Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1 2 3 4 5 10
  1. 22 мая 2020

Спустя месяц как я уволилась ,была директором в одном из магазинов,так вот ,в компании сильно дурят , высчитывается очень много с ЗП,типо за ревизию,но высчитывали больше чем насчитали на ревизии,СБ подсылает своих ,чтоб те воровали и потихоньку на этом делались деньги , СБ не культурные и не уважительно ко мне обращались,не как с девушкой ,такое чувство что уголовники,но кроме того как разбираться с работниками,и смотреть в камеры,они ничего не могут ,за кражами не следят,и вызывать их нельзя,я раз вызвала ,отчитали,написала объяснительную и все, обзывали кассиров.Менеджера ,IT ,торговые представители в интернете,вы очень глупы и не образованы,иногда сами вчитывайтесь что за задания.Товар не весь,но большинство плохой, Китай,много брака,много чего просто не работает,чайники без вилок бывали,миксеры без насадок ,блендера сгорали при проверке ,перед продажей ,и как можно так относиться к работникам и к покупателям,сво**чи вы

2. 22 мая 2020

Дуже погана компанiя,ту не дуже поважають людей ,нич гарного ,ворують а вiшають на працiвникiв,а нiчого не переглядають по камерах,йолопи

3. 20 мая 2020

Доброго дня! Риба гніє з голови!!! Це і є проблема. Бездарні керівники вищої ланки, та баягузне керівники середньої ланки і породжує таких аля директорів магазинів. Грош ціна і Віталію Володимировичу і Гусак К. і РД Сашку, якщо всі знають проблему та мовчать. Шкода, що люди які напевно пройшли і курси, тренінги і все решта вважають себе керівниками, менеджерами вміють гарно говорити, а насправді як страуси голову в пісок від проблем. Ви хочь самі себе поважаєте!!! Тільки чесно. Ви пригадайте хто заробляє для Вас гроші!! Хто іх кладе в вашу касу, які потім виливається у ваші зарплати!!!! СОРОМНО!!!!

4. 20 мая 2020

Я б підкинув ідею Вітальці, би забрав свого обдарованого директора до себе в офіс, такі таланти пропадають в Косові

Ви що? Вона би всіх пересварила, оббрехала,половина офісу би звільнилися!!!Але може тоді б зрозуміли в чому справа. Взагалі то проблема в цьому магазині вже давно, лиш всі тихенько звільнялися і йшли, а тепер заговорили. І якщо начальство не зреагує, ця вампірша знайде других жертв.Може не гарно так називати людину, але люди , які живуть скандалами, інтригами забирають в оточуючих добру енергію, якою живляться самі, називаються енергетичними вампірами, негативні емоції їм потрібні для свого живлення.

5. 19 мая 2020

6. 19 мая 2020

Я :
    Здорова чесной компании! Во зашевелились, сбросьте свой адрес электронной почты, пообщаемся, может я и чего то не знаю — раскажете, интересно чо творится в других регионах. Я не за и не против какого — либо конкретного человека, я за нормальный формат общения. Если есть проблема ее надо решать с руководством а не (повторюсь) лаять из-за угла и с матами писать «умные» письма.

Ви ще тут не розібралися і не хочете ,що Вам люди раби одні підуть другі прийдуть і так одинадцять років лиш звільняється і приймаєте Ваше начальство навіть не поцікавилося ,що це таке чого люди так часто звільняються і бояться щось сказати То це у якому столітті ми живемо ?.Ми уже виросли з того віку аби боятися .

7. 19 мая 2020

О, тут намалювався адвокат Дарусі, але шановний, ви не знаєте всієї ситуації на цьому магазині, не знаєте кількість безпідставно звільнених працівників, як гроші з сейфу зникають, а персонал кладе на місце, людей, які працюють по 2-3 роки просто викидають, ще й під час карантину, а планують взяти нових,бо ДМ думає, що новим стадом легше буде керувати. В одному погоджуюся, що не варто обговорювати цю ситуацію, в прямому ефірі, але що робити, якщо регіональний,і відділ кадрів, і Гусак К.,про все знають, регіональний каже, що йому легше звільнити всіх працівників,
    одночасно, як одного ДМ, бо вона під захистом Гереги, а в цьому і полягає причина всього цього безладу. От вам «Копійочка» любить тебе.

