Goldi

Отзывы о работе в Goldi, зарплаты

1. 24 ноября 2023

Як шкода,що люди працюючи касирами, такі безграмотні. Може ви заслуговуєте на ЗП, яку вам давали. А швачки доречі мають все це пошити, щобу вас всіх була робота. І це нелегко.

2. 14 ноября 2023

Уверена, что большинство позитивных отзывов — наглое враньё. Ужасная компания и условия ещё более ужасные.
    — не оплачиваемый отпуск и больничные.
    — вечные штрафы сотрудникам.
    — власниця Галина полный неадекват, на которую нет никакой управы.
    И самое главное, о чем хочется сказать — это огромные минуса при переучете, взятые с потолка. За месяц-два вашему магазину могут насчитать от -40 до -100 тысяч. Не выплатить зп при таком раскладе у них — это норма.
    При желании уволиться вы услышите о том, что вам в трудовую напишут о том, что вы будете уволены «за матеріальну недовіру») + не удивляйтесь, если вам начнут угрожать судом. В этой компании подобное общение в порядке вещей. Если не лень, поройтесь в интернете и найдёте дело в суде с тов Ленокомбинат о том, что они не выплатили зп своему работнику.
    Гнилая контора, этим всё сказано.

3. 10 ноября 2023

Працювала в «Goldi» майже рік до війни в Лавіні.Щиро рада, що Багдану регіональну нарешті звільнили, бо це хвора на голову дівка. Завжди придумувала причину, щоб докопатися. Справді достойною на посаді регіонального директора була Мартиненко.Але з часом вона все таки звільнилася.

З мінусів:
    1)Не оплачували відпустку.
    2)Дедлайни по викладці, котрі часто було дуже важко вчасно зробити. Ми з дівчатами приїздили на роботу раніше (за що нам не платили), щоб все встигнути.
    3)Останні 2 лікарняні за лютий 2022 мені не оплатили. В офісі сказали, що вони не оплачують лікарняні🤯Хоч пенсійний фонд прислав мені офіційний лист про те, що компанія зобов’язана оплатити його.Але раніше я мала декілька лікарняних і вони мені платили.

З плюсів:
    1)Можливість кар’єрного росту.
    2)Гнучкий графік
    3)Офіційне працевлаштування.

4. 27 сентября 2023

Мене звати Олена, і я працюю відділі продажів у нашій компанії вже два роки. Бачу, що люди діляться різними думками щодо умов роботи у нас. Я хочу розказати про своє сприйняття. Однією з великих переваг для мене є дистанційний формат роботи, який надається в залежності від проекту. Це дозволяє мені працювати в комфортних для себе умовах і допомагає бути продуктивнішею.

Додатково, мені дуже подобається система навчання та розвитку в компанії. Я відвідувала численні тренінги та вебінари, які допомагають покращувати професійні навички. Кожен успіх в команді відзначається, і я відчуваю, що моя робота цінується.

Також хочеться відзначити чудовий колектив. У нас дружні відносини, і завжди можна розраховувати на підтримку. Щодо фінансових питань, звісно, інколи траплялися невеличкі затримки, але все завжди було чесно та прозоро. Цінюю, що мене вислухають та поважають мою думку. Кожен відгук є суб’єктивним, і важливо розуміти, що всі ми різні. Моя історія — це лише одна з багатьох, але вона абсолютно щира.

5. 21 июня 2023

Всім привіт! Побачила багато негативних скарг на Гончарук. Я часто з нею спілкуюсь по робочих питаннях, та й буває що спілкуємось поза роботою. Мені ця людина комфортна, я жодного разу не помічала з її боку неадекватних висказувань в свою сторону. Не люблю, коли в очі не скажуть, що не подобається, але пишуть різну маячню на сайтах з відгуками… хоча зачасту хочуть так просто прикрити свою некомпетентність. Всі кого я знаю, всі цінують свою роботу та намагають тут побудувати дружні товариські стосунки. Який сенс зайвий раз тратити нерви на суперечки. На Льонокомбінаті справді є куди рости та розвиватись і люди, які це зрозуміли, то цінують своє місце в колективі та тримаються за нього. З незручностей для когось може бути лише робоча субота, але вона скорочена і оплачується повністю, тому не нарікаю.

6. 20 июня 2023

@Валерія, Валерія, а можна щось конкретне почитати чи почути, окрім безглуздих наклепів? Ви не підтвердили жодне із висунутих звинувачень, а за наклеп у нас в країні є кримінальна відповідальність.
    Тим більше якщо Ви публічно використовуєте персональні дані інших співробітників. Якщо Ви публічно не вибачитесь чи сайт видалить знову вибірково коментарі тут,- мені доведеться звернутись до кіберполції. Докази збережені.

7. 10 июня 2023

Доброго дня Галина Василівна.
    Вибачте, але праця з Гончарук вже переходить всі межі. Вона не вміє спілкуватися з людьми, завжди переходить на особистості і принижує співробітників. Вона завжди вихваляється тим що ви робите все що вона схоче, і вона може робити в цій компанії все що їй заманеться, навіть звільнити працівника.
    Кожного разу вона каже що їй соромно працювати в цій компанії і прагне щоб скоріше відкрився її єйчик. Те що писали нижче в відгуках про неї це правда, але багато співробітників в GOLDI її бояться і мовчать, бо їм важливо своє місце в компанії, і кожен хто працює, любить свою справу, любить свій магазин адже ми всі як велика сім’я.
    Через неї вже багато пішло дійсно гідних співробітників, працівників які дійсно любили свою справу, но з нею неможливо працювати. Вона не та за кого себе видає.
    Будь ласка прислухайтесь до нас!

8. 7 мая 2023

@Ольга Самойлова, чому про не оплачувані лікарняні і відпустку яка має бути по закону ні слова ???

9. 22 апреля 2023

Галино Василівно, пишу від багатьох працівників Goldi Льонокомбінат. Прохання від більшої кількості адміністративного колективу. Допоможіть нам будь ласка спокійно працювати.Є багато ньансів в роботі, але саме головне це праця з ВМ Гончарук. Вона не знає методів ділового спілкувння, відверто кажучи людського спілкування. Переходить всі межі, починаючи від емоцій які вона не вміє стримувати закінчуючи булінгом та приниженням працівників.

