Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1. 21 апреля 2024

Ну що ж, йшовши рік тому у цю «компанію», я перечитувала відгуки на цьому сайті, ( на той момент відгуки були ще куди не йшло), з тих пір я 1000000 разів пожалкував про своє рішення. Отже, почнемо з того, що я працювала в 2 магазинах, так як один довелося закривавити. У першому мене переконували, графік-позмінний, робота-5/2. Працювала в ролі продавця консультанта, але попрацювати на запевнених умовах мені не довелось (адже за 2 місяці мала 5 вихідних). Так ще й одразу ВО поставили(тому що «нема людей, а інші теж хочуть вихідні»). Через 2 місяці закривали магазин, де самі збирали товар та СКЛАДАЛИ ПАЛЕТИ САМІ! Ходячи на роботу з 8:00 до 21:00 кожного дня протягом 2 тижнів…здерли купу грошей за недостачу по товару… Перейшла у інший магазин, провела першу ревізію, і тут у мене величезне питання — чому товар у магазині перераховує не ревізор, а купа продавців консультантів,яких добровільно примусово змушують їздити в інші міста на перерахування товару, та ще й не оплачують ревізії, тільки дорогу… Я працювала раніше й у Аврорі, де на відмінну від копійочки, товар на ревізії рахують ревізори!!! Отже, знову поставили ВО ( а це в свою чергу- відкриття зміни/ прийомка товару/прибирання/ перегляд та створення та виконання спеціальних завдань/ консультація/ розкладка/ розрахунок людей/переоцінка/ переробка стилажів/ відповіді на повідомлення/ дзвінки). Але народ, за це доплачують цілих 10 грн година 🥲+ ставка 43 грн+ продуктивність. Згодом, попала ще на реформат і взагалі забула що таке-життя.Знову безперервна робота без вихідних . Проробила так ще 10 місяців, отримала купу нервових зривів, зарплата того не вартувала. Згодом звільнилась, та після звільнення одразу провели ще одну ревізію,на якій з’ясувалося, що у нас -55 тисяч!!! Що там красти на таку суму?!?! Зарплату видали аж через місяць після звільнення, та ще й зняли 6000 грн за ревізію. Підписувала бумаги на видачу ще відпускних. Бумажки була, а грошей так я й не побачила. Суцільне розчарування. Хочу зв’язатися з керівництвом,та не відповідають. Залишили ні з чим….

2. 13 апреля 2024

Доброго дня,працюю в даній компанії вже 2 роки,почитала відгуки і шокована. ЗП хороша,бонуси теж,персонал чудовий,СВ розуміюча(Ірина М.) завжди на звʼязку,на рахунок товару,так його досить багато,але щоб виконувати плани магазину потрібен товар і хороший персонал який знає що таке техніка продажу! Жаліється той хто не порозумівся з компанією😉 Будьте добрішими,у всіх компаніях є свої + та — отже не потрібно тільки про погане,є і багато хорошого!!!

3. 5 апреля 2024

Пропрацювала 3міс в даній компанії — це треш!!! Обов’язків тьма (ти і продавець-консультант, і прибиральник, і ВО, і снігоприбиральниця і промоутер і т.д.), а зарплату знімуть за фейкову ревізію, в якій ти навіть не приймала участь(( Я була звільнена ще в січні, ревізія в лютому! Це як мінімум незаконно!!!! Гаряча лінія мовчить, СВ Київської мережі Ващенко бреше, що недостача по магазину спочатку 50тис., а іншим дівчатам каже 62тис. У нас з кожної вирахували по 4500грн просто так, пояснюючи тим «ну ви ж тут працювали».На моє питання «Це що півмагазину мали винести? Куди дивилась ваша служба охорони і відеонагляд», відповідає «Так, на жаль це так по всіх мережах Копійочка в Києві». Розказують про інструкції в компанії, і самі ж їх і не дотримуються. Ващенко просто ігнорить смс і дзвінки! Регіональна теж в курсі цієї ситуації і теж ігнор. Не надають відомість про нарахування з/п, мінусують години, короче свавілля повне!
    Вираховують 1% з з/п типу для допомоги військовим (це «добровільно-принудительно»), хоча я дружина військовослужбовця і в результаті взагалі не віддали частину зарплати за січень! Короче, нікому не рекомендую працювати в цій «конторі», хіба якщо ви мазохіст і любите робити 1000 справ за три копійки

4. 4 апреля 2024

@Гость, та тому що я працюю навіть зараз тут і скоро залишу роботу ця компанія ноль, зарплату пообіцяли підняти і здурили працівників. Непідняли в березні. На 2300 менше зарплати як мало бути , роботи валом, за ревізії знімають кошти

5. 29 марта 2024

Доброго дня я теж працювала в Копійочці 3 місяці ВО і ДМ там не компетентні як до персоналу так і до покупців і ще дурять людей.Не радже взагалі купляти в них щось і тим більше працювати.Платять взагалі копійки а нервів потратила багато.Нераджу!

