Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1. 16 апреля 2021

@Добросовісний громадянин), стосовно офіційних зарплат то не забувайте що офіційна тільки мінімалка, решту в конверті. І те що кожних декілька місяців переписуєм заяви на іншого ФОПа це перерваний стаж. І постійно відправляють у відпустку за свій рахунок, не попереджуючи, хоча по факту ти працюєш.

2. 10 апреля 2021

@Надзиратель, Стосовно вашого комментару де Ви працюєте 2 роки, та саму думку про тих хто сюди пише негативні відгуки. Шановний, будьте чесні, щодо зарплат, та авансів ніколи не зрозумієш на який день вони прийдуть. Плюс мінус два, або три дні чекаєш грошей. Стосовно не правдиво звільнених працівників, то до прикладу сам був свідком, що людину звільняли не розібравшись у ситуації. Краще скажіть чому за 2 роки на фірмі так і не налаштували базу 1С для комфортного та швидкого прийняття товару, щоб люди могли швидше з ним розібратись та обслуговувати людей? Компанії вигідно це?) Чому коли Люди виходять на ревізію, яка починається після 20;00 та тягнеться до 6 ранку не оплачується, як нічна зміна? Чому люди мають виходити у 6 ранку, щоб підготувати акцію і залишаються після 20;00, щоб по-прибирати, закрити касову і т.д і цей час не оплачується? Чому кожного вечора директора мають відмазуватись, чому не зроблений план на день? Ревізії це взагалі у Вас жах. Оплата в годину в компанії 32гривні, година. Це тільки вершина айсбергу. І у всьому винні у цьому недобросовісні ліниві працівники, як вказує Вам ваш досвід) Єдиний плюс це те, що офіційне працевлаштування, та хоч трохи оплачують лікарняні. В іншому як раз вимоги, та правила компанії мають дві сторони медалі. Тобто розпорядки, та правила є, але їх не реально виконувати, з проблемами, які є в компанії) До речі люди працюють по два тижні, тому що важко знайти новий персонал, який не знає, що у Вас є проблеми, та політика стосовно старих працівників, які звільнились не витримавши йдуть. В іншому тільки 20 відсотків людей звільнені, та не беруться за діло.

3. 9 апреля 2021

@Гость, доброго дня. Так надається, 21 день відпустки на рік та лікарняні при потребі

4. 7 апреля 2021

@Гость, відпустка надається після 6 місяців роботи. можна тоді взяти 14 днів. але за рік можна взяти лише 20 днів відпустки. а не 24 як в нормальних компаніях) лікарняні оплачуються по мінімальній ставці.

5. 7 апреля 2021

@Гость, надається. Але то зарано питаєш) спочатку протримайся 6 місяців. Не всім це вдається)

6. 6 апреля 2021

Доброго дня! Скажіть,будь ласка, чи надається відпустка та лікарняне у «Копійочці»? У нашому містечку планується відкриття,тому хотіла б дізнатися цю інформацію,бо людина,яка займається набором персоналу, не дала відповідь.

7. 3 апреля 2021

@Гость, Всі думали що її позбулися, але Нажаль цій компанії імпонують тільки такі люди як Д.І., «риба гниє із голови», як би ви не старались поміняти ситуацію на краще, ви її не поміняєте. В компанії царить жадність, один одного готові продати за гривню, тут вижимають останні соки з тебе, фізично не вистачає часу на життя, на хоббі. Працівників ніхто не цінить та не хвалить, їх тільки використовують як «рабсилу» а при любій нагоді викидають як непотріб і обливають гряззю ))) і це вже як правило компанії )) ну і звичайно не заплатять кошти тобою же зароблені )) Працював не довгий час, але реабілітація після такої компанії десь 1міс-1,5міс. Важко звикати до адекватного відношення потім ))) почуваюсь як з зони випустили )

8. 24 марта 2021

@Надзиратель, минулого літа в них не проходило скорочення персоналу, нібито біда з грошима в них

9. 21 марта 2021

Саме смішно наступне ,на сцену якимось образом повернули зірку Косівських магазинів Дарію.І якщо ви завітаєте у дані магазини під час того як там орудує ця божевільна,вам відкриється світ коли людина своєю присутністю наводе шороху не тільки на працівників а щей на клієнтів,які шарахаються від неї як чорт від ладана.Про її компетентність давно ходили легенди,людина яка з перегаром виходить до роботи і може сміливо матом послати у відомий напрямок як і незадоволених працівників так і покупців,це все говорить лиш про одне,фірма розказує по свому радіо ефірі у магазинах про кваліфікований персонал а по суті там от такі кадри роками працють,і щей командують,при тому що розумних звільняють а таке бидло залишається…Висновок зробіть собі самі.

