Family, cеть магазинов

Family, cеть магазинов

Мережа магазинів Family (ФОП Ковальчук) пропонує великий асортимент товарів для дому та всієї родини. Магазин славиться своїми доступними цінами та широким вибором продукції від посуду до одягу для жінок та чоловіків.

Отзывы о работе в Family, cеть магазинов, зарплаты

1. 9 июля 2024

@Гость, Добрий день. Мене звати Валентина, я менеджер по підбору персоналу компанії Family. Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже шкодуємо, що ваш досвід роботи у нашій компанії був негативним. Ваш зворотний зв’язок є дуже важливим для нас, оскільки він допомагає нам зрозуміти, де ми можемо покращити наші процеси та умови праці.

Ми розуміємо, що кожен відгук важливий і заслуговує на увагу. Ваша думка не залишиться непоміченою. Так як, наша мета — бути чесними та прозорими у всіх фінансових питаннях, і ми обов’язково перевіримо ваші претензії.

Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу. Якщо у вас є конкретні пропозиції або додаткові деталі, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом кадрів.

Щодо мотиваційної системи, то компанія дійсно переживає певні реформи. Раніше наші співробітники працювали за системою бригадних продажів, проте зараз ми налаштовуємо систему індивідуальних продажів. Ми віримо, що цей підхід надасть нашим працівникам більше можливостей для професійного зростання та досягнення особистих результатів. Тому, якщо ви крутий продажник та цілеспрямований на результат, ми чекаємо на вас!

2. 26 июня 2024

@Гість,

Дякуємо, що знайшли час залишити свій відгук. Ми дуже цінуємо зворотній зв’язок від наших співробітників і шкодуємо, що ваш досвід роботи з нами був таким негативним.
    Ми уважно перечитали відгук та візьмемо до уваги всі Ваші коментарі стосовно умов праці в нашій компанії.
    Ми також глибоко занепокоєні Вашими коментарями щодо взаємин з офісом. Ми негайно розглянемо це питання та вживемо необхідних заходів для забезпечення належної поведінки та підтримуючого робочого середовища для всіх співробітників.
    Ми дуже шкодуємо, що атмосфера в офісі вплинула на Ваш досвід роботи і ваше бажання продовжувати співпрацю. Ми прагнемо створити середовище, де кожен працівник відчуває підтримку і можливість для розвитку. Ваш зворотній зв’язок допомагає нам побачити прогалини, де ми можемо і повинні стати кращими.

Щиро дякуємо за Ваш внесок у розвиток нашої компанії. Ми бажаємо Вам успіхів у Ваших майбутніх кар’єрних починаннях.

3. 26 июня 2024

Дякуємо, що поділилися своїм досвідом роботи у нашій компанії. Ми дуже шкодуємо, що ваша співпраця з нами залишила у вас такі негативні враження.
    Ваші коментарі щодо умов праці, графіку роботи і тд є надзвичайно важливими для нас.
    Ми розуміємо, наскільки важливо мати справедливі умови праці, і шкодуємо, що ви відчули дискомфорт під час Вашої роботи в нашій компанії.

Ваші зауваження будуть уважно розглянуті, і ми зробимо все можливе, щоб покращити наші умови праці і створити більш підтримуюче та комфортне середовище для наших працівників.

Дякуємо за Ваш внесок та працю, і бажаємо Вам успіхів у пошуку нових можливостей.

4. 26 июня 2024

Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом роботи в нашій компанії. Ми цінуємо думку кожного, адже це допомагає нам розвиватися та ставати кращими.

Ми раді, що спочатку Ваша робота приносила Вам задоволення та ви побачили позитивні зміни після приходу нової керуючої. Це підтверджує, що наші зусилля направлені у правильному напрямку. Ми намагаємося забезпечити комфортну атмосферу для наших співробітників.

Однак ми дуже шкодуємо, що останні зміни в компанії викликали у Вас негативні емоції. Ми розуміємо, що період реформи може бути важким та викликати стрес у працівників. Але ми впевнені, що деякі зміни в нашій компанії приведуть до позитивних результатів у майбутньому.

Ми обов’язково врахуємо всі ваші коментарі. Так як, наша компанія прагне створити робоче середовище, де кожен відчуває себе цінним і важливим.

Ми дуже шкодуємо, що Ви вирішили залишити нашу компанію. Бажаємо Вам успіху у пошуку нової роботи та сподіваємося, що Ваш подальший професійний шлях буде успішним і принесе Вам задоволення.

