Камея

Камея

Ювелірна компанія «Камея» була заснована у 2003 році у самому серці України, у мальовничому місті Черкаси. Спочатку цю організацію назвати компанією було важко, адже на ній працювало лише 2 ювеліри, які робили вироби для одного магазину у Черкасах. Перший асортимент фірми налічував лише 50 моделей, але ці моделі значно відрізнялися від інших, представлених на ринку ювелірних виробів. Це були вироби без вставок, прикрашені лише алмазним огранюванням. Незважаючи на негативні відгуки ювелірів, вже за короткий час, дані моделі набули великої популярності серед оптових та роздрібних покупців. Усіх клієнтів приваблював сучасний дизайн, висока якість та доступна ціна всього модельного ряду компанії. З 2005 року попит на ці моделі зростав дуже швидко і маленька майстерня перетворилася на оптову компанію-виробника. На той час кількість працівників досягла 50 осіб.

Отзывы о работе в Камея, зарплаты

1. 21 мая 2023

Як вже тут зазначено, пані Рита реально грім баба. То наче й непогано що є енергія, але нашо визвірятися і відноситись до працівників як до собак. І ладно якщо б це було по ділу але вона може нагарчати просто тому що у поганому настрої. Звісно їй нічого небуде тому що вона представниця сімї Черепанових, але мати та Микола могли б навчити її. Реально багато дівчат її ледь терплять за поведінку

2. 29 ноября 2022

Працювала у Камеї майже рік. Я люблю ювелірні прикраси і мені подобалось тут працювати. Не дивлячись на те що це сімейний підряд всі мене поважали та повністю виконували свої обоязки. Зарплатня вчасно. Але донька Людмили Іванівни власніці компанії Рита Черепанова, вам просто не дасть нормально жити та працювати. Це просто неврівноважена особа, яка із за складнощів у особистому житті може просто визвіритись на вас і скинути усю свою злобу на вас. Якщо ви не будете їй заперечувати та лицемірно улибатись як це роблять більшість давніх працівниц то все у вас буде добре. Рита Черепанова вирішіла що вона суперспеціаліст з діамантів та ніяк не може собі набити ціну. Одним словом з нею неможливо працювати. Такщо якщо ви хочете поваги до себе і не хочете щоб на вас просто так зривали свій гнів і не відчувати себе річчю або рабінею то я вам рекомендую не йті працювати до Камеї
    Графік також дивний — вас можуь екстренно перекинути з магазину на магазин але це більш для довірених дівчат які лицемірно посміхаються Риті але коли вона уходить то виказують свою ненависть на цього тирана

Добавьте зарплату в компании Камея

Добавить отзыв о работодателе Камея

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Камея?