А ви думали, що так легко її позбутися, вона ще буде довго кров пити з людей, що привикла робити, роками. Видно падала до ніг генеральному, бо на другому місці роботи, кому вона потрібна, в Копійочці саме раз, яке компетентне керівництво, таких кадрів і тримають.

10. 11 марта 2021

Театр абсурду- це м‘яко сказано.
    Я працюю місяць, єдиний плюс- це оті «прості люди», які є в магазинах.Колектив- дійсно душевний. А от все інше- чистої породи зло! Покупців немає- а винні в цьому ми, приїхав товар — не встигли ціни розкласти- винні ми, у всьому завжди винні прості люди, які просто хочуть без лишніх рухів, продавати , усміхатись і не віддавати всю енергію на роботу , яку і так ніхто не оцінить.

11. 6 марта 2021

12. 5 марта 2021

Копійочка це просто театр абсурда, хоть й знав прекрасно репутацію та всеж пішов пробувати роботу тому що під час карантину небагато варіантів, але не в магазин а на їхні склади і можу сказати що це рофл якийсь а не робота, порядок там відсутній як поняття впринципі ,товар приходить, його ставлять де завгодно,і коли тобі дають накладну зі списком товару який ти повинен відібрати то починається шоу угадайка чи в гостях у даші слідопита,треба перепитати пів складу щоб тобі сказали де твій товар бачили і де він може бути, а це місцями може бути десь посередині рядів з палетами товару , чи на 3 поверху стелажа , і потрібно прикласти багато часу щоб вручну по коробці винести товар собі на тележку, притому ще й може не зійтися в кількості бо його могли до тебе вже відбирати і не записати, і з цим всім треба розбиратися, ломати голову ходити до товарознавців , питати інших , товар теж абсолютно різний,від легеньких розчісок до важких коробок з ложками чи тарілками і нікого ці моменти не цікавлять,не встигаєш значить погано працюеш, словосполучення це пиз**ц топ 1 по складу від працівників , короче склади теж як і вся компанія. ДНО .

13. 1 марта 2021

А як пояснити те шо не хочуть видавати трудовий довговір «примірник працівника», працівники працюють без вихідних по 2 тижні, а деколи і в дві зміни, бо штату не вистачає ? На роботу приходять люди а не роботи в кожного є сім‘я і особисте життя. Робота не погана, але працівники також люди і мають право на особисте життя, якого не має поки ти там працюєш.

14. 28 февраля 2021

Мережа магазинів Копійочка недобросовісна по відношенню до персоналу. Обманом приймають на роботу, обманом і звільняють. Обіцять гарні умови , незначну завантаженість,зручний графік, хороші інвентаризації. А по факту все з точністю навпаки.За додаткові виходи не платять, заставляють залишатись довше , особливо в час заміни акцій. В результаті інвентаризації будьте готові залишитись без зарплати. По камерах відеоспостереження не слідкують за злодіями, а лише за персоналом.
    Товару приходить настільки забагато, що прийдеться на складі ходити по ньому або перестрибувати через нього. Не розумію за що відповідає відділ логіситики.Крім того товар не сертифікований і продається без перекладу на українську мову.

