Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1. 17 июля 2020

Хочу поділитися емоціями та досвідом стажування в ужгородській копійочкі.
    Побачила оголошення і вирішила піти дізнатись про роботу,на співбесіді все чітко гарно наобіцяли хоча обіцянкам вже недуже й вірю але так як роботу знайти важко то ж вирішила спробувати про що тепер жалкую.
    Попрацювала там декілька днів і зрозуміла що в такому дурдомі працювати нереально.
    Обіду нема і часу банально чай з булочкою з’їсти теж нема ,присісти навіть на 5 хв за 10-ти годинний робочий день неможна бо ж відразу зауваження,постійно щось треба робити,постійно бути в русі,на вулицю подихати свіжим повітрям неможна,кондиціонер включити неможна,весь день в маскі в духоті та закритому приміщенні стоячи на ногах,інколи й води попити неможливо піти бо ж робота,робота,робота.Це не робота це знущання над людьми.Коли сказала що далі не залишаюсь і пишу заяву на звільнення то відреагували ніби так і має бути.За дні аду,дні цього стажування і виконання роботи заплатили ні копійки бо ж це моє особисте рішення не залишатись.КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ ЙТИ ТУДИ ПРАЦЮВАТИ!!!!

2. 15 июля 2020

Не робота а рабство до втрати свідомості.
    Цілий день на ногах,обідньої перерви нема,присісти навіть коли нема людей неможна бо ж постійно треба щось робити.За такі гроші як платять це не робота це жах.На співбесіді обіцяють одне а як до діла то зовсім інше,постажувалась декілька днів і вирішила далі не працювати,за стажування не заплатили.Шарашкіна контора та й все!!!

3. 13 июля 2020

@Гость, У нас відпустки відмінили, невідомо коли можна буде піти.

4. 9 июля 2020

Доброго дня! Працюю у компанії та перший раз чую що відпустки відмінили на нашому регіоні всі йдуть у відпустки згідно графіка!

5. 9 июля 2020

@Гость, Які ви розумні, зразу звільнені за крадіжки, ви що когось за руку зловили, чи по-собі судете? Тут більшість людей які попали під скорочення, їх звільнили незаконно без попередження і жодних компенсацій.

Це уже брехня попередили за два місяці на перед і виплачують 2/3 від з/п але просто треба знати свої права і трошки закони .

6. 3 июля 2020

BlackCat :

Чуєш ти , в тебе забули спитатися як жити дальше, думаєш хтось не проживе без вашого гадюшника Копійочки. Як раз та робота, за яку треба триматися!!! А про ваших героїв треба трохи написати, хай люди знають, яка порядна компанія, з дуже компетентними працівниками,яких вже також давно звільнили.

Все стало на свої місця, таку **** невиховану треба було ще й по статті гнати геть!)))

Так , але чомусь не виховані і шістки залишилися, а скорочення проходило зовсім за іншими критеріями

7. 3 июля 2020

Прочитавши останні коментарі немає сил мовчати! Так бачу, що на цьому сайті зібралися лише ображені життям, несправедливо звільнені, прекрасні «спеціалісти»! Так, мені вас жаль, але жаль не тому, що вас псевдо несправедливо звільнили, а тому, що ви вже не бачите нічого, крім свого негативу! Якщо вас звільнили, то може таки справа у вас самих? Працювала і з Мартою Конечною і з Олександром Палатнієм! Прекрасні люди, і чудові спеціалісти! Таких людей справді мало! Це люди, які завжди боролися за свої магазини та за своїх людей! Завжди підтримували і допомогали! З таких людей потрібно брати приклад нам усім! Тому думайте, що пишете! Справді рада, що Олександр отримав підвищення, він на те заслужив! Всього самого хорошого йому на новому місці роботи і успіхів у всіх починаннях!!!! І дякую йому та Марті Конечній за все!

Написав працівник , який підмазався гарненько і отримав підвищення ?