Регіональна дуже відстоювала ,але побачила ,що нема за кого відстоювати і звільнилася бо то ,що Д.І Усіх оббріхує той такий то не хочуть робити .То не так роблять то не знають .То навчи .Але біда в тому ,що вона не вміє навчити .То тому люди два ,три місяці і звільняються то Д.І насідає ,як п’явка і п’є кров доки людина сама не напише заяву про звільнення .

8. 19 мая 2020

Не идите сюда работать,в этой компании дурят на деньги,и кражи вешают на персонал,а офису глубоко пофиг на вас,они даже внимания не обращают,они люди другого сорта,не идите не в коем случае

9. 19 мая 2020

[email protected]

Зв’яжіться буде цікаво

10. 19 мая 2020

, номер свой пиши ,я тебе объясню, руководство не хочет слушать ,понимаешь?или читать не умеешь??

11. 19 мая 2020

12. 18 мая 2020

13. 18 мая 2020

Я :
    Добрый день! Смотрю тут Закарпатцы нарисовались. Привет земы. Не знаю почему у вас все так плохо. У нас на ТТ все прекрасно. Хочу также попасть на Новый канал, интересно посмотреть кому так плохо работается в Копеечке или на камеру будете в масках и с измененным голосом. Сокращают штат сегодня практически все компании и не только в Украине, если кто то не знал. Если не нравится работа ищите другую. Сейчас как раз в тренде недовольные, злые и очень «работящие». Прицепились тут к какой — то Дарии Ивановне, я ее не знаю, наверное есть такая, а на хрена спрашивается ее превселюдно гноить в эфире. Да обратитесь вы к руководству если действительно есть за что. А то спрятались за угол и лаете. Вы, присуствующие здесь, гляньте чо пишете и лайкаете. Легко догадаться кто здесь — все те «работящие» которые ушли с работы за свои «честные», «преданные» и «безукоризненные» неустанно отработаные часы.

Якщо тут і пишуть про якусь там Дарію Іванівну значить є за що,і зверталися до керівництва, але воно не чує, то нехай хоч прочитають, якій красуні Віталій Володимирович почіпив корону.І нарешті, не вам судити,праві ці люди чи ні, ви ж не пережили все те через, що вони пройшли!!!

Пишуть бо дуже популярна директорка .За одинадцять років стільки звільнила працівників ,що напевно ні в одному магазині з мережі такого немає.Ви шановний незнаєте і незаступайтеся .Треба попрацювати з Тодорак Д.І в Косові-2 му ,а тоді ви би інакше заговорили .Накидається непросто, що ні за ,що на робочих бо у неї дома настрій зіпсували .Тижнями неговорит до робочих дотив домотує ,що люди самі пишуть заяву бо не витримують.А як ні то каже я маю до кого подзвонити Віталій Володимирович мене підтримає ,що би я не робила я завжди вийду з ситуації .А Вам не подобається щось заяву настіл.Це ,що до неї додому прийшла дитина моя робити і швидка Вашу дитину шановний не забрала з магазину бо директорка довела до нервового зриву дитина упала в обморок.А підставляє то з сейфом ,то на касі люди кладуть свої гроші а ,що робити .Вона чиста виходить отак то справи .

