Family, cеть магазинов

Family, cеть магазинов

Мережа магазинів Family (ФОП Ковальчук) пропонує великий асортимент товарів для дому та всієї родини. Магазин славиться своїми доступними цінами та широким вибором продукції від посуду до одягу для жінок та чоловіків.

Отзывы о работе в Family, cеть магазинов, зарплаты

1. 26 ноября 2021

Я працюю керівником одного з магазинів мережі більше 5 років.
    За цей час, звичайно, було немало чого, але навіть в рідній сім’ї трапляються певні непорозуміння.
    Пишуть, що навчання не проводилось, так це неправда. Я їздила з провінційного містечка на співбесіду в столицю, потім проходила стажування в мережевому магазині своєї області, зі мною ділились досвідом. Минулого року до мене на навчання також направляли дівчину на посаду керівника з іншої області. Тому не знаю кого з вас не навчали…
    Колектив мій в одному і тому ж складі працює понад 4рокі, а це свідчить про те, що коли людина хоче працювати, вона буде працювати! Тут пишуть, незрозумілі для мене, якісь жахливі речі в сторону власника, головного ревізора…. За весь час роботи в нашій співпраці було різне, але ці люди професіонали своєї справи!
    Ревізії проходять швидко та професійно. Завжди можна зателефонувати і порадитися як краще діяти у випадку, коли покупець хоче повернути товар або просить додаткову знижку..
    У кожного, звичайно, свій досвід і думка, але…
    Вихід завжди є!
    Ставайте власниками своєї справи, розвивайте і впроваджуйте свої правила.
    Мені, особисто, пощастило і з колективом, і з керівництвом, чого і вам бажаю!!!

2. 26 ноября 2021

Я, м’яко кажучи, шокована тим, що написано про мережу. Працюю касиром в колективі багато років. Так, є певні нюанси, але вони є всюди! В мене прекрасний колектив, в якому ми всі знаємо хто за що відповідає, гарний керівник, яка і до цього мала досвід в управлінні персоналом. Звичайно, якщо людина сама не зацікавлена в розвитку себе як керівника і кадровика, то будуть і штрафи, і плинність кадрів…
    Керівництво професійне, зарплата вчасно і , взагалі колектив нашого магазину в одному складі працює понад 5 років. Так що, хто хоче працювати, той буде працювати!!!

3. 24 ноября 2021

На разі працюю уже третій рік в цій компанії категорійним менеджером. Зарплата завжди виплачується вчасно + премії. Від 12 000 до 23 000 тут реально заробити. Дуже зручний графік роботи до 17:00. Ніхто не заставляє працювати понаднормово. Щодо навантаження, так воно є. Але в жодній компанії ніхто не буде платити за «протирання штанів». Завжди можна відпроситись по особистим справам, директор лояльний до кожного.Також можна працювати віддалено, що на разі є актуальним.
    Роботою задоволена і ставленням також!

4. 24 ноября 2021

На разі працюю вже третій рік в цій компанії категорійним менеджером. Хто хоче тий і заробляє! Зарплата завжди виплачується вчасно + премії. Від 12 000 мінімум до 23 000 реально тут заробити. Дуже зручний графік роботи до 17:00, ніхто не заставляє працювати понадурочно.Щодо навантаження так воно є, але ніде Вам платити нормальну зарплату за «протирання штанів» ніхто не буде.
    Завжди можна відпроситись по особистим справам, є можливість працювати віддалено, що на разі важливо. Роботою задоволена і ставленням також.

5. 13 августа 2021

Демотивация. Бессистемность. Работа до ночи и в выходные приветствуется. Отказываешься — плохой или неуспевающий. Ок, пусть будет так.) Сочувствую тем, кто верит и терпит. У меня всё.

6. 29 июля 2021

Мала нагоду попрацювати в даній компанії,100% підтримую все вище сказане,
    особливо про те як відносяться до працівників,постійні штрафи, приниження, якісь розбірки безглузді, претензії від керівництва,якщо і у вас з’явиться бажання працювати то через деякий час вам його напроч відібють, якісь зовсім безглузді планограми , за невиконання яких постійні штрафи.Вимоги щодо знання асортименту і все про асортимент товару виключно з особистого саморозвитку,ніякого навчання персоналу і тд .А система оплати праці і мотивування працівників то про це як кажуть компанія «умалчивает»😱.

