Molfar

Molfar

Компанія Molfar спеціалізується на OSINT & HUMINT-дослідженнях: шукає інформацію про бізнеси, перевіряє минуле людей, аналізує ринки та рішення на них. Використовуємо спеціалізований OSINT-софт та власні скрипти для дата-майнінгу.

Отзывы о работе в Molfar, зарплаты

1. 6 апреля 2023

Компанія Molfar останнім часом на слуху. Розслідування в напрямку OSINT заходять в ТОПи переглядів. Компанія систематично в пошуку ресерчерів,тому може мій досвід комусь допоможе зекономити час.
    За кілька після відправки резюме через джоб-сайт,в тг мені написала рекрутерка. Алгоритм підбору у мольфарі такий,що початковим етапом відбору є тестове завдання з 5 пунктів:
    1.Оцінка доходів та витрат Мольфара. Збір контактів керівництва Мольфар
    2.Аналітика ринку
    3.Збір контактів конкурентів Мольфара та особистих контактів їх засновників
    4.Аналіз великого судового процесу з кількома апеляціями
    5.Оцінки фейку ( опціонально)
    За моєю суб’єктивною оцінкою, на виконання тз треба ПОВНОЦІННИХ 2 робочих дні. Роботодавець дає 3 дні на його виконання після співбесіди, звісно не оплачуючи роботу. Це все без попереднього спілкування з керівництвом.

Думка суб’єктивна, але здається таким чином мольфари перекладають прості аналітичні замовлення,які потім будуть продані, на шукачів роботи.
    На сайті мольфар пишуть про 200 волонтерів, ймовірно це завуальоване використання чужої праці.
    Оскільки пошук кандидатів систематичний,то імовірність цьогодуже велика.

Надіюсь це допоможе комусь не витрачати час даремно. Рекрутерка хамить

Добавьте зарплату в компании Molfar

Добавить отзыв о работодателе Molfar

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Molfar?