1. 5 сентября 2023

Доброго дня. Хочемо повідомити Вам, що ВМ Гончарук надалі не працюватиме в нашому колективі, дякуємо працівникам за багаточисленні повідомлення про ефективність праці нашого колективу. Це дає нам можливість ставати кращими

10. 22 апреля 2023

Добрый день, очень надеюсь что владельцы компании прочитают этот отзыв, и сделают соответственные выводы.
    Хочу оставить отзыв о одной сотруднице которая пришла в компанию совсем недавно.Но уже максимум приложила усилий чтобы с компании уволились хорошие проффисионалы.Это мерчик Татьяна, этот человек добивается умышленным враньём чтобы уволили хороших сотрудников.
    Хамски обращается к сотрудникам, матерится при покупателях,обращается оскорбительно и унизительно.Преходит на личности унижает человека даже за внешность. Зачастую говорит в зале при покупателях что качество вещей гамно, и не понимает как эти вещи можно продавать и вообще делать призентацию с них.
    Была замечена, в том что люди которые ей не нравится даже физически или лучше работают чем она, она сразу наговаривает не правду на этих сотрудников руководству,что в конечном итоге призводило к не справедливому увольнению. С приходим в компанию Татьяна враньём выжила директора сити, креативного мерчика и многих админов магазинов.Так же на побегушках у нее есть менеджер Тамила, которая вместо развития сотрудников бегает хвостиком за Татьяной в ожидании мелких поручениях. В компании H&M где ранние работала Татьяна считается пустым местом. P.S о владельцах (которым хорошо подлизывает Таня) тоже говорит сотрудникам кучу всего «интересного». С таким мерчиком, не понятно кто дальше останется работать, так все сотрудники очееееннььь любят Таню. Все в надежде ждут когда она вернётся в эйчик.

11. 13 февраля 2023

Добрий день. Працюю у закрійному цеху Рівненського Льонокомбінату вже більше року.. Робота фізично не скажу, що важка, особливо якщо увійде у звичку. Зміни теж не такі довгі, як наприклад, на фабриках за кордоном. Вихідний у неділю у всіх. Із переваг це те, що всі працевлаштовані офіційно, зарплату отримуємо на картку. Виплати зазвичай, відбуваються два рази на місяць рівними частинами. В цеху ніколи не буває суперечок чи конфліктів, всі як свої, новеньким все показуємо та навчаємось, якщо потрібно підкажемо.. Але це робота для тих, хто дійсно готовий працювати і навчитися новому, бо лінивим тут не місце. Особисто для мене це хороша альтернатива заробіткам, тим більше в такий час як зараз. Під час відключень світла також працювали стабільно і це не може не радувати, що є робота і працюємо далі.

12. 11 февраля 2023

13. 2 февраля 2023

Добрий день, хочу залишити чесний фітбек про цю компанію, для того щоб зайшовши почитати відгуки про цей «цирк» під назвою “Goldi” адекватні люди обходили цю компанію усіма дорогами.
    Пропрацювавши в різних сферах і місцях, перше, що мене вразило це керівництво, яке може тільки ображати, хамити, використовувати нецензурну лексику по відношенню до підлеглих. Ніколи в цій компанії за весь час роботи, я не почула фраз «пробачте», «ви молодці» і тд. Я була вражена як так по свинські можно відноситись до людей і як за скільки років існування компанії не навчитися розмовляти з повагою і вести себе пристойно. 70% магазинів просто у аварійному стані, керівництву зажди бракує коштів щоб щось замінити чи купити нове, воно шукає «папір подєшєвле» бо все сильно дорого, також бракує коштів на виплату зарплати! Зарплату регулярно затримували на 2-4 дні і навіть не вибачались! А інколи навіть не попереджували, а як мені одного разу сказали «Якщо вам захотять — виплатять, не захотять — будете без грошей» це просто жах, тому будьте готові не отримати свою зп, як не отримала я) на мої скарги та питання де моя зп мені відповіли ігнором. Це найжахливіше місце для роботи. Багато студентів йдуть туди працювати для досвіду, хочу сказали, що досвіду там буде 0, ніхто нічого не знає, що як робити, де що знаходиться, тобі будуть вічно робити зауваження і чіплятися. В цій компанії ніхто не працює більше декількох місяців, бо можна просто з’їхати з глузду, тому цінуйте ваш час і ваші нерви.

14. 5 декабря 2022

Доброго дня,читаючи всі ці відгуки, також хочу додати свій, прийшовши в один із таких «генделиків» працювати, був просто вражений відношенням адміністратора до персоналу,постійно несумісні крики, жахливе відношення до відвідувачів, адміністратор завжди відсутній на робочому місці. Славнозвісна Богдана постійно робить зауваження без причини, серед колективу сварки, адміністратор не прислухається до колективу. З плюсів хочу відмітити Мілу,це сама адекватна людина з вище сказаних. Тому,якщо хочете тут працювати,краще навіть не намагайтеся. Тікайте поки не пізно!

1. 27 декабря 2022

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в якому саме магазині ви працювали? Ми проведемо збори колективу і розберемося в ситуації, аби вона більше не повторилася. Нам шкода, що так сталося. Дякуємо за відгук.

15. 25 октября 2022

Доброго дня, хочу залишити думку що-до дуже некомпетентної особи яка працювала касиром АТБ і якимось не заслуженим чином стала «Директором Goldi» Ригин, я не розумію навіщо брати на такі посади таких неосвідчених людей, які окрім того щоб оштрафувати, чи депреміювати працівника( навіть не вияснивши причину) більше нічого не вміють, вона для Галини Василівни тільки може свій розум в робочих групах показати, і те який там розум, текст як й навіть не в силах сама написати, було б добре щоб дехто перевірив її знання 1С, тому що навіть і його наш директор не знає. Працювати в Голді мені дуже подобається, але часті зауваження, дедлайн який не завжди можна встигати, тому що окрім них ще є ціла купа роботи і постійне прискіплення «ДИРЕКтора» змушує з поганим настроєм йти на роботу.