14. 17 мая 2020

15. 17 мая 2020

, номер свой напиши

16. 17 мая 2020

Зачем урезали ставку?зачем сократили штат?зачем боитесь заявлений с претензиями?зачем мучаете людей и не даёте нормально уволиться и высчитываете всю зарплату ?тоесть если уврльняешься,то снимают все за предыдущий месяц,вы ахуел*?хочу разобраться ,и подать заявление на вашу кантору .А тому защитнику,оставь номер свой,я тебе объясню

17. 17 мая 2020

, много чего ты не знаешь

18. 17 мая 2020

19. 16 мая 2020

Ооо Дарія Іванівна є ще та с*ка . Мені з нею теж доводилось працювати.
    Такого тупорилого ДМ я напевно в своєму житті більше не побачу.
    Здаєть Дарію з копійочки вперед ногами будуть виносити .

20. 14 мая 2020

Доброго дня про Косів 2 і директора Дарію Іванівну все правда. Працювала в цьому регіоні, йдучи до роботи наставники попередили, що в в одному з магазинів є чорт, після знайомства з Д. І я зрозуміла, що вони були праві. Вона кожен день жалілася на дівчат,казала що їх всіх треба звільнити, мені стало цікаво, я познайомилася з колективом, виявилося, що дівчата дуже хороші і гарно справляються з звоїми обов’язками. Дівчат на касі вона підставляла з середнім чеком, надлишки з каси по 100,200 гривень осідали в кишені директора.Дивуюся наскільки треба ненавидіти свій колектив, щоб так вчиняти, я звернулася з цією проблемою до диретора продаж, де мені сказали, що в цьому магазині щось поміняти нереально, бо Віталій Володимирович її дуже поважає, але цікаво за які такі заслуги??? За людські сльози, нерви, плинність кадрів, скандали??? Невже керівництво не розуміє, що найвища цінність кожної компанії це працівники, а в Копійочці люди і нормальні відносини це дрібниці…

21. 14 мая 2020

Добрый день. Такие комментарии я пишу крайне редко, но тут молчать уже просто ну не хочется .
    Хотела бы я поделиться своим хорошим опытом работы, но УВЫ .сказать что либо адекватное о компании это нужно сильно подумать.Время которое было потрачено на эту «компанию » ,нужно сидеть и оплакивать.Я не думала,что такое отношение к людям это для кого-то нормально,и что так называемое «начальство»(в лапках) ставит себя насТОЛЬКО выше, что даже не слышит «простых рабочих». Но как говориться «Высоко летаешь низко падаешь».и как бы это плохо не звучало, надеюсь они будут падать быстро и больно.Региональные директора и вся остальная верхушка не умеют адекватно строить какой либо диалог. Там изначально, как сказали так ты и будешь делать» и возможно у вас будут какие-то вопросы ( а они будут) то ничего путного и похожего на человеческий разговор вы можете не ждать.

22. 14 мая 2020

Пропоную не чекати на новий канал,а почати самому знiмати недолiки магазину,давайте будемо разом проти тварин тих що у офiсах

23. 13 мая 2020

Здравствуйте,хочу и я высказать свое мнение.Когда начался карантин очень много людей начали увольнять,им не важно было есть или у людей добираться до работы чем-то или нет!!!!А когда принимают на работу очень такие милые о говорят прям как в сказке …Что у них очень хорошо работать. Вот что я хочу сказать по таком отношениию к работникам как вы относитесь к нам то ваша Шарашкина кантора долго не пробудет …А вы говорите что директор должно управлять коллективом но у вас не так же … Директор также пашет как папа Карла по тому что им жалко своих девчонок которые пашет .. И зарплата совсем не такая какую обещали когда брали на работу….. Хочу вам сказать одно вы своих работников совсем не ценете,вы Задумайтесь над этим всем …..Одним словом ваша ШАРАШКИНА кантора долго не проработает с таким темпом как вы относитесь к работникам !!!!