5. 26 июня 2024

@Майбутні колишні працівники «Family «,

Дякуємо за ваш відгук та за те, що поділилися своїми переживаннями. Ми щиро шкодуємо, що ваш досвід роботи в нашій компанії викликає саме такі емоції(

Наші колективи на різних підрозділах дійсно складаються з талановитих та відданих працівників, і ми високо цінуємо кожного з них. Ми були б дуже раді, якби ви та ваші колеги залишилися в нашій команді та допомогли нам рухатися вперед разом.

На жаль, ми усвідомлюємо, що деякі технічні проблеми та труднощі з техпідтримкою можуть викликати незручності. Тож ми працюємо над тим, щоб поліпшити цей процес.

Ми також визнаємо, що останні зміни можуть викликати стрес та непорозуміння. Ваша критика щодо нововведень та умов праці буде передана керівництву для подальшого аналізу та прийняття відповідних заходів. Але ми впевнені, що деякі зміни в нашій компанії приведуть до позитивних результатів у майбутньому. Ми завжди прагнемо поліпшувати умови роботи для наших співробітників та забезпечувати їм необхідну підтримку.

Ваші зауваження допомагають нам ставати кращими. Тож, ми дякуємо Вам, що привернули нашу увагу до цих питань.

6. 23 июня 2024

Доброго дня. Так дуже шкода шо так відбувається, в нас дуже дружній колектив, всі різного віку та з різними здібностями, і працюють не один рік. Хтось продавець від «бозі», продасть Вам навіть те про що ви і не думали, але ви це купите за будь-яку ціну та ще й будете дякувати, і гадати як це ви жили без цього раніше, іншим легше працювати з касою, з комп’ютером, тим паче проблеми з системою у нас постійні, тех підтримка відповідає не одразу іноді треба чекати і декілька годин, тех-підтримка може ще й нахамити, відповідають що у Вас є інструкція книга як «Війна і Мир», шукайте там свою проблему, коли в тебе черга… Тех-підтримка працює до 18-ти годин, а магазини набагато довше, коли дійсно потрібна допомога тех-підтримка вже не працює… дуже дивно. База постійно висить, бонусні карти не підтягуються, а якщо підтягуються не приходить смс. Ти постійно стоїш і червонієш перед покупцями, і виправдовуєшся, хоча це не твій косяк. Вимоги до співробітників постійно ростуть, а заробітня плата стрімко зменшується. Особлива «шана і подяка» нашій новій генераторші супер ідей Ілоні Генадівні. Здається що кожне нововведення приймається під дією сильно діючих психотропних речовин. Незрозумілий сенс цих нововведень коли з мережі за останній місяць звільнилася велика кількість крутезних професіоналів свого діла. Кожен день ти думаєш що має щось змінитися на краще, гірше вже не може бути, але ні вони вміють здивувати. Пишуть не звільнені, поки ще працюючі працівники, які старанно працювали, любили свою роботу, мали постійних клієнтів, і які хотіли продовжувати працювати та прзвиватися разом з мережею, але нажаль…

7. 21 июня 2024

Що сказати…..
    Працювала в компанії майже 2 роки,не найгірші роки мого життя.Прийшла абсолютно без досвіду (працювала в іншій сфері).
    Завжди дуже захоплювалась цим магазином….асортимент,ціни,персонал(це навіть не працюючи там)спочатку було тяжко і не зрозуміло….потім прийшла нова керуюча(ковток повітря)магазин почав жити іншим життям,здавалося що ми самі собі «господарі»просто все було чудово….всі показники вгору,чудова зп,якщо порівнювати з конкурентами (але треба її дійсно заробити)АЛЕ прийшли зміни…..звісно компанії потрібен розвиток…..але якою ціною ….ціною не покладаючих рук і ніг співробітників,які залишилися після «реформ»будуть розповідати байки про покращення,знайшли регіональних директорів(з середини)які бідні-нещасні не знають,як їм працювати бо 7 пʼятниць на тижні….звільнення за звільненням…..мотивація =демотивація.Шановний ЮП,подивиться що роблять з вашою «дитиною»мережою…..Просніться,бо скоро будете на своїх сорока магазинах працювати один з родиною

І ще….про неофіційність,некомпетентність керівництва з офісу…..щира правда ,яка написана в інших коментах

