Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1. 8 июня 2020

<Доброго дня.як вам не соромно так поступати з людми скорочення через тестування це що европейські магазини людей викинули як собак,з неба все видно може колись настане такий момонт коли поступлять теж з вашими родичами і синами і дочками.

2. 8 июня 2020

@Гость, Шановна процитую ваше повідомлення Жодних скорочень не було.Було проведено тестування працівників на відповідність займаній посаді.Чому про це ніхто не пише.Мабуть, напишу бо брехні не люблю.Так тест дійсно був і в тих тестах було чимало помилок,ті хто їх складав, мабуть не сильно переймались.А чого це про це ніхто не пише?А мабуть, тому що то тестування до звільнень взагалі немає ніякого відношення.По вашій логіці нові люди які прийдуть на ті посади пройдуть тестування на відмінно!Просто скиньте рожеві окуляри і подивіться що робиться в магазинах.Залишили по 4 людини,і звалили роботу за усіх хто не пройшов тестування,а тепер подумайте скільки люди які залишилися працювати схотят і зможуть працювати за себе і за товариша при тій самій зарплаті, а може і менші!

3. 7 июня 2020

@Гость, тести були лютий березень місяць ми його пройшли! І роботу свою виконували ми коректно. А скорочення все таки відбулося? відповідь у ТМ немає коштів для зп працівникам

4. 7 июня 2020

Добрий день! Жодних скорочень не було. Було проведено тестування працівників на відповідність займаній посаді. Чому про це ніхто не пише. Все дуже просто — ті хто не пройшов тестування відповідно тут і пишуть весь негатив. Шановні працюйте а не займайтесь хер…ю і усе буде гаразд. Ви тут усі такі розумні, пишіть конкретні факти а не типу: знаю, чула, одна баба сказала,підтасовують факти (мабуть ще відео по крадунах знімають з підсадними акторами). Все це виглядає дуже смішно. Надавайте факти, керівництво розбереться а не ховайтесь.

5. 6 июня 2020

Спочатку написали заяви на відпустку за власний рахунок,а потім сказали,що іде скорочення і потрібно написати заяву на звільнення за згодою сторін.

6. 6 июня 2020

А чому ніхто не каже що ми працювали березень квітень і травень не законно!!!??? Заяви заставили написати на відпустку без збереження заробітної плати західний регіон!!!!

Ми ніякі заяви не писали, працюємо як працювали тому не пишіть дурниці.

Всмысле не писали?*** закрой и не ври тут ,писали все на отпуск за свой счёт

7. 5 июня 2020

Ми ніякі заяви не писали, працюємо як працювали тому не пишіть дурниці.

Та про що ви? Поки всі не написали заяви на відпустку без збереження зарплати людям не видавали зарплати! Всі писали заяви!!!!І працювали неофіційно!Геть всі!

8. 5 июня 2020

Копійочка!!!! Це дурдом. Такого скотського відношення до персоналу не зустрічав в жодній компанії. Робота в Копійочці це просто приниження своє гідності. Пане Віталій, Ви як власник заслуговуєте на повагу бо змогли створити бізнес, але як ви змогли біля себе зібрати таку гниль, це Вам шани не дає. Ви просто не бачити, що в реалії Вам просто «малюють картинки» які вам «подобаються»!!!!

Шановні СБ ви дуже недооцінюте людей!!!!! Зніміть будь ласка корону. В противному випадку ви будете займатися не залякуванням персоналу і його гноблення, а рішення питань по суті.

Є дуже багато фактів пр вашій діяльності : по планах торгової виручки і те що реально їде до ДПІ по всіх ваших ФОПах їх переїздах, дуже всього цікавого та багато. А головне, що це все може бути підкріплено документами, свідченнями і решта. І це все може вискочити не на місцевому рівні, яке звичайно ви порєшаєте, в Головному управлінні ….. на республіканському рівні та за допомогою ЗМІ. Хочете славу державну ви її отримаєте. Будь ласка поміняйте принцип роботи до людей які для Вас заробляють гроші та поважайте їх. Дякую

9. 5 июня 2020

@BlackCat, зараз масове скорочення кадрів, не вийде влаштуватися на роботу!!! Але беручи до уваги особливості вашого характеру ви там довго не пропрацюєте , можливо вам попадеться нормальний керуючий і колектив!? Про особливості роботи в копійці вже інше питання!!!

10. 4 июня 2020

11. 4 июня 2020

Дурдом у ті копійочці робиться,скоротили людей незаконно,без попередження 2 місяці і ніхто не пожалівся і не подав в поліцію.

