсно пропрацювали зі мною як з директором більше року. Сам я також повністю відкритий до прямого спілкування.
    Про одруження взагалі плітки хворої людини які навіть не буду коментувати, оскільки вони не відповідають дійсності від слова зовсім.
    З свого боку, буду дуже вдячний за інформацію про автора цього твору. Я думаю він зрадіє коли зустрінеться особисто і в голос та в очі нам ото все скаже під камеру цей мамкин герой і чи буде так само весело як було таке написати.

2. 16 марта 2023

Директор Андрій цілком та повністю підпорядковується своїй дружині, яка приходить на роботу та копає під того, хто їй не сподобався, при тому, що сама тупа, як валянок. А він тих людей просто звільняє. Більше того, у робочий час він сидить на сайтах знайомств, оскільки його жінка Світлана, товста, як свиня, та негарна — не доглянута та неприваблива сама по собі. Оженився він через багатих її батьків, які купили квартиру в Києві, а сама вона із Кропивницького. Тому він і злий постійно, бо живе в приймах, та ще й із страшилкою.

Добавьте зарплату в компании Елтон Корпорейшн

Добавить отзыв о работодателе Елтон Корпорейшн

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Елтон Корпорейшн?