8. 20 июня 2024

Працювала в компанії трошки менше, ніж пів року. Компанію НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
    По перше, графік роботи — це на голову не лізе. Ти можеш працювати 12-14 годин, впахувать весь день до втрати свідомості, але компанія навіть не знає, що таке обідня перерва, графік роботи по нормовому годинному графіку. Зп — залишає бажати кращого. Не офіційно!! Хоча на співбесіді тебе запевняють, що все офіційно, раз на якийсь період виплачують за тебе податок (хоча з зп списується майже щомісяця). Прийшла в компанію на вакансію — керуючий магазином. Співбесіду пройшла вдало, досвід роботи не один рік в іншій компанії. Спочатку ти працюєш, як кінь. Тягають тебе по різним магазинам, бо тобі ж треба досвіду набратись, ти приїзжаєш рано вранці, а уїзжаєш пізно вночі. Весь день ти на ногах. Тягаєш важкі, брудні коробки, пилючні пледи, рушники, витираєш посуд і розтавляєш згідно придуманій компанією планограмі (міліметр вліво вправо) мінус з твоєї зп. Ти кидаєш класні ідеї щодо покращення роботи, ВІДКРИВАЄШ МАГАЗИН, шукаєш персонал, проводиш співбесіди, пашеш з 7моі ранку до ночі, маєш зп менше навіть, ніж у продавця, хоча HR тобі запевняє, що буде підвищення. І на це все отримуєш звільнення. Приходять наступного дня пани ревізори з твоїм наказом на звільнення. Працюючи в різних компаніях— у мене таке вперше.
    Дзвониш власнику, питаєш, а як так? Морозиться, що він нічого не знає, і рішення прийняте не ним. Розказує історії про його коханок, бізнеси і тд, але ні краплі по суті. Дякую тобі що ти зробила всю брудну роботу, на твою посаду ставлять протеже власника))
    Абсолютно не компетентний персонал офісу і сам власник. Я вже мовчу про постійний ейджизм. Дії щодо звільнення (як в принципі і сама робота) НЕ ЗАКОННІ. Тобто створюють наказ на звільнення на підставі твоєї не написаної заяви. А коли кажеш, що не будеш нічого підписувати, писати і тмп, погрожують не виплатою зп і не видачею документів. Потім твою трудову передають взагалі через третіх осіб, не в день звільнення, а через тижні 2. Годуючи обіцянками, що «завтра буде». Знову ж таки ставлення до працівників — як до скота. В тебе може бути купа людей в магазині, ти будеш як сраний віник бігать виконуючи різні задачі — але якщо ти фото залу скидаєш пізніше на 10 хвилин, не приймуть, ще з гівном зрівняють, що ти керуюча, і не маєш буть в залі з продавцями (але по факту маєш).
    Що таке відпустки, та виплата за них — компанія не знає, так само і з лікарняними. Будеш працювати на свята по 14 годин, тобі за це не доплатять нічого. За провтики на поставці від офісу — платити будеш ти.
    Постійні штрафи на рівному місці.
    Функціювання магазинів — це просто шикарне місце для перевірок податковій, бо настільки безсовісно оминати податки, коли в країні війна і наживатись на цьому — це низько. Власник собі нові машини купляє, магазини відкриває, а все це за кошти несплачених податків за оплату готівкою. Так, бо чеки не фіскалізуються, якщо платиш готівкою, а картою можна тільки певну кількість в місяць, бо шо? Бо магазини з мільйонною виручкою оформлені на різних фопів, але категорія тих фопів ніяк не підходить для таких великих магазинів. Можна багато перераховувати, описувати і казати, але дуже прям дуже раджу, як хочете працювати, розвиватись і залишитись цінним співробітником, навіть після звільнення — оминайте цю горе компанію стороною.

9. 19 июня 2024

Не рекомендую цю компанію . Відпустку не оплачують ,хоча чешуть що в них офіційно все . ЗП дно !!! При звільненні- ніхто не використану відпустку не виплатить.
    А от те що ти будеш підіймати магазин на 50% порівняно з минулим роком , і тобі ніхто дякую не скаже . ЗП буде така як у продавця . Хоча ти витрачаєш купу грошей із свого карману , щоб розвивати магазин, щоб було гарно. А ще максимально зневажливе ставлення з офісу . Наприклад — заступник генерального директора максимально не компетентна . Мавродій Оксана. Вона може подзвонити і напряму сказати що ти дура , бо не захотіла дати взятку органам перевірки, чи ще що ти там щось не відправила . Максимально зневажливе ставлення від офісу . Робочі дні без вихідних , без обідів . Якщо ти керуюча то ти ще і продавець , але тобі за це не доплатять, а ще й зп буде нижча. Дуже можна довго описувати . Але за рік роботи враження негативні , хоча сам магазин дуже хороший , і хотілося б далі працювати , якби не атмосфера з офісу .