7. 25 июля 2021

Очень жалею что раньше не прочитала все эти отзывы. Ведь все что здесь написано ПРАВДА!! Но от себя лично хочу сказать всему высшему руководству , особенно это касается директора( Юрия Петровича), что прежде чем руководить,придерживайтесь латинской пословицей: «Абсурд, когда человек должен управлять другими и не может управлять собой» Научитесь владеть своими эмоциями, разговаривать и писать красиво и правильно, а не «матами» и с ошибками, а самое главное, не забывайте, что всех людей, которых Вы обидели вернуться Вашим детям. Даже не сомневайтесь!!

8. 10 июля 2021

@ Гость , Скажите пожалуйста Елена Шилова, если Вы ещё работаете в этой конторе, к уважительным причинам увольнения относится тупость и хамство Вашего директора. Я Вас могу понять, как человека, Вы здесь отрабатываете свой оклад. Но не нужно вводить людей в заблуждение. Да я соглашусь, коллектив у Вас сложившийся, человек 5-6 и то все родственники и подхалимы. И все!!! Лично подтверждаю сумасшедшую текучку персонала, толпы людей каждый день приходят на собеседования в центральный офис. Доходило даже до того, что набирают на должности с других городов и областей, потому как адекватные и ценящие себя люди к Вам работать не пойдут. На магазинах ситуация ещё хуже. По поводу штрафов, так они начисляются по желанию директора без видимых на то оснований. И ещё, мне лично Ваша объективная оценка совсем не интересна, чтобы меня потом терроризировали и угрожали по телефону.

9. 16 мая 2021

@ Solnce , ничего не изменилось

10. 16 мая 2021

@ Tanyusha , полностью согласна. Ничего не поменялось

11. 16 мая 2021

Фирма представляет собой кучку зарегистрированных частных предпринимателей, от имени которых работает. Условия ужасные: ни обещанной зарплаты, ни официального отпуска и денег за отпуск, ни уважение не дождетесь, об обеде никто даже не слышал, выйти из магазина — штраф, но заплатить всю коммуналку надо. Все недостачи, списания на ревизии (даже бой покупателей) за счет работников. Людей увольняют пачками что в офисе, что целым составом магазина.Кроме того, больничные не оплачивают, при увольнении не выплачивают всю сумму на руки — считают только официальную и отнимают ревизию.
    Не советую и врагу

12. 23 апреля 2021

@Tanyusha, Вітаю. Вкажіть будь ласка в якому саме магазині Ви працювали, та яке місто. Ми обов*язково розберемось в ситуації, та не допустим помилок в управлінні персоналом ТТ на майбутнє. Заздалегідь дякуємо, та приносимо вибачення за некоректну організацію робочого часу в ТТ.

13. 23 апреля 2021

@Solnce, Здравствуйте. Команда Family работает в большом и сложившемся дружном коллективе, увольнения в офисе бывают крайне редко и по уважительным причинам. Для объективной оценки Вашего увольнения, опишите пожалуйста более детально какая ситуация произошла у Вас и за что Вас оштрафовали.
    Заранее благодарю. С уважением, директор по персоналу, Елена Шилова.

14. 10 августа 2020

Мала клопіт працювати на цій фірмі. Виплати незрозумілі та не вчасні, робочим часом керують всі окрім тебе(як і твоїм відпочинком), навантаження безглузді і розраховані на коней , а не людей. Навіть за пристойні кошти на них працювати неможливо(але пристойних НЕ БУДЕ). Не раджу і ворогу!!!!!

15. 2 февраля 2020

Работала категорийным менеджером в этом гадюшнике. Нагрузка не соответствует оплате. Нормальную зарплату получает только кодло родственников и *ополизов, остальные работаю за копейки. Постоянно штрафуют. Ты можешь спокойно работать, а на тебя уже открыта вакансия. Директор предприятия — […]. Не рекомендую данную контору даже в качестве временной работы. Берегите своё время и нервы.

Добавьте зарплату в компании Family, cеть магазинов

Добавить отзыв о работодателе Family, cеть магазинов

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Family, cеть магазинов?