15. 25 февраля 2021

Доброго дня всім! Давно моніторю даний форум. Працюю в компанії вже 2 роки. Бачив різне. І нарешті не витерпів. Усі пишуть про погане. Про неправомірні звільнення, штрафи і тд… Але як практина показує, ці коментарі пишуть ті люди які не хотіли працювати по стандартам, чи були заміченні у зловживаннях чи крадіжках. Тому виписують даний бруд. По великому рахунку, компанія єдина, яка вчасно розраховує, офіційно працевлаштовує,створює приємлемі умови в сьогоднішній час.Як правило, завжди є хтось задоволений а хтось ні, всім не вгодиш, але є вимоги, яких потрібно дотримуватися і так на будь-якій роботі, хто хоче рости, той росте в компанії, бо така можливість є, а той хто шукає, як зробити «добре» собі, той пише негативні відгуки. З вдасного досвіду, перш ніж влаштуватися в клмпанію, я перечитав безліч різних форумів, але взяв і ризикнув, і на сьогоднішній день, я не жалкую, просто працюю ЧЕСНО.

16. 20 февраля 2021

@Гость, для таких справ є мабуть чати,директора і тд…щоб вирішувати дані проблеми,а не плакатись тут.Як кажуть люди «після бійки пізно руками махати»…Проблеми потрібно вирішувати,а не здаватись і звільнятися.Завжди є вихід.

17. 19 февраля 2021

@BlackCat, Тут ситуація полягає в іншому. Роботу вони пропонують, але будемо чесними.
    Тут не поливання брудом, а правда. Пишеться це перш для того, щоб люди, які хотіли йти в цю фірму, були готові, та мали б хоч якесь поняття, чого чекати.
    Друге не менш важливе, це щоб кервництво звернуло на це увагу, та працювало над цим.
    Будемо чесними, репутація самої фірми, як роботодавця та як компанія, яка пропонує важливі, та необхідні товари, далека від ідеалу.
    Для того, щоб люди не писали подібного бруду, та хотіли б попасти на ці магазини знову, потрібні відповідні умови. Приходиш на роботу, гарні слова про те, як все чудово, є кар’єрний ріст, є куди розвиватись. На ділі багато роботи, навантаження, «тупі» нововведення. Через місяць все випливає на зовні та люди просто йдуть з неприємними думками. Те що Роботи багато, це не погано, але дурної більше. Нескінченні проблеми з 1С. За часту немає потрібного товару для акції, може приїхати через декілька днів, після її анонсування. Товар коли приїжає, то клопоту більше. Приймання, прибирання, консультація клієнтів, завдання, які маєш виконати вчасно, підміна на касі коллеги. І це все на фоні того що в цей день працюють четверо людей. Не малим фактом є те, що потрібно дивитись за кожним клієнтом, щоб нічого не вкрав. На словах це все просто звучить, але на практиці картина вимальовується інакша.

18. 19 февраля 2021

Скільки би часу не проходило , все в цій компанії залишається незмінно. Вічно працюючий персонал, який не вгодив керівництву, бо вони тупі і безперспективні
    Насичений професіоналами офіс які ніколи не сумніваються в своїй суперпрофесійності. Маленькі зп, що ще і стягнуть бо по результатам ревізії вкрав персонал , персонал і без сумніву персонал. Компанія говорить про розвиток, кар‘єру- та максимально ким ти можеш стати. , це людиною ,яку РД відправить прибирати на іншу ТТ, бо там штат звільнився.
    Тому робіть висновки самі)

19. 8 февраля 2021

Доброго дня! Читаю час від часу відгуки про компанію- нічого не міняється! Один негатив! Так, робота дійсно пекло, і переконалася в цьому особисто! Нагрузки і вимоги нереальні, але то вже таке для мене, не суттєво, оскільки звільнилася і не маю бажання про це згадувати. Я про останні відгуки, щодо того якщо ти «не дуже розумний»- то йди працювати водієм або грущиком. Люди, а ви взагалі спілкувалися з людьми які там працюють? Особисто знайома з хлопцями склад Дубно, які до нас їздили, повірте це дійсно ЛЮДИ і далеко не відсталі! Це працівники які професіонали в своєму відділі роботи, це люди які завжди допоможуть, коли привозять товар, це люди які дійсно заробляють чесно свої гроші в компанії! І повірте, рівень IQ у них вищий ніж у деяких людей, які займають там посади! Я навіть скажу більше- це взагалі єдині люди, з якими хочеться спілкуватися і бачити після звільнення з магазину! Так я до чого шановні, не має значення де ти працюєш, в офісі, чи водієм. Це ніколи не буде показником того- чи людина розумна! Можна працювати водієм і грущиком, але при цьому бути розумною і розсудливою людиною! Дякую за увагу! Всім добра))

