Клининг Про

Клининг Про

Група компаній «Клінінг-Про» — це команда, яка є одним з лідерів на ринку фасіліті менеджменту для корпоративних клієнтів.

Отзывы о работе в Клининг Про, зарплаты

1. 27 июня 2022

@andrejbyvshij,Дарья,она такая,я тоже с ней встречался,один из многих,это парадокс:у человека психическое заболевание,она не стоит на учёте в ПНД,да, дрожание головы по 10 раз на день,в ней цыганская кровь,афера ходячая,вместе с муженьком насобирала на квартиру минуя ст.212,то есть фиктивные предприятия,уход от налогов,все дела.Деньги может отдолжить и не отдать.Говорит что в ЕС сейчас, оформляет ВНЖ, беременна от иностранца,в соцсетях конечно флаг Украины,настоящий патриот живёт в ЕС.Туда ей и дорога.

2. 30 марта 2022

@Ліля, Пам*читайте, пані, як гукнете, так і відгукнеться. Ви собі дозволяйте засуджувати інших працівників? Яка нахабність. Виживають в цих компаніях хитр***пі, я не в одному колективі тут пропрацював і знайте, що люди змінюються досить швидко, або х*п’ять начальство за таке відношення і терплять.

3. 28 марта 2022

Шарашкина контора, все у них по настроению и лояльное отношения к подлизам. Проработал пол года, график ставили как заблагорасудится начальству, отношение к коллективу по настроению. Главное правило, которое позволяет там дальше задерживаться, это помалкивать и делать свою работу имея всех виду. При увольнении не выплатили зп, а так же снизили ставку. Я получал и хорошие отзывы о своей работы, будь другое отношение начальства моего и прямого с Киева, остался бы работать в компании и пошел бы дальше по карьерной лестнице. Много слышал неприятных отзывов от всего коллектива о начальстве, коллектив менялся много раз. Кароче, если нормализовать график работы и отношение начальства к подчиненным и обязаности, то было б норм. А то чувствовал себя полным г»вном после разговора с начальством по поводу зп, не заслужил. А то что ебашил на полную и один в свою смену все равно. Неприятно на душе.

4. 20 февраля 2022

Прочитавши коментарі, просто очманіваю!!!
    Працюю в компанії близько 3 років і щодня отримую задоволення приходячи на роботу, виконуючи роботу та працюючи в нашому колективі.
    Дуже тішуся, що всі, хто тут написав нікчемні речі більше не працюють з нами, бо знаю, що компанія ніколи не дозволить собі не заплати гроші працівникам, що завжди відповість на дзвінки, що завжди відкрита до діалогу та допоможе вирішити проблему, чи зконтактує з потрібним відділом.
    Бажаю, щоб в кожного проснулась совість перед тим, як писати таку дурню!!!!
    Гадаю, що всі розуміють, що компанія не змогла б існувати 15 років, як би все так жахливо та нечесно працювало, як пише недобросовісне панство!!!
    Бажаю всім щастя, успіху та совісті. Пам’ятайте: «як гукнеш, так і відгукгеться» .

5. 14 февраля 2022

@ Анна Анна , Анна Глебовна, что же Вы реальных причин своего ухода не рассказали? О качестве своей работы ничего не упомянули?

6. 11 ноября 2021

Проработала 2 дня в этом клининге в Харькове ул 23 Августа в супермаркете «КЛАСС» , зарплату не дали, менеджер Татьяна обещала выдать зп во вторник, потом в четверг, а потом стала «морозиться», не отвечает на звонки, мои 900 грн пропали

7. 11 ноября 2021

Проработала в этом клининге 2 дня, в Харькове, убирала супермаркет «КЛАСС» на ул 23 Августа, зарплату не дали, условия отвратительные, менеджер Татьяна хамка и разводила.

8. 13 января 2021

Дякуємо,Гість,що поділилися своїм відгуком.

