EVO

EVO

EVO – українська продуктова IT-компанія.
Місія EVO — створювати можливості для розвитку підприємництва. Ми робимо маркетплейси для онлайн-шопінгу і замовлення послуг — Prom.ua, Satu.kz, Bigl.ua, Kabanchik.ua, Shafa.ua, IZI.ua. Створили сервіси цифрових рішень для бізнесу — Вчасно.ЕДО, Вчасно.ЕДІ, Вчасно.Каса, Вчасно.КЕП. Інтернет-майданчики для проведення державних та комерційних торгів і аукціонів Zakupki.Prom.ua та Аукціони.Prom. Також розвиваємо фінтех (проєкт EVO Fintech) та логістику.

Отзывы о работе в EVO, зарплаты

1. 3 декабря 2023

Запросили мене в цю компанію на вакансію менеджера з продажу, для роботи з їх новим продуктом під патронатом Prom.ua. Було дві онлайн співбесіди, але HR-рам цього виявилось замало, бо рішення приймає «ЛІДЕР» і хоче поспілкуватись особисто. «ЛІДЕРОМ» виявився шмаркач, який прийшов на бесіду зі мною з немитою головою та обтянутим светром (я якось інакше уявляв собі успішного IT-шника).
    ЛІДЕР навіть не потурбувався переглянути моє резюме (це після 2-х співбесід з HR)задавав питання, від яких і в мене і навіть в HR-рів виник приступ іспанського сорому, а потім взагалі перейшов на приниження мене і моїх хобі. Мені не вистачило сміливості розбити йому його немиту голову тоді.
    Тричі нешановний «ЛІДЕР» олександр, для того щоб проводити співбесіду з продавцями мого рівня — купи собі бодай шампунь

2. 21 июня 2023

Непрофесіоналізм зі сторони HR. Відразу виникає негативне уявлення про компанію. Таке враження,що резюме ніхто не читає і не розуміє чим ти займався та якими навиками володієш зараз. Зворотнього зв‘язку,навіть у разі відмови,ніхто не надає. Хоча це нормальна практика,повідомити кандидата,що керівник не підтвердив його кандидатуру та йому відмовлено. Задумався би, чи варто йти туди працювати,якщо вже на першому етапі комунікації неповага до кандидатів.

3. 8 февраля 2023

В компании всё очень плохо с наймом! Вакансии одни и те же висят годами. Пригласили меня на собеседование, нашли сами через linkedin. Ну что сказать-первый собес hrd рассказывала о своём проекте»обратная связь»( которая хромает и получил ее я из-под пинка- к стати, рекрутер Влада привет!), на втором тоже одна вода-вода. На уточняющие точные мои вопросы-задачи конкретно и сроки, зп, развитие и тд-все обтекаемо) Итог-обратная связь от рекрутера после пинка»когда», ответ- мы все таки решили еще смотреть рынок и ищут уже пол года))) настолько не внимательно, что повторно связались со мной через djinni и снова предложили ту же вакансию, и те же круги собесов( что, рынок так сузился?). Честно, просто не рекомендую!)

4. 23 января 2023

Это был удивительный опыт собеседования. При чем второй этап, после успешного ТЗ и прочего. Просто феерично пообщались, иных слов не подобрать: Новаченко полностью травмированная личность, психически неадекватна. Самоутверждается за счет унижения других с первых слов. Если в этой компании таких людей назначают руководителями, стоит предполагать что это случай не единичный. В компании, где руководство выпячивается за счет наездов и принижения других ничего хорошего ждать не стоит. Если вы себя уважаете и понимаете, чего заслуживаете, даже не пробуйте. НЕ теряйте свое время. Компания да и сам проект того не стоят. Просто мыльный пузырь, за которым ничего нет.

Добавьте зарплату в компании EVO

Добавить отзыв о работодателе EVO

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании EVO?