10. 14 июня 2024

В даній компанії пропрацювала не один рік, гарного сказати можу мало. Коли звільнилась- ні хвилини не жалкувала. Якщо хочете великого навантаження в роботі, зневагу,скотське відношення та ще й можуть на вас образитись і не виплатити за рахунок цього заробітну платню, то це все саме про цю компанію. А про відпускні- взагалі навіть не чули, ніхто просто вам нічого не виплатить. Виваляють в багно і скажуть,що так треба. Не рекомендую працювати в компанії, де взагалі не цінують нікого. Стосовно графіку- в святкові дні працюватимете по 14 днів без вихідних, а то і більше. А мотивація буде — що більше продажів, то більше заробиш. Тобто, інтерес тільки в тебе заробити, а офіс не зацікавлений підвищити ЗП тобі, що саме магазини приносять прибуток. Хоча в такому проміжку виходити всім персоналом просто безглуздо, немає сенсу, але ніхто, абсолютно ніхто не почує, що ти думаєш стосовно цього. Тебе не приймають взагалі за людину. Готуйтесь до того, що коли зараз вас будуть приймати на роботу, то дуже гарно поїздять по вухам, але по факту це все лише пусті слова, а кормити ними будуть ще довго. Вірте в світле майбутнє і працюй за ідею. Головний девіз компанії- відсутність взагалі найдрібнішої логіки. І коли ти працював роками і виконував плани, підіймав магазин, при звільненні все обнуляється. Ти став автоматично поганим, на тебе керівництво обрзилось і звичайно про повну виплату зарплатні, яку реально заслужив, не може бути і розмови. А саме сумне, що навіть прочитавши даний відгук — ніхто навіть не задумається, що проблема все-таки існує і її треба вирішувати. А просто скажуть» це відгук ображеного робітника». А я вам скажу, що це відкуг » щасливої людини, яка дуже рада, що пішла з компанії » і що це реально правдивий відгук. А ті гроші , які вони недовиплачували, бо образились, нехай будуть на їх совісті. Це просто дуже низько. Я на ці гроші не обіднію, а вони, мабуть,стали набагато щасливіші і багатіші! Бажаю компанії і багаточисленному керівництву нарешті здобути мудрість і совість!

11. 15 апреля 2024

@Гость, Добрий день. Мене звати Валентина, я менеджер по підбору персоналу компанії Family. Дякуємо за Ваш відгук та відвертий зворотній зв’язок. Ваші відгуки допомагають нам покращувати нашу практику кадрового управління. Ми розуміємо, що Ваш досвід роботи в нашій компанії не відповів Вашим очікуванням, і ми дуже шкодуємо про це. Ми обов’язково вивчимо Ваш коментар, щоб у майбутньому забезпечити кращі умови для наших працівників.
    На жаль, у Вас хибна інформація стосовно заробітної плати та графіку. Заробітна плата складається з трьох частин, тому Ви забули вказати , що крім ставки нараховуються відсоток з продажу та мотивації.

Стосовно графіку, наші дівчата дійсно в СЕЗОН можуть працюати декілька днів без вихідних, але працівники самі в цьому зацікавлені, так як , заробітна плата залежить від продажу. З нашого боку, ми нікого примусити не можемо, це виключно бажання дівчат.
    Підкажіть, чи звертались Ви до вищого керівництва з Вашою проблемою?
    Допоможіть нам у вирішенні даного питання. Тож, підкажіть, будь ласка, в якому місті та на якому магазині Ви отримали даний досвід для перевірки інформації?
    Будемо раді отримати зворотній звʼязок.
    Гарного дня.

З повагою,
    HR Валентина, компанія «Family».