24. 12 мая 2020

Доброго дня я довго думала прочитавши ці всі коментарі .Вирішила теж написати .Наша Донечка теж працювала в Копійці -2. Можливо ,і була іще працювала якби не такий директор .Завжди Дочка скаржилася сварки .Лиш каже не подобається пишіть заяву на ваше місце буде десять . Куди дивиться начальство .Працівників міняють часто довго ніхто не може в тому магазині витримати .Я може і не писала була ,як би мені знайома каже чуєш що та директорка каже працівниця своїм я тут є директор була і буду ніхто мене не вижине звідси Віталька мій синочок .Хіба в мене волосся на долоні виросте .Скільки ще нервів має людям з’їсти і скільки ,ще дітей заплаканих буде ходити ,а ще дочка коли працювала в магазині то навіть швидка забирала дівчинку дитина упала з нервів в обморок то ,що це люди доки це буде продовжуватися немає управи на цю людину ??????????.ц

25. 11 мая 2020

А что за лох за этим всем стоит?я надеюсь новый канал будет и все всё узнают,и эта тварина гусак,она даже не знает кто работает у нее в компании,и даже не подозревает что этот человек сможет её посадить, может проверите там кто из персонала имеетсвязи и родственников в кабмине.И да вы хоть смотрите что за задания присылаете,понабирают детей и безмозглых *** и руководят,да х** на вас всех ложили

26. 6 мая 2020

То ця тварина Дарія Іванівна в Косові 2 ще дотепер працює? Як оце гестапо можна тримати між людьми. Працювала з нею пару років назад, мене вистачило на півроку, дівчат своїми плітками вона налаштовувала проти одна одної, з своїм колективом не розмовляла тижнями, взимку ми стояли на касі при відчинених дверях, а надворі -15, щодня крики навіть при покупцях, за тих півроку звільнилося людей з 10.Але нічого над нами є Бог , який все бачить…

27. 5 мая 2020

Нарешті віталька поняв шо треба скорочувати. Поназбирувалось тих дармоїдів, нічого не роблять а так лиш би день відбути.

28. 4 мая 2020

Травень. Карантин. Магазини вже працюють на повну. Йдуть гарні торги. А персоналу працювати не дають. 3 людини виходить в день — які нічого не встигають- ні товар винести, ні порядок зробити на магазині, не говорячи вже про консулбтвції клієнтів — тут 0. Чого добивається компанія то не зрозуміло. Ще й сказали що буде скорочення персоналу . Магазин мав 6 працівників — залишають половину…Як зможе магазин нормально працювати? Комірників взагалі хочуть забрати з компанії . Буде повний Хаос, магазини втратять багато своїх постійних клієнтів.

29. 1 мая 2020

У травнi буде перевiрка вiд телеканалу «новий канал» мiсто Ужгород,ну тримайтесь

30. 1 мая 2020

Пропрацювала в цій компанії довго і ще б працювала, бо зарплата, як для нашого регіону — можлива… Але зранку об’явили про скорочення, а після обіду написали за’ яву на стіл про звільнення за згодою двох сторін(одних словом надурили), по закону це мало бути інакше…. Лишили роботи тих, хто довго пропрацював, в кого діти, без попередження за місяць, не виплатили допомогу, яка мала би бути при скороченні, викинули людей під час карантину… І реклама в них:’Копійочка любить тебе’. Я б Сказала, що вона любить тільки себе, люди для них ніхто, раби… А про те, що писали про директорів магазинів вище, Згідна на всі 100%, ще би корону ім вчіпити, думають, що тримають Бога за ноги і все їм можна….Незабувайте, що Бог керує на землі, і його закони тут керують, і що прийдеться за все відповісти, бо людські молитви і сльози Бог бачить