28 ноября 2020 беруть на роботу а потім кажуть що десять днів треба відробити безплатно .не раджу на них працювати https://www.vnutri.org/klining-pro/comment-page-2/#comment-757582

Жодної такої скарги не було від наших працівників, але якщо Ви таке зазначили, то ми обов’язково розберемося з даною ситуацією,тому просимо Вас зателефонувати нам 0671096624, 0931096624, 0991096624, 0443337110

9. 13 января 2021

@Лесь Гнатович Западинськый,
    Лесь Гнатович Западинськый 29 ноября 2020 Вот именно так менеджеры системно многолетно обворовывают уборщиц из-за этого теряют объекты например мтс, минэкологии, какой бизнесмен козолуп в Львове не знаю, в Киеве одна из подлейших организаци https://www.vnutri.org/klining-pro/
    Дякуємо,Лесь Гнатович Западинськый,що поділилися своїм відгуком.
    Хочу зауважити, що ми не «втрачали ні Мінекології, ні МТС», працюємо до теперерішнього часу і це наші одні з кращих клієнтів. На рахунок , що «менеджеры системно многолетно обворовывают уборщиц»,ми обов’язково розберемося з даною ситуацією,тому просимо Вас зателефонувати нам 0671096624, 0931096624, 0991096624, 0443337110

10. 29 ноября 2020

Вот именно так

11. 28 ноября 2020

12. 30 октября 2020

Одне і то саме,одні чвари один на одного.Нічого в цій компанії не помінялось…

13. 13 августа 2020

Работаю в Клининг Про седьмой месяц, и в каждой компании есть свои плюсы и минусы, но людей, которые реально работают, стараются и выполняют свои обязанности именно в этой компании ЦЕНЯТ. Вас либо условия устраивают, либо нет. Насильно ни в этой, ни в других компаниях никто никого не держит. Что касается выплаты заработной платы, есть сроки выплат, которых компания придерживается. Вместо того, чтобы поливать грязью компанию, поищите лучше себе работу. Обиженный судьбой человек, всегда будет кем-то еще обижен :)
    Просто задайте себе вопрос: «Где лучше?», знаете где? так почему Вы еще там не работаете?

14. 13 августа 2020

В компании работаю сравнительно недавно (1год 3 мес.) но The Cleaning Pro Group (CPG), как работодатель реально приятно удивляет. По моему мнению это уровень и ориентир, того как должны быть организованы рабочие и бизнес процессы внутри компании. Все здесь направлено на максимально эффективное достижение поставленных целей (есть с чем сравнивать). Работая в компании быстро развиваешься как специалист в своей профессиональной области из-за высокой динамики работы, а также ооочень больших производственных объёмов. Новые интересные задачи и нестандартные рабочие ситуации с которыми приходиться сталкиваться, только способствуют этому развитию.
    У нас очень дружелюбная атмосфера в коллективе, достаточно большая свобода выбора при принятии решений на уровне отдела. Самое важное, что руководитель компании, действительно уделяет большое внимание внутреннему развитию сотрудников и все инициативы всегда проходят на «Ура», а наши идеи не остаются без внимания. Руководство открыто для обсуждения любых вопросов.
    Рада, что являюсь частью огромного колектива мега-крутой компании!!!
    PS. Мы всегда готовы принять к нам в команду специалистов своего дела, поэтому, если вы в поиске работы, не теряйте шанс стать частью компании The Cleaning Pro Group (CPG) !

15. 12 августа 2020

Тільки ображені і тупі люди можуть писати огидні і брехливі відгуки про компанію Клінінг Про та її працівників.Таким завжди хочеться побажати успіхів)) Компанії -процвітання та підкорення нових вершин!

16. 11 августа 2020

Працюю в компанії 10 місяців і працюю із задоволенням. Колектив хороший, завжди йдемо один одному на зустріч чи на допомогу. Генеральний директор Козолуп С.М. дуже мудрий чоловік.Дуже поважаю його за підтримку,лояльність та просто людське відношення. Дуже багато вкладає сил і коштів в навчання та розвиток своїх колег в яких бачить потенціал. На рахунок виплат ЗП в мене особисто і взагалі по моїх об’єктах проблем не буває. В цілому я дуже задоволена роботою в цій компанії і на далі хочу тільки розвиватись і рости як професійно так особисто,що приведе до хороших результатів для обох сторін.

17. 11 августа 2020

Працюю в «Клінінг-Про» третій місяць менеджером об’єкту в Києві. Задоволений ставленням керівництва до персоналу, відсутністю бюрократіі при вирішені поточних робочих питань. Персонал різноманітний, але при нормальному відношенню до роботи працівник завжди цінний для компанії. Зарплату виплачують регулярно, здвиги по датам виплат несуттєві, домовленість по розміру зарплати дотримується. Незадоволені є завжди, но коли справедливо оцінювати ситуацію то претензії до керівництва не мають підстав (це моя особиста думка за три місяця).