12. 4 июня 2020

Доброго дня, вчора заходила в Копійочку Косів 2, і не зрозуміла куди попала, в магазині обстановка ніби святі перелетіли хату, не чути криків, не верещить навіженний директор, аж тут сказали, що її звільнили, Боже аж не повірила своїм вухам, невже за 11 років до начальства нарешті дійшло, кого вони на роботі тримали, роззули очі.Думаю, що магазин без неї ще буде процвітати, а працівники які там працюють, не будуть після роботи пити заспокійливе. Так що, хоч в цьому служба безпеки, відділ кадрів і регіональний- МОЛОДЦІ!!

13. 4 июня 2020

А скільки махінацій компанія проводить з ФОПАми . Міняючи їх кожних півроку. І при цьому сплачує менше податків. Зараз нова Фішка в компанії — відмінили оплачувані відпустки до кінця року. Хоче яке мають право? Дм каже так керівництво сказало. Хочеш у відпустку то за свій рахунок. Працівники в Копійочці й так за свій рахунок працюють цілий карантин.

14. 4 июня 2020

15. 4 июня 2020

Люди не ходіть працювати в копійочку!!!!! Там дурдом!!! Не вірите спробуйте!!!! Я не вірила , що мені казали , прийшлося ставити коньяк, була не права!!!!

16. 4 июня 2020

@Гость, і головне ніхто не хоче шукати гроші по ревізії де пропали ні керуюча і так дальше пи**обратія а персонал плати зі своєї великої зп ????

17. 4 июня 2020

Я думала що це порядна фірма, але вийшло навпаки! Зарплата видається трьома частинами , при ревізії роблять нестачу , гроші знімають з працівників без контролю,якщо питаєш щось у них відповіді не подобається іди звільняйся не замінних не має, касиром бути це п*** говорити їх скрипти на які люди бісяться що капець, вийти не можливо як пес прив’язаний і саме головне начальство яке не любить ініціативи і правду, зате ж***лизи там на гарному рахунку

18. 4 июня 2020

@Гость, співчуваю нас теж вигнали , і ще сидіть мовчіть

19. 1 июня 2020

Ольга :
    Хто хоче працювати той буде працювати. СБ робить свою роботу а ви робіть свою,а не крадіть і час від часу бігайте на так звані перекури. Працювати потрібно всюди тож не пешіть дурниць….

Пиши от одного имени ***

20. 31 мая 2020

@Спец, Доброго дня, дуже вдячний за відповідь,лиш хотілось би знати як у фірмі ставляться до людей які мають свою думку і якщо бачуть що щось іде не так чи є можливість висказати альтернативу дій,і чи після такого не настане момент звільнення за то що людина просто не виконала вказівку вище стоящих…Тому що є досвід у даній сфері, наведу маленький приклад»часто на посаду директора по продажах, або виконавчого директора ставлять людину яка просто далека від механізму роботи фірми, яка сидить у офісі гарному, пише розпорядження по роботі, але ця людина сама не знайшла часу піти по механізму с початку до кінця і на власному досвіді відчути систему роботи, тобто піти на склад на певний термін, потім посидіти на магазинах попрацювати,поїздити подивитись як проходять прийомки товарів, потім відвідати ревізії… і пошукати що може краще зробити, що треба змінити, що варто залишити як є,до чого я веду що ставлять людей які лиш думають що роблять щось корисне а по факту бідні працівники лиш потерпають від такого недосвідченого керівництва. Є люди які стрибають з фірми у фірму і роблять одне і те ж, і думають що вони все знають і самі розумні,раз проканало там то і тут так само… А по факту різні сфери різний механізм. Ах да натяків на ваше керівництво нема, з вашою фірмою взагалі не знайомий і керівництвом, лише по коментарях і слухаю, всі приклади з власного робочого досвіду.

21. 31 мая 2020

22. 31 мая 2020

Доброго дня!Працюю в Копійочці більше 2 років. Керівництво під час карантину виділяє кошти щоб я змогла та інші працівники добратися до місця роботи. У кожній роботі є свої певні недоліки, але якщо працювати за правилами мережі то не так усе й непогано.

23. 31 мая 2020

BlackCat є вакансія — звертайтесь працевлаштуємо по спеціальності.

24. 31 мая 2020

Вигнали людей за двері не законно,ніби тимчасове скорочення,говорять що назад будуть приймати,та ще й погрожують поліцією

25. 30 мая 2020

Доброго дня!Працюю в Копійочці близько року, робота подобається, заробітна плата вчасно. Керівництво піклується про своїх працівників під час карантину, виділяються кошти щоб я змогла та інші працівники добратися до місця роботи. У кожній роботі є свої певні недоліки, але якщо ти працюєш відповідально та чесно,то і СБ не буде що Вам пред’явити!