31. 25 апреля 2020

Доброго дня, дуже хочу описати роботу в одному з магазинів Копійочки. Мова піде про магазин Косів 2 і його славнозвісного директора Дарію Іванівну, надіюся, що відгуки читає вище керівництво і відкриють очі на своїх «спеціалістів».Крила в неї виросли, бо генеральний директор дуже її поважає: там дорогі подарунки в якості золотих годинників і букетів квітів. Але чи знає Віталій Володимирович, що на магазині звільняються люди , бо не виносять психічно неврівноваженого директора, касирів вона заставляє збивати чеки докупи бо їй потрібна за це премія, на обідно перерву компанія виділяє 1 годину, але вона дає тільки 20 хв., щоб просто вдавитися бутербродом, рукавиці і маски прийшли на магазин, так працівникам виділяє по 1 парі на робочу зміну, лайка нецензурними словами , якщо ненароком розкладаючи товар порвав рукавиці, а якщо ці люди заразяться, то вона їх полікує? Принижує і обзиває працівників дійшло до того, що зараз хоче заставити персонал написати заяву на звільнення, тобто хоче звільнити всіх, бо їй ніхто не підходить, своїми істериками доводила дівчат до нервових зривів і їх забирали швидка просто з магазину.Не знаю чим закінчиться ця ситуація в магазині , але своїм відгуком хочу вберегти інших, щоб не попали в це пекло.

32. 25 апреля 2020

Доброго дня, вирішив написати свій відгук про роботу а Копійочці, працював тут досить довго. Про саму роботу нічого поганого сказати не можу робота, як робота працювати скрізь бо ніхто просто так гроші не платить.Обурює, що касирів почали штрафувати за не проговорення скриптів, неможливо всім покупцям сказати про майбутні акції та й ніхто не хоче це слухати, люди приходять купити те що їм потрібно в даний момент, а ти сидиш як попугай там, повторюючи одне і те ж.Зарплати врізають , недостачі при ревізії шалені і ти нічого не можеш довести таке враження, що недостачі з РЦ кидають на магазини, а працівники з своїх мізерних зарплат повинні це все оплачувати.Крадіжок по магазинах маса,персонал ідучи додому ніхто не провіряє, товару з магазину можна винести і повну сумку, в нас так ходила директор і ніхто не мав права спитатися, що в неї сумці, вона ж на магазині Бог.А куди дивляться СБ і відеонагляд, виявляється вони про вигляд.Негативних моментів можна писати багато, а висновок один:Копійочка на найкращий варіант працевлаштування.Тут дуже добре працюється керуючим, роботу за них виконують комірники, а самі вони ходять на обід по 2 години, п’ють каву з кон’ячком, принижують підлеглих, для них не робота, а казка.

33. 17 апреля 2020

Доброго дня. Довго думала писати чи ні!
    На даний момент працюю в мережі досить тривалий час. Магазин один з найкращих по рейтингу продажів!
    Сама по собі робота не є погана.. колектив, РД, затримки ЗП нема, але…. новоспечена директор з продажів стала на «ТРОПУ» збільшення заробітку компанії. Але, на великий жаль, більшою частиною за рахунок самого роздрібного персоналу! Хоча якраз він і приносить дохід! ЗП зменшили, а обовязків збільшилось.! Вимоги не відповідають винагороді! Може б ви, шановна, стали на пару місяців працювати на магазини??? Тому, що в онлайн режимі, ваші плани звичайно грандіозні…але ви можете залишитись без персоналу!
    Спілкуючись з колегами, дізналась , що всі магазини знаходяться у відпустці за свой рахунок, і компанія не платить податки!!!Але чомусь ЗП зменшили!а деякі магазини зовсім отримали мізер! Дякую компанії за «підтримку » працівників в такий важкий період! Це показує вашу СУТЬ!
    З того часу, як у нас появилась Катерина, економити почали на всьому!
    ШРАФИ! ПРАВДА! Офіційно вони не штрафують, ви самі пишете розписку під тиском СБ( а повірте СБ такі, що ви напишете будь що), і самі відмовляєтесь від свого повного Бонусу( а це від 0 до 4200). І коли у вас 0 грн, з вас не знімуть , а знімуть тоді, коли буде 4200грн!!!!!!
    Ревізії! Звідкись випливають товари, які ви вже давно продали на суми по 2 -5 тис, а довести ви нічого не можна!
    писати можна багато, і більше буде негативу!