16. 26 сентября 2022

Доброго дня! Хотіла б також залишити відгук про «директора» Богдану. Це «керівник» який займає чиєсь місце. Сама на магазині не може вирішити ні одне питання, адже для неї це сильно складно. Краще цю роботу перекласти на адміністраторів магазину, дати їм маленьку кількість часу і оштрафувати, за не вчасне виконання. До працівників просто жахливе відношення. Таке відчуття ніби взагалі за людей не вважає. Вживати нецензурну лексику для неї звична справа. При людях на залі розмовляє по телефону і не тільки по «важливих, робочих справах»,а коли працівнику хтось терміново зателефонує то це ні що інше як «депремінювання». Наскільки мені відомо то хочуть звільнитись всі працівники компанії через одну людину, так краще звільнити одного, щоб не втрачати співробітників.

1. 27 декабря 2022

Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Вживання нецензурної лексики і така поведінка справді недопустимі. Пані Богдана вже не працює в нашій компанії. Нам прикро, що так сталося із Вами.

17. 26 сентября 2022

Читаючи всі відгуки хочу і я поділитися враженням, а саме про ШАНОВНУ директор Богдану.
    Працюючи в компанії довгий час, до цього робота мені дуже подобалась, а зараз просто не хочеться іти, бо знаєш, що тебе чекає постійне незадоволення зі сторони нашого ДИРЕКТОРА (Богдани).
    Вона постійно придерається до співробітників, шукає і створює проблеми, там де їх впринципі немає. Робить не коректні і можна сказати видумані зауваження працівникам, щоб депреміювати них. За весь період моєї роботи ще не один працівник не отримав премію, мало того ще й зарплату отримуємо не в повному обсязі. Як керівник показує себе некомпетентною, коли до неї звертаєшся, то вона не може дати чіткої відповіді або вирішити ту чи іншу проблему. Завжди перекладає свою роботу та відповідальність за неї на когось іншого. Прохання прийняти міри, щодо даної особи та перевірити її на компетентність і знання своїх обов‘язків.

1. 27 декабря 2022

Доброго дня. Ми вжили заходів, перевірили на компетентність і знання своїх обов’язків вказану людину. В результаті прийняли рішення її звільнити. Дякуємо вам за відгук.

18. 26 сентября 2022

Хочу залишити відгук про директора Богдану. Я повністю погоджуюсь з коментарями знизу. По перше людина зовсім не вміє розмовляти зі своїми підлеглими. Про свої обіди ви теж можете забути, адже коли вона на магазині, на своєму обіді вона змусить вас працювати, Так, якщо в правилах прописано, що перерва триває годину, а фактично ви дозволяєте співробітникам вийти на обід на 20–30 хвилин, ви порушуєте їхні права. Відійти попити води, чи вийти в туалет теж неможливо.
    На будь яке питання отримуєшь відповідь я не знаю, чого ти мені звониш, вирішуй питання сама.
    В свою чергу вона дозволяє собі лаятися, та штрафувати за будь-яку нагоду.
    Вона як директор повинна, бути підтримкою, помічником, але не в її випадку. Риба гниє з голови, ось це про цього керівника.

19. 26 сентября 2022

Хочу поділитися відгуком про керівництво даної компанії. А саме зверну увагу на директора — Богдану. Здавалося б, директор компанії має вирішувати всі питання, які виникають у співробітників, допомагати і пояснювати, якщо щось не зрозуміло. Але тут все навпаки. Неодноразово звучали фрази з боку директора «чому ти мені дзвониш? А що я можу зробити?». Кожного дня від директора працівники отримують купу завдань, які не завжди можливо виконати за один день. Постійні депреміювання, хоча, як вже було сказано в попередніх відгуках, премій ніхто в очі навіть не бачив. Директор цієї компанії завжди робить винними в усіх ситуаціях адміністраторів та персонал магазину і аж ніяк не визнає, що є некомпетентною в багатьох питаннях, що виникають у колективів. Більшу частину завдань, які отримують від неї працівники, сама не в змозі виконати. Будь ласка, зверніть увагу на вище описані зауваження і прийміть міри.

20. 22 сентября 2022

Хочу оставить отзыв на счёт этой компании, к Галине Василивне вопросов нет так как меня она не задевала не разу, все что могу сказать она не замечает как повышаются продажи и не прислушивается к тому что хотят покупатели. На данный момент в этой компании присутствует один человек это Директор Богдана которую большинство магазинов не может терпеть так как она хочет всё и сразу хотя сама даже и половину своих требований не в силе выполнить.Она как Директор если присутствует в магазине обязана при какой либо ситуации где присутствует опасность это как минировании тц и воздушная тревога она обязана вывести всех но этот Директор решила что так как много работы нужно дальше работать и сказала сотрудникам кто боиться уходите кто нет оставайтесь. (Уточняю это было при минировании тц) и только после того как полиция ей сказала что аштрафует на 18к только после этого она сказала полиции что не знала о таком и вывела всех, а потом этот штраф Галина Василивна распределила бы на всех. Скажу прямо что Директор Богдана безотвецвенная, работая в это компании она не знает элементарных вещей, даже когда она пишет в группу в вайбере она пишет не от себя а то что ей диктуют другие. Так же это тот самый человек который умеет и любит поставить весь колектив против тебя если ты ей как то чем-то не понравился. Как человек может ей не понравится? Да спокойно если ты можешь высказать свои недовольства и не боишься её она после этого начинает делать всё что бы показать что ты ничто в этой компании. После ухода всего колектива на ТРЦ Район она находилась там месяц «наводила порядки» при этом за целый месяц не привела до ума торговую точку, зал всегда был полупустой, а новый колектив не доконца обучен. Потом после прихода Богданы она придумала или уже были не знаю правила собирать волосы в хвост она всегда многим говорит почему волосы распущены но сама этих правил не соблюдает, так же есть самое главное правило никаких телефонов, важный звонок это или нет, случилось горе у тебя в семье или нет никаких телефонов но при этом сама 24/7 говорит по телефону тем более при посетителях и посетителей это не устраивает потом они нам возмущались, так же в рабочее время ваш директор может поговорить с любимым и на складе посидеть в Инстаграме как было на ТЦ Район, это говорит о том что она так же не соблюдает правила которые ставит. Так же она как лицо компании обязана доносить свою речь правильно, без оскорблений и так же не должна переходить на личности но не Директор Голди. Она может вам высказать как с вас смеётся весь магазин, что у вас слишком длинный язык и с таким языком вы больше нигде не найдёте работу и так же если вы админ и вам нужен выходной вы не уйдёте на выходной пока у вас кто-то не умрёт, вот такие прекрасный вещи она говорит людям который уходили и которые до сих пор работают там, поэтому если вы хотите оставить свои нервы в покое, не слышать какой вы маленький ребёнок если у вас нервный срыв на работе, тогда советую вам НИКОГДА не связываться с этой компанией как минимум пока там работает такой директор. Так же ещё пару минусов, отпуск не оплачивается, больничный тем более, если вы после 5-ти дней больничного продолжаете сидеть на больничном то не рассчитывайте на большие деньги так как больше половины которое после 5 дней вам выплатит государство они заберут себе в карман. Вас насильно будут заставлять подписывать бумаги о выплате отпускных, так как надо же показать что компания не нарушает законы но увы подписав эти бумаги вы ничего не докажите что вам не было выплаты, а если не подпишите уйдёте с компании одним днём
    Так же хочу добавить что ушла я с этой компании не потому что со мной не хотят работать, а потому что я не могу терпеть не справедливости от человека который не соответствует должности «не зная законодательства либо делая вид что не зная этого, и судебных прений она не боится, считает что ей это всё сойдёт с рук» как директора, который за любой свой провтык готов аштрафовать своего подчинённого.

