Клининг Про

Клининг Про

Група компаній «Клінінг-Про» — це команда, яка є одним з лідерів на ринку фасіліті менеджменту для корпоративних клієнтів.

Отзывы о работе в Клининг Про, зарплаты

1. 11 августа 2020

Працюю в компанії 10 місяців і працюю із задоволенням. Колектив хороший, завжди йдемо один одному на зустріч чи на допомогу. Генеральний директор Козолуп С.М. дуже мудрий чоловік.Дуже поважаю його за підтримку,лояльність та просто людське відношення. Дуже багато вкладає сил і коштів в навчання та розвиток своїх колег в яких бачить потенціал. На рахунок виплат ЗП в мене особисто і взагалі по моїх об’єктах проблем не буває. В цілому я дуже задоволена роботою в цій компанії і на далі хочу тільки розвиватись і рости як професійно так особисто,що приведе до хороших результатів для обох сторін.

2. 11 августа 2020

Працюю в «Клінінг-Про» третій місяць менеджером об’єкту в Києві. Задоволений ставленням керівництва до персоналу, відсутністю бюрократіі при вирішені поточних робочих питань. Персонал різноманітний, але при нормальному відношенню до роботи працівник завжди цінний для компанії. Зарплату виплачують регулярно, здвиги по датам виплат несуттєві, домовленість по розміру зарплати дотримується. Незадоволені є завжди, но коли справедливо оцінювати ситуацію то претензії до керівництва не мають підстав (це моя особиста думка за три місяця).

3. 11 августа 2020

Научитесь ценить работу, ту которую Вы имеете. Если что то не подходит, то увольняйтесь и не тратьте ни свои нервы, ни работодателя. Если у Вас был негативный опыт в компании, это не означает что фирма плохая, сотрудники тоже и так далее. Посмотрите на себя со стороны, может и у Вас все было не так гладко, может где-то не дорабатывали, либо не слышали людей с которыми Вы работаете. Что касается моего опыта в Клининг ПРО, то это абсолютно нормальная компания, с адекватным руководством. ЗП платят согласно графика, работу можно построить как считаешь нужным, главное что бы клиент был доволен. На любой работе есть плюсы и минусы, просто нужно либо подстраиваться под общую командную работу, либо уволиться и дать шанс другим.

4. 3 августа 2020

Працюю в клінінг про вже місяців 9 мабуть і ні одного разу не пожаліла. Якщо виконувати совісно свою роботу, ніяких проблем не буде. Зарплату затримали тільки одного разу на чотири дні (але як позвонила спитати, що да чого?, розібралися, заплатили, і працюємо далі)
    Компанія хороша, гроші платять, допомогають і словом і ділом. ДЯКУЮ!

5. 2 августа 2020

В Киеве менеджеры системно многолетно обворовывают уборщиц
    из-за этого теряют объекты например мтс, минэкологии,
    какой бизнесмен козолуп в Львове не знаю,
    в Киеве одна из подлейших организаций

6. 2 августа 2020

Працюю в компанії більше року. Як і будь який працівник перед прийняттям на роботу, переглядав подібні сайти для загальної картини про репутацію компанії, так як просто в нікого було запитати. Але як кажуть: сам не бачив, сам не чув — то не вір тому, що пишуть інші. (на заборах також пишуть).
    Працювати в компанії комфортно та цікаво. Для кожного створюють всі умови праці. Панує собливий робочий мікроклімат від першого дня роботи. За цей період виріс професійно. Кожний робочий день — це нові нові враження, знайомства, звершення, кроки вперед. Багато чого настільки швидко і так круто змінилось, що не віриться. Компанія росте і розвивається — це мотивує! Впроваджуються багато сучасних рішень. Респект!

В компаніях, які займаються аутсорсінгом, завжди є відсоток працівників, що підпадають під «тєкучку».
    Іноді, їх звільняють не з власної волі, а коли договір з замовником закінчився і просто в компанії немає їм місця, бо його взяли під конкретний проект. Їх найбільше шкода, бо іноді йдуть хороші спеціалісти.
    Іноді, їх звільняють коли заподіяли репутаційних або фінансових збитків.
    Іноді, як кажуть ті кого звільнили, «нас кинули», «мене З’ЇЛИ», «я їм стільки всього зробив», «мені не заплатили», «обіцяли золоті гори», «інтриги, перешіптування, неадекват». Від них гівн* зазвичай льється, найбільше. Агов, люди ви серйозно? Правда завжди прийде. І коли Вас за те саме звільнять, або лагідно «попросять» з іншої компанії  — витратьте знову 5хв свого часу і знову напишіть про те, які ви несчастні. Вам стане легше, так хоч хтось подумає, що Ви може той, «хто може дати компанії щось нове, сучасне, конструктивне».
    Ви чомусь не пишете тут, що: не виконували своїх посадових обов’язків; клали на ту роботу болта, а потів за них розгрібали всі хто тільки може; порушували елементарні правила корпоративної етики і т.д..
    Імітувати роботу — не є бути важливим і цінним. Щодня потрібно доводити те чому ти тут. Залізьте подалі в будку, і тихенько гавкайте далі!