34. 5 апреля 2020

Это был самый ужасный опыт в моей жизни! Город ноаоселица, не идите девочки, не ведитесь, ничего не получите кроме стресса, Валя которая дедекрор вообще за людей персонал не держит

35. 4 марта 2020

Незнаю куди дивиться та сама СБ та Гусак Катерина Андріївна коли беруть на роботу працівників таких як РД та ДМ!!! Це повний пздц!!!
    Вже сама час від часу ходжу до Копійочки та хочу зустріти СБ або Директора продаж та спитатись чи по справедливості вони звільняють працівників чи просто так по дружбі з РД
    Дуже б була цікава їхня відповідь

36. 6 февраля 2020

Незнаю як хто,я працюю і буду працювати або до ДМ або поки не підвернеться гідна робота.Хоча не вдоволена взагалі ні чим,одне радує хороший колектив,на рахунок зарплати платять норм.,але як і на інших роботах є свої але…Є штрафи…Комірники взагалі робити не можуть,так як постійно програми глючать,наприклад пишеш одне а вписує друге,тому прийом буває не вірний потрібно постійно їм провіряти перепровіряти але є таймер приймання товару тому вбільшості не встигають,також як привозять товар то багато надлишком,коди різні,прийомка в них іде одним кодом наприклад(50грн)а продажа(20грн.)Коди карденально можуть відрізнятись від прийнятих ними,потім кожного місяця надають ревізії їм і вони платять( а за що і як дуже тяжко вияснити,сказала платиш,а вияснити дуже великий геморой,говорити один з одним не можна,допомагати не можна комірникам,але комірники мають допомагати всім,телефон не можна,хоча є магазини де ще чорно-білі телефони))а є завдання і їх виконувати тяжко,бо не можливо фото на такий телефон зробити.Ще тяжко ДМ постійно нерви і не витягують на бонуси бо дають великі с.ч.постійні наради то туди їхати то сюди.ПК хочуть теж віддихнути трошки від людей але постіно потрібно бути на залі,говорити(крім обіду)тільки щось десь станеш віддихнути зразу дзвонять і зразу кричать,або…ВО вбільшості тупі,(мені здається їх вибирає ДМ тільки раді того щоб вони стукали на всіх,вибачте но роботи не знають,постійно потрібно допомагати,навіть у вихідний день.Часто ДМ звільняються.Комірники роблять роботу ДР та ВО а віддяки ніякої,тобто робота за трьох а зарплата стандартна,і ще постіно в офісі та регіональні говорять що вони нічого не роблять крім приймання.Регіональні різні,з різними характерами тому тут можна сказати як пощастить)Багато требують але це їхня робота впринципі.З офісу що скажу сидять діти та командують,дають завдання які нікому взагалі не потрібні.Тому радити не можу є + і є — на даній компанії.Варто працювати якщо магазин в хорошому людному місці розташований,коли менше конкурентів поряд,також все залежить і від колективу,та їхніх спільних зусиль і ще раз наголошую що платять норм.але напахатись треба) і ще графіки роботи робить магазин тому є певні години які потрібно відпрацювати,і ще..за години десь менше десь більше з дозволу ДМ можна домовитись головне щоб в місяць виходили певні години які надають Регіональні.Тепер вирішуйте ви….

37. 6 февраля 2020

На рахунок штрафів я незгідна з мене в перший місяць роботи зняли чи тисячу чи півтори точно непамятаю і я тут працюю шостий місяць