6. 22 января 2024

Зробіть для початку умови для роботи, навіть стільчиків немає що б сидіти за касою. Стоїш як наказаний. Зарплатню взагалі не виплатили. Наживаються на людях

7. 22 января 2024

Звільнилась з роботи ще неділю тому, на рахунок заробітної плати ігнорують. Завтра йду писати заяву, їх контора довго не протяне)

8. 19 января 2024

Працювала в даній компанії місяць,не раджу тут працювати від слова зовсім,зарплату не виплатили,повідомлення ігнорують

9. 12 декабря 2023

Ви з персоналу знімаєте кошти за фіктивні ревізії, а самі скільки отримуєте «+»доходу з кожного дня

10. 30 ноября 2023

Усім зацікавленим можу повідомити лише одне: дана кантора гнила повністю, протягне вона не довго. Аврора наступає по усім областям і обганяє дуже швидко. Хоча ще буквально декілька років тому копійочка була привабливою. Мабуть щось змінилось не в кращу сторону. Якщо хтось має бажання попрацювати — спробуйте. Я не раджу.

11. 22 ноября 2023

Працювала там,скажу одним словом щоб довго не писати,бо хто там працював то знає..
    Там просто ДИБІЛІЗМ

12. 19 октября 2023

Нічоооого собі! Я працювала 3 роки тому ще в райських умовах і з того звільнилась. Додам ще, тоді було таке, на зауваження, що при прийомі товару система сама виправила кількість товару з 4 на 7 шт. ( а то дорогий товар), регіональний, котрий сам це бачив на власні очі, сказав що не може такого бути. От і мінус. І платили тоді більше. І при прийомі на роботу мені казали не звертати увагу на негативні відгуки. Даремно я послухалась.

13. 16 октября 2023

Знов розумних директорів звільняють, і не тільки директорів, а цілі штатки магазинів.
    Куди котиться Львівський регіон….шок

14. 5 октября 2023

Ви трохи не правду кажете: порахуйте самі — 43 грн за год., якщо, як Ви кажете, 13 год. на 26 днів(3-4 вихідних — Ваші слова) — 338(дуже сумніваюсь) множимо на 43 — це 14534, плюс за продуктивність(нехай Ваша буде 1000 — груші околачували, за менше нема чого магазин тримати) — ще 4400… поза 18000 виходить… Ви певно одиничку не поставили…

15. 5 октября 2023

посмотрите мой крайний отзыв — рекомендую…
    у меня на Тойоте(при планировании на год) требовали объяснений при отклонении в 5% в любую сторону… изменить план можно было только раз в квартал при наличии резких изменений в законах или ситуации в целом…

16. 5 октября 2023

Не нарійкайте на СВ і РД(тим більше ДМ) вони освіти, як правило не мають, а якщо мають, то «верхню», а не вищу… Планують вони від «фонаря»… Більш детально про це напишу, скоріш за все, у середу, коли буду мати інформацію ще про те, ЯК проходить ревізія і на кого «вішають»…
    Про те, що жаліються ПК з приводу не співпадіння цін на залі і на касі: недопрацювання керівника магазину: майже КОЖЕНЬ день приходить переоцінка(що, до речі, ніяким чином не враховується при виставленні плану по продуктивності(кому треба — зрозуміють))
    Так… най..ють при прийняті на роботу — обйцяють одне, реальність — інше(також більш докладніше буде пізніше)
    Немає загальних стандартів (може і є, але при спілкуванні з 2 РД, 3 СВ і HR — в кожного своє бачення… нема єдиних прописаних стандартів, не кажу вже про директорів магазинів)
    Багато часу витрачається на безглузді дії, які потрібно зробити(їх потрібно робити і навіть знаю чому, але «дебільне» планування по продуктивності не залишає вибору робити це все на от…сь)
    Таке враження, що плануванням займаються тут РД, які піднялись знизу в цій структурі і проходили тренінги тільки тут(таке враження від ….)…. правильно вони планувати вміють тільки свій час(не впевнений), добре, що з тайм-менеджментом справились..