Повністю підтримую Вас у вашій думці. Людина, щось робить для того, щоб вчитись. Навіть робота водієм, чи вантажником вимагає знання. Людина набирається розуму навіть при таких роботах, чого не можна сказати про людей, які крім помилок не бачать нічого. Просто я особисто не люблю людей, які критикують за орфографічні помилки, правила пунктуації, та об’єднання українських та російських слів в одному реченні, але при тому, що самі цього не дотримуються.
    Як казала колись моя вчителька,»починайте завжди з себе». Гарного вечора)

Справа не в помилках чи пунктуації…Я зовсім про інше,а саме про те, що людина яка пише так свої коментарі,яка не може чітко сформулювати думку і зв’язати два слова до купи, не може говорити що їй мало розумової роботи!!!І варто почати з простішої роботи,і ніхто не каже що водії чи грущики це погано.Ах да я і не писав що я не допускаю помилок,просто і не кричу що розумної роботи мені мало!!!)))))А саме головне де б не працював ніколи не опускався до такого рівня, щоб обливати брудом фірму, яка мені давала можливість заробити,тим більш у такий важкий час!!!Та ще й анонімно ,якщо щось не подобається потрібно висказувати своєму керівництву на пряму ,а не тут…Це підло ,нагло і таких явно звільнили не просто так!!!Всім вчителям дякую , ваші слова прийму до уваги…мабуть…;)

20. 7 февраля 2021

Як казала колись моя вчителька,»починайте завжди з себе». Гарного вечора)

21. 7 февраля 2021

22. 5 февраля 2021

Сашаа :
    Працюю більше тижня на роботі, працівники нормальні, проте компанія та робота Лайно!!Більше требують аніж потрібно.Години роботи взагалі мовчу…Розумової роботи там немає, тупаків навіть візьмуть, якщо гарно розмовляти про свої бажання.Фізична робота як для вола, а не для студентів чи дівчат!!! кар’єру побудувати це дурня у цій компанії!!!

Олександр,про яку ви розумову роботу пишете,якщо ви у двох відгуках стільки помилок наробили…вам мабуть не у магазині працювати,а на складі грущиком)Я не є прихильником даних магазинів ,але ви чоловіче спочатку навчіться висловлюватись грамотно,а потім пишіть відгуки!)

Доброго дня! Перш ніж критикувати когось з приводу граматики, перечитуйте, що самі пишете)
    У Вас помилок не менше. Раджу прочитати правила пунктуації та зробити для себе висновки.

Візьму до уваги,дякую за пораду)))А вам раджу спробувати себе у ролі водія або грущика,там якраз такі «розумні» люди потрібні!)
    </blockquoteНу Ви можете вважати так) чесно кажучи я колись працював і вантажником і комірником, офіціантом, адміністратором і багато іншого. Зараз в данний момет займаю керівну посаду в великій компанії. Як раз за те, що я такий "Розумний" мені і запропунували цю посаду з якою я чудово справляюсь.)) Звичайно дякую за пораду, та я звичайно втримаюсь від поради "диванного експерта" та піду далі розвиватись) Вам раджу теж саме, та трохи піти попрацювати касиром в "family joi" там до речі такі люди потрібні і цінуються.))

23. 5 февраля 2021

@BlackCat, Я звичайно погоджуюсь, що Олександр зробив деякі помилки, та в не правильно в деяких моментах формував речення. Але я дуже прошу, мені смішно дивитись, як одна людина, яка робить помилки акцентує увагу на помилки іншої персони. Без образ, але завжди починайте з себе.))