38. 23 января 2020

Народ ні в якому разі НЕ ЙДІТЬ працювати в цю смердючу контору!!! Це реально знущання над людьми (працівниками)
    По-перше: Зарплата
    Коли я прийшла на співбесіду мені сказали, що зп залежить від год. і т.д орієнтовно до 9тис,попрацювавши місяць, коли я отримала менше мінімальної зп, кажучи що в мене був ШОК, нащо я потратила свій час
    По-друге: Штрафи
    Скільки років я працюю таких штрафів, як в них я ще не бачила 1000грн. Комерційний директор чи як її назвати, одним словом Христина Василівна, може тебе оштрафувати на будь-яку суму, як їй захочеться без пояснень, або скаже за скрипти. Немає значення скільки часу ви працюєте ви всеодно получите штраф. До чого я веду в будь-якій нормальній компанії ти маєш знати що ти можеш отримати штраф за це ще на початку співбесіди або стажування, і в якому розмірі
    По-третє: Атмосфера
    Вас нормально не навчать, тут все залежить від керівництва(можливо вам пощастить).Стажування в мене не було. Коли я прийшла
    на роботу касиром першийй день, 3хв постояла біля каси і все до праці більше ніхто не може підказати, тому що відеонагляд забороняє стояти біля каси іншому
    Одним словом БАРДАК і ОБМАН в китайському магазині!

39. 29 декабря 2019

Доброго дня. Працюю в магазині вже більше двох років, все влаштовує і зарплата і умови праці. Прочитавши ці негативні відгуки думаю що їх писали ті люди, які не хочуть працювати і заробляти. Такі були і в нас на магазині, працювати не хочуть на зауваження інших працівників не реагували, думали що вони на конкурсі краси. Із за таких працівників у нас були і неналежні цінники і напівпусті полиці і коли приїзжало СБ, вони це фіксували, одну касирку навіть зловили на махінаціях з грошима. Після цього у нас відповідно зарплата була менша, не було бонусів та премій. Але поступово ми позбулися тих працівників що не хочуть працювати. Зараз колектив сталий всі працюють і зароблятють, і всім кажу якщо не боїшся працювати і хочеш заробити приходьте в Копійочку.

40. 25 декабря 2019

Доброго дня! Працюю в Копійочці недавно, отримала першу зарплату виплатили навіть більше чим очікувала. Магазин у нас новий покупців багато, трохи важковато але якщо хороші дівчата поруч які завжди допоможуть то й робота неважка. Попередньо два роки була в Польщі там набагато було важче працювати та й не завжди виплачували все. Тут пишуть про якісь СБ — не знаю бачила якихось хлопців на магазині про щось з директором розмовляли, ніби нормальні, щось пояснювали. Директор казала що то ніби перевірка і сказали що у нас усе добре.

41. 25 декабря 2019

Добрий день! Влаштувався на роботу в копійочку недавно. Відкрився новий магазин. Роботою задоволений, зарплату получив вчасно та повну. Щодо озвучень акцій так попереджали при прийомі а також щодо контролю відеонаглядом та СБ і це не тільки в копійочці, так в більшості мереж. Штрафів в копійочці не існує — це може підтвердити любий із працівників. Так можуть не доплатити лише частинку бонуса, але це у разі значного порушення, що також було озвучено при прийомі. Попередньо працював в червоному маркеті умови були набагато гірші. СБ при перевірці магазину не вказали жодних порушень. Мабуть заслуга усього колективу. А щодо негативних коментарів то ті що таке пишуть скоріш за все не хочуть та не вміють працювати. Їх постійно буде не влаштовувати усе і не тільки в копійочці.