18. 11 августа 2020

Научитесь ценить работу, ту которую Вы имеете. Если что то не подходит, то увольняйтесь и не тратьте ни свои нервы, ни работодателя. Если у Вас был негативный опыт в компании, это не означает что фирма плохая, сотрудники тоже и так далее. Посмотрите на себя со стороны, может и у Вас все было не так гладко, может где-то не дорабатывали, либо не слышали людей с которыми Вы работаете. Что касается моего опыта в Клининг ПРО, то это абсолютно нормальная компания, с адекватным руководством. ЗП платят согласно графика, работу можно построить как считаешь нужным, главное что бы клиент был доволен. На любой работе есть плюсы и минусы, просто нужно либо подстраиваться под общую командную работу, либо уволиться и дать шанс другим.

19. 3 августа 2020

Працюю в клінінг про вже місяців 9 мабуть і ні одного разу не пожаліла. Якщо виконувати совісно свою роботу, ніяких проблем не буде. Зарплату затримали тільки одного разу на чотири дні (але як позвонила спитати, що да чого?, розібралися, заплатили, і працюємо далі)
    Компанія хороша, гроші платять, допомогають і словом і ділом. ДЯКУЮ!

20. 2 августа 2020

В Киеве менеджеры системно многолетно обворовывают уборщиц
    из-за этого теряют объекты например мтс, минэкологии,
    какой бизнесмен козолуп в Львове не знаю,
    в Киеве одна из подлейших организаций

21. 2 августа 2020

Працюю в компанії більше року. Як і будь який працівник перед прийняттям на роботу, переглядав подібні сайти для загальної картини про репутацію компанії, так як просто в нікого було запитати. Але як кажуть: сам не бачив, сам не чув — то не вір тому, що пишуть інші. (на заборах також пишуть).
    Працювати в компанії комфортно та цікаво. Для кожного створюють всі умови праці. Панує собливий робочий мікроклімат від першого дня роботи. За цей період виріс професійно. Кожний робочий день — це нові нові враження, знайомства, звершення, кроки вперед. Багато чого настільки швидко і так круто змінилось, що не віриться. Компанія росте і розвивається — це мотивує! Впроваджуються багато сучасних рішень. Респект!

В компаніях, які займаються аутсорсінгом, завжди є відсоток працівників, що підпадають під «тєкучку».
    Іноді, їх звільняють не з власної волі, а коли договір з замовником закінчився і просто в компанії немає їм місця, бо його взяли під конкретний проект. Їх найбільше шкода, бо іноді йдуть хороші спеціалісти.
    Іноді, їх звільняють коли заподіяли репутаційних або фінансових збитків.
    Іноді, як кажуть ті кого звільнили, «нас кинули», «мене З’ЇЛИ», «я їм стільки всього зробив», «мені не заплатили», «обіцяли золоті гори», «інтриги, перешіптування, неадекват». Від них гівн* зазвичай льється, найбільше. Агов, люди ви серйозно? Правда завжди прийде. І коли Вас за те саме звільнять, або лагідно «попросять» з іншої компанії  — витратьте знову 5хв свого часу і знову напишіть про те, які ви несчастні. Вам стане легше, так хоч хтось подумає, що Ви може той, «хто може дати компанії щось нове, сучасне, конструктивне».
    Ви чомусь не пишете тут, що: не виконували своїх посадових обов’язків; клали на ту роботу болта, а потів за них розгрібали всі хто тільки може; порушували елементарні правила корпоративної етики і т.д..
    Імітувати роботу — не є бути важливим і цінним. Щодня потрібно доводити те чому ти тут. Залізьте подалі в будку, і тихенько гавкайте далі!

Собаки лають — The CPG іде!!!

22. 2 августа 2020

@Ірина, Ви мене надихаєте Ірино. Бо так круто «зліпити» оте, що Ви написали могли, лише Ви. Наче вчетельку на батьківських зборах послухав. Таких витриманих фраз в апістолярному стилі давно не чув!
    1) Незамінних лідей не існує.
    2) На роботі потрібно працювати, а не язик розпускати. Дружити і заводити коаліції — це різні поняття.
    3) Ви виконували роботу за яку вам платять. Прикиньте! Гроші!

25 вакансій за півроку (ви серйозно), базу створили (яка до речі до вас була) — то так би і сказали, може б грамоту дали. А двірник мете по 5000 кв.м, прикиньте!
    Зніміть з себе маску лицемірства і брехні, жити стане легше. Успіхів на нових роботах.

PS
    Почніть життя в новому колективі. Дайте їм щось «нове, сучасне, конструктивне». Зробіть їм диверсію!)))

