Іден Інтертеймент

Ми Beverly Hills Company — компанія, яка є лідером на ринку України з налаштування таргетованої та контекстно-медійної реклами. Свою діяльність ми здійснюємо понад 3 роки, і навіть в умовах війни ми активно продовжуємо свою роботу, розвиваємося і масштабуємося. Зараз ми заробляємо щоб витрачати гроші не лише на себе, а ще й на добрі справи, допомагаємо ЗСУ та людям, які потребують допомоги.

Отзывы о работе в Іден Інтертеймент, зарплаты

1. 14 февраля 2024

Обожнюю цю компанію, раніше працювала тут, але за сімейних обставин я була вимушена звільнитись, зараз відгукнулась на вакансію, тепер чекаю зворотнього зв*язку) Не розімую чому люди пишуть негативні відгуки…

2. 9 февраля 2024

Недавно откликнулся на их резюме и мне дали тестовое задание. Я его успешно выполнил и затем созвон с Хэдом компании. Вроде все супер но очень много вопросов, типа «Нету ли родственников в правоохранительных органах?», » Нету ли друзей\родтвенников в IT?». В общем, в конце истории сказали вы нам походите, вот, идите на полиграф. Сказали ничего страшного, это у нас стандартная практика, это проверка на нарко\алко и т.д. зависимости. Ну думаю, фиг с ним, мне нечего бояться.
    Пошел на полиграф и началось… Спрашивали все что только можно, это дикий допрос, в основном допрос был связан, нету ли каких-либо связей в правоохранительных органах. Дики перенервничал, потом еще с ответом почти неделю мариновали и сказали вы нам не подходите — жесть. Бессовестные.

Категорически не советую эту компанию ибо она занимается чем-то нелегальным и очень боится что человек пусть даже мельком будет с кем-то из правоохранителей знаком. Сложилось впечатление что им важно больше что бы человек не был ни с кем связан из вышесказанных, нежели его навыки. Ведь даже тех. собеседования не было, а вместо этого идиотские вопросы.

1. 4 марта 2024

Доброго дня, Олексій!
      Ми вдячні вам за ваш зворотний зв’язок, і зі свого боку хочемо сказати, що нам дуже шкода, що ваше враження про нас залишилося саме таким.
      Політика нашої компанії передбачає ретельні етапи підбору кандидата, оскільки ми працюємо з ексклюзивними офферами замовників. Конфіденційність нашої роботи для нас на першому місці, саме тому ми так прискіпливо ставимось до наших потенційних працівників і хочемо що наші цінності співпадали.
      Ще раз приносимо вам вибачення за витрачений час і бажаємо вам удачі в пошуках роботи мрії!

3. 19 декабря 2023

Лучшее место работы где я работала, коллектив агонь, руководство тоже) Жаль только что наши пути разошлись

4. 13 сентября 2023

Ми вдячні за ваш відгук і хотіли б роз’яснити ситуацію. Згідно з нашою політикою та законодавством, інформація, надана кандидатами під час співбесід, зазвичай не вважається конфіденційною, оскільки вона стосується процесу підбору персоналу. Однак, наша компанія ніколи не розголошувала та не передавала інформацію про кандидатів третім сторонам без їх згоди.

Також важливо відзначити, що в нашій компанії дійсно існують процедури перевірки кандидатів на поліграфі. Це стандартна практика в багатьох великих компаніях, яка сприяє забезпеченню безпеки та надійності в роботі зі співробітниками.

Ми розуміємо, що у вашому випадку можуть виникнути питання та незрозуміння, і приносимо вибачення за будь-які незручності, які ви можете відчувати. Нашою метою завжди було забезпечити прозорий та етичний процес підбору персоналу.

Якщо у вас є якісь додаткові питання або зауваження, ми готові врахувати їх і надати додаткові пояснення. Наша компанія готова співпрацювати з вами та вирішити цю ситуацію в найкращих інтересах всіх сторін.

З повагою,
    Іден Інтертеймент

5. 19 июля 2023

Мошенники — осуществляют слив информации по собеседованиям третим сторонам без согласия соискателя.
    В разговоре представляются разными именами Александра и Эльвира — обещают что будут проверять полиграфом
    @recruiter_BeverlyHills (Ельміна) @top_head_hunter (Александра)

На сайте work ua зарегистрировано несколько аккаунтов

Офис-менеджер 1

Добавьте зарплату в компании Іден Інтертеймент

Добавить отзыв о работодателе Іден Інтертеймент

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Іден Інтертеймент?