8. 30 июня 2020

Хочу подякувати тим,хто відреагував на ситуацію в Косові і звільнили директорку,яка уявила себе «королевою»,якій все дозволено,по чиїй вині звільнилося багато хороших людей(в тім числі і моя дружина),а як Дарія Іванівна,приємно бути на їхньому місці?Але ви як»королева» погана прославились,бо шумить весь Косів і кажуть: ДАВНО ПОРА!!!,щоб своїми примхами не тероризувала людей.До речі,заходив у магазин і там усе змінилося на краще:хочеться зайти.Бажаю працівникам удачі в роботі.БРАВО керівництву,яке прийняло таке рішення!

9. 30 июня 2020

10. 29 июня 2020

Вашого жалю ніхто потребує притримайте його для себе, ви в такій компанії працюєте, що як не сьогодні, то завтра він вам знадобиться, повірте. А якщо люди пишуть стосовно когось, значить є за що, диму без вогню не буває.

11. 29 июня 2020

12. 28 июня 2020

@Гость, Ну і молодець Сашко, нехай Бог помагає, не знаю може когось звільнили незаслужено, але йому велике дякую за звільнення директора в Косові, вона давно напрошувалася. Як людина він досить хороший, на відміну від попередниці Конченої чи то Конечної Марти, він показав що думати треба головою, а не сракою. Удачі йому і завидуйте мовчки.

13. 27 июня 2020

Сама фігова компанія,де потрібно бути «6» і підставляти колег! От наш регіональний Палатній звільнив людей до служився для роботи в центральному офісі ?

14. 15 июня 2020

Працювала в офісі, зарплату обіцяли підняти але то обіцянки! не буде у вас кваліфікованих кадрів поки не будете платити достойно професіоналам! Там добре себе почуває «планктон» — люди які роблять вигляд роботи, мало працюють і задоволені оплатою! ви шукаєте спеціалістів у Києві, Львіові, Дніпрі а не бачите хто в офісі справді працює і може робити більше якщо підняти зарплату, а хто майже нічого не робить і отримує подяку керівництва!! окрема історія як шкодять люди які прийгли по-блату і їм все дозволено: Лазаренко Л.Д., Кухарчук Ю., Гусак ……

так в офісі нема порядку і не буде!

15. 14 июня 2020

@Гость, Їдь щасливо за кордон та мий *** панам.

16. 13 июня 2020

@Гость, Дограється не компанія а ви зі своїми тупими погрозами. Мозг включіть.

17. 13 июня 2020

@Гость, Повторюсь: у кожного свій вибір. А особисті образи — це вже задумайтесь….

18. 13 июня 2020

Ця компанія дограється!Зберемо список прізвищ скорочених людей під час карантину незаконно і подамо в органи Держпраці і Копійочка стане відомою на всю Україну.

19. 13 июня 2020

@Гость, Шановний за кордоном мають людей зі всіх сторін за 700-900$ , а тут їх мають за 200$, може ще гірше, як за кордоном. Добре би всі виїхали за кордон, би Герега з своїм кодлом самі сиділи в магазинах і дихали порошками. Такого скотського відношення до людей, як в цих магазинах, ще й за кордоном треба пошукати!!!

20. 12 июня 2020

Так от глянеш зі сторони. Ніби усі розумні люди, чи ні — помиляюсь? Скоро даний сайт перетвориться на політичну платформу. Уже зацепили
    усіх: ЗЕкоманда, законодавчі та контролюючі органи, взагалі сепарські відгуки антидержавні. Далі що буде…

21. 12 июня 2020

@Гость, Чудовий відгук про власну батьківщину. І хто ти??? І куди ти цікаво після заробітків за кордоном де тебе мають зі всіх сторін і платять в три — чотири рази менше ніж своїм громадянам, потім повернешся? Мабуть на рідну Неньку. Чому ж так ви не любите свою землю. Поглянь на тих ляхів на яких ти працюєш, вони такого ніколи не скажуть і не напишуть про свою ржєч посполіту. Подумай, якщо є чим.