12. 15 апреля 2024

@Mis, Добрий день. Мене звати Валентина, я менеджер по підбору персоналу компанії Family. Нам дуже шкода, що у Вас склалось негативне враження про нашу компанію. Ваша думка для нас важлива, і ми працюємо над тим, щоб покращити умови наших цінних працівників. Підкажіть, будь ласка, на якій вакансії Ви працювали? Що саме не виконувалось з нашої сторони? Які питання у Вас виникли по розрахунку заробітної плати? Будь ласка, дайте нам знати, як ми можемо виправити ситуацію і зробити Ваш досвід з нами кращим?
    З повагою,
    HR Валентина, компанія «Family».

13. 13 июня 2023

Якщо ви у пошуку роботи — обходьте цю фірмочку стороною. Нічого з написаного у оголошенні не буде виконуватись зі сторони працедавця. До працівників ставлення зневажливе, зп як хочуть, так і нараховують. Просто не гайте свій час. Да, про родичів з верху — це правда.

14. 16 мая 2023

Прийшовши на співбесіду я мала чекати поки великі руководітелі вирішать якою стороною їм чашечки ставити, потім ще й про мене забули. Все таки випросивши щоб зі мною поговорили, я відчула за 15 хв співбесіди все відношення до людей в цій фірмі. Говорили на повишених тонах, жодної поваги відразу на ТИ, до того ж на російській мові. Зп взагалі казка, мінімалка від якої ви ще заплатите налоги і вийде на руки близько 5300, на хвилиночку 2023 рік на дворі, як за це прожити. Графік у вакансії пишуть 4/2, а по факту як вийде, може 6/1, може 7/1 сказали що якщо потрібно то ви повинні працювати і по 14 днів підряд, в день коли привозять товар всі повинні вийти його приймати, і якщо це ваш єдиний вихідний їм без різниці, йдете на роботу приймати товар і за цей день ніхто нічого додатково не заплатить, а привозять товар кожного тижня. І неважливо скільки робочих днів ви відпрацюєте хоть всі 30 в місяці, зп буде мінімальною.

15. 6 марта 2023

Не рекомендую однозначно!
    Вакансії на сайтах висять одні і ті ж…
    Було цікаво, що ж таке.
    Дізналась хто там підбирає персонал,питання зникли, то та Ірина, що виперли з Comfy, бо завалила всю роботу там.Кандидати тікали нормальні та й вона шукала собі подібних?
    То зараз це чудо вже тут, як воно може працювати як не володіє державною мовою від слова зовсім, у нас продавці більш грамотні?
    Зараз практикують виводити товпами стажерів, по пару днів, потім інших, цим кажуть, що не підійшли.
    Робота робиться, платити не треба.
    Трудова інспекція ридає по таким компаніям, розводять людей?

16. 14 февраля 2023

Доброго дня шановні.Що я маю сказати вам,фірма просто дно,на кожному кроці обман, приниження,і постійно винний,коли щось підсказуєш як краще зробити на тебе дивляться як на ідіота типу як це так простий смертний знає краще за начальника.Особо є такий Савіцкий як людина нормальна але в плані роботи тормозить просто капець,він сильний в теорії,а коли ти йому за практику він доказує свою теорію і хоть ти вбийся нічого доказать не можна.Що я можу сказати ЦЮ ФІРМУ ОБХОДЬТЕ СТОРОНОЮ В ПЛАНІ РОБОТИ БО НАДУРЯТЬ І ЗВІЛЬНЯТЬ повага там немає.

17. 1 ноября 2022

Цакава компанія…. заповняла анкету на посаду регіонального директора у менеджера по персоналу Анастасії…зворотнього звязку не надала Анастасія, навіть негативного….потрібно такому менеджеру пройти треніг по підбору персоналу та надання інформаії щодо вакансії…..убога компанія з таким менеджером!

18. 30 сентября 2022

Также проходили стажировку в Ирпене отпахали во время прийома товара, и Светлана сообщила что есть еще кандидат…но мы завтра сообщим вам о решение… никто ничего не сообщил. Просто не по ЛЮДСЬКИ хоча самы менеджера офыса в курсе етого

19. 30 сентября 2022

Таке саме і в Ірпені… дві дівчини стажувалися… якраз на прийомі товару ,на наступний день мали сповістили хто підходить…і що??? ТИХО