21. 22 сентября 2022

Здравствуйте.
    Работаю в компании долгое время, работа мне очень нравится, но хотелось бы отметить несколько недостатков в работе «директора» Богданы (регионального менеджера). За период работы, который я работаю в компании, были достойные кандидатуры на этом посту например Ольга Минеева, но такого отношения какое сейчас еще не встречала. Штрафы, вымышленные правила по выходным (три дня под ряд – пиши отпуск), с какими вопросами не обратишься: «незнаю, решите сами, чего вы мне звоните?», хотя сама даже элементарной работы продавца консультанта выполнить не может (печатание бирок, не ознакомлена с ассортиментом товара, незнание кассовой дисциплины). Работа, которую выполняет она чужими руками, приписывает себе регалии и выслуживается перед руководством за счет других работников. Постоянно говорится о депримиировании, хотя премий почти никто и не видел.
    Надеюсь, что руководство обратит внимание на данное лицо и примут какие-то меры!

22. 19 сентября 2022

Доброго дня! Мене звати Ростислав і я працюю адміністратором львівського магазину Голді вже більше року, хоча прийшов на позицію продавця, тому кар’єрний рост присутній і прозорий (доведено на моєму досвіді). Розмір зароботної плати приємний і є перспективи зростання навіть у наші військові дні. За весь час один раз виникали питання по зарахуванню, звернувся до бухгалтера і швидко вирішили проблему. Окремо хочеться відмітити молодий колектив та офіційне працевлаштування співробітників.
    Окрім зарплати, продовжують виплачувати перміальні, навіть після 24 лютого, ще жодного разу нічого не затримували. Єдиний мінус — зараз збільшилась текучка кадрів, тому що в коллективі багато жінок і вони виїзджають до Польщі (бо мають змогу).

23. 16 августа 2022

Мене звати Роман, я працюю в компанії Льонокомбінат близько десяти років. Це була моя перша і остання робота після інституту. Спочатку я був менеджером, зараз я технічний директор. Робота цікава але складна. Зараз через війну багато менеджерів виїхало закордон, тому додалася робота тим, хто залишився. Але Голді активно шукає нових. Я працюю в місті Рівному. Можу сказати, що умови праці дуже достойні. Є загальна кухня, де можна мінімально щось собі приготувати, також є гуртожиток. Багато швачок живуть саме в гуртожитку, адже він безкоштовний. Також в колективі додалося багато переселенців з східних і південних областей. По зарплаті всі задоволені, виплати вчасні, працевлаштування офіційне

24. 6 июля 2022

Мені теж не дуже коректно відповів Адміністратор в ТРЦ New Way ,це було нещодавно ,не дуже приємно толи до тебе огризаються ,І псіхують .??

1. 22 сентября 2022

Доброго дня. Нам дуже прикро, що з Вами відбулася така ситуація в ТРЦ New Way. Підкажіть, будь ласка, дату, коли це відбулося. Ми б дуже хотіли вирішити цю проблему, щоб в подальшому подібне не повторювалося

25. 30 июня 2022

Добрый день!
    Посетила магазин в торговом центре New Way, администратор магазина не умеет корректно общаться с клиентами, грубо общаемся и отвечает покупателям!
    Попросила найти футболку с биркой, чтобы узнать цену, футболка была последняя, администратор ответила грубо «я занята, ждите»
    И случайно услышала ситуацию, как администратор кричит на своих же коллег по роботе, увы это очень не красиво по отношению к посетителям!

1. 22 сентября 2022

Доброго дня. Нам дуже прикро, що трапилася така ситуація в ТРЦ New Way. Ми проведемо зібрання з колективом магазину та вирішимо цю проблему. Дякуємо, що повідомили нас.

26. 25 июня 2022

Добрый день, хотелось бы оставить реальный отзыв о компании после года работы и терпения, что бы люди знали как компания и владелица относится к сотрудникам.
    1.Во время войны уменьшили зп на несколько тысяч, но график и объём работы остался тот же.
    2.Изначально за уборку платили каждый месяц 4к на коллектив,с начала войны по 2500. Об этом естественно никто не предупредил,расчётный лист скидывают уже после многочисленных просьб. В последнее время часто была не разбериха с зп,а особенно с уборкой,которую мы тоже по сути выпросили. Бухгалтеру дозвониться,дописаться не реально.
    3. Канцелярию, хоз. товары, микроволновку покупали за свои личные деньги.
    4.Отпуск, больничный не оплачивается.
    5.Молодые девочки тягают мешки весом 15-25 кг.
    6.Отсутствие кратерного роста.
    7. Ужасное отношение со стороны начальства. Еженедельно выслушиваем как мы плохо работает и из-за нас падают кассы(что по большому счету зависит не от нас,так как сезон больших продаж подходит к концу,как и каждый год + война)
    8. В трудовой у меня указана должность *кассир*,на деле же зам. админа, мерчендайзер, продавец, кладовщик, уборщица, грузчик. Я была ответственной в магазине за мерч — за это не доплачивают.
    9. Нет ни бонусов,ни мотивации — есть только вечное недовольство.
    10. Владельца Галина Васильевна настолько скупа, что отказывается доплачивать за кондиционеры, в магазине более 25 градусов. Магазин часто опечатывают из-за неуплаты, администрация трц жалуется на игнорирование звонков со стороны начальства.
    11. Частая смена начальства и бухгалтеров.
    12. При открытии нового магазина коллектив работал больше недели без выходных,с учетом ночные смен и смен более 10ч.
    13. Сам магазин открыли на половину не доделанным.
    14. В случае,как к примеру с открытием магазина,где мне лично приходилось уезжать после 11вечера,а то и под утро,такси компания не оплачивает.
    15. Само качество вещей просто отвратительное, не правильный крой, ткань выгорает на солнце.
    В компании есть хорошие люди,безусловно,которые действительно ебашат,а в ответ получают мало того,что маленькую зп,так и все вышеперечисленное.
    Желаю всем удачи и найти действительно хорошую работу,а не ебашить за копейки.