22. 12 июня 2020

@BlackCat, Відповідь дуже проста. У кожній компанії існують свої правила. Людина яка працевлаштовується рішення приймає самостійно і підписує відповідні документи також по своїй особистій волі. Щодо карантину, на скільки мені відомо — усі хто працював отримали повну зарплату + компенсацію на доїзд з районів. А були і такі, які навідріз відмовились працювати під час карантину і самостійно виявили бажання написати відповідні заяви. Так щр усе законно що у цій компанії що по анології і в інших.

23. 12 июня 2020

Така собі міні-україна. Гниле керівництво. брехливий, лінивий і злодійкуватий персонал і бидло-клієнти.

24. 11 июня 2020

Шановні працівники Ів.-Франківської мережі, ви не крадете, у вас крадуть, ревізії і т.д. Проблема в вас — працюйте згідно правил на які ви підписались і питань не буде. Не влаштовує — в чому питання? Чи просто написати якусь хрєнь…

25. 11 июня 2020

BlackCat мабуть ви
    не зовсім ознайомлені. Компанія працювала під час карантину і сплачує податки належним чином. Працівникам виплати були в повному обсязі і відповідно і сплата податків. За відгук щодо роботи магазинів чесно вдячні, адже дійсно стараємось для людей.

26. 11 июня 2020

Я так розумію, що дані відгуки почали писати люди які невдоволенні тим що їх звільнили через певні причини, зокрема через їхній «професіоналізм». Тому не пишіть дурниць.

27. 11 июня 2020

Також цікавий відгук щодо крадіжок (за руку зловили) — саме так зловили і ті хто попався відшкодували збитки та написали заяви. Щодо компенсацій: а чому жоден не написав що з/п виплачується в повному об’ємі. Податки сплачує за вас Компанія, а не утримуються за рахунок з/п. Чи не так??? Знову задачка — порахуйте свої виплати…

Ну,що Ви брешете .Грубо так я вам скажу бо ви дозволите так писати вам .Крадуть усі і люди у магазинах і ревізії не добрі завжди бо спеціально посилають таких ревізорів ,щоб порахували на руку фірми , а не справедливо працюю я вже трохи часу у Копійочку в Ів-Фр ревізія завжди така ,що з нас стягаюьть гроші не за,що не про ,шо .І ми не крадемо ,як ви пишите ,а у нас крадуть і дурять і скорочення теж відбулося не за крадіжку ,як ви написали ,а пояснили ,що не має чим платити зп отак карантин то сьо .

28. 10 июня 2020

29. 10 июня 2020

Цікавий відгук щодо ревізій та охорони на магазині. Мабуть давно працюєте або хтось розказував про охорону. Так от спеціально для вас та інших хто не в курсі. На магазинах дійсно були охоронці, але толку було мало, після відміни охорони суму по ревізіях, яка відшкодовується за рахунок Компанії збільшили вдвоє, крім того з/п працівникам збільшили в двоє. Це для тих хто дружить з арифметикою — можете порахувати. Щодо крадіжок сторонніми особами, також для тих хто не в курсі: на кожному магазині є тривожні кнопки а також інструкції (почитайте і дійте згіно написаних правил) а не стійте по декілька чоловік біля каси розказуючи що вчора робила, куди ходила і що їла, а тим часом у вас з під носа тирять товар. Але це мабуть не те — краще писати якісь «брєд» чим нормально працювати.

30. 10 июня 2020

@Гость, все ви нас розкрили, нашу аферу віку!!! Підіть до них на роботу і тоді не будете писати ***

31. 10 июня 2020

32. 10 июня 2020

Місяць після написання заяви на звільнення можна звернутися до суду та органи Держпраці.

33. 9 июня 2020

Мені ось це все що нагадує: сидить удома 5-6 звільнених за крадіжки колишніх, причому звільнились аби їх не здали і пишуть різну хрінотень. Типу відомстити. Нє…р чим звйнятись бо на роботу більше ніде не візьмуть і під шнапс херя…чать типу які ми були класні а нас послали….