Собаки лають — The CPG іде!!!

7. 2 августа 2020

@Ірина, Ви мене надихаєте Ірино. Бо так круто «зліпити» оте, що Ви написали могли, лише Ви. Наче вчетельку на батьківських зборах послухав. Таких витриманих фраз в апістолярному стилі давно не чув!
    1) Незамінних лідей не існує.
    2) На роботі потрібно працювати, а не язик розпускати. Дружити і заводити коаліції — це різні поняття.
    3) Ви виконували роботу за яку вам платять. Прикиньте! Гроші!

25 вакансій за півроку (ви серйозно), базу створили (яка до речі до вас була) — то так би і сказали, може б грамоту дали. А двірник мете по 5000 кв.м, прикиньте!
    Зніміть з себе маску лицемірства і брехні, жити стане легше. Успіхів на нових роботах.

PS
    Почніть життя в новому колективі. Дайте їм щось «нове, сучасне, конструктивне». Зробіть їм диверсію!)))

8. 30 июля 2020

@Ірина,

Тебя уволили? Я рад, а ты не рыдай.сделаешь правильные выводы,может де и возьмут, не сделаеш,попрут. Все что пишеш фигня. «Уважали» такого «профессионала» максимум 0,001%. коллектив хороший,директор-респект. надо работать, чего не понимаеш,спроси научат,а не сплетни разносить,запомни в этой компании за профисионалов горой,вот потому и директор тебя не подержал. Меня тоже уволили,но это мой косяк, осознаю. я уважаю каждого с кем работал,тебя в этом числе нет.компании удачи и процветания

9. 30 июля 2020

@Ірина, Працюю в компанії третій рік,були різні працівники,але така як Ви, вперше.Не можу зрозуміти, це Ви про себе пишете, що успішно виконували свої обов’язки, що це Ви створили базу, що налагодили комунікацію з адміністраторами, що закрили 25 вакансій? Шановна, мені здається, що Ви не в собі. Ви виконували роботу,за яку Вам платили зп і на скільки мені відомо у відділі Ви були не одні. На рахунок, що в Вас бачили конкурента,тут просто розсмішили. Директор-це людина, в якої є чому вчитися,поважаю безмежно і такій, як Ви, обговорювати його, повний абсурд. Найлегше вилити все,що є погане в Вашому невдалому житті на людей,які дійсно чогось досягли. Незважаючи на все, бажаю Вам знайти себе, бо Ви дуже не щаслива людина. Шкода

10. 23 июля 2020

Працювала в компанії менш як рік. Але змушена була її покинути не зі своєї волі. Адже робота загалом подобалася, я успішно виконувала свої обов’язки. Але, мабуть, занадто успішно. За це мене «з’їли».
    Коли я прийшла у відділ, то здивувалася від хаосу: бази працівників не існувало в принципі, комунікації з адміністраторами не налагоджені. Я все створила з нуля, впорядкувала, закрила 25 вакансій, що місяцями висіли. Тепер розумію, що начальниця через це сприйняла мене як конкурентку. До того ж я не підтримувала її розмов у стилі «а та працівниця отака…, а та ще гірша». Ситуація погіршилася, коли начальниця привела у відділ свою дочку. Далі — інтриги, перешіптування, неадекват (один день вітається і поводиться як ні в чому не бувало, на другий день ніби не помічає), знецінювання, перехід на особистості, аб’юзерство і істеричні вимоги, щоб я написала заяву на звільнення. Я боролася як могла: пояснювала, що не претендую на її місце, виконувала всі її завдання. Але марно. Дійшло до того, що начальниця приховувала від мене завдання — сама не могла знайти гідну людину на вакантну посаду, але водночас не давала завдання мені, хоча знайти вдалих кандидатів для мене не проблема. Усі пошукові ресурси були в її невмілих руках. Тож через неї страждала вся компанія. Остання моя спроба була — поговорити з директором. Але я зрозуміла, що йому просто цікаво спостерігати за такими ситуаціями з позицій глядача шоу — хто кого. На жаль, компанія просякнута інтригами з боку таких от керівників і працівників, які так істерично бояться втратити своє місце. На жаль, вони не зростають професійно, не покращують роботу свого відділу, а обирають простіший шлях — морально знищити і витурити того, хто може дати компанії щось нове, сучасне, конструктивне. Дуже шкода.

11. 10 июля 2020

Не устраивайтесь к ним на работу! Берегите свои нервы! Отношение к людям — никакое

12. 10 июля 2020

Не рекомендую это предприятие! Задержки зарплаты, вечно какие-то отговорки

13. 17 февраля 2020

Добрый вечер!
    Контора такая, на собеседовании обещают золотые горы, но по факту что-то идет не так)))
    З/п с задержкой в месяц, то есть при увольнении могут простить! Что по факту и произошло.
    Нет бывают конечно исключения из правил, но очень редко))) Думайте оно Вам надо???