1. 22 сентября 2022

Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук.
      Після початку війни на території України в багатьох підрозділах відублося підняття зарплат у зв’язку з підвищенням цін на комунальні послуги, харчування та інші потреби працівників.
      Стосовно нарахування зарплати в сфері фізичних продажів : зарплата менеджерів з продажу залежить від товарообороту на магазині. При збільшенні каси магазину — відповідно збільшуються ставки в менеджерів з продажу.

В нашому колективі працює мерчендайзер, який виконує всі функції, котрі пов’язані з сферою мерчандайзинга.

Наразі в нас є 24 працюючих фізичних магазину, тому виділення коштів на кожен магазин фізично не може контролюватися власниками підприємства, цією задачею займається бухгалтерський відділ та адміністрція магазину. При виникненні локальної проблеми на магазині адміністратор повинен повідомити про це відповідальну особу для вирішення проблеми. Зарплата, яку отримують працівники нашої команди залежить, в першу чергу, від самого працівника. Більшість адміністраторів наших магазинів — продавці, які завдяки своїй мотивації та результатам піднялися по кар’єрній драбині. Те саме стосується й інших керівних посад в нашій компанії.

27. 23 июня 2022

@Гость, Було б так погано як написано,працівник 2 роки не працював логічно, а звільнили за невиконання своїх обов’язків, і за своє не виховання, нехай ще подякує що не по статті, а за згодою двох сторін.

28. 7 июня 2022

Працювала в цій компанії 2 роки.
    Умови праці жахливі, немає офіційних відпусток та оплачувальних лікарняних.
    Стажування триває 3 дні приблизно по 6 годин, не оплачується. Зп не зрозуміло як нараховується, кожного місяця придумують щось нове, розрахункові листи не надсилають. Ревізії кожного місяця до 4-5 ранку і на 9 ранку потрібно виходити на роботу ( не всім звичайно, але хтось мусив вийти), знімають повністю вартість товару, крадуть люди часто, за цим ніхто не дивиться.
    Адміністратор Мар’ян це просто ужас. Він повністью не справляється зі своїми обов’язками, не вміє організовувати роботу магазину, і сам толком не знає свої обов’язки. Регіональний менеджер Дана написав про звільнення працівників через зменшення товарообороті . Мене ніхто не попередив про звільнення. Аж поки не видалили з робочих чатів, і тоді я запиталась в адміністратора. Реакції менеджера на цю ситуацію я так і не дочекалась.

1. 22 сентября 2022

Доброго дня. Стажування є оплачуваним за умови продовження співпраці з компанією конкретним працівником. Зарплата менеджерів з продажу залежить від каси конкретного магазину. Отож, ставка менеджерів з продажу залежить від фінансових результатів їхньої команди. З розцінками персонал наших магазинів завжди ознайомлений.
      Задля зменшення кількості крадіжок на магазині на кожному магазині встановлені антикрадіжні системи, окрім цього ведеться постійне відеоспостереження. В разі несправності антикрадіжної системи на магазині працівники повинні повідомити про це відповідальну особу.
      В зв’язку з частими перевищеннями повноважень працівниками (присвоєння товарів магазину) ми дійсно вимушені проводити ревізії. Дякуємо за Ваш відгук

29. 21 мая 2022

Фірма просто дно так як і її власники ! Галина Василівна неврівноважена , постійно виносять свої сварки з чоловіком на загал серед працівників! Якщо вам «пощастило» працювати з ними двома тікайте звідти!
    Постійна манія зняти з працівників гроші за будь що , бо «багато заробили»! Кожне 6 і 21 число місяця суцільний треш на фірмі оскільки твоя зп залежить від настрою керівництва! Якщо ви себе поважаєте як особистість оминайте цю горе-контору !

30. 19 апреля 2022

Не советую работать на этой работе( администратор Алёна ), человек который может нахамить, и спользовать людей, и сказать что ничего не делаешь
    Стажировка не оплачиваеться.
    Зарплату которую говорят 13-14 тысяч
    Платят 5-7 тысяч

1. 22 сентября 2022

Доброго дня. Виплата зарплат на нашому підприємстві відбувається двічі на місяць. Тому в разі озвучення на співбесіді місячної зарплати в 14 000 разова виплата зарплати дійсно повинна бути 7 000, адже 7 000 x 2 = 14 000. Відровідно до цього, результат за місяць відповідає вказаному при працевлаштуванні.

31. 19 марта 2022

Була два дні на стажировці в м.Івано-Франківську.Розпитувала про зарплату ,графік роботи.Толком нічого не добилась,бо у всіх різні відповіді.
    Охорони нема в магазині,дуже часто спрацьовувала брама на виході(я так зрозуміла,що речі крадуть тут часто),а добігти до входу з початку зали не завжди вдається.
    На третій день сказали що буде вихідний і мені передзвонять на яку годину виходити (стажування проходить три дні).Так от ,мені ніхто не передзвонив ,і відповідно на роботу я туди не пішла.
    Роблю висновок -вигідніше ганяти стажерів по залі (а їх було чоловік 5),аніж платити за роботу працівникам.

32. 6 февраля 2022

Галіма компанія. Якщо у вас це перша робота у житті, то туда можна піти працювати на деякий час, щоб тільки зрозуміти, як вас обдурюють на кожному кроці. Ви отримаєте особистий негативний досвід, який допоможе вам у подальшому підшукати роботу у іншій фірмі. Ви будете знати, що питатити у працедавця іншої роботи, поцікавитеся у працівників які умови роботи і чи виконує фірма свої умови, пошукаєте в інтернеті відгуки про роботу на цій фірмі. Ви, просто, вже зі своїм негативним досвідом попередньої роботи не будете такі легковірні.