Так це дуже смішно…коли приходиш на магазин,а там тебе обслуговує така персона яка два слова зв’язати неможе.Далі вона звільниться,і починає писати от такі відгуки)))питання…чому людина не починає з себе?та ще пише що їй розумової роботи не хватоло,це ж абсурд шановні)))))

24. 4 февраля 2021

25. 4 февраля 2021

26. 3 февраля 2021

27. 2 февраля 2021

28. 31 января 2021

Щодо товарів у Копійочці то вони чесно кажучи лайно!!Дешеві, нормального чогось ти не знайдеш.Дешевий Китай.Хіба що нормальні мочалки. Я Реально не рекомендую там працювати. Це трата часу..якщо робочий час закінчується об 8 то ще окрім того ти будеш 1,5 год.зависати там розставляти цінники чи підставляти якийсь товар на полки…Це дуже не вигідно….

29. 31 января 2021

30. 26 января 2021

Доброго дня. Що можу сказати, пропрацював у даній компанії більше пів року . Насправді ця робота, як і гадав на постійну роботу взагалі не розглядається.На тимчасову, особливо для студентів, які ще не працювали ні де, для того, щоб чогось навчитись, підходить. Можу сказати, що на нових, та молодих працівниках вона і живе. Дуже напружена та інтенсивна, багато чого хочуть. До прикладу на час карантину минулого скоротили штат працівників, зменшили зарплати, та на зміні від початку та до кінця було двоє людей позмінно. Плани лишились великі та по правилам мало заходити троє на увесь магазин.Потім збільшили кількість покупців до 5, а потім до 7 і вище. Кількість персоналу на зміну не збільшилось. Казав керівництву, що будуть крадіжки, хто буде платити? Відповіли сума буде не великою, максимум тисяч 5. Я розумів, що це далеко не так, бо за всіма не услідкуєш, тому звільнився.Пройшов час, провели інвентаризацію. Було виявлено 80тисяч мінусу в магазині. Було багато моментів, та сварок за не правильно прийнятий товар, який відправляли на повернення в снятин. Склад в Снятині не правильно приймав товар та те, що не сходилось просто поверталось по базі на залишок.Сб абсолютно не хвилює, що товар тільки приїхав, тому цінників немає. В них свої плани. Також не вчасно підготовлені акції, які можуть зробити в 11 вечора, а з ранку до 12 маєте все виконати. Все б нічого, але після приїзду складу, де те треба робити порядки, приймати, робити цінники, та обслуговувати клієнтів, а тобі на ранок випадає ще 7 акцій, які маєш підготувати при малому штаті, самі розумієте, які думки виникають.Не налаштована, та не оптимізована 1С для магазинів. Вічно тормозить, а і за особливостей налаштування бази пікати треба два рази. Може змінити кількість при прийнятті. Це все займає багато часу. Як я казав,Копійочці вже 10 років, а помилки, та пріоритети компаній яким по 1 року. Думайте самі чи варто влаштовуватись.

31. 18 января 2021

Копійочка- кубло гадюк! Працівників принижують, знімають скажені гроші за інвентаризацію, відомості за свою зарплату ти не побачиш, а щось запитаєш то тебе й слухати не будуть! Так звані регіональні директори облиють брудом через невиконання плану!!! Змушували йти проти закону, продавати товар який заборонений карантином! Не було ніякого бажання працювати в компаніїї в якій принижують твою гідність! Не рекомендую…

32. 24 декабря 2020

Люди, не йдіть туди працювати, бо якщо раптом вам не підійде робота, то вас просто «кинуть» на гроші!!! Я відпрацювала півтори місяці (280годин) і мені не доплатили 2227 гривень!!!! Пояснення- зняли за ревізію!!! Люди добрі, ви знущаєтеся???? За півтори місяці роботи зняти такі шалені гроші!? За що?!?!?!?! Це ж як кармани набиваються у власників, чи можливо у бухгалтерів, з таких як я! Тобто, те що персонал працював до мене там два місяці- то нічого, з них таку суму не зняли, а так як я звільнялися бо мені не підійшла робота- мене ось так обікрали!!!! Позор такій конторі!!!! І я не одна така!!! А довести щось без сенсу, адже в договорі не вказана повна заробітну плата, а лише «не менше мінімальної».

33. 14 декабря 2020

@Гостья, все там вірно написано. Там або ср*ку зализати комусь треба. Або не мати власної думки та гідності

1. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. 6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
Старший продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?