20. 18 августа 2022

Проходила стажування в магазині Family вАкадем Сіті. Просто дуже шкода свого часу коли ти старанно приходиш працюєш ти займаєшся викладку товару консультуєш людей продають товари складаєш тебе обманюють потім керівник говорить що все ок тіпа прийдеш завтра і коли ти приходиш на слідуючий день в кінці робочого дня тобі говорять вибач ти не підходиш. Тетяна керівник вона обманює вона не хоче нічого нікого нічому вчити тому що дохід у них я так розумію непоганий виходячи із того що це 4 відсотка від продажів і вони просто не хочуть ні з ким ділитися. керівник офісу скоріше за все наполягає на тому щоб було 4 продавця при цьому колектив разом з керівником створюють такі умови щоб люди не були прийняті на роботу і при цьому вони себе нормально почувають тобто магазин повністю працює на брехні. Якщо головному офісу не всеодно га імідж компанії вони звернуть на це увагу. Дуже неприємне знайомство. Любі співвітчизники не принижуйте себе і свою гідність не йдіть працювати в цей магазин і тим більше нічого в них не купуйте

21. 30 июня 2022

И знайте ,если пишут положительный отзыв ,это не сотрудник а HR,с подачи руководства .
    Однако людская молва говорит больше .
    Куча вакансий на джоб сайтах-это о текучке и большой проблеме внутри компании.
    А проблема одна -подлость руководства,с вами 99,9% поступят именно так :)

22. 30 июня 2022

Не тратьте свои нервы ,уважаемые соотечественники.
    В компании Фэмили вас ждёт унижение ,обман со всех сторон ,и отсутсвие стабильности .
    Приведу пример :под настроение сёстры директора вы в один момент можете стать не угодным ,за вашей спиной вас уволят.
    Текучка это подтверждает.
    За год они сменили пять менеджеров по подбору персонала ??и это не считая других административных должностей из верхушки
    Там зарабатывают только родственники директора.И то,даже родственник сегодня работает,а на Джоб сайте ему уже ищут замену ,подло,за спиной ,что б он не знал.
    Вас будут обвинять в непрофессионализме,лишь бы не платить .В общем,поберегите свои нервы,и обойдите стороной этот цирк.

23. 6 июня 2022

Чудова мережа, доступні товари, створені робочі місця. Хочеш працювати — працюй, не хочеш — дай іншим людям це робити. Читаєшь ці негативні коментарі, і хочеться спитати людей: Може ваші амбіції набагато більші за ваші професійні здібності? Гарних співробітників завжди цінують, чи не так? Працюю вже 7 років, і відпустка оплачувана є, і працюю у робочі години, і ніхто не принижує. В нас на магазині чудова керуюча, приймання товару, викладка все організовано, ревизії проходять швидко та без нервів. Як і у всіх торгових підприємствах є сезонність. В сезон роботи більше, літом меньше. З офісом завжди можна вирішити будь яке робоче питання. Бажаю всім знайти роботу своєї мрії.

24. 26 мая 2022

Не знаю які є слова в українській мові щоб підібрати якісь прикметники шоб охарактеризувати ставлення до працівників і вимоги до них але можу сказати точно це найгірша робота і найгірша організація де я коли небудь працювала , такого відношення, таких потикань і такого шантажу не було ще нігде

25. 15 февраля 2022

@ Гость , а мене не вчили) зато вимагали справно)

26. 1 февраля 2022

@ Наталия , Ви, Наталія – яскравий приклад того, як в цій шаразі просуваються по службі. Після Вашого відгуку на цьому сайті, Вам світить як мінімум зам. директора. Але мушу Вас розчарувати, з таким керівником, як Ковальчук Ю.П. ніколи не знатимеш, що завтра очікувати. Те, що Ви написали – це лише слова, а от нескінченні вакансії на сайтах пошуку роботи від Вашої контори говорять самі за себе і показують реальний стан речей на цьому підприємстві.

27. 10 декабря 2021

Не рекомендую нікому йти працювати в дану мережу!!! Заробітна плата маленька, а працюєш, як кінь. Обманюють, заманюють працівників, а потім ніякої поваги. Розвитку я ніякого не побачила. Працівники приймають товар по накладних (люди, 21 століття на дворі), місця для обіду працівників взагалі немає, обідньої перерви також… Враження найгірші про дану мережу. Не йдіть туди!!!!!!!