42. 20 декабря 2019

Настала і моя черга написати свою думку про дану » кантору» , фірмою чи мережею це важко назвати. Кожен працівник має бути «універсальним солдатом» незалежно від посади, коротше кажучи йопар, пекар і аптекар в одній особі. Магазини які відкривались в середині 2019 р незаврзять кріслв, щоб персонал несидів, за компютером працюєш стоячи. На співбесіді була розмова про годину обіду, на ділі це 10-15 хв випити каву з круасаном. Ну і звісно система штрафів , за все що можна , цінник неправильний, невчасно замінений,або відсутній, пуста вітрина так звані » товарні дірки» мають бути відстуні. Працівникам неможна спілкуватись між собою, телефонують з відеонагляду чому ваші працівники стоять разом і розмовляють. Відпрацював два місяці, першу зарплату дали малу, навіть не ставка яку обіцяли інший місяць ще менше, тільки на те що оформлений, казали що можливо ще додадуть))). Касирка відійшла в туалет 2-3 хв , телефонують з відеонагляду » чому у вас непрацює каса?» Тобто касирка мала сцати під себе. Один компютер на директора і комірника і на продавців консультантів. Замість того щоб утримувати штат СБ і відеонагляду , краще ці гроші давали б працівникам магазинів які займаються безпосередньо збутом товару. Ще був випадок замітив людину яка зриває цінники, це мабуть для того щоб підставити працівників перед перевіркою СБ , щоб зняти премії. Касири — попугаї це окрема історія, весь день повторювати одне і те ж при тому що кодних пару днів міняються скрипти. Люди які хочуть влаштуватись на роботу в копійочку ДУМАЙте. Читайте відзиви які тут пишуть і робіть висновки. Краще оминайте, береженого Бог береже.

43. 13 декабря 2019

Працював у компанії 2 роки. Все добре. Одне дуже напрягало — це працівники СБ які приїжають на магазини і прям як «КОРОЛІ» себе почувають до персоналу магазину відносяться по хамськи. Можуть взагалі приїхати на підпитку бо ж їм все можна… А саме працівники магазинів приносять прибуток компанії

44. 10 декабря 2019

працювала в компанії близько двох років гарні керівники,приємний колектив,чесна і вчасно виплачена зарплата. задовільні умови праці, приїду з закордону піду з задоволенням працювати знову.

45. 21 ноября 2019

Насправді Компанії «Копійочка» ще є куди рости, але вона з кожним днем розвивається і вдосконалюється.
    Але загалом умови праці хороші, між магазинами проводять конкурси і розіграші.
    Працівники магазину мають можливість перейти на роботу в офіс. Зараз на офісі є працівники, які раніше працювали на магазині.
    Компанія надає можливість заробляти тим людям, які знаходяться в маленьких містечках.
    Оплата праці відбувається вчасно і повністю.
    Розмова про те, що комусь щось недоплатили — недоречна. Якщо хтось вважає що хтось… щось… комусь… не заплатив то в цьому потрібно розібратись вислухавши пояснення регіонального керівника. Але проблема в тому, що є люди,які не бажають чути і розуміти конкретну причину. Їм легше бачити себе жертвою чиєїсь афери.
    Жоден регіональний директор чи працівник бухгалтерії не привласнює кошти інших працівників.
    Плинність кадрів — це проблема практично всіх компанії, оскільки багато людей зараз їде на заробітки в іншу країну змушуючи компанію шукати заміну.

Сміх та й годі,те що ви написали.Таке враження,що написав сам регіональний або хтось з керуючих,щоб лиш виправдати себе.Замість того,щоб витрачати свій час на виправдання своєї наглості і безвідповідального ставлення до роботи,раще працюйте сумлінніше і розраховуйте вчасно працівників,а не вішайте тут людям «лапшу на вуха». І почитайте всі коментарі,які тут залишили працівники,не думаю,що всі одночасно зговорилися і це Всеукраїнська змова,а то пишите,як у вас все райдужно,не робіть з людей дурнів,а то виходите ви більшим дурнем.

46. 18 ноября 2019

@Гость, якщо вони б виплачували повністю всі кошти після звільнення то я думаю ніхто з колишніх працівників не писав би скарги що їм не доплатили …

47. 15 ноября 2019

@Гость, вчилась користуватись комп‘ютером?

48. 13 ноября 2019

@Гость, Була в офісі на Школі директорів дуже крутий офіс.
    Але не бачила там цвіту нації всі приємні і прості

49. 13 ноября 2019

@Гость, в офісі то взагалі одні професіонали працюють. Цвіт нації)))

1. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. 6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
Старший продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?