17. 29 сентября 2023

Ніколи не йдіть працювати в Копійочку. Якщо вам кажуть, що графік 4/2- БРЕХНЯ, за місяць будете мати 3-4 дня вихідних, тому що не вистачає працівників. Вам скажуть,що графік позмінний- БРЕХНЯ, через день або якщо повезе, кожний день, будете працювати по 13 годин. Обіду нема, 5-10 хв на перекус. Вам скажуть,зарплата 13000 грн- БРЕХНЯ, якщо отримаєте за пекельний робочий місць 8 000 грн- буде дуже добре. На магазин двоє працівників- прийом,викладка,продаж товару,цінники, консультація, прибирання, ПЛЮС виконання плану і виконання продуктивності- і за це платять аж 43 гривні в годину.
    Моє улюблене: дівчата будьте готові ставити свої гроші в касу, якщо у вас на протязі дня в касі буває плюс 5 грн або більше, їх годину перед закриттям вилучають, і коли за годину часу до закриття ви не маєте по 0,50 коп. на здачу і заокруглюєте до 1 гривні, мінус платить продавець. Куди дівається «ПЛЮС», а це може бути до 100 грн, Невідомо. Служба безпеки слідкує тільки за продавцями, на крадіжки людьми реакції -0.
    Цінники в магазині не відповідають з цінниками на касі, офіс не повідомляє про зміну ціни, різницю на касі платить продавець.
    Дуже багато можна писати, але висновок один: ШАХРАЇ. Будете працювати по 13 год в день за 8 тисяч грн в місяць

18. 20 сентября 2023

консультантки неадекватні!!! сьогодні була в магазині і на мене накричали сказавши що плати картою або товар не продамо, я була в шоці, не розуміючи що не так тому що готівкою там також приймають, вчора також була в магазині хотіла купити салфетки не доходячи до каси(в руках 200грн) бачу як до мене підбігає консультантка і бачивши ці гроші і тільки салфетки не питаючи нічого вириває в мене з рук ці салфетки і надто підвищеним тоном кричить «іди міняй гроші а тоді приходи і купуй!» я була в шоці. ЦЕ ЖАХ А НЕ МАГАЗИН !!!

19. 18 сентября 2023

Хочете підкачати м’язи, то вам у Копійочку. Штати не закриті, товару море, все потрібно робити швидко, водії привезли , скинули товар серед магазину, а ви робіть що хочете, дві людини на магазині, а ще потрібно розкласти по полицях, цінники, консультувати покупців і розбирати палети, це все продавець. Зарплата так собі, близько 9 тисяч, але ти маєш бути і за продавця, і за грузчика, а ще космічні плани. Директор магазину нещасна людина, все має встигнути, бо офіс не дає сумувати, у них один відділ не відає, що робить інший. Супервайзер не знає 5а чий бік стати, тут і людей йому шкода, а там офіс. А ревізії то окрема тема, як інші писали, відеокамери то тільки шпигувати за персоналом, а крадіжки чи безпека то не їхнє, вони тільки лякати вміють і погрожувати звільненням без виплат.
    Шкода власника, гроші вклав, а бізнес скоро зігнеться з такими менеджерами. Товар китайський і російський, не якісний, одне і теж продають роками, за брак знімають з працівників. Обходять стороною ці магазини.

20. 14 сентября 2023

По перше камери в магазинах існують для того щоб слідкувати за персоналом ,а не за крадіжками , Графік ненормований та ще й директори підлаштовують його тільки під себе , або ж для своїх «подруг» , під час повітряної тривоги магазин продовжує працювати бо всім начхати на твоє життя , нажаль багатьох роботодавців не навчило багато прикладів по Україні , коли через таку проблему гинули люди , а тебе звільнять заднім числом і все , компанії аби заробити собі а на людей їм начхати , пропрацювала рік більше не витримала !!!!

21. 12 сентября 2023

Хочу застерегти всіх від співпраці з мережею магазинів «Копійочка».
    Директор HR-відділу — це некомпетентний мужчина, який позбавлений будь-яких комунікативних навичок та цілком некомпетентний спеціаліст в галузі HR. Компанія з такими «професіоналами» невдовзі зазнає краху, якщо вчасно не позбавиться від працівників які псують рейтинг мережі. Також хочу зазначити, що в мережі дискримінації щодо жінок які виховують дітей (для них, наявність дітей — це ВЕЛИЧЕЗНИЙ НЕДОЛІК в потенційного працівника, навіть якщо професійні навички на високому рівні).

1. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. 6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
Старший продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?