Копійочка

VN:F [1.9.22_1171]
2.8 из 5 (голосов: 62)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1 8 9 10
 1. 29 сентября 2023

  Ніколи не йдіть працювати в Копійочку. Якщо вам кажуть, що графік 4/2- БРЕХНЯ, за місяць будете мати 3-4 дня вихідних, тому що не вистачає працівників. Вам скажуть,що графік позмінний- БРЕХНЯ, через день або якщо повезе, кожний день, будете працювати по 13 годин. Обіду нема, 5-10 хв на перекус. Вам скажуть,зарплата 13000 грн- БРЕХНЯ, якщо отримаєте за пекельний робочий місць 8 000 грн- буде дуже добре. На магазин двоє працівників- прийом,викладка,продаж товару,цінники, консультація, прибирання, ПЛЮС виконання плану і виконання продуктивності- і за це платять аж 43 гривні в годину.
  Моє улюблене: дівчата будьте готові ставити свої гроші в касу, якщо у вас на протязі дня в касі буває плюс 5 грн або більше, їх годину перед закриттям вилучають, і коли за годину часу до закриття ви не маєте по 0,50 коп. на здачу і заокруглюєте до 1 гривні, мінус платить продавець. Куди дівається «ПЛЮС», а це може бути до 100 грн, Невідомо. Служба безпеки слідкує тільки за продавцями, на крадіжки людьми реакції -0.
  Цінники в магазині не відповідають з цінниками на касі, офіс не повідомляє про зміну ціни, різницю на касі платить продавець.
  Дуже багато можна писати, але висновок один: ШАХРАЇ. Будете працювати по 13 год в день за 8 тисяч грн в місяць

 2. 20 сентября 2023

  консультантки неадекватні!!! сьогодні була в магазині і на мене накричали сказавши що плати картою або товар не продамо, я була в шоці, не розуміючи що не так тому що готівкою там також приймають, вчора також була в магазині хотіла купити салфетки не доходячи до каси(в руках 200грн) бачу як до мене підбігає консультантка і бачивши ці гроші і тільки салфетки не питаючи нічого вириває в мене з рук ці салфетки і надто підвищеним тоном кричить «іди міняй гроші а тоді приходи і купуй!» я була в шоці. ЦЕ ЖАХ А НЕ МАГАЗИН !!!

 3. 18 сентября 2023

  Хочете підкачати м’язи, то вам у Копійочку. Штати не закриті, товару море, все потрібно робити швидко, водії привезли , скинули товар серед магазину, а ви робіть що хочете, дві людини на магазині, а ще потрібно розкласти по полицях, цінники, консультувати покупців і розбирати палети, це все продавець. Зарплата так собі, близько 9 тисяч, але ти маєш бути і за продавця, і за грузчика, а ще космічні плани. Директор магазину нещасна людина, все має встигнути, бо офіс не дає сумувати, у них один відділ не відає, що робить інший. Супервайзер не знає 5а чий бік стати, тут і людей йому шкода, а там офіс. А ревізії то окрема тема, як інші писали, відеокамери то тільки шпигувати за персоналом, а крадіжки чи безпека то не їхнє, вони тільки лякати вміють і погрожувати звільненням без виплат.
  Шкода власника, гроші вклав, а бізнес скоро зігнеться з такими менеджерами. Товар китайський і російський, не якісний, одне і теж продають роками, за брак знімають з працівників. Обходять стороною ці магазини.

 4. 14 сентября 2023

  По перше камери в магазинах існують для того щоб слідкувати за персоналом ,а не за крадіжками , Графік ненормований та ще й директори підлаштовують його тільки під себе , або ж для своїх «подруг» , під час повітряної тривоги магазин продовжує працювати бо всім начхати на твоє життя , нажаль багатьох роботодавців не навчило багато прикладів по Україні , коли через таку проблему гинули люди , а тебе звільнять заднім числом і все , компанії аби заробити собі а на людей їм начхати , пропрацювала рік більше не витримала !!!!

 5. 12 сентября 2023

  Хочу застерегти всіх від співпраці з мережею магазинів «Копійочка».
  Директор HR-відділу — це некомпетентний мужчина, який позбавлений будь-яких комунікативних навичок та цілком некомпетентний спеціаліст в галузі HR. Компанія з такими «професіоналами» невдовзі зазнає краху, якщо вчасно не позбавиться від працівників які псують рейтинг мережі. Також хочу зазначити, що в мережі дискримінації щодо жінок які виховують дітей (для них, наявність дітей — це ВЕЛИЧЕЗНИЙ НЕДОЛІК в потенційного працівника, навіть якщо професійні навички на високому рівні).

 1. 20 февраля 2018

  Гость :
  Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

  Валентина
  Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

 2. 6 февраля 2018

  Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
15 400 грн
Ассистент директора 1
22 500 грн
Генеральный менеджер 1
120 000 грн
Директор 2
16 000 .. 25 000 грн
Директор магазина 1
6 900 грн
Кладовщик 1
2 130 грн
Приемщик 1
7 800 грн
Продавец-кассир 8
1 000 .. 10 000 грн
Продавец-консультант 10
1 265 .. 20 000 грн
Региональный директор 3
36 000 .. 68 000 грн
Старший продавец-кассир 1
10 000 грн
Управляющий магазином 1
8 000 грн

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе КопійочкаПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?