Файдаль Украина

Файдаль Украина

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Украинско-немецкая компания ООО «Файдаль Украина». Более 20 лет на рынке по производству и продаже лакокрасочной продукции.

Отзывы о работе в Файдаль Украина, зарплаты

  1. 15 ноября 2023

    Позитив.
    Хочу подякувати мій бувший відділ, та власника компанії, за матеріальну допомогу, яка мені була надана вже після звільнення, коли я потрапив у лікарню. Ось, саме людяне відношення, звичайних працівників, один до одного я запам’ятав, і буду пам’ятати про Feidal. Дякую.
    Негатив.
    Перше, що мені не сподобалось, те, що випробувальний термін — три місяці, в цей час вас офіційно не оформлюють, і зарплатня виплачується раз в місяць, ну і звісно, менша ніж після проходження, про це на співбесідах "забувають" сказати. Офіс — це просто треш. Я розумію, що він арендується, але так не поважати себе і працівників, щоб не зробити нормальний ремонт і туалети, за більше ніж 10 років? В офісі був відсутній кулер, взагалі, так між підписанням службової записки, та появою кулера, пройшло півтора самих спекотних місяця літа, але і тут нюанс, охолоджує він приблизно 300мл., тобто, якщо дві людини захотіли холодної води одночасно, то другій її не вистачить. Про стан IT, взагалі, поеми писати треба, як робочі файли відкриваються по 10 хвилин, як люди чекають заміни клавіатури чи мишки неділями, про CRM, в яку інформація тільки вноситься, але ніяких звітів чи реальної допомоги в прийнятті рішень не робить і т.д. Про керівництво багато писати не хочу, скажу тільки те, що на мою думку, хтось дуже хоче показати "економію" перед власником, навіть там де це непотрібно робити, а навпаки — вкладати. Звільнився сам, приводом до цього, був факт того, що роботу у свої вихідні я не вважаю своїм обов’язком.

Добавьте зарплату в компании Файдаль Украина

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Файдаль УкраинаПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Файдаль Украина?