23. 30 июля 2020

@Ірина,

Тебя уволили? Я рад, а ты не рыдай.сделаешь правильные выводы,может де и возьмут, не сделаеш,попрут. Все что пишеш фигня. «Уважали» такого «профессионала» максимум 0,001%. коллектив хороший,директор-респект. надо работать, чего не понимаеш,спроси научат,а не сплетни разносить,запомни в этой компании за профисионалов горой,вот потому и директор тебя не подержал. Меня тоже уволили,но это мой косяк, осознаю. я уважаю каждого с кем работал,тебя в этом числе нет.компании удачи и процветания

24. 30 июля 2020

@Ірина, Працюю в компанії третій рік,були різні працівники,але така як Ви, вперше.Не можу зрозуміти, це Ви про себе пишете, що успішно виконували свої обов’язки, що це Ви створили базу, що налагодили комунікацію з адміністраторами, що закрили 25 вакансій? Шановна, мені здається, що Ви не в собі. Ви виконували роботу,за яку Вам платили зп і на скільки мені відомо у відділі Ви були не одні. На рахунок, що в Вас бачили конкурента,тут просто розсмішили. Директор-це людина, в якої є чому вчитися,поважаю безмежно і такій, як Ви, обговорювати його, повний абсурд. Найлегше вилити все,що є погане в Вашому невдалому житті на людей,які дійсно чогось досягли. Незважаючи на все, бажаю Вам знайти себе, бо Ви дуже не щаслива людина. Шкода

25. 23 июля 2020

Працювала в компанії менш як рік. Але змушена була її покинути не зі своєї волі. Адже робота загалом подобалася, я успішно виконувала свої обов’язки. Але, мабуть, занадто успішно. За це мене «з’їли».
    Коли я прийшла у відділ, то здивувалася від хаосу: бази працівників не існувало в принципі, комунікації з адміністраторами не налагоджені. Я все створила з нуля, впорядкувала, закрила 25 вакансій, що місяцями висіли. Тепер розумію, що начальниця через це сприйняла мене як конкурентку. До того ж я не підтримувала її розмов у стилі «а та працівниця отака…, а та ще гірша». Ситуація погіршилася, коли начальниця привела у відділ свою дочку. Далі — інтриги, перешіптування, неадекват (один день вітається і поводиться як ні в чому не бувало, на другий день ніби не помічає), знецінювання, перехід на особистості, аб’юзерство і істеричні вимоги, щоб я написала заяву на звільнення. Я боролася як могла: пояснювала, що не претендую на її місце, виконувала всі її завдання. Але марно. Дійшло до того, що начальниця приховувала від мене завдання — сама не могла знайти гідну людину на вакантну посаду, але водночас не давала завдання мені, хоча знайти вдалих кандидатів для мене не проблема. Усі пошукові ресурси були в її невмілих руках. Тож через неї страждала вся компанія. Остання моя спроба була — поговорити з директором. Але я зрозуміла, що йому просто цікаво спостерігати за такими ситуаціями з позицій глядача шоу — хто кого. На жаль, компанія просякнута інтригами з боку таких от керівників і працівників, які так істерично бояться втратити своє місце. На жаль, вони не зростають професійно, не покращують роботу свого відділу, а обирають простіший шлях — морально знищити і витурити того, хто може дати компанії щось нове, сучасне, конструктивне. Дуже шкода.

26. 10 июля 2020

Не устраивайтесь к ним на работу! Берегите свои нервы! Отношение к людям — никакое

27. 10 июля 2020

Не рекомендую это предприятие! Задержки зарплаты, вечно какие-то отговорки

28. 17 февраля 2020

Добрый вечер!
    Контора такая, на собеседовании обещают золотые горы, но по факту что-то идет не так)))
    З/п с задержкой в месяц, то есть при увольнении могут простить! Что по факту и произошло.
    Нет бывают конечно исключения из правил, но очень редко))) Думайте оно Вам надо???

29. 12 февраля 2020

Козолуп це мега сильний бізнесмен.Навіть вже має свою службу безпеки.

30. 30 октября 2019

Если все, что Вы пишете, это правда,значит и не надо скрывать свое настоящее имя. Почему тогда с одного И того же адреса отправлены отзывы,якобы от разных людей ? То Олег, то Серж…..
    Где логика?