28. 6 декабря 2021

Прочитавши попередні відгуки, складається враження, ніби я працюю зовсім в іншій компанії …
    З мережею “Family” я вже майже 12 років!!! За цей час пройшла шлях від продавця-консультанта до кризис менеджера компанії!!! Відверто кажучи, я задоволена бути частиною команди під керівництвом Ковальчука Ю.П. Керівник лояльний, “суворий, але справедливий”, вимагає багато, але і ставлення до людей, як до людей, а не, як до робочої сили (як писалося раніше…)
    Компанія не стоїть на місці, постійно розвивається, вдосконалюється, тому і збільшується об’єм роботи та вимоги для працівників. Та й нудно було б працювати там, де немає бажання рухатися вперед!!!
    Висновок: Хто хоче працювати, той буде працювати, а хто не хоче, той завжди шукатиме різні причини та нюанси…

29. 26 ноября 2021

Я працюю керівником одного з магазинів мережі більше 5 років.
    За цей час, звичайно, було немало чого, але навіть в рідній сім’ї трапляються певні непорозуміння.
    Пишуть, що навчання не проводилось, так це неправда. Я їздила з провінційного містечка на співбесіду в столицю, потім проходила стажування в мережевому магазині своєї області, зі мною ділились досвідом. Минулого року до мене на навчання також направляли дівчину на посаду керівника з іншої області. Тому не знаю кого з вас не навчали…
    Колектив мій в одному і тому ж складі працює понад 4рокі, а це свідчить про те, що коли людина хоче працювати, вона буде працювати! Тут пишуть, незрозумілі для мене, якісь жахливі речі в сторону власника, головного ревізора…. За весь час роботи в нашій співпраці було різне, але ці люди професіонали своєї справи!
    Ревізії проходять швидко та професійно. Завжди можна зателефонувати і порадитися як краще діяти у випадку, коли покупець хоче повернути товар або просить додаткову знижку..
    У кожного, звичайно, свій досвід і думка, але…
    Вихід завжди є!
    Ставайте власниками своєї справи, розвивайте і впроваджуйте свої правила.
    Мені, особисто, пощастило і з колективом, і з керівництвом, чого і вам бажаю!!!

30. 26 ноября 2021

Я, м’яко кажучи, шокована тим, що написано про мережу. Працюю касиром в колективі багато років. Так, є певні нюанси, але вони є всюди! В мене прекрасний колектив, в якому ми всі знаємо хто за що відповідає, гарний керівник, яка і до цього мала досвід в управлінні персоналом. Звичайно, якщо людина сама не зацікавлена в розвитку себе як керівника і кадровика, то будуть і штрафи, і плинність кадрів…
    Керівництво професійне, зарплата вчасно і , взагалі колектив нашого магазину в одному складі працює понад 5 років. Так що, хто хоче працювати, той буде працювати!!!

31. 24 ноября 2021

На разі працюю уже третій рік в цій компанії категорійним менеджером. Зарплата завжди виплачується вчасно + премії. Від 12 000 до 23 000 тут реально заробити. Дуже зручний графік роботи до 17:00. Ніхто не заставляє працювати понаднормово. Щодо навантаження, так воно є. Але в жодній компанії ніхто не буде платити за «протирання штанів». Завжди можна відпроситись по особистим справам, директор лояльний до кожного.Також можна працювати віддалено, що на разі є актуальним.
    Роботою задоволена і ставленням також!

32. 24 ноября 2021

На разі працюю вже третій рік в цій компанії категорійним менеджером. Хто хоче тий і заробляє! Зарплата завжди виплачується вчасно + премії. Від 12 000 мінімум до 23 000 реально тут заробити. Дуже зручний графік роботи до 17:00, ніхто не заставляє працювати понадурочно.Щодо навантаження так воно є, але ніде Вам платити нормальну зарплату за «протирання штанів» ніхто не буде.
    Завжди можна відпроситись по особистим справам, є можливість працювати віддалено, що на разі важливо. Роботою задоволена і ставленням також.

33. 13 августа 2021

Демотивация. Бессистемность. Работа до ночи и в выходные приветствуется. Отказываешься — плохой или неуспевающий. Ок, пусть будет так.) Сочувствую тем, кто верит и терпит. У меня всё.

34. 29 июля 2021

Мала нагоду попрацювати в даній компанії,100% підтримую все вище сказане,
    особливо про те як відносяться до працівників,постійні штрафи, приниження, якісь розбірки безглузді, претензії від керівництва,якщо і у вас з’явиться бажання працювати то через деякий час вам його напроч відібють, якісь зовсім безглузді планограми , за невиконання яких постійні штрафи.Вимоги щодо знання асортименту і все про асортимент товару виключно з особистого саморозвитку,ніякого навчання персоналу і тд .А система оплати праці і мотивування працівників то про це як кажуть компанія «умалчивает»?.