1. 22 сентября 2022

Доброго дня. Нам прикро, що Ви залишилися незадоволені досвідом роботи в нашій компанії. Підкажіть, будь ласка, які саме умови вказані при працевлаштуванні не були виконані? Будемо вдячні, якщо Ви надасте нам інформацію про те, в якому відділі Ви працювали? Ми постійно розвиваємося та намагаємося виправляти наші недоліки, тож Ваша думка є дуже важливою для нас Ми були б дуже вдячні Вам за допомогу в цьому.

33. 3 февраля 2022

Всем привет ! Что хочу сказать, а то что , я вам не советую сюда идти работать , если у вас уже имеется опыт работы . Вот если это ваша первая работа- то как говориться велком ! Наберётесь опыта , коллектив не плохой) но приготовтесь к не стабильной выплаты зарплаты ( она будет зависеть от настроения ГВ ) за все время получил зарплату обещанную на собеседовании только раз , а так постоянные вычеты из зп на будущую ревизию (так объяснили). График будет стабильным , но только если у вас на магазине будет достаточно штата. Рабочий день 8 часов + 1 час обеда который не оплачивается.
    Из минусов , это то что за всеми сотрудниками идёт постоянное видеонаблюдение , охраны нет , поэтому все вещи которые крадут , списывают с сотрудников магазина. Всегда найдут причину что б вас оштрафовать . Товар нужно самим принимать и затаскывать в магазин ( а это приблизительно 30-40 мешков , может больше)
    Отпуск тут не оплачивается, больничный тоже.
    А когда захотите уволиться , приготовтесь, что вас ожидает «смешная» зарплата !
    Вообщем, решайте сами)

34. 26 января 2022

Крвмть. Почитав коментарі. Якщо б не розмовляв з людиною що там працює, то подумав би, що це десь у Гондурасі, а не в Україні (Львів). Гроші, які були озвучені при прийомі на роботу, отримав тільки один раз. Потім почалися незрозумілі відрахування за недостачі, незрозуміло ким допущені. Ніяких розслідувань. Відповідальність колективна. Знімали зараз по 3000 грн. Робота від темноти до темноти. Підсобних робітників нема. Сам розгружаєш, сам доставляєш. За лікарняний не заїкайся. За переробку — не заїкайся. Рабська система відеонагляду. На телефонний дзвінок не маєш права відповісти, штраф(а може це терміново телефонує хтось з рідних, потребує твоєї допомоги). Стоїш 2-3 хвилини на одному місці, відразу прилітає на вайбер п@зд@ліна), штраф. Дивує поведінка, особливо, молоді, чому ви такі легковірні, чому не поцікавитеся про дійсні умови роботи та оплату праці. Чому ви погоджуєтеся так дешево продавати свої послуги. Пам’ятайте, ви дешево продаєте не свою працю і час, А ВИ ДЕШЕВО ПРОДАЄТЕ СВОЄ ЖИТТЯ, погоджуєтеся на рабську працю.

35. 22 января 2022

Ужасная компания работала, тут пол года! Админ Ирина С. Ужасная сплетница не понимает, где личное а где работа ужассс

36. 27 ноября 2021

Согласна со всеми плохими отзывами!!! Работать в этой компании — не уважение к себе! Хуже компании я не встречала. За такую зарплату очень много требований. Постоянные переработки , а все из за чего , просто безответственный администратор, который не мог месяц найти сотрудника. Расчётный лист никто не предоставляет, потому что админы не хотят что бы знали какая у них зарплата. Больничный не оплачивается. На каком то основании при устройстве надо сразу подписывать заявление на увольнение , на отпуск. Это не GOLDI , а полное днище!!! Штрафы это вообще что то с чем то, что бы ты не сделал ВЕЗДЕ ВЛЕПЯТ ШТРАФ, найдут до чего докопаться. Особенно если дело идёт к заплате. Ощущение складывается чем ближе зарплата , тем больше штрафов выпишут , чтобы меньше запалить!!! НИКОМУ НЕ СОВЕТУЮ ЗДЕСЬ РАБОТАТЬ!! Столько нервных срывов из за конченной компании.

37. 4 ноября 2021

Не понимаю почему так много плохих отзывов про Галину Васильевну. Очень умная и хорошая женщина, прекрасный руководитель, который делает всё возможное для процветания компании

38. 4 ноября 2021

Компания хорошая. Галина Васильевна человек требовательный, но справедливый. Человек пол жизни вложил в компанию и понятно , что требовать будет делать всё качественно. Работаю тут год, зарплату никогда не задерживали. Чаще приходит раньше Учитываются пожелания по графику работы. но ещё могу сказать , что в этой компании можно развиваться , учится , главное иметь желание. И для меня плюсов много в этой компании ?

39. 25 сентября 2021

Хуже компании, а особенно ее руководителя Галины Васильевны, я еще не встречал. Каждое утро начинается с криков и претензий. Человек постоянно всем не доволен. Тебе дают задания, но ты их сделать не сможешь положительно, так как без ежеминутного одобрения Галины Васильевны ты ничего не можешь предпринять и самое интересное, что она их тут же меняет. Ее любимое выражение» Вы пришли в мою компанию, чтобы ее разрушить»( это уже о многом говорит, и как человек воспринимает своих сотрудников. Люди увольняются целыми коллективами и это постоянно. А сейчас самое интересное ЗАРПЛАТА. Она постоянно обсуждает вопрос о снижении заработной платы и как ее уменьшить (казалось бы это норм для руководителя ) только она это делает при сотрудника. При получении зарплаты вы будете сильно удивлены. Итог :если вы хотите нормальную работу и хорошую зарплату- эта компания не для вас ,если хотите развиваться — эта компания не для вас, если вы хотите уважения и спокойной обстановки на работе- эта компания не для вас. Если хотите чувствовать себя ничтожеством и рабом — милости просим в компанию GOLDI