Ну ви люди дуркуєте, коментар від гостя і від Лори- коментарі від однієї і тої самої людини, так оприділіться, то ви працюєте в Копійочці, то перейшли в Єву. Але ви щось погано обізнані про Єву, на відміну від Копійочки, там нікого не скоротили, там нормальна ставка 6500, ніхто не врізав, там не проговорюють дибільні скрипти, нікому не потрібні, повчилися би в них.

26. 30 мая 2020

Тобто, вся інформація є конфіденційною і ніхто і ніяк не може знати, хто залишає відгуки! І Адміністратори писати не будуть і компанія НЕ МАЄ ПРАВА ОТРИМУВАТИ ВІДОМОСТІ ПО КОМЕНТАРЯХ!

27. 30 мая 2020

Довгий час працюю в мережі копійочка,все було добре як би не борги які вішають на нас під час недостачі коло проходить ревізія а це все через те що є деректори які не не своєму місті.

28. 30 мая 2020

Працювала в різних мережах, тому порівняти є що. Напишу відверто в Копійочці найкраще працювати. Всі пишуть про якісь штрафи, ви просто не працювали десь інше. Якщо в колективі все злагоджено у вас буде все ок.

29. 30 мая 2020

Раніше працювала керуючою в одному з магазинів Копійочка. Почитала відгуки про СБ та незгідна з негативними відгуками. Вони професіонали, на всі порушення в них є підтвердження фото або відео. Непотрібно красти та все буде гаразд.

30. 30 мая 2020

31. 29 мая 2020

Бачила як проводили перевірку в магазині. Все за правилами, нічого протизаконного.

32. 29 мая 2020

Добрий вечір,три місяці пройшло як звільнилась з Копійочка,і перейшла в Єву,такого бардака ще не бачила,зарплата менша,вічно нестачі,штрафи.Хочу назад в Копійочка……

33. 29 мая 2020

Повірте мені, що СБ в копійочці працює добре. Мене вичислили та зустріли прямо під магазином в селі. Показали відео на якому була я. Да чорт попутав, трохи приховала коштів. Усе мені добре пояснили. Працюють там не деб…ли як ви пишете, а скоріш за все колишні менти, добре знають свою справу. Не рекомендую вам щось подібне робити в них. Рано чи пізно вичислять.
    А от то що після того як вкрали ще щось пишете то не є добре на мою думку. У них є усі пояснення і вони можуть їх пустити в діло. Роботу будем шукати десь за кордоном. А так звільнилась за згодою сторін та й добре.

34. 28 мая 2020

Доброго дня!Хочу висловити свою думку,так я взагалі не працював у Копійочці,але від багатьох людей чув,що скаржаться СБ,що Копійочка прославилася із скороченням працівників на всю Україну,незаконним,як вам не встидно СБ людей погрожувати поліцією!

35. 28 мая 2020

Добрий день! Шановні «невинно» звільненні я так розумію що свою вину щодо здійснених Вами крадіжок ви визнали лише на папері. Не забувайте що звернення в поліцію може бути в любий час. Крім того мабуть ви бажаєте реклами та розповсюдження інформації по іншим мережам щодо ваших «особливих здібностей». Не проблема… Допоможемо. Якщо хтось із працівників має бажання поспілкуватись та підсвітити своїх «хороших» колишніх колег, які своїми відгуками Вам «допоможуть» при майбутньому працевлаштуванні — звертайтесь.

36. 27 мая 2020

Не знаю як на вашому магазині, можливо у вас дійсно ДМ відпочиває у робочий час, але це не означає, що так відбувається на всіх магазинах!Особливо в цей час, коли покупців багато, а працівників мало.Іноді немає часу поїсти!Але є хороша сторона,наша мережа надає багато можливостей кар’єрного росту,і ви завжди можете спробувати себе в ролі ДМ.І хто знає, можливо ви будете кращим ДМ ніж ваш. Подумайте про це! Адже в ДМ,як ви кажете, дуже легка робота!Я, особисто, цього не помітила.ДМ універсальний солдат, він має вміти і робити все, щоб забезпечувати безперебійну роботу магазину,щоб персонал добре працював і був навченим, щоб виконувались плани і люди мали гідну заробітну плату!

37. 27 мая 2020

СБ взагалі потрібно ***, а особенно у Франківську,вони бундючні,звільняють не винних працівників,та ще й погрожують!!!Д*біли бундюги!!!!!