35. 25 июля 2021

Очень жалею что раньше не прочитала все эти отзывы. Ведь все что здесь написано ПРАВДА!! Но от себя лично хочу сказать всему высшему руководству , особенно это касается директора( Юрия Петровича), что прежде чем руководить,придерживайтесь латинской пословицей: «Абсурд, когда человек должен управлять другими и не может управлять собой» Научитесь владеть своими эмоциями, разговаривать и писать красиво и правильно, а не «матами» и с ошибками, а самое главное, не забывайте, что всех людей, которых Вы обидели вернуться Вашим детям. Даже не сомневайтесь!!

36. 10 июля 2021

@ Гость , Скажите пожалуйста Елена Шилова, если Вы ещё работаете в этой конторе, к уважительным причинам увольнения относится тупость и хамство Вашего директора. Я Вас могу понять, как человека, Вы здесь отрабатываете свой оклад. Но не нужно вводить людей в заблуждение. Да я соглашусь, коллектив у Вас сложившийся, человек 5-6 и то все родственники и подхалимы. И все!!! Лично подтверждаю сумасшедшую текучку персонала, толпы людей каждый день приходят на собеседования в центральный офис. Доходило даже до того, что набирают на должности с других городов и областей, потому как адекватные и ценящие себя люди к Вам работать не пойдут. На магазинах ситуация ещё хуже. По поводу штрафов, так они начисляются по желанию директора без видимых на то оснований. И ещё, мне лично Ваша объективная оценка совсем не интересна, чтобы меня потом терроризировали и угрожали по телефону.

37. 16 мая 2021

@ Solnce , ничего не изменилось

38. 16 мая 2021

@ Tanyusha , полностью согласна. Ничего не поменялось

39. 16 мая 2021

Фирма представляет собой кучку зарегистрированных частных предпринимателей, от имени которых работает. Условия ужасные: ни обещанной зарплаты, ни официального отпуска и денег за отпуск, ни уважение не дождетесь, об обеде никто даже не слышал, выйти из магазина — штраф, но заплатить всю коммуналку надо. Все недостачи, списания на ревизии (даже бой покупателей) за счет работников. Людей увольняют пачками что в офисе, что целым составом магазина.Кроме того, больничные не оплачивают, при увольнении не выплачивают всю сумму на руки — считают только официальную и отнимают ревизию.
    Не советую и врагу

40. 23 апреля 2021

@Tanyusha, Вітаю. Вкажіть будь ласка в якому саме магазині Ви працювали, та яке місто. Ми обов*язково розберемось в ситуації, та не допустим помилок в управлінні персоналом ТТ на майбутнє. Заздалегідь дякуємо, та приносимо вибачення за некоректну організацію робочого часу в ТТ.

41. 23 апреля 2021

@Solnce, Здравствуйте. Команда Family работает в большом и сложившемся дружном коллективе, увольнения в офисе бывают крайне редко и по уважительным причинам. Для объективной оценки Вашего увольнения, опишите пожалуйста более детально какая ситуация произошла у Вас и за что Вас оштрафовали.
    Заранее благодарю. С уважением, директор по персоналу, Елена Шилова.

42. 10 августа 2020

Мала клопіт працювати на цій фірмі. Виплати незрозумілі та не вчасні, робочим часом керують всі окрім тебе(як і твоїм відпочинком), навантаження безглузді і розраховані на коней , а не людей. Навіть за пристойні кошти на них працювати неможливо(але пристойних НЕ БУДЕ). Не раджу і ворогу!!!!!

43. 2 февраля 2020

Работала категорийным менеджером в этом гадюшнике. Нагрузка не соответствует оплате. Нормальную зарплату получает только кодло родственников и *ополизов, остальные работаю за копейки. Постоянно штрафуют. Ты можешь спокойно работать, а на тебя уже открыта вакансия. Директор предприятия — […]. Не рекомендую данную контору даже в качестве временной работы. Берегите своё время и нервы.

1. 10 августа 2020

2. 23 апреля 2021

Управляющая 1

Добавьте зарплату в компании Family, cеть магазинов

Добавить отзыв о работодателе Family, cеть магазинов

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Family, cеть магазинов?