40. 20 сентября 2021

Невежество и хамство — это конек руководителя компании Галины Васильевны. Всем конструкторам на заметку, вы не одно изделие не сможете утвердить, потому что будет все плохо. Принцип работы компании следующий, покупаются вещи в Магазинах ZARA, H&M,Bershka …. и делаете копию, но все равно будет все плохо, то рукав в оригинале не тот, то объёмы в оригинале не те, то вместо манжета надо сделать резинку ,но вы об этом узнаете на примерке и будете виноваты что не смогли предугадать что захочет поменять Галина Васильевна. Всем конструкторам рекомендую обходить десятой дорогой эту компанию. И самое главное зарплату вам будут начислять только по сданным вещам (то что вы договоритесь о зарплате это не имеет значения, вам ее никогда не выплатят, а будут искать причины как ее уменьшить)

41. 15 сентября 2021

Гірше і пекельніше роботи не вигадаєш! До тебе відносяться як до раба, постійно штрафують і принижують, можуть навіть матом обізвати
    Через постійну нехватку або великий кадропотік, графік не стабільний , працювати могли по 6-10 днів підряд, про зп я взагалі мовчу, кожного місяця це була як несподіванка, тому що як рахувати зп ніхто не розповідав, на співбесіді казали тільки про ставку 10500 у касира але за всі місяці, найбільше скільки я отримувала , це було 8600 і то було багато годин перепрацьованих
    Ще в компанії дуже велика проблема з крадіжками, кліпси напіврозмагнічені і через це і не хватку персоналу дуже багато крадуть, що потім вираховують з усіх працівників на ревізії (перерахунок всіх залишків товару), навіть якщо ревізії не було (а вона раз в місяць) з працівників знімають певну суму (з мене зняти 1500
    ) типу як пояснювали, що це на майбутнє резерв буде
    також в компанії нема грущиків, тому товар який приїжає (а це по 30-50, а бувало і по 100 мішків), ми з візком мали самі грузить і возить, хоча всі в колективі були дівчата
    І ще окрім товару ми мали прибирати зал щоранку, так як прибиральниці не було, тому що на зп 2000 в місяць ніхто не погоджувався (і прибирати потрібно було 400 кв м), нам за прибирання доплачували але всього лише 16 грн за одне прибирання і відмовитися прибирати не можна було
    Скажу одне, що хороше в цій компанії було, це деякі люди, непоганий одяг і сама суть роботи (якщо без прибирання і погрузкі потова)

42. 9 июля 2021

Работать в этой «чудесной компании» это не уважение к себе, мало того что тебя будут припахивать делать то, что в твои обязанности не входит, так вы ещё и не получите нормальную зп. Ни больничные, ни отпускные не оплачиваются. Штрафуют. Хамское отношение.
    Чтобы было ясно по заработной плате, сами считайте, у вас выходит около 30ти гривен за час, т.е. если вы отработаете 300 часов(это без выходных целый месяц по 10 часов в день, плюс час обеда) консультантом, получите около 9000(Киев) и то не факт, потому что в «чудесной компании» есть ревизия( пересчёт всего товара, бывает что затягивается до 6-7 утра)которая оплачивается за счёт сотрудников магазина, т.е. с вас могут спокойно снять 4-5000, и вы ничего не докажете и не вернёте.
    Не верьте в чудесные комментарии снизу, что все так классно, будете зарабатывать и многого добьётесь.
    Пока у вас стажировка, вам вливают что это идеальная работа, когда же вы устраиваетесь официально, становитесь рабом. Решайте сами, хотите потратить время, деньги и кучу здоровья — пробуйте. Нооо учитесь лучше не на своих ошибках, а на чужих.

43. 7 июля 2021

Компанія просто жах! Зп також
    Не рекомендую працювати за дякую!!!!!

44. 7 июня 2021

@TanyaK, сколько вам заплатили за это вранье?!

Не делайте вид что не знаете сколько платят и как там все устроено, думаю їй заплатили максимум тисяч 6 грн

45. 7 июня 2021

Працювала в магазині, нікому не рекомендую тут працювати, вам будуть платити максимуи 5 тис. і то якщо повезе(пишуть на сайтах 12-16 тис.), керівництво посля ревізії, навіть якщо весь товар був в наявності вам відчислять від зарплати половину і кладуть собі в карман. Саме цікаве про так звані штрафи, за кожне двіженіє вам мінус 500 грн від зарплати. Адміністратори, менеджери — невідповідальні; ігнорують всі просьби. Після підписання контракта з дяволом ви офіційно стаєте рабом. Також на магазинах немає охорони (працівники навіть не наблюдать за тим хто що краде), тому люди легко крадуть речі, тому всі хто хоче беріть навіть не знімаючи кліпси і виходьте, ніхто вам нічого не скаже.

46. 12 мая 2021

Пропрацювала в цій «чудесній» компанії більше пів року і мені вистачило цього на все життя. По порядку: при працевлаштуванні в експериментальний (так його називають) офіс Києва тобі розказують про амбіції та розвиток компанії, про те що ти можеш робити неоціненний внесок в цей розвиток і буде відповідно і рости твоя заробітна плата!!! Компанія пропонує зп вище 20тис, мед забезпечення та всі стандартні умови офіційного працевлаштування.
    А тепер по факту:
    — лікарняний вам не врахують а вирахують пропущені дні з зп (лікарняний лист для «галочки» бухгалтерії),
    — відпустка тільки за свій рахунок і то добре якщо по її закінченні не виявиться, що ти вже тиждень як звільнений за власним бажанням (нижче опишу яким чином)
    — робочий день аж ніяк не з 9 до 18…власниця, а в народі просто ГВ, абсолютно не розуміє як то можливо працювати не до 20-22 години в офісі, а то й взагалі цілу ніч…а ще полюбляє «лєтучки» в обідню перерву і не думайте в робочий час вийти за кавою чи по будь яким іншим призначенням за межі офісу чи то відійти від робочого місця — штраф (прогул — мінус один-три робочих днів), за запізнення хоча б на хвилину також штраф, до речі — прогул.
    — крики, нерви щодня з ранку і до ночі від тої ж ГВ

Тепер найцікавіше:
    При працевлаштуванні вам необхідно пройти БЕЗКОШТОВНЕ стажування від 3х днів до декількох тижнів і вас можуть не прийняти бо «перед зарплатою», але навіть якщо ви вже працюєте вас теж можуть перед зарплатою або звільнити (довести за пару годин до такого стану), або ж заплатити тільки мінімальну ставку згідно законодавства.
    Якщо ви все ж таки офіційно влаштовуєтесь, то відразу підписуєте декілька заяв на відпустку за власним бажанням, декілька щорічних і відразу на звільнення (цікаво, так?)
    Ти ніколи не знаєш яка оплата тобі прийде (все залежить від настрою ГВ)
    Та й звільнись за власним бажанням не так то й легко. Тебе не відпустить ГВ поки ти сам не знайдеш собі заміну, в в кінці з тобою ще й не розрахуються ( зп нема бо ти виявляється у відпустці, а щорічних відпускних нема бо тобі їх ніби щомісячно виплачували в зп!!!!)