38. 27 мая 2020

Доброго дня, згідна на рахунок ДМ на всі 100%, понадавували їм зарплати нормальні і премії, а що вони роблять на ці гроші? По три рази сідають їсти, чай-кава з своїми любимчиками, потім нагадає що є невідкладні справи в місті на години 2-3 , і «напружений трудовий день» пройшов, в той час як Касир не має права лиш ти касу, щоб піти в туалет, а ПК не дай боже присісти. Нічого не кажу, але яким чином директора відробляють свої гроші? Навіть завдання в бітріксі за них виконують комірники.

39. 27 мая 2020

@ДМ, треба просто ПРАЦЮВАТИ, а не уявляти себе топ-менеджером.

40. 27 мая 2020

@ДМ, керує?))))) керувати є кому і без дм. В магазині треба працювати, а найголовніше не заважати працювати іншим, в першу чергу комірникам, в другу касирам. Бо то або ще нічо не робило а сідає жерти, а як нажреться то йде на касу щоб бува не схуднути) ну а потім і курнути хвилин на 30 треба збігати, потім згадати що забула в туалет сходити і так до обіду час вбивають. В другій половині дня то саме. Ну і звісно ж тре робочий вигляд зробити і почитати повідомлення з рц чи офісу і розтлумачити все для колективу бо всі інші в магазині без дм з цим надскладним завданням ніяк не справляться.

41. 26 мая 2020

Та невже? А хто несе відповідальність за все, що відбувається в магазині? Хто набирає персонал? Хто вчить персонал всього? Хто заміняє, за потреби, касирів, продавців і комірників?Хто вирішує проблемні ситуації?Хто керує роботою магазину?Хто віддувається за гріхи працівників?Невже ПК?

42. 26 мая 2020

@Гость, 100%. Там половину тих «кадрів» треба повиганяти. В магазинах, можливо і не всюди, але в більшості треба звільняти директорів. Абсолютно ніякої користі компанії вони не приносять.

43. 26 мая 2020

Працювала в офісі, зарплату обіцяли підняти але то обіцянки! не буде у вас кваліфікованих кадрів поки не будете платити достойно професіоналам! Там добре себе почуває «планктон» — люди які роблять вигляд роботи, мало працюють і задоволені оплатою! ви шукаєте спеціалістів у Києві, Львіові, Дніпрі а не бачите хто в офісі справді працює і може робити більше якщо підняти зарплату, а хто майже нічого не робить і отримує подяку керівництва!! окрема історія як шкодять люди які прийгли по-блату і їм все дозволено: Лазаренко Л.Д., Кухарчук Ю., Гусак ……

44. 24 мая 2020

@Гость, ??????Коментар від звільненої за крадіжки???ти ж сама знаєш де СБ ,бо вони тебе і звільнили,значить свою роботу вони виконують сумлінно

45. 24 мая 2020

А ви, що думали, що маєте хоч якусь цінність для компанії? Вони цінують таких працівників, як тут описали директора в Косові, вони з нею, видно брати по розуму.

Такий директор як у Косові-2 грош ціна йому.Куда керівництво дивиться нащо такого директора ??????????????.

46. 24 мая 2020

РегіАнальний Шершун краде у працівників зарплату. Поставив директоркою магазина № 4 в Ужгороді бившу касирку Шикулу, ту що з каси у касирів гроші крала. Там працює ще подружжя, хоча то ся заборонено. Вони живуть в одній хаті, а гроші на таксі бере кожний для себе. Ото воровська малина а не магазин. Де та СБ?

47. 23 мая 2020

48. 22 мая 2020

Працівників мають за рабів,звільняють незаконно.

49. 22 мая 2020

Незважаючи на заборону Кабміну звільняти працівників під час карантину компанія просто виставляє своїх працівників за двері. Всіх комірників мережі викинули на вулицю а всю роботу яку робили хлопці переклали на наші плечі при цьому урізавши зарплату бо ж карантин хоча магазин ще має кращі торги ніж до карантину. Двох консультантів теж звільнили. Працювати доводиться більше та інтенсивніше при цьому отримуючи менше. Не знаю на скільки мене вистачить але у планах звільнення.
    Раджу СБ поцікавитись як проводить день керівник магазину 30% робочого часу просто гуляє по місту у своїх справах а касири консультанти мусять виконувати за неї її роботу
    Обходьте стороною. Краще менші гроші і спокійніша робота.
    Рівненська область

50. 22 мая 2020

@Гость, знаю одного регионального директора который брал взятку к работницы которая была в списке на сокращение . И все сработало, уволили нагло другую работницу. Позор СБ что делают подлоги невиноватым продавцам для того чтоб уволить… @Когда-то директор,

1. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. 6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
Старший продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?