Слухайте Ви зрозуміли то у нас крадуть гроші ,які нам не виплачують вчасно і дурять на ревізії роки стягують постійно з нас гроші митне милим дома ми,ще працюємо ,а кожен судить по собі може Ви і крадите нас цього не вчили родичі може Вас навчили от і пишете небелиці .Чому на магазинах погані ревізії і з нас завжди працюючих знімають гроші бо так скерована система тут платять зарплату ,а потім знімають тіпа ревізія мінус є отак і дурять нас чому охорону не поставлять так ,як колись було?.Тоді би і ревізії були би добрими.Але справа в тому ,що треба охоронцям платити .

34. 9 июня 2020

@Гость, Тестування було просто приводом, люди попрацювали 2-3 роки і тут вирішили перевірити їх знання, тіпа це робота десь в Академії наук, ще би заставити захищати дисертації про роботу в Копійочці, ідіотизм, сміх тай годі. Дуже добре би було, щоб люди об’єдналися, звернулися в Державне управління праці, а то й подали позов до суду, треба покласти цих нелюдів на місце, бо для них закони неписані. При влаштовунні на роботу зразу пишеш заяви на звільнення без дати, не в одній компанії таке не практикується, людей мають за придурків, а хитрож*па Копійочка завжди на крок попереду.

Та то не одну а п’ять заяв пишите дату не ставте вони самі собі поставлять коли їм потрібно .

35. 9 июня 2020

36. 9 июня 2020

Пишіть будь ласка по фамільно, як ви зазначили, цікаво буде глянути. А то щось не зрозуміло у цьому бардаку, хто правий, а хто просто пише хир…ню…

37. 9 июня 2020

В ФБ та і на цьому сайті краще створити групу: «працівники звільненні за зловживання» із зазначенням ПІБ.

38. 9 июня 2020

Прикольно, а чому ви усі такі розумні пішли працювати, якщо вас наперед нічого не влаштовувало. Вам не здається що ви пишете небелиці.

39. 9 июня 2020

Можливо хтось створить групу у фб «антикопійочка»????

40. 9 июня 2020

41. 9 июня 2020

Тестування проводилось після звільнення людей!!!!!!

42. 8 июня 2020

Добрий день! Жодних скорочень не було. Було проведено тестування працівників на відповідність займаній посаді. Чому про це ніхто не пише. Все дуже просто — ті хто не пройшов тестування відповідно тут і пишуть весь негатив. Шановні працюйте а не займайтесь хер…ю і усе буде гаразд. Ви тут усі такі розумні, пишіть конкретні факти а не типу: знаю, чула, одна баба сказала,підтасовують факти (мабуть ще відео по крадунах знімають з підсадними акторами). Все це виглядає дуже смішно. Надавайте факти, керівництво розбереться а не ховайтесь.

Ну що Ви виправдовується , що не було скорочення було по усій мережі це дуже багато народу післали додому тихенько ви більше не можете працювати бо ви тест здали на 20 балів отак і було пишіть заяву .

43. 8 июня 2020

Потрібно зібрати списки по усій мережі кого скоротили

44. 8 июня 2020

@Гость, Цю директорку возвеличило начальство, але чи вони знають, що з попереднього місця роботи, вона була звільнена за крадіжку в магазині. І такі розумні кадри в СБ, що навіть не перевірили, яка репутація в керівника магазину, бідний персонал роками оплачували недостачі при ревізіі в Копійочці, частину списувала фірма і ніхто навіть не догадувався звідки ноги ростуть. Цю красуню, давно треба було гнати з магазину, поганим віником, а не гріти змію на грудях, вона влесливо, називає Віталія Володимировича синочком, язик без кісток і акторські здібності в неіі на висоті,а що вона за людина, то люди вже описали, лиш Віталій Вол., ще не може до кінця зробити висновки.