Сама ж компанія чудова, але якщо працювати в Рівному!!! І ніяким чином не контактувати з ГВ.

47. 28 апреля 2021

Ирина :
    Компания дает возможность карьерного роста. Хочется сказать о том, что большинство офисных сотрудников- это бывшие продавцы-кассиры в магазинах, либо внешние сотрудники, которые достаточно быстро взлетели по карьерной лестнице .При большой амбициозности и мотивации за год-два в компании можно получить должность с совершенно другим доходом, в сравнении с тем, на который вы пришли. Не буду оглашать, в каком департаменте я работал, скажу лишь, что с коллективом мне повезло (хотя зная все отделы компании, могу сказать, что это действительное везение. так не везде. есть змеиные коллективчики). Руководителя компании жёсткие но тем не менее, реализовать какие-либо потребности в плане развития в компании мне помогали, да и отношение в целом «божеское». Работал в конкурентной среде, знаю, как оно там бывает.

Руководитель компании не «жёсткий» а психически не уравновешеный!!!

48. 15 марта 2021

49. 10 февраля 2021

<прибыльней и защищённей просить милостыню!! Ни при каких обстоятельствах не устраивайтесь в эту средневековую контору!! Прав нет вообще, даже на кровно заработанные ибо «там» решат дать вам эти копейки, но последние месяцы они экономят свои средства .

50. 10 февраля 2021

1. 7 ноября 2019

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!!!!!!!НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ВЛАШТОВУЙТЕСЬ НА РОБОТУ В ЦЕ ПІДПРИЄМСТВО!!!!!Повністю погоджуємось з негативними коментарями нижче, люди тут як раби, які працюють за мізерну зарплату. Це пишемо вам не як один працівник, який пропрацював тут декілька місяців, а як цілий колектив, який працював не один рік. Постійно сподівались, що керівництво почне поважати своїх працівників, які дійсно робили тут довгий час з абсолютною самовіддачею. Та ось терпець увірвався і ми з радістю покидаємо цю роботу, адже тепер не відчуваємо себе рабами,які працюють понад нормований час. (Приходити на 8:00 і працювати до 03:00 ночі на ревізії, за яку потім знімуть як цілу зарплату.І ніхто вам не доплатить за той час.) Вся адміністрація наполягає, щоб магазини були наближені до європейських, хоча в самих платні пакети, за які продавці та касири постійно вислуховують претензії, а іноді й приниження з боку покупців, а ще жахливі примірочні без пуфів, щоб дочекатись якийсь новий інвентар потрібно постійно день у день його просити, і то не факт, що вам його привезуть. А якщо й привезуть, то й те з браком. Щодо браків: браки за спробу крадіжки, чи фабричний брак списують з колективу магазину. І пакети також спишуть з вас.На рахунок премій: за їхніми словами премію отримають, ті, хто виконав план за місяць, а насправді її дають лише 3 «містам-лідерам»( до яких, до речі, всі магазини роблять переміщення і надсилають зі свого магазину товари,який добре продається і в себе). Коли виконуєте план, вам кажуть, що ніякої премії не буде, бо порівняно з минулим роком ви показали спад.Хоча варто їм задуматись, що з кожним роком в містах з*Являються нові конкуретноспроможні магазини і щоб мати змогу їм конкурувати, потрібно створювати максимально кращі умови для цього.Якщо ви зловите злодіїв, вам ніхто й «дякую» не скаже. А коли телефонуєте, щоб звернутися за допомогою на рахунок правильних дій,щодо таких ситуацій, то у відповідь почуєте :»це ваш магазин,робіть, що хочете.»Зате в решті ситуацій це їхній магазин і брати участь в якихось конкурсах,які проводить трц, щоб отримати приз в користь самого ж магазину, вони забороняють. Зате ШТРАФИ тут видають як «Добрий день». Для прикладу: дівчині з одного міста дали штраф лише за те, що вона «сперлась» на рейл, хоча керівництво і досі не розуміє, що стояти біля примірочної як охоронець цілий день просто фізично неможливо. А ще: стоїте ви на примірочних чи не стоїте великої ролі не грає, адже багато товару присилають без кліпс, який потім крадуть і списують з колективу. Впевнені, що у всіх містах працівник виконує роль 6 різних професій одночасно: касир, продавець-консультант, прибиральниця, мерчендайзер, охоронець, грузчик. Але в результаті, ви все одно погано працюєте і матимете штраф та ВЕЛИЧЕЗНІ недостачі за ревізію. Також вони ігнорували постійні скарги на те, що мішки з товаром,які привозять, важать 30+ кг і дівчата фізично не здатні переносити такі мішки, лише раз після тисячної скарги, начальство відреагувало, але через місяць знову взялись за старе. Сподіваємось, що цей відгук якось дійде до керівництва(хоча дуже сумніваємось, адже їх не хвилює думка оточуючих).Але все ж запам*ятайте: ваші гроші роблять ці люди,до яких ви зневажливо відноситесь. Якщо в колективі пануватиме приємна атмосфера, гроші, до яких ви так трепетно відносяться збільшаться вдвічі. А зараз там лише залякані працівники,які не мають права висловити свою думку і щось запитати. А якщо й запитають, то отримають не відповідь, а масу принижень і звинувачень в свою сторону. Впевнені, що з кожним нашим словом погоджуються усі звільнені працівники і ті, що там досі працюють.(пахають)Закликаємо вас не терпіти приниженнЯ І НЕ БУТИ РАБАМИ В 21 СТОЛІТТІ.Поважайте себе. Звільняйтеся як і ми , хай спробують пропрацювати самі.Тоді навчаться цінувати те,що мають

2. 15 марта 2021

Консультант 1
Продавец 1

Добавьте зарплату в компании Goldi

Добавить отзыв о работодателе Goldi

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Goldi?