14. 12 февраля 2020

Козолуп це мега сильний бізнесмен.Навіть вже має свою службу безпеки.

15. 30 октября 2019

Если все, что Вы пишете, это правда,значит и не надо скрывать свое настоящее имя. Почему тогда с одного И того же адреса отправлены отзывы,якобы от разных людей ? То Олег, то Серж…..
    Где логика?

16. 14 сентября 2019

Клітер-Про.На чолі з Козолохом.і Макарою Христиною яка надає послуги по Клітеру……

17. 4 августа 2019

Комранія гній на якій тримаються сраколизи.А Козолуп тарчить як сраку лижать…

18. 24 июля 2019

Работал 1,5года. Был один раз с задержкой з/п, но все выплатили.Везде надо работать, нормальный коллектив.Пришлось уволиться в связи переездом

19. 24 июля 2019

Вот глупости,зачем писать брехню?Нормальная компания,з/п платят, внимательное руководство.Спасибо,что не отворачиваются от нас,пенсионеров,дают возможность заработать. Не верьте,всей этой грязи. Может когда-то и было плохо,но сейчас все хорошо.

20. 24 июля 2019

Аууу, люди,от куда столько желчи???
    Что за…Неужели не понятно,что на правду это не может быть похоже? Вот прям так фигово все? Огромная компания, з/п ,если и задерживается иногда,так это 3-5 дней максимум. Супер директор,человечный человек. Всегда открыт для диалога. Выслушает,всегда идет на встречу.
    Сергей Николаевич,Вы классный.

21. 17 февраля 2019

Хорошо не будет. Козолуп многих кинул. Уже вся Украина про него знает

22. 6 февраля 2019

менеджеры дерзко и нагло воруют зарплату
    и это происходит годами
    или во Львове так принято
    в Киеве таких подлых работодателей
    не было с 90х годов

23. 28 января 2019

Компанія гнила. Не знаю звідки беруться відгуки позитивні може сам козолуп пише. Величезна затримка заробітної плати. Тут люди пишуть шо можно домовитись щоб заплатили. Ви зовсім не маєте клепкі в голові? Домовитись щоб заплатили свої зароблені гроші?

24. 27 января 2019

Так як козолуп платить,то пішов він н***у,його рівень прибиральниці.

25. 18 января 2019

Если кого то уволили то не надо ср*ть на на кампанию. Лучше подумайте почему вас уволили. Мне все вовремя выдают незнаю где кто работал но это все ложь. Кто работает тот получает свои деньги

26. 11 января 2019

в козолупа одне правило,розказати і на***ти,і сказати,він і так нічого неробив……і невидати з/п.

27. 4 января 2019

Затримка по зп дуже велика. Виплата раз на два місяці менеджери крадуть у людей іноді і зовсі не платять. Пропрацював два місяці жодної зп не побачив. Біжіть від цієї кантори

28. 17 ноября 2018

Люди, читаю ваші коментарі і в шоці від вашої ненависті.
    Працюю в компанії і щось подібного, типу » кидають», «не виплачують», » платять з затримкою в місяць», не було.
    Заробірню плату виплачують, треба раніше — можна домовитися.
    Виплачують по принципу інших компаній — » цього місяця за минулий місяць». Скрізь так!
    Сергій Миколайович — хороший керівник!
    Судячи з ваших тактовних коментарів, вам до його ,як мінімум , вихованості, це братися і братися.
    Найлегше взяти і вилити все скупчення ВАШОГО невдалого життя на людину, яка чогось досягнула в СВОЄМУ, правда?)
    Удачі кожному з вас в пошуку роботи своєї мрії!)

29. 12 ноября 2018

Народ покиньте цю компанію і розвивайтесь далі,живіть в своє задоволення.Так як командує Козолуп і управляє роботою це насправді смішно.Козолуп живе в ілюзіях і йому так жити.Недивіться на нього,він модний і крутий чоловік,крутіших немає за нього….Хто перейшов дорогу Христинці цей звільнений,гарно ти працюєш Христинка під столом….

30. 26 октября 2018

Мень уволили! Говорят возвращается к управлению делами хазяин. Все будет хорошо)

1. 2 июня 2016

Сергей Николаевич!!!
    Куда вы смотрите! Вашу компанию которую Вы годами создавали мень валит! Откройте глаза!

2. 17 ноября 2018

Люди, читаю ваші коментарі і в шоці від вашої ненависті.
    Заробірню плату виплачують, треба раніше — можна домовитися.
    Сергій Миколайович — хороший керівник!
    Удачі кожному з вас в пошуку роботи своєї мрії!)

Дворник 2
Сантехник 1
Уборщица 3

Добавьте зарплату в компании Клининг Про

Добавить отзыв о работодателе Клининг Про

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Клининг Про?