31. 14 сентября 2019

Клітер-Про.На чолі з Козолохом.і Макарою Христиною яка надає послуги по Клітеру……

32. 4 августа 2019

Комранія гній на якій тримаються сраколизи.А Козолуп тарчить як сраку лижать…

33. 24 июля 2019

Работал 1,5года. Был один раз с задержкой з/п, но все выплатили.Везде надо работать, нормальный коллектив.Пришлось уволиться в связи переездом

34. 24 июля 2019

Вот глупости,зачем писать брехню?Нормальная компания,з/п платят, внимательное руководство.Спасибо,что не отворачиваются от нас,пенсионеров,дают возможность заработать. Не верьте,всей этой грязи. Может когда-то и было плохо,но сейчас все хорошо.

35. 24 июля 2019

Аууу, люди,от куда столько желчи???
    Что за…Неужели не понятно,что на правду это не может быть похоже? Вот прям так фигово все? Огромная компания, з/п ,если и задерживается иногда,так это 3-5 дней максимум. Супер директор,человечный человек. Всегда открыт для диалога. Выслушает,всегда идет на встречу.
    Сергей Николаевич,Вы классный.

36. 17 февраля 2019

Хорошо не будет. Козолуп многих кинул. Уже вся Украина про него знает

37. 6 февраля 2019

менеджеры дерзко и нагло воруют зарплату
    и это происходит годами
    или во Львове так принято
    в Киеве таких подлых работодателей
    не было с 90х годов

38. 28 января 2019

Компанія гнила. Не знаю звідки беруться відгуки позитивні може сам козолуп пише. Величезна затримка заробітної плати. Тут люди пишуть шо можно домовитись щоб заплатили. Ви зовсім не маєте клепкі в голові? Домовитись щоб заплатили свої зароблені гроші?

39. 27 января 2019

Так як козолуп платить,то пішов він н***у,його рівень прибиральниці.

40. 18 января 2019

Если кого то уволили то не надо ср*ть на на кампанию. Лучше подумайте почему вас уволили. Мне все вовремя выдают незнаю где кто работал но это все ложь. Кто работает тот получает свои деньги

41. 11 января 2019

в козолупа одне правило,розказати і на***ти,і сказати,він і так нічого неробив……і невидати з/п.

42. 4 января 2019

Затримка по зп дуже велика. Виплата раз на два місяці менеджери крадуть у людей іноді і зовсі не платять. Пропрацював два місяці жодної зп не побачив. Біжіть від цієї кантори

43. 17 ноября 2018

Люди, читаю ваші коментарі і в шоці від вашої ненависті.
    Працюю в компанії і щось подібного, типу » кидають», «не виплачують», » платять з затримкою в місяць», не було.
    Заробірню плату виплачують, треба раніше — можна домовитися.
    Виплачують по принципу інших компаній — » цього місяця за минулий місяць». Скрізь так!
    Сергій Миколайович — хороший керівник!
    Судячи з ваших тактовних коментарів, вам до його ,як мінімум , вихованості, це братися і братися.
    Найлегше взяти і вилити все скупчення ВАШОГО невдалого життя на людину, яка чогось досягнула в СВОЄМУ, правда?)
    Удачі кожному з вас в пошуку роботи своєї мрії!)

44. 12 ноября 2018

Народ покиньте цю компанію і розвивайтесь далі,живіть в своє задоволення.Так як командує Козолуп і управляє роботою це насправді смішно.Козолуп живе в ілюзіях і йому так жити.Недивіться на нього,він модний і крутий чоловік,крутіших немає за нього….Хто перейшов дорогу Христинці цей звільнений,гарно ти працюєш Христинка під столом….

45. 26 октября 2018

Мень уволили! Говорят возвращается к управлению делами хазяин. Все будет хорошо)

1. 8 февраля 2016

Вот и спалился отдел кадров)) Да Леся? Компания изначально была вроде и неплохая. Но, спустя некоторое время когда Мень пришла к власти все полетело в ТАРТАРЫ!!! Генеральный директор Козолуп С.Ю. ни хрена не видел или не хотел. Такое ощущение что Мень она же Пономаренко что-то про него знает и этим манипулирует(хотя может он и Дебил?!). Короче говоря испортилась компашка. Все умные и нормальные люди от туда ушли давно. Но в чем прикол даже некоторые оставшиеся олени начали покидать это стадо))

Сорри, Козолуп С.М.

2. 12 ноября 2018

Дворник 1
Уборщица 1

Добавьте зарплату в компании Клининг Про

Добавить отзыв о работодателе Клининг Про

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Клининг Про?