@Гость, Шановна процитую ваше повідомлення Жодних скорочень не було.Було проведено тестування працівників на відповідність займаній посаді.Чому про це ніхто не пише.Мабуть, напишу бо брехні не люблю.Так тест дійсно був і в тих тестах було чимало помилок,ті хто їх складав, мабуть не сильно переймались.А чого це про це ніхто не пише?А мабуть, тому що то тестування до звільнень взагалі немає ніякого відношення.По вашій логіці нові люди які прийдуть на ті посади пройдуть тестування на відмінно!Просто скиньте рожеві окуляри і подивіться що робиться в магазинах.Залишили по 4 людини,і звалили роботу за усіх хто не пройшов тестування,а тепер подумайте скільки люди які залишилися працювати схотят і зможуть працювати за себе і за товариша при тій самій зарплаті, а може і менші!

Шановні Ви собі цитуйте ми робили у вашій канторі і нас поскорочували лишили шість чоловік з десяти а тепер ви людям брешете що то не скорочення .Ви людям які заяви сказали писати ,що ми ідемо на відстійник бо ваш ФОП переїздах то не наші проблеми ми під час карантину сидимо дома нарешті виламали скорочення то ми тут причому ,що ватіпа працівник переїхав ми мали би ще працювати два місяці оплата має бути не менше мінімальної зарплати якщо ми не працюємо а ви ,що кинули вісімсот гривень і допобачення ми тепер збираємо списки по усій мережі нехай люди пишуть фамілії кого ви скоротили по брехні і пишемо звернення в Державі Департамент Праці в Київ ви ,що людей ,що роки пропрацювали порозрахавувати хочете і не по людскійце що таке то з якусь там директорка не можете звільнити ,як я читаю яке минуле гарне а людей цілу купу легко звільнили в зв’язку з переїздом фопфв а ми тут при чому то ви новий закон придумали.

45. 8 июня 2020

46. 8 июня 2020

@Гость, Франківськ приєднюється до вас у Франківську 13 магазинів 3-4 людини скоротили з кожного магазину з погрозами!!!!!

47. 8 июня 2020

@Гость, Правильно подати на них у органи Держпраці нехай платять штраф за кожного звільненого працівника і компенсацію,нехай знають,як з людьми поступати!!!!!

48. 8 июня 2020

Шановні Ви ,що людей дурете провели скорочення по цілій мережі Копійочку а тепер себе вигорожуєте ,що то нескорочення а ,що то відстійник на два місяці кидають як псові вісімсот гривень Ви ,що геть уже обнагліли ми розбираємо людей тих ,що Ви скоротили пофамільно інапишемо звернення в Державі Департамент Праці тоді Ви і переїдете і приїдете і будете платити людей компенсацію за простої і тим кому сказали ультиматум пиши заяву на розрахунок уже а люди роки поробили то деректорки того що так описують люди ,що над людьми знущається кого хоче звільняє без попередження і без пояснення бо їй так схотілося бо вона мамочка Віталія Володимировича це що за дідовщина на магазині Косові-2 що Ви негодна з ТОВ жіночою вирішити і її звільнити ,а людей тих ,що дійсно працюють і знають свою роботу нехай спокійно працюють скільки можна читати за ту деректорки жалоби і ніхто нічого не може зробити та нехай іде на відпочинок вона уже своє відробила.Ябула сьогодні в магазині Копійочку біля базару якась жіночка шукала пледи кажу ідіть ,ще в ту в центрі може там є такий колір ,як Вам потрібно .Ви знаєте ,що вона мені відповіла відколи мою дочку звільнили нпзащо наша сім’я в той магазин не ходить бо там робить та ненормальна Директорка говорять то це нормально ганьба тонкому начальству !

49. 8 июня 2020

Доброго дня, на днях зайшла в магазин Косів 2:тиха обстановка, приємний колектив.Не побачила директора, що працювала відколи відкрили магазин, мабуть її підвищили і забрали в офіс, а якщо ні то радила би вам над цим задуматися. А колективу в магазині дати можливість проявити свої здібності і креативність з майбутнім кар’єрним ростом, бо молодь бачить все по іншому, тим більше багато чула в місті негативу про Дарія Іванівну. Дуже багато покупців не ходили через тяжку атмосферу в магазин, то тепер почали ходити з великим задоволенням.

50. 8 июня 2020

У мене на тестуванні було 25 правильних відповідей,і скоротили мене.

